Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1971 odpowiedzi na ten temat

#1861 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 09 grudzień 2016 - 22:06

Nacjonalizm

Tak się zarabia pieniądze. Ja w 2002 kupiłem 1,7 ha w Motyczu koło Lublina za 170 tyś zł.  W tamtym roku sprzedałem podzielone na działki za łączną kwotę 3,1 mln zł. Może połowę powinienem do Torunia przelać albo czuć wstyd? Dodam że do 2013 roku jeszcze dopłaty do tego miałem ;).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 17:35
  •  

#1862 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 09 grudzień 2016 - 22:54

Nacjonalizm

Tak jak nasi przodkowie mieli spraktykowane - z nimi nie ma co dyskutować. Ich trzeba nap......ać. 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1863 Share garek

garek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 1094 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 07:30

Nacjonalizm

Tak się zarabia pieniądze. Ja w 2002 kupiłem 1,7 ha w Motyczu koło Lublina za 170 tyś zł.  W tamtym roku sprzedałem podzielone na działki za łączną kwotę 3,1 mln zł. Może połowę powinienem do Torunia przelać albo czuć wstyd? Dodam że do 2013 roku jeszcze dopłaty do tego miałem ;).

jest moc :). A do tego bez podatku  :)

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1864 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 08:47

Nacjonalizm

Więc sam widzisz o Twoim sukcesie nie zadecydowała pracowitość a przypadek lub układy znam kupę ludzi co byli przy korycie klupowali takie grunty za grosze bo znali plany na przyszłość teraz najwięcej kwiczą przeciwko obecnej władzy bo ta często im te plany niweczy i ich przedsiębiorczość staje pod znakiem zapytania ;) :P :P

#1865 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 09:31

Nacjonalizm

Nazywaj to jak chcesz. Nie trzeba mieć znajomości ani być jasnowidzem aby wiedzieć że miasta będą się rozwijały a wieś wyludniała. Normalna kolej rzeczy w cywilizowanym świecie. Więc nie wiem co cię dziwi że działki w miejscowościach podmiejskich są cholernie drogie.

A ty się cieszysz.Ja na twoim miejscu bym sę martwił - bo jak już tak wszystkich za mordę chwycą to na zasiłki dla ciebie może im zabraknąć ;).

#1866 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 09:47

Nacjonalizm

Więc sam widzisz o Twoim sukcesie nie zadecydowała pracowitość a przypadek lub układy znam kupę ludzi co byli przy korycie klupowali takie grunty za grosze bo znali plany na przyszłość teraz najwięcej kwiczą przeciwko obecnej władzy bo ta często im te plany niweczy i ich przedsiębiorczość staje pod znakiem zapytania ;) :P :P

Tak można w zasadzie napisać o kazdym sukcesie. a tak naprawde to jest efekt myslenia, podjecia ryzyka i inwestowania. Nieroby widza tylko to ze ktos ma i tego zazdroszczą albo widzą w tym układy i znajomosci.

Czemus biedny - boś głupi, czemuś głupi - boś biedny. 

#1867 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 10 grudzień 2016 - 09:53

Nacjonalizm

http://www.polskawal...&t=25556#p55271

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#1868 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 10:33

Nacjonalizm

Tak można w zasadzie napisać o kazdym sukcesie. a tak naprawde to jest efekt myslenia, podjecia ryzyka i inwestowania. Nieroby widza tylko to ze ktos ma i tego zazdroszczą albo widzą w tym układy i znajomosci.

Czemus biedny - boś głupi, czemuś głupi - boś biedny. 

dAJ SPOKÓJ Z TYMI bredniami  każdy przedsiębiorca Ci powie że pierwszy milion trzeba ukraść potem dopiero trzeba myśleć jak go zalegalizować :P :P

Nazywaj to jak chcesz. Nie trzeba mieć znajomości ani być jasnowidzem aby wiedzieć że miasta będą się rozwijały a wieś wyludniała. Normalna kolej rzeczy w cywilizowanym świecie. Więc nie wiem co cię dziwi że działki w miejscowościach podmiejskich są cholernie drogie.

A ty się cieszysz.Ja na twoim miejscu bym sę martwił - bo jak już tak wszystkich za mordę chwycą to na zasiłki dla ciebie może im zabraknąć ;).

Wieś się wyludnia hm chyba wokół Twojej norki :P :P  bo jest zupełnie na odwrót

Za dużo takich arrtykułów  czytasz http://www.gazetapra...ja-na-wies.html

#1869 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 14:09

Nacjonalizm

Akurat Motycz to bardzo modny teren do osiedlania się. Ale znam takich którzy za daleko poszli w swoich planach deweloperskich i umoczyli tam na dobre.

jednak jako wieś wyludnia się z rdzennych mieszkańców, natomiast działki budowlane sprzedają się dość dobrze.

#1870 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 20:57

Nacjonalizm

dAJ SPOKÓJ Z TYMI bredniami  każdy przedsiębiorca Ci powie że pierwszy milion trzeba ukraść potem dopiero trzeba myśleć jak go zalegalizować :P :P

Wieś się wyludnia hm chyba wokół Twojej norki :P :P  bo jest zupełnie na odwrót

Za dużo takich arrtykułów  czytasz http://www.gazetapra...ja-na-wies.html

Widać że nie masz pojęcia o kwotach które chociaż zblizaja sie w pobliże miliona. Ilu przedsiębiorców trzeba w Polsce zamknąc za kradzież pierwszego miliona?

Wies sie wyludnia z rolników wszędzie tylko w odległości do 30 km od dużych miast osiedlają sie ludzie z miasta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1871 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 21:24

Nacjonalizm

Ja do dużego miasta to mam z 50kmale przez 10 lat to miastowych zrobiło się więcej jak tubylców i trza ich teraz gnojowicą straszyć od czas do czasu a boją się tego jak KOD Swięconej wody  :P :P

#1872 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 12:39

Nacjonalizm

Uważaj na siebie stasszek ;). Bo wiesz piss walczy o demokrację i żeby ci miastowi nie zabronili c gnojówki wozić jak ich tak bardzo będziesz straszył ;).

Tam gdzie mam gospodarstwo to młodych praktycznie już nie ma. Może przesadziłem - ale ci co zostali to w 90% nie nadają się ani do miasta ani do jakiejkolwiek roboty na wsi.

Jak widać zostało 10% - akurat z tych to każdy gospodarzy na 100ha+. Kilka lat i nie będzie praktycznie żadnych małych gospodarstw poza hobbystami pracującymi poza rolnictwem a mającymi "ogródek". No i tak to moim zdaniem powinno wyglądać. Rozdrobnienie na kilku/kilkunasto hektarowe gospodarstwa nie ma żadnego sensu ekonomicznego ,no chyba że ma się owoce/warzywa/hodowlę.

#1873 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 11 grudzień 2016 - 17:23

Nacjonalizm

W poblizu duzych miast trochę drobnicy zostanie bo bedą pracować na etacie, świadczyć usługi miastowym i liczyć ze podziela ziemię na działki budowlane. Dostana 500+, troche dopłat, coś tam zarobią i beda tak wegetować

#1874 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 11 grudzień 2016 - 22:43

Nacjonalizm

jak złopiesz wude z psl i po to wiesz gdzie zarobić sam pisałeś gdzieś mi 

CBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#1875 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 12 grudzień 2016 - 00:06

Nacjonalizm

Trzeba rozmawiac z ludżmi , słuchac ich, zadawać odpowiednie pytania, kojarzyć fakty, wyciągać wnioski a przede wszystkim myśleć i wtedy stosunkowo nie trudno mozna na "chleb z masłem" zarobić. Patrząć jednak na to co piszesz tobie to nie grozi i zapewne dlatego wszędzie widziśz konieczność kontroli CBA.

#1876 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 14 grudzień 2016 - 19:49

Nacjonalizm

Trzeba rozmawiac z ludżmi , słuchac ich, zadawać odpowiednie pytania, kojarzyć fakty, wyciągać wnioski a przede wszystkim myśleć i wtedy stosunkowo nie trudno mozna na "chleb z masłem" zarobić. Patrząć jednak na to co piszesz tobie to nie grozi i zapewne dlatego wszędzie widziśz konieczność kontroli CBA.

to był zart ale pisać na forum co i ile zarobiłem zalatuje arogancją 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#1877 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 16:13

Nacjonalizm

1. C0CPzBbWIAA-nx-.jpg

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#1878 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 20 grudzień 2016 - 13:48

Nacjonalizm

NiemieckieMediawPolsce.jpg

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#1879 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 27 grudzień 2016 - 15:11

Nacjonalizm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1880 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 31 grudzień 2016 - 11:11

Nacjonalizm

Przed sylwestrem zobacz które WÓDKI są POLSKIE!

w-5.jpg

w2.jpg

w3.jpg

http://prawicowyinte...-ma-narodowosc/