Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1971 odpowiedzi na ten temat

#1841 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 03 listopad 2016 - 12:19

Nacjonalizm

Kręcisz pajacuniu ewidentnie coś kręcisz !

Twierdzisz że byłeś świadkiem przestępstwa , rozpoznałeś sprawców ( piszesz że byli to członkowie ONR ) i nie zawiadomiłeś odpowiednich służb .

Gdzie się podziała twa moralność ?

Są trzy rozwiązania :

1- jesteś kłamcą

2- jesteś tchórzem 

3- jesteś wyzbyty z zasad i moralności.

Znając ,,sympatię" jaką darzysz Obóz Narodowo Radykalny jestem pewien że sekundę po zauważeniu popełnienia przez nich przestępstwa w twych cuchnących czosnkiem łapkach znalazłby się telefon by zawiadomić o tym policję .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 06:55
  •  

#1842 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 13:07

Nacjonalizm

Jak nie zawiadomiłeś to szkoda bo trzeba to robactwo tępić. Ja w grudniu muszę iść jako świadek na rozprawę przeciwko takim łysym łbom. Panoszyli się po posesji mojego znajomego , zastraszali jego syna, dopuścili się kradzieży i wymuszenia. 

Edytowany przez B3Agro, 03 listopad 2016 - 22:11.

#1843 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 22:59

Nacjonalizm

xd ja nie pochodze z rodziny ormowcow jak ty wiec donoszenie to nie moja pasja, zreszta o jakim przestepstwie mowisz -10 prawie wypalonych zniczy to najwyzej wykroczenie :D

to mogli byc wszechpolacy ale sadzac po bazgrolach na murach to onr jest aktywny-tylko sprejem oczywiscie.

w jednym masz racje-jak kazdy prawdziwy polak jestem wyzbyty z zasad i moralnosci podobnie jak ci co kradna znicze z grobow zamiast za kilka zlotych kupic swoje-to wedlug ciebie honorowe, chyba ze taki jest honor narodowca. k**wa nie wiem czy wiesz ile kosztuje znicz -za 3 zl  kupisz porzadny, na tyle ich nie stac zeby uczcic pamiec powstanca listopadowego.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1844 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 04 listopad 2016 - 16:43

Nacjonalizm

Zarówno Ja jak i moja rodzina uważamy PRL i ustrój komunistyczny za jednoznacznie zbrodniczy i wyraźnie zaznaczyłem to na Agrofoto!

To ty piszesz że milo wspominasz ten okres .

Więc skąd w twej pustej łepetynie pomysł że Moja rodzina ma cokolwiek wspólnego z ormo ?

Jeżeli rzucasz kłamliwe oskarżenia musisz liczyć się z tym że ktoś powie - sprawdzam .

A więc SPRAWDZAM !

Jeżeli nie zamieścisz na forum Mojego postu którym mógłbyś usprawiedliwić  swoje słowa będziesz KŁAMCĄ !!!

#1845 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 344 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 04 listopad 2016 - 19:40

Nacjonalizm

Kto z was się wybiera? :)

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#1846 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 22:23

Nacjonalizm

Z gimb***** i łysymi fr******* nie po drodze. Ale będę w Warszawie na długi weekend więc pewnie podjadę na bydło popatrzeć.

Wyhamuj z tymi obelgami trochę kolego - Moorgi

#1847 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 05 listopad 2016 - 12:47

Nacjonalizm

Jeżeli chcesz popatrzeć na bydło to idź na paradę KODofilów.

#1848 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 05 listopad 2016 - 16:52

Nacjonalizm

Nie musisz mi doradzać ;). Dla bydło kojarzy się z onr i mw. 

A z racji weekendu w Warszawie na pewno na marsz się wybiorę. Ale nie z  bandytami.

A czy duda z żoną co się Kornhauser nazywa też idzie w marszu łysych pałek ? Ciekawe jak się pomieścicie z Panią Kornhauser - buahahahahahaha ;)

Edytowany przez B3Agro, 05 listopad 2016 - 17:14.

#1849 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 05 listopad 2016 - 19:55

Nacjonalizm

Nie musisz mi doradzać ;). Dla bydło kojarzy się z onr i mw. 

A z racji weekendu w Warszawie na pewno na marsz się wybiorę. Ale nie z  bandytami.

A czy duda z żoną co się Kornhauser nazywa też idzie w marszu łysych pałek ? Ciekawe jak się pomieścicie z Panią Kornhauser - buahahahahahaha ;)

żałosne ,stać będziesz przy ruskiej budce ?

#1850 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 05 listopad 2016 - 20:52

Nacjonalizm

A niby dlaczego żałosne? Co ci się nie podobaże nie mam zamiaru iść w jednym marszu z łysymi bandytami , z idiotami którzy w większości nie rozumieją wykrzykiwanych przez siebie haseł , z rasistami, z ludzmi niszczącymi polską demokrację. No co cię w tym dziwi? Godność nie pozwoliłaby mi stanąć w jednym szeregu z faszyzującym onrem , z kłamcami z pisu.

A kto inny jak ułomki narodowe zakleiły pomnik Narutowicza plakatem? Takie wszy nacjonalistyczne. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1851 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 06 listopad 2016 - 18:43

Nacjonalizm

Z gimbusami i łysymi frajerami mi nie po drodze. Ale będę w Warszawie na długi weekend więc pewnie podjadę na bydło popatrzeć.

To niemożliwe ,  bydło promowane przez poprzednią władzę możesz obejrzeć jedynie na historycznych kadrach

Edytowany przez scoffer, 06 listopad 2016 - 18:45.

#1852 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 07 listopad 2016 - 08:04

Nacjonalizm

Kto z was się wybiera? :)

Oczywiście. Jak co roku zresztą.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#1853 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 07 listopad 2016 - 08:23

Nacjonalizm

1689279__kr.jpghttp://www.trojmiast...leglosci-gdansk

Edytowany przez Ywa, 07 listopad 2016 - 08:30.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1854 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 14:28

Nacjonalizm

Święte słowa 

tablz.jpg

#1855 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 26 listopad 2016 - 23:06

Nacjonalizm

Ot je...na rasa  http://www.kresy.pl/...ie-pobita-video

Edytowany przez Ulman, 26 listopad 2016 - 23:06.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1856 Share Wozak71

Wozak71

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 05 grudzień 2016 - 19:28

Nacjonalizm

Czym był komunizm jeśli nie nacjonalizmem lewicowym? Tym się różnił do faszyzmu, że więcej ofiar pochłonął.

#1857 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 06 grudzień 2016 - 10:34

Nacjonalizm

Nacjonalizm lewicowy? Ciekawe ujęcie. Ale to się gryzie, jedno słowo jest zaprzeczeniem drugiego . Zauważ, że bycie lewicowym co innego oznacza dzisiaj niż jeszcze 10 lat temu. 50 lat temu jeszcze inaczej to wyglądało. Tak nawiasem to w Polsce nigdy nie było komunizmu, był PRL. To są dwie różne rzeczy. Warto poszukać objaśnień odnośnie różnic.

Edytowany przez master20002, 06 grudzień 2016 - 10:47.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#1858 Share Wozak71

Wozak71

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 06 grudzień 2016 - 14:15

Nacjonalizm

A co to było jeśli nie komunizm? PRL? Demokracja lewicowa?Z niczym się to nie gryzie. Co najwyżej skojarzenia jest inne.  Nie jest to coś innego jeśli ludzie, którzy wtedy tworzyli władzę z także działają politycznie, a nawet rządzili. Patrz Miller, Kwaśniewski, Borowski, Czarzasty. To nie są ludzie znikąd. A gdzie jest napisane, że nacjonalizm to faszyzm wyłącznie? Stalinizm nie był skrajna forma komunizmu? Inaczej zwanym bolszewizmem. W końcu partia nazywała się Komunistyczna Partia Republik Radzieckich? Oczywiście, że w Polsce był komunizm. Nawet jeśli nazywał się ludowy. A partia PZPR. Choć na początku KPP i PPR. To co innego jak nie komuna.

Edytowany przez Wozak71, 06 grudzień 2016 - 16:05.

#1859 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 09 grudzień 2016 - 13:59

Nacjonalizm

http://www.kresy.pl/...a-a-nie-bandera

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1860 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 09 grudzień 2016 - 20:34

Nacjonalizm

Włosi kupili PEKAO za 4,3 mld zł. W kolejnych latach zarobili na tym banku kilkadziesiąt mld zł. Teraz odsprzedają Polakom 1/3 akcji za 10,6 mld zł. Złoty biznes...
wpis z dnia 9/12/2016

http://samcik.blox.p...a-dla-jego.html

http://niewygodne.in...ces-Wlochow.htm

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.