master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Gość   
Gość

No to zaraz . Ty jesteś Polakiem , czy nie ? Bo skoro oskarżasz Polaków , to chyba i siebie ... , czy jednak siebie nie ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

 kazdy czlowiek odpowiada za swoje grzechy- nie rozumiesz tego ? ,dopiero gdy chwali zbrodniazy i bierze ich w obrone  wtedy jest wspolodpowiedzialny.

 

rocznik 73 nawet pod ustawe lustracyjna nie podchodzi -od IX 72 trzeba pisac oswiadczenie, wiec za co mam przepraszac ????, chyba tylko za to nie chcialem ostatnio od o.....szekli za robote tylko musial ganiac po zlotowki- wina moja jest podwojna bo stoja po 1,2 zl i stracilem gdzies 14 pln :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale jakoś szczycić się Przodkami potrafisz . Wtedy już Ci po drodze z nimi ? Jakaś wybiórcza ta Twoja historia  :P  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

na jakiej podstawie zakladasz ze robili cos zlego-zaden sasiad nic na ten temat nie mowil ;) ,dziadkowie mieli male dzieci w czasie wojny wiec to znacznie redukuje ochote do szalenstwa,

przed wojna i po wojnie mieszkali w drewnianych chatach- wiec  na pewno sie nie wzbogacili. u nas byla bieda "galicyjska" jak mlodym opowiadam wspomnienia dziadkow[jeden urodzil sie w XIX w]to nie wierza

pradziadek byl marynarzem ck floty adriatyckiej a potem flisakiem na wisle, drudzy prowadzili sklep kolonialny-ktos musial handelek prowadzic jak starozakonych nie bylo :P .

 

jak masz fejsg... wpisz -historie podkrakowskie- nudzi ci sie wiec poczytaj


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pokrętnie odpowiadasz . Ciężko wprost ? Ty Polak , czy kimś innym się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

wasze umysly sa pokrecone wiec i moje odpowiedzi sa takie-zebyscie zrozumieli, ale widac to za malo, zamiast pokretnie zaczne pisac glupio ,wtedy jest szansa na dotarcie do was. 

 

mam w ksiazce stare spisy ludnosci guberni lubelskiej - podaj z jakiej jestes gminy to podam ci jaka masz szanse ze twoi przodkowie byli katolikami, jeszcze zaden ze wschodniopolskich prawdziwkow nie poddal sie temu testowi :P  :P  :P ,

 w wersji obrazkowej dla dzieci-innej byscie nie zrozumieli


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

He , he . Możesz opisać obrazek ? :rolleyes: B)

Gmina Kock . Tu też "kilku " Żydów mieszkało .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007
Mattti    455

wasze umysly sa pokrecone wiec i moje odpowiedzi sa takie-zebyscie zrozumieli, ale widac to za malo, zamiast pokretnie zaczne pisac glupio ,wtedy jest szansa na dotarcie do was. 

 

mam w ksiazce stare spisy ludnosci guberni lubelskiej - podaj z jakiej jestes gminy to podam ci jaka masz szanse ze twoi przodkowie byli katolikami, jeszcze zaden ze wschodniopolskich prawdziwkow nie poddal sie temu testowi :P  :P  :P ,

 w wersji obrazkowej dla dzieci-innej byscie nie zrozumieli

 

Hmm, całe szczęście, że na tym forum są jeszcze tacy tytani intelektualni, jak "jacus", jakże wspaniale posługujący się interpunkcją i gramatyką, czerpiący garściami z takich skarbnic wiedzy jak gazeta wyborcza, czy tvn, posługujący się prostym językiem obrazkowym, zaczerpniętym z głównie ze stron dla równych jemu inteligentów, mogącym w prosty sposób dotrzeć do tych prymitywnych nacjonalistów oraz wyleczyć pozostałych użytkowników agrofoto, z zaściankowych wartości, takich jak na przykład patriotyzm. Nadto "jacus" jako człowiek o postępowych poglądach nie czuje przynależności do tego faszystowskiego narodu polskiego - przecież bycie Polakiem, to wstyd, on zaś czuje się europejczykiem!  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

12 faszystow w radomiu-to wasza prawdziwa sila, w krakowie niedawno tez ich bylo z 10

kazdy kto troche pozyl na swiecie, ten wie ze im bardziej ktos macha polska flaga tym wiekszym sk***ysynem jest......chinska bluza kupiona przez zydowski internet to prawdziwy patriotyzm :D  :D  :D

 

skad jestes dziecko bo" wolska "to duzy kraj a wy prawdziwi patrioci sie wstydzicie swojej malej ojczyzny, jakos zaden nie pisze skad pochodzi-skad ten wstyd -gdzie wasz duma z osiagnie wasze "haimatu"-akurat tu nie ma dobrego polskiego slowa, ojcowizna to troche nieprecyzyjnie, 

w jednym masz racje-nacjonalisci to rzeczywiscie osobniki prymitywne i ja naprawde nie czuje przynaleznosci do faszystowskiego narodu tylko do polskiego- jak dorosniesz i zmadrzejesz to zrozumiesz.

giertych[kiedys wodz nacjonalistow w 3 pokoleniu] przeszedl ta droge i ty mozesz.....

 

taki zart z lewackiego internetu-

helmut zeni sie z hansem-kogo bedzie bolala d*pa- mariana kowalskiego 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty tak Jacuś plujesz na wszystkich i na wszystko z czystej nienawiści , czy szczęścia tylko innym zazdrościsz ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skundlony jacuś plując jadem i obrażając Polskę i Polaków odreagowuje brak własnej tożsamości narodowej .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
jacus    3007

jesli szczesciem nazywasz strach przed kazdym obcym ,zerowe poczucie wlasnej wartosci, nienawisc do kazdego kto mysli inaczej -to nie zazdroszcze nacjonalistom niczego. gdyby taki pajac zobaczyl araba,zyda czy murzyna to chyba by na zawal umarl, nie sadze ze oni swoje zadupie opuscili na wiecej niz dzien :D  :D  :D , wyobrazam sobie jakby pochodzili po  krakowie i zobaczyli codziennie setki cudzoziemcow to ich psychika by tego nie wytrzymala

popatrz na pruskiego dziedzica-co chwila zmienia jednego tuska na drugiego-co taki tumanowicz, zawisza . kowalski czy bosak to nie przystojni mezczyzni ,wysocy blondyni a on tylko w ryze zapatrzony :D  :D  :D ,chyba sie zakochal.......

 

narod ktory traci pamiec- twoja pamiec o prawdziwej historii polski wyglada jak twoj post -caly ekranu i jedno zdanie tresci. a cytowanie pilsudskiego przez narodowcow-to pewny znak ich bezdennej glupoty i braku znajomosci historii, poczytaj o stosunku marszalka do narodowej demokracji i przestan sie osmieszac :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopie - nie musowo od razu nienawidzić , są też inne uczucia . Samo to że nadal ze sobą dyskutujemy to potwierdza B) . Przyjmij po prostu do wiadomości , że niektórzy mają inne zdanie niż Ty . A bywa też że sam nie masz racji . -_-

  No i dodam , że nie musisz odpisywać . Wiem dobrze gdzie masz Moje rady :P .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

.......

 

narod ktory traci pamiec- twoja pamiec o prawdziwej historii polski wyglada jak twoj post -caly ekranu i jedno zdanie tresci. a cytowanie pilsudskiego przez narodowcow-to pewny znak ich bezdennej glupoty i braku znajomosci historii, poczytaj o stosunku marszalka do narodowej demokracji i przestan sie osmieszac :P  :P  :P

 

Nie wszyscy są tak ograniczeni jak ty. Jeśli ktoś jest nacjonalistą, to nie musi od razu uważać Piłsudskiego za jakiegoś zbrodniarza. Dla mnie Piłsudski to wielki człowiek, zaraz obok Dmowskiego, Paderewskiego, Witosa czy Korfantego. Ty natomiast, obrzucając wszystkich o odmiennym zdaniu niż twoje, mianem "ksenofobów" sam jesteś najbardziej ksenofobiczną osobą na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

chyba jednak nie jestes prawdziwym nacjonalista[oj biedny ty, jak sie koledzy dowiedza ;) ] -to pilsudski uwazal nacjonalistow za szkodnikow i za jego rzadow przesladowal, morderstwa i wiezienie dla endekow to byla norma, wiesz kto zdelegalizowal onr, kogo zamykano  i mordowano w berezie kartuskiej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Miejsce_Odosobnienia_w_Berezie_Kartuskiej.

 

albo dmowski albo pilsudski-tu nie ma znaku rownosci to byli smiertelni wrogowie, przekladajac na dzisiejsze realia albo tusk albo kaczynski- gdyby ktos chwalil obydwu to wywolaby tylko smiech.

wobec ignorantow rzeczywiscie jestem ksenofobeb-glupota polityczna i historyczna jest mi obca....

 

choc jedno ich laczylo-obydwaj zmarli w wyniku powiklan chorob wenerycznych,jeden od licznych kochanek a drugi z paryskich burdeli-co mialo i swoja dobra bo strone poznal tam francuskich politykow co pomoglo w czasie rokowan B)

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

O nieee, jacus decyduje, kto jest prawdziwym nacjonalistą a kto nie :C Tak się składa, że znam trochę historię, bo w przeciwieństwie do ciebie zdarza mi się czytać książki, a nie tylko świerszczyki dla gejów jak to ma miejsce w twoim przypadku, no i gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, to byś nigdzie znaku równości nie dostrzegł, bo go nie postawiłem. Po prostu potrafię docenić zalety obu tych mężów stanu, a że nie żyjemy w latach trzydziestych, to nie muszę się identyfikować konkretnie z Endecją czy Sanacją. Poza tym w dzisiejszych czasach ówczesna lewica byłaby uznana za prawicę albo centroprawicę. Dziś do sanacji najbliżej PiS i ich środowisko też nie pała miłością do nacjonalistów a jednak potrafię dostrzec u nich pewne zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

w czwartek grupa 10 prawdziwych polakow, kwiatu polskiego nacjonalizmu, jadra prawdziwej polskosci[nie to co ja :( ] czyli pseudo-kiboli zostala podstepnie zatrzymana i zamknieta w areszcie-liga sie zaczela wiec kto bedzie dymil na stadionie wisly krakow, 

nie byloby to nic dziwnego -kibole zajmuja sie handlem narkotykami,rozbojami ,walcza miedzy soba,a w krakowie paru rocznie ginie w bojkach, 

ale ci kibole sprzeniewierzyli sie sobie- zajeli sie przemytem islamskich emigrantow :D  :D  :D . podjeli wspolprace z szajkami przemytnikow z azji i afryki, policja szacuje ze przemycili kilkuset emigrantow placacych od 300 do 1000 euro :P  :P  :P

 

wiec jesli chodzi o pieniadze to nacjonalistyczne idee ida w kat-wiec oni tacy glupi nie sa


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj