Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1971 odpowiedzi na ten temat

#1921 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 22:43

Nacjonalizm

skad znasz tak dobrze zwyczaje ludu ukrainskiego[zapewniam cie ze lud krakowski nie inaczej postepowal z panami] czyzbys popatrzyl dokladnie na mape i zorientowal sie ze przodkowie cie troche w konia robili gdy cie uczyli wiersza belzy.

to dziwne ze tacy ciemni ukraincy potrafili wymordowac setki tysiecy wrogow- do tego nie wystarczy stac i pokazywac.........

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 06:51
  •  

#1922 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 23:16

Nacjonalizm

Tuutsi i Hutu czy Turcy jak mordowali Ormian to też nie byli po uniwersytetach. Ciemnota jest najokrutniejsza bo nie mysli samodzielnie.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1923 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 23 marzec 2017 - 07:51

Nacjonalizm

skad znasz tak dobrze zwyczaje ludu ukrainskiego[zapewniam cie ze lud krakowski nie inaczej postepowal z panami] czyzbys popatrzyl dokladnie na mape i zorientowal sie ze przodkowie cie troche w konia robili gdy cie uczyli wiersza belzy.

to dziwne ze tacy ciemni ukraincy potrafili wymordowac setki tysiecy wrogow- do tego nie wystarczy stac i pokazywac.........

Skąd znam? Słucham opowiadań starszych ludzi, czytam książki, spotykam to bydło na codzień w urzędach, ulicy za kółkiem. Co do moich przodków niech Cię głowa nie boli, jestem Polakiem od pokoleń z domieszką krwi węgierskiej, tyle razy pytałem kim Ty jestes i ani razu mi nie odpowiedziałes. Jeżeli chodzi o tą mapke to u mnie jest piękny fiolet, ale czyms z joemontera bym się nie zachwycał. Ukraińcy setki tysięcy wrogów, tak? Tylko, że 90% albo więcej to były kobiety, dzieci i starcy. Mężczyzn ta swołocz się bała, boi i bać będzie. Patrz na wydarzenia w Donbasie i działania probanderowskiej swobody i oddziałow azow. Nie trzeba pokazywać? Pokazywał szuchewycz z tym drugim cwelem banderą, nie wspominając o popach. Oni tu odwalali kawał kreciej roboty. 

A tak poza tym dzisiaj dzień przyjaźni polski-węgierskiej.

Edytowany przez master20002, 23 marzec 2017 - 07:51.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1924 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 07:59

Nacjonalizm

Nie tłumacz mu , on ma obsesję na punkcie przodków . B) Wszędzie próbuje się dowartościować , chwaląc się swoim (oczywiście wydumanym) pochodzeniem , a innym wmawia że pochodzą ... od małpy :D ;) .

ZETOR TEAM

#1925 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 23 marzec 2017 - 08:11

Nacjonalizm

Nie mam zamiaru z nikim obrzucać się błotem. Zadał pytanie to odpowiedziałem, czekam teraz na jego ruch. 

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#1926 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 08:28

Nacjonalizm

Nie da się , on uwielbia taplać się w bagnie :P .

ZETOR TEAM

#1927 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 23:00

Nacjonalizm

ja sie czasami taplam w bagnie- rece i gumofilce sie umyje, ubranie przebierze, ciagnik i sprzet karczerem przeleci i jest git, ale sa tacy co im bagno miedzy uszami chlupocze, od rana do wieczora -chlup,chlup, niewazne czy 7 czy 21- podobno amerykanscy naukowcy[ale w nich bym za bardzo nie wierzyl] wymyslili jakies chemiczne osuszacze w tabletkach, ale najwidoczniej do wszystkich w polsce one nie dotarly albo sa nieskuteczne[wiadomo amerykanscy naukowcy].

dzien przyjazni polsko-wegierskiej-myslalem ze on byl na szczycie w brukseli  :P - tyle jest warta ta przyjazn , myslalem ze kazdemu wtedy wywietrzaly mzonki o grupie wyszegradzkiej i miedzymorzu, umiesz liczyc-licz na siebie a nie na falszywych przyjaciol. 

bukmacherzy przyjmuja zaklada o trwalosc przyjazni polsko-wegierskiej, stawka 27 do 1 :D  :D  :D .

master[jakze polski nick]--cos przespales, wiele razy pisalem kim jestem i nie chce sie powtarzac, mam nawet w sobie domieszke krwii podkarpackiej , co prawda z poczatku XIX w ale zawsze. :rolleyes: , nie wiem co pra-pra odpieprzylo ,chyba tylko to tlumaczy ze byla 10 lat mlodsza a wczesniej okolice spustoszyla epidemia cholery.

#1928 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 25 marzec 2017 - 08:16

Nacjonalizm

Brałeś te tabletki ? Może sprawdź dokładniej jakie ty masz domieszki w krwi , bo to one chyba tak ci zaszkodziły :D :P.

ZETOR TEAM

#1929 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 25 marzec 2017 - 19:07

Nacjonalizm

ja sie czasami taplam w bagnie- rece i gumofilce sie umyje, ubranie przebierze, ciagnik i sprzet karczerem przeleci i jest git, ale sa tacy co im bagno miedzy uszami chlupocze, od rana do wieczora -chlup,chlup, niewazne czy 7 czy 21- podobno amerykanscy naukowcy[ale w nich bym za bardzo nie wierzyl] wymyslili jakies chemiczne osuszacze w tabletkach, ale najwidoczniej do wszystkich w polsce one nie dotarly albo sa nieskuteczne[wiadomo amerykanscy naukowcy].

dzien przyjazni polsko-wegierskiej-myslalem ze on byl na szczycie w brukseli  :P - tyle jest warta ta przyjazn , myslalem ze kazdemu wtedy wywietrzaly mzonki o grupie wyszegradzkiej i miedzymorzu, umiesz liczyc-licz na siebie a nie na falszywych przyjaciol. 

bukmacherzy przyjmuja zaklada o trwalosc przyjazni polsko-wegierskiej, stawka 27 do 1 :D  :D  :D .

master[jakze polski nick]--cos przespales, wiele razy pisalem kim jestem i nie chce sie powtarzac, mam nawet w sobie domieszke krwii podkarpackiej , co prawda z poczatku XIX w ale zawsze. :rolleyes: , nie wiem co pra-pra odpieprzylo ,chyba tylko to tlumaczy ze byla 10 lat mlodsza a wczesniej okolice spustoszyla epidemia cholery.

Dobrze to napisałeś  nie licz na unię bo ona za darmo nic Ci nie da jeśli nie zyska na tym dwa razy więcej ;) :P

#1930 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1395 postów

Napisany 29 marzec 2017 - 07:01

Nacjonalizm

A chciałbys mieć za partnera politycznego człowieka rozchwianego emocjonalnie i psychicznie, zaslepieonego nienawiscią i chęcią zemsty? Teoria międzymorza nie ma racji bytu, dlatego że partnerstwo z ukrami nie ma sensu. Dzisiaj ci "wierni przyjaciele" ostrzelali naszą ambasadę, pewnie znów zwalą to na Rosjan, tak jak w przypadku pomazanych pomników i nagrobków. Kabanstwo mysli, że ludzie są tak głupi jak oni mądrzy... Przyjaźń z Węgrami to przyjaźń narodów a nie polityków. Polityka to prostytutka. 

Heh kolego, nie masz się czego czepić to jedziesz po nicku. Mówiłes kim jestes? Chyba faktycznie mi umknęło, nie sledzę nikogo na forum. Ciesz się, że masz domieszkę tej krwi w żyłach, a nie tylko małopolską. Z reszta tam u was "niedobre ludzie są".  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1931 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 29 marzec 2017 - 21:14

Nacjonalizm

gdy patrze na sklad rzadu i kancelarii prezydenta- to masz duuuuzo racji ze u nas" niedobre ludzie sa"

malopolska to rownie sztuczny twor jak podkarpacie-ja jestem krakowiakiem zachodnim.

ja tez obstawiam ze to nasi troche bardziej wschodni bracia za tym stali.

ja tam zadnej nadmiernej sympati do wegrow nie czuje- zadnego osobiscie nie znam, a wspolne dobre chwile w historii-to troche malo na real-politik.

za to z twoja opinia o prezesie polski zgadzam sie bez zastrzezen.

#1932 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 04 kwiecień 2017 - 11:20

Nacjonalizm

C3FKLEPUoAEjHuD.jpg

http://niezalezna.pl...nil-baze-danych

Baza danych załogi SS KL Auschwitz

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#1933 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 04 kwiecień 2017 - 17:39

Nacjonalizm

Co z tego wynika?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1934 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 19 kwiecień 2017 - 22:01

Nacjonalizm

http://www.wiocha.pl...a-przypomnienia

#1935 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 29 kwiecień 2017 - 22:21

Nacjonalizm

coraz czesciej cos madrego napisza...

http://episkopat.pl/...ds-spolecznych/

#1936 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 06:57

Nacjonalizm

Niestety ten głos jest spóźniony. Wiele lat nauczania w stylu kto nie z nami , ten przeciwko nam przyniosło opłakane efekty. Teraz trzeba przywołać do porządku Akcję Katolicką, księży typu Międlar i temu podobnych działaczy katolickich, którzy stali się już zbyt ortodoksyjni. Urosły w siłę takie ruchy jak Neokatechumenat, które troszkę są solą w oku hierarchów a chętnie zostały by wchłonięte do szeregu. Listy Episkopatu, poza czytaniem z ambon nie trafiają pod strzechy. Dobrze że odeszli trochę ze swojego dotychczasowego języka bo duża rzesza owieczek nawet nie rozumiała co chcieli przekazać. 

Pozostaje więc solidna praca u podstaw drodzy duchowni inaczej to nie hordy muzułmańskie i lewacy wykończą Kościół Katolicki tylko Wy sami.

#1937 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1395 postów

Napisany 05 maj 2017 - 19:04

Nacjonalizm

No panowie, wybory we Francji. Jestem ciekaw jak to się potoczy...

#1938 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 16 maj 2017 - 19:29

Nacjonalizm

watchdog.jpg

WATCHDOG POLSKA – kolejna organizacja finansowana przez pro-imigranckie organizacje Sorosa.

W ciągu ostatnich dni Watchdog pod przykrywką „kontroli obywatelskiej” bardzo się zaktywizował w zwalczaniu polskich mediów nieprzychylnych imigrantom. I nie ma się co dziwić, gdyż organizacja ta jest finansowana przez pro-imigracyjnych darczyńców, na czele z największymi organizacjami Sorosa t.j Fundacją Batorego i Instytutem Społeczeństwa Otwartego.

Czytaj więcej na: https://prawicowyint...nizacje-sorosa/

Debata w europarlamencie: Zasada dobrowolności nie działa, trzeba zmusić do przyjmowania uchodźców !
Wszystkie państwa UE powinny brać udział w relokacji uchodźców – przekonywali we wtorkowej debacie europosłowie z głównych frakcji. KE podkreślała, że wiele krajów zwiększyło swój wkład, ale jest kilka, które nie zrobiły nic i naruszają tym samym zobowiązania.

https://ndie.pl/deba...ania-uchodzcow/

Europoseł PO zabrała głos ws. uchodźców. I znów konsternacja !

http://niezalezna.pl...ow-konsternacja

12036462_868394033248432_466888153087977

prawy.pl_images_nowe_rozne_a_z_i_imigran

Eurokraci chcą stworzyć legalne kanały sprowadzania muzułmańskich imigrantów do UE.

http://prawy.pl/5085...igrantow-do-ue/

#1939 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 17 maj 2017 - 22:20

Nacjonalizm

prawdziwy narodowiec

http://www.wiocha.pl...u-i-prawa-jazdy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1940 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 01 czerwiec 2017 - 07:29

Nacjonalizm

zydzi-300x192.jpg

Żydzi mordowali Żydów.

Kto nadzorował holocaust realizowany przez niemieckich zbrodniarzy? Żydzi. Ten mało popularny temat opisał były ksiądz Jacek Międlar. Pełna prawda o holocauście miałaby być jego zdaniem remedium na antypolskie ataki ze spory diaspory żydowskiej.

– To policja żydowska była najokrutniejsza wobec skazanych (…) Działała bez skrupułów, na co z obrzydzeniem patrzyli nawet niemieccy żołnierze. Końcem 1940 roku nadkomisarzem Żydowskiej Służby Porządkowej getta warszawskiego był Józef Andrzej Szeryński (wcześniej Szenkman lub Szeinkman (…) W ciągu zaledwie trzech lat, żydowscy funkcjonariusze, ponad 300 tysięcy żydów zagnali na Umschlagplatz, skąd ci zostali przetransportowani do obozów zagłady, a ostatecznie na śmierć – pisze były duchowny.

Międlar przypomina, że „policja żydowska była wyjątkowo okrutna w czasie łapanek. Kobiety po ziemi ciągnięto za włosy, a dzieci i starców kopano po całym ciele”.

– Samuel Rothenberg wspomina nawet, że młodzi Żydzi prowadzili na śmierć własne matki. Zaświadczył o tym poeta Marek Edelman: Nikt jeszcze nigdy tak nieustępliwie nie wypuszcza z rąk złapanego, jak jeden Żyd drugiego Żyda – cytuje Edelmana założyciel serwisu wPrawo.pl Jacek Międlar.

– Podczas gdy Polacy oddawali życie, ratując żydowskie rodziny, policja żydowska kolaborowała z nazistami i wydawała na śmierć setki tysięcy istnień ludzkich – konstatuje były duchowny.

– Chcemy walczyć z antysemityzmem, bez względu na to jak niewielkie to jest zjawisko, ale równocześnie żądamy bezkompromisowej walki z polonofobią, której doświadczamy ze strony Żydów” – puentuje Międlar.

http://prawy.pl/5170...ordowali-zydow/

Edytowany przez dddddddddddddddddd, 01 czerwiec 2017 - 07:32.