master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

master20002    228

No i dostałem ostrzeżenie od moda. Nie mam do niego żalu bo to jego obowiązek aby czuwać nad porządkiem. Ciesze się, że kolega @OKEY dostrzega to co tu się dzieje i mnie rozumie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

A moze ktos chce żonę Anna Grodzka był aby szczęśliwa :D

...no i ten ktoś , mógłby udowodnić tym czynem jak bardzo jest tolerancyjny .

Tolerowanie różnorakich wypaczeń ... to jest teraz takie - modne.


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Zauważ drogi kolego, że w każdym serialu występuje jakaś patologia: homoseksualiści, rozwody itd. Działanie producentów jest w tej kwestii zamierzone. Pokolenie które teraz dorasta obywa się z tym bo jest bombardowane tym tematem ze wszystkich stron. Jak dorosnął będzie dla nich to normalne, postępowe. Pamiętam jak byłem mały to tego typu sytuacje występowały tylko w amerykańskich serialach. Dzisiaj przeszło to do nas. Jeszcze trochę, to normalną rodzinę będą nazywać patologiczną (co już czasami ma miejsce) a jakieś sztuczne, sprzeczne z natura twory będą utosamiane z normalnością.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

patologie te były u nas od bardzo dawna , faktem jest że był to temat tabu ...niestety nie da się teraz w XXI wieku udawac że naszego społeczeństwa to nie dotyczy ... teraz 10 letnie dzieci gwałcą dorosłych , przynajmniej tak niektórzy twierdzą - ot takie czasy że teraz nic się nie ukryje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

patologie te były u nas od bardzo dawna , faktem jest że był to temat tabu ...niestety nie da się teraz w XXI wieku udawac że naszego społeczeństwa to nie dotyczy ...

nie chodzi o to , żeby cokolwiek ukrywać czy mówić , że problemu nie ma. Rzecz w tym , żeby nie wmawiać społeczeństwu( szczególnie temu najmłodszemu i wchodzącemu w dorosłe życie) , że są to zachowania normalne i zgodne z naturą - cokolwiek to 'naturą ' miałoby znaczyć.

Edytowano przez bezbarwny

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jak znam życie to pokażecie co znaczą Narodowcy i znowu cały świat będzie myślał 'Poje%%ny naród ......' :(

A to nie naród to tylko garstka fanatyków :P

.....NO I NIESTETY MIAŁEM RACJĘ ,nie trudno to było przewidzieć :(

 

Narodowcy znowu udowodnili że są bandą chorych z nienawiści fanatyków ;[


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

@mariusz Chyba lekko przesadziłes albo i nie lekko. Przeciez to nie narodowcy palili ,rzucali kamieniami itp tylko garstka kiboli którzy nie wazne z jakiego powodu wazne aby komuś dac w mordę . całkiem możliwe że w takich sytuacjach robione sa prowokacje i ktos płaci komus za to aby troche narobił hałasu tylko po to aby w tv mieli o czym mówić przez kolejne kilka dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Witam szanownych kolegów. Czas napisać kilka słów o wczorajszym dniu. Wiec rozpoczął się od przemówień i powitania gości z zagranicy. Była ogromna grupa Węgrów, trochę mniej Włochów, Francuzów i jeszcze reprezentantów z kilku innych krajów. Ludzi było dużo więcej niż w ubiegłym roku. Ludzie młodzi, starsi oraz rodziny z dziećmi, ale przeważała młodzież. Po wyruszeniu w drogę pod ambasadą Rosji kilku zadymiarzy coś zapaliło. Nie widziałem tego osobiście bo szliśmy bardziej z przodu. Straż marszu część z nich wyłapała i przekazała w ręce policji. Najdziwniejsze było to, że pod ambasadą nie było ani jednego policjanta, mimo że mogli się spodziewać, że to może być punkt zapalny. Następna przygoda przydażyła się pod budynkiem gdzie mieścił się squot lewaków. Nie wiem jakim cudem i skąd mieli cegły i kostkę brukową na górze... Przygotowali się? W mediach podali info, że marsz został zdelegalizowany. Organizatorzy nic takiego nie podali, a policja eskortowała uczestników do samego końca nie próbując rozbijać tłumu, z wyjątkiem kilku grup zadymiarzy w kominiarkach. Podsumowując było o wiele spokojniej niż rok temu. A co do sławnej tęczy to nie była spalona pierwszy raz. Więc lepiej teraz to nagłośnić.

A tak poza tym wszystkim to było zimno jak nie wiem co.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

nie śledziłem wczorajszych wydarzeń, aczkolwiek świętowałem wczoraj jak największe święto, bo jest ono dla mnie najważniejsze.

Choć patrząc z drugiej strony to co oznacza ta "wolna Polska"? Za tą wolność w tym kraju coraz więcej młodych trafia do ZK.

Wszystkie te przemówienia naszego prezydenta itp. są śmieszne-sprzedali wszystko i karzą nam być dumni z tego kraju? Za pewne nasi dziadkowie w grobach się przewracają.

 

Co do nacjonalizmu-hmm moze nie bede sie wypowiadał bo dostanę bana dożywotniego, sam walczę z rasizmem w swoim umyśle i ekstremizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.....NO I NIESTETY MIAŁEM RACJĘ ,nie trudno to było przewidzieć :(

 

Narodowcy znowu udowodnili że są bandą chorych z nienawiści fanatyków ;[

 

Rozumiem że paradujac z transparentem , na którym widnieje napis - ," odbyt sluży do srania " - podczas manifestacji lewaków lub parady homosiów,nic podobnego mi nie grozi .

 

 

Co do incydentu z lewakami , ktorych dumnie nazwano mieszkańcami squatu, to dziwna wydaje się reakcja mediow gloryfikujaca ich mieszkańców, jawnie prowokujących transparentami legalnych manifestantów skoro z definicji ,powinno być inaczej.

Squat, (spolszczane skłot) – opuszczone pomieszczenie lub budynek, zajęty, przeważnie, bez zgody właściciela. Squatersi (tj. osoby zajmujące nielegalnie budynek) swoje postępowanie tłumaczą tym, iż uważają, że prawo do zaspokojenia swojej potrzeby jest ważniejsze od prawa, w tym czyjegoś prawa własności. Jest ono w wielu krajach przestępstwem, w niektórych postrzega się je jedynie jako konflikt pomiędzy właścicielem a squatersem, w którym państwo staje zazwyczaj po stronie właściciela.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Dobrze że była komuna , bo mój dziadek dożył 82 lat . Jak by żył w wolnej polsce to nie dożył by do 60. Nie potrafimy życ w wolnej Polsce tym bardziej jej szanować . Jak można tak sie zachowywac jak te oszołomy w Warszawie?!!!! Ludzie to jest wstyd na całą europę . Jezeli tak jak mówicie było to kilku kiboli to pół biedy ale cały ten marsz był otwarciem drzwi dla tych kiboli dla ich zachowania. Podejrzewam że policja z kilkoma to by sobie poradziła tam było kilkaset huliganów.

Dziewczynie zakładają sprawę bo przez facebuka zorganizowała impreze a tu komu załozą kto zapłaci za zniszczenia? powinien to zrobic organizator tej imprezy . Jak ja zaparkuje na trawie to dostaje mandat o oni?????

Ja nie jestem chomofobem ani rasitą jednak uważam że nie potrzeba sie ze swoimi orientacjami obnosić . Drażnić ludzi PO CO? chesz byc gejem ok twój problem , chcesz byc katolem ? spoko ale po co to manifetować i rozniecać ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

.....NO I NIESTETY MIAŁEM RACJĘ ,nie trudno to było przewidzieć :(

 

Narodowcy znowu udowodnili że są bandą chorych z nienawiści fanatyków ;[

 

Dobrze że była komuna , bo mój dziadek dożył 82 lat . Jak by żył w wolnej polsce to nie dożył by do 60. Nie potrafimy życ w wolnej Polsce tym bardziej jej szanować . Jak można tak sie zachowywac jak te oszołomy w Warszawie?!!!! Ludzie to jest wstyd na całą europę . Jezeli tak jak mówicie było to kilku kiboli to pół biedy ale cały ten marsz był otwarciem drzwi dla tych kiboli dla ich zachowania. Podejrzewam że policja z kilkoma to by sobie poradziła tam było kilkaset huliganów.

Dziewczynie zakładają sprawę bo przez facebuka zorganizowała impreze a tu komu załozą kto zapłaci za zniszczenia? powinien to zrobic organizator tej imprezy . Jak ja zaparkuje na trawie to dostaje mandat o oni?????

Ja nie jestem chomofobem ani rasitą jednak uważam że nie potrzeba sie ze swoimi orientacjami obnosić . Drażnić ludzi PO CO? chesz byc gejem ok twój problem , chcesz byc katolem ? spoko ale po co to manifetować i rozniecać ogień.

 

Wy chyba jesteście śmieszni. W Francji, Niemczech, Anglii takie zadymy też się zdarzają, niedawno czytałem o zajściach z Rosji, gdzie jakiś ciapaty zamordował młodego chłopaka- ludzie wyszli na ulice i zrobili taki armagedon że chyba byście sie ze wstydu przed całą Europą popłakali. Nie mówie już o ciapatym co obciął głowe żołnierzowi angielskiemu, to ma być normalne?

 

Nie żebym usprawiedliwiał te wybryki, ale część z tych akcji była prowokacją, żeby było o czym pisać przez najbliższy miesiąc

 

@master20002

 

ludzi chyba mniej niż rok temu?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Mam tylko jedno pytanie, jeżeli geje, zieloni i różni inni mogą się jednoczyć i manifestować niszcząc wiele jednak bez rozgłosu w mediach, a inni bardziej konserwatywni nie mogą? W marszu szło grubo ponad 100 tyś ludzi. Przygłupów było może 200-300. To nawet nie jest 1 % uczestników, a pokazują całą akcję przez pryzmat przyszytych zadymiarzy. Anarchiści rzucali jako pierwsi z góry czym się da. Pomijając to, że bezprawnie zasiedlają budynek. Gdzie w tym przypadku są stróże prawa??? Patryjotyzm jest beee, ale "nowoczesność", wynaturzenia to już jest cacy.

@Matey- marsz zaczynało więcej ludzi niż rok temu, bo w tym roku cały plac i przyległe uliczki były pełne ludzi.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Masz racje ale nie porównuj nas do Rosji bo to żaden argument. A jeżeli chodzi o incydenty z obcieciem głowy no cóż w "WOLNEJ POLSCE" też zdażaja sie morderstwa . Kiedys mordowała wladza dzisiaj my siebie na wzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni akapit w pełni popieram.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak ja zaparkuje na trawie to dostaje mandat o oni?????

 

Widzisz i tu jest drobny problem JA-ONI . A dlaczego dostajesz mandat Ty , a nie twój ojciec , wujek bądz solectwo w ktorym mieszkasz. Dlaczego za szkody wyrządzone przez ucznia na wagarach, nie ukarać szkoły lub parafii do której należy.

Za szkody ma zapłacić sprawca , dlatego, że po pierwsze poczuje to dotkliwiej a po drugie zapobiegnie prowokacją.

Co do strat w Warszawie, o których słyszałem dzisiaj w radio rzędu 120 tys zł, wliczając w to sprzątanie , wiec zakładając kilkadziesiąt tysiecy uczestnikow . wypada po ok 2 zł na osobe. Miasto fundujac każdemu butelkę taniej wody mineralnej ponioslo by wieksze straty takze nie przesadzajmy z tym ogromem zniszczeń , wiedząc ile dołożono np. Madonnie której koncert zgromadził nieco mniej ludzi.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nie kolego, dzisiaj nadal morduje i zamyka władza tych co jej zagrażają, są niewygodni i mówią prawdę.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@mariusz Chyba lekko przesadziłes albo i nie lekko. Przeciez to nie narodowcy palili ,rzucali kamieniami itp tylko garstka kiboli którzy nie wazne z jakiego powodu wazne aby komuś dac w mordę . całkiem możliwe że w takich sytuacjach robione sa prowokacje i ktos płaci komus za to aby troche narobił hałasu tylko po to aby w tv mieli o czym mówić przez kolejne kilka dni .

Dokładnie. Jesli założyć "kretowi " szalik Lecha ,Poznań baczny obserwator, TVN uzna że winni sa kibole Lecha , jesli zas moherowy beret - słuchacze radia Maryja. jeśli zaś takowy bedzie posiadaczem choćby jednej kończyny , z pewnościa jest z PiS lub agentem samego Prezesa (nie mylić z premierem , gdyż każda sznująca gazeta tego tytulu uzywa wobec wszyskich byłych na tym stanowisku poza jedną osobą)

A jak opisac to wynaturzenie http://citisus.salon24.pl/547046,ci-straszni-kibole-i-dobra-wladza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Czy to narodowcy czy lewacy. Kazdemu zalezalo na zadymie. Sam słyszałem jak dzisiaj w tv mieszkaniec skłotu mówił, aby zakazu noszenia kominiarek nie znosić. Po co? Widziałem też jak mieszkańcy skłotu z dachu rzucali czym popadnie. To samo narodowcy. Zoraganizowali sobie marsz a w środku grupki, które organizowały "wypady" A to do teczy, którą podpalili a to do ambasady czy skłotu. Potem zawsze można powiedzieć. Że się nie wie co to za ludzie itd. Pomysł z własną ochroną marszu to kpina. Mojm zdaniem najbardziej zawiniły służby. Policja i władze miasta, wierząc organizatorom na piękne oczy. To, że spalili jakąś tam tęcze czy porzucali się kamieniami z skłotersami pal licho. Nie wiem tylko poco zaczepiali ambasade. Te 120 tys to bez tego co zniszczono w ambasadzie. Teraz ruscy będą mieli znowu argumenty jacy to oni biedni a jacy źli są polacy. Nie wspominam juz o tym, że mogą tam znaleźć się podobni debile, którzy np zechcą się zemścić na kierowcy polskiego tira, który cięzko na chleb pracuje. Dla mnie za takie imprezy powinny być wysokie kary i pożądny dozór policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Xemit przestań , proszę cię 120 tys chyba euro sama wypłata dla policji,odbudowa tęczy interwencja straż pożarnej , paliwo ,samochody spalone,roszczenie Rosji ... Na koncercie madonny nikt nie ucierpiał a tu niewinni policjanci sa poszkodowani . Jednak pierwsza cześć postu jak najbardziej jestem za. Z ostatniej chwili koszt tęczy -160 tyś

 

Master - wyłącz komputer i radio Maryja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak , gdyby w Warszawie panowała sielanka , policja pracowała by za darmo , wożąc się własnymi pojazami tankowanymi za własne pieniądze

Jesli chodzi zas o teczę , to wybacz, mi i wielu podobnym że w zupełnosci wystarczy ta która powstaje podczas przenikania widma słonecznego przez drobiny deszczu więc odbudowa jej nie jest potrzebą chwili.

Ciekaw jestem co na ową tęczę i jej lokalizację mówi główny architekt Warszawy i jak sie owa opinia ma do opini o lokacji pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej jeśli uwzględnić wymagania kustosza.

Mam nadzieję ze Rosja nie wystąpi z roszczebniami za zniszczenia ambasady, mając na uwadze fakt, ze Polska dobrowolnie zrezygnowała ze swojej strony , za odszkodowania wynikłe z utraty majątku pozostawionego poza granicami byłej RP, oraz zagrabionego przez Armie Czerwoną na obecnym terenie.

 

Co do strat ja mam takie dane http://www.gazetalub.../KRAJ/131119884 i jeśli wartość tęczy bądzie rosła w takim tempie , to za 6 msc jeej wrtosc przekroczy dochód narodowy brutto w przyszłym roku.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Xemit no chłopie sam chyba nie wierzysz w to co piszesz?!! Powiadasz wiec że dobrze że sa oszołomy bo przenajmniej policja ma co robić.? Aaaaaaaaaaa!!!!! Szok

A do samej tęczy- czyli jak coś sie komuś nie podoba to można zniszczyć ? Ciekawe podejście.

Żyjemy w innej żeczywistości, nigdy już nie otrzymamy zadość uczynienie co nieznaczy że musimy sobie rekompensować to w taki czy inny sposób .

 

Co do strat to w tvn24 też mówili o 120 tys wstępny szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj