Skocz do zawartości

Zdjęcie

kontrolki renault Ceres 620 RX

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sports2011

sports2011

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 17:49

kontrolki renault Ceres 620 RX Mam pytanko od czego sa te 2 zielone kontrolki ciagle sie swieca nie moge ich wylaczyc dodatkowo pokazuje żółwia na wyswietlaczu i wl pierwszy bieg a wszystko jest wylaczone nie mam pojecia;) Dodam zdjecie .

Załączone miniaturki

• A233602_8.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kontrolki renault Ceres 620 RX Dzisiaj, 09:30
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 18:18

kontrolki renault Ceres 620 RX To są kontrolki od włączonego napędu oraz blokady kół. a skoro Ci się palą ciągle to masz coś nie tak podłączone spróbuj włączyć/wyłączyć tymi przyciskami obok 1 to 4x4 a 2 blokada. Jak wciskasz hamulec to powinna się zapalić kontrolka od napędu bo hamuje na 4 kola, jak przekroczysz 15km/h to automatycznie rozłącza napęd. Jeśli chodzi o blokadę to włącza i wyłącza automatycznie jak podnosisz i opuszczasz TUZ (najpierw musisz ją sam włączyć)

ps. Gdzie podziałą Ci się 2 dzwignia od hydrauliki :P
tłumacze jak to działa bo widzę, że kupiłeś właśnie renie i jesteś zielony

Edytowany przez Frytek, 16 listopad 2012 - 18:26.

#3 Share sports2011

sports2011

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 18:32

kontrolki renault Ceres 620 RX ok dzieki,Fotka jest z neta nie z mojego ;) dzwignie mam jutro sprobuje to wyłaczyc dzis musiałem kleme odłaczyc za nic w swiecie nie szło tego wyłączyc non stop swieciła kontrola.

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2012 - 19:50

kontrolki renault Ceres 620 RX No spoko nie ma za co jak będziesz miał pytania śmiało pisz mam podobny sprzęt. Pozdro

#5 Share sports2011

sports2011

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 13:18

kontrolki renault Ceres 620 RX Za nic w swiecie nie idzie wyłączyc tej zielonej kontrolki przy wlaczonym silniku nie swieca a gdy go gasze zapalaja sie . Tak samo jest z polbiegiem non stop wyswietla go na panelu nie gasnie po wyl silnika Nie wiem juz jak mozna to wyl ;) Moze ma gdzie wyl pradu ?

#6 Share andrzej78

andrzej78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 18 listopad 2012 - 20:10

kontrolki renault Ceres 620 RX To tak jakby ktoś podłączył zasilanie kontrolek pod obwód kontrolki ładowania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share sports2011

sports2011

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 20:46

kontrolki renault Ceres 620 RX Czyli jest jakis sposob aby to normalnie podlaczyc?

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 10:04

kontrolki renault Ceres 620 RX A w ogóle działa Ci przedni napęd i blokada? możesz włączyć i wyłączyć je tymi guzikami obok kontrolek ???

#9 Share sports2011

sports2011

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 10:42

kontrolki renault Ceres 620 RX Tak gdy ciagnik jest wlaczony bez problemu moge wl i wylaczac blokade i naped . Ale gdy wylacze i zgasze silnik to kontrolki sie same zapalaja. I do tego polbieg wyswietla takze non stop.

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 19:48

kontrolki renault Ceres 620 RX No to wychodzi na to że poprostu masz coś zle podłączone...

#11 Share sports2011

sports2011

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:11

kontrolki renault Ceres 620 RX Widze ze niezle mam cos poprzestawiane tak samo gdy ustawie np zeby podnosiło ramiona na 80 cm i 40 w dół to nie moge sama rączka regulowac tylko jeszcze musze tym przyciskiem do gory dopiero raczka i podnosi tak nie wierze ze trzeba na kazdym koncu tym cypelkiem do gory i na doł i dopiero opuszczac? Chyba sama wajcha opuszczamy ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 listopad 2012 - 22:53

kontrolki renault Ceres 620 RX Znaczy się nie wiem czy cię dobrze rozumiem... Jesli chodzi o wysokosćć podnoszenie i opuszczania możesz sobie ustawiać od 0 do 100 co jeden (na moje to nie sa cm tylko poprostu taka wartosć) ustawiasz to tymi dwoma przyciskami kwadratowymi (obok masz ogrągłe) i to sobie ustawiasz na stałe w robocie a gora/ dół to operujesz tym cypelkiem (kciukiem) tam gdzie masz docisk, stop, blokade itp.