Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiornik oleju mf 255

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share aston

aston

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 22:45

Zbiornik oleju mf 255 Witam. Montuję wspomaganie do MF 255 na orbitrol i mam mały problem- nijak nie mieści mi się zbiornik oleju. Może miał ktoś podobny problem i wie jak można to rozwiązać? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zbiornik oleju mf 255 Dzisiaj, 08:25
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 23:36

Zbiornik oleju mf 255 Zbiornik oleju masz razem z pompą?

#3 Share aston

aston

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 09:38

Zbiornik oleju mf 255 Nie, zbiornik nie jest połączony z pompą.

#4 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 10:10

Zbiornik oleju mf 255 A jak on wygląda? Jak na tej aukcji? http://allegro.pl/ws...2786663532.html czy to jest oryginalny, taki okrągły z wbudowanym filtrem?

A gdzie go próbowałeś zamontować?

#5 Share aston

aston

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 10:23

Zbiornik oleju mf 255 To dokładnie to wspomaganie :) Zbiornik musi być w pionie, ale nigdzie się nie mieści i nie mam pomysłu gdzie go wsadzić.

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 11:39

Zbiornik oleju mf 255 A z przodu przed chłodnicą obok filtra powietrza próbowałeś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share beniu33

beniu33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 12:47

Zbiornik oleju mf 255 Zbiornik musi być przed chłodnicą , zdemontój klakson i tam zamontój .Mam takie samo wspomaganie.Z doświadczenia powiem , że teraz zamontowałbym na zewnątrz na ramie od tura ,bo olej od wspomagania burzy się i z odpowietrznika wydostaje na zewnątrz , co przy bliskości chłodnicy dale problemy, chyba że teraz unowocześnili zbiornik.Początkowo miałem zbiornik razem z pompą, ale tak pompa to była porażka -3 razy reklamacja no i jej montaż każdorarowo wymagał wykręcania rozrusznika
aston-napisz mi później jak to Ci działa ,mogę dużo podpowiedzieć , ja miałem duże problemy z geomertią kół.

#8 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 23 listopad 2012 - 07:53

Zbiornik oleju mf 255 Też mam ten sam układ zamontowany. Zbiornik przed chłodnicą. Też się ciągle leje z tego olej, też problemy z geometrią. Do tego jazda po dordze (na prosto przy większej prędkości) to katastrofa- beniu też masz takie wrażenia z jazdy? Podejrzewam że ten orbitrol to jakaś tandeta, można było dać lepszy, lepiej też dopracować drążek poprzeczny i zbiornik oleju. Bo to wszystko jest zrobione tak na odp... Przy tej cenie kilkaset złotych nie zrobiło by dużej różnicy a klient by był zadowolony a nie się ciągle wnerwiał.

#9 Share beniu33

beniu33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 23 listopad 2012 - 19:35

Zbiornik oleju mf 255 Musisz poprawić geometrię , ale nie skręcając drążek poprzeczny , bo wtedy siłowniki nie pracują na całej długości skoku , zapowietrzają się i wtedy masz problem z jazdą na wprost .Ja musiałem podpiłować kliny na osiach zwrotnic -po 1 mm a ubytek z drogiej strony klina niwelowałem podkładką 1 mm. W ten sposób bez kręcenia drążkiem poprzecznym udało się prawidłowo ustawić zbieżność .,AHA -na początku musisz wyregulować poprzecznym drążkiem taką długość , aby siłowniki pracowały na całym skoku, a nie rozrywały układu .Orbitrola bym się nie czepiał bo na początku też tak myślałem i podmieniałem go , ale problemy nie znikały.

#10 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 27 listopad 2012 - 20:02

Zbiornik oleju mf 255 O których klinach mówisz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share beniu33

beniu33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 21:14

Zbiornik oleju mf 255 Chodzi mi o kliny przy wąsach kierowniczych które wymieniałeś na te z podwójnymi wąsami(siłownik i drążek poprzeczny)