Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1971 odpowiedzi na ten temat

#1821 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 26 październik 2016 - 11:26

Nacjonalizm

Tego nien wiem , nigdy nie oceniałem osobników tej samej płci w kategoriach ładny-brzydki .

Ale cóż jak lubisz i nie wychodzisz z tym poza własną sypialnie , to O.K.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 15:09
  •  

#1822 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 26 październik 2016 - 18:14

Nacjonalizm

Byłam na Wołyniu. Oczywiście z dwoma paczkami chusteczek nastawiłam się, że będę płakać. A tu nic. Wrażenie.... tak mnie wbił w fotel od początku do końca, aż brak tchu na cokolwiek. Tyle się działo i tak szybko, jakby autor chciał jak najwięcej pokazać w tym krótkim czasie. Zamknęłam oczy tylko przy rozrywaniu oficera przez konie.

Uważam, że nic nie było nadmiernie przesadzone, przerysowane, rzekłabym tak akurat. Jako że czytając artykuły na ten temat, niejednokrotnie wydają się bardziej makabryczne. A może dlatego, iż szłam z nastawieniem, że ukazane sceny będą nie wiadomo jak mocno traumatyczne, Jednakże wiadomo tego nie można pokazać....rzezi.... sekunda po sekundzie. Chodzi o emocje.

A moje ogóle przemyślenia to, że może to się powtórzyć w jakimkolwiek wcieleniu narodowościowym. Jestem jego świadoma. Wystarczy odpowiednia agitacja, zastraszenie.....Zresztą najlepszą pożywką jest religia, wyznanie, co w filmie również przedstawiono. A wszystko kołem się toczy przecież.

Ludzie potrafią zmienić się nawet nie w zwierzęta, lecz potwory, bo "zwierzęta się nie znęcają".

Edytowany przez Ywa, 26 październik 2016 - 19:07.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1823 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 30 październik 2016 - 19:58

Nacjonalizm

widzocznie moja kotka nie jest zwierzeciem -paskudny charakter ma chyba po mnie :P

tak dla rozrywki- polscy kozojebcy..

http://www.wiocha.pl...sta-z-kolezanka

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1824 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 30 październik 2016 - 22:28

Nacjonalizm No tak jacusiu twoja Stara już z tobą nie chce. No bo i ona w końcu przejrzala. To tylko zwierzątka. Ale zwierzęta swój rozum mają. No cóż została Ci wlasna. Przyjemności.

#1825 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 30 październik 2016 - 22:38

Nacjonalizm

"Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują".

#1826 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 30 październik 2016 - 23:23

Nacjonalizm

B3Agro :)

Niemniej jest to bardziej złożone pojęcie ;)

Najpierw jesteś Ty sam indywiduum  samotne. Na szczęście  potem kolejno jest:

rodzina, gród, lud, naród.....

wspólnota, potomkowie, tradycje....

Ma to sens, gdy są odpowiedni prawo rządcy  inteligentni.....roztropni....skromni

Byle, żadna zaraza się nie przedostała.

Przekonana jestem, że jesteś dumny i wdzięczny rodzinie, z której pochodzisz i

...niestety

"...chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują"

P.S.

B) Jacuś i Kas  :lol:

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1827 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 31 październik 2016 - 12:25

Nacjonalizm

Pojęcie niemierzalne. Nieokreśloność i ogólność daje szansę aby każdy zagubiony czy przegrany uczepił się tej ostatniej deski ratunku.

Nie mylić tego z patriotyzmem. Patriota bowiem swoją codzienną pracą, borykaniem się z kłodami rzucanymi pod nogi buduje potęgę swojego kraju. 

Duma narodowa daje szansę żulowi by powspominał dokonania innych, być może już nie żyjących i powiedział "no to im pokazaliśmy".

Ale sam d*py nie ruszy.

A teraz mażecie mnie ugotować.

#1828 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 31 październik 2016 - 17:25

Nacjonalizm

http://prawicowyinte...owak-ukraincem/

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#1829 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 31 październik 2016 - 18:14

Nacjonalizm

Pojęcie niemierzalne. Nieokreśloność i ogólność daje szansę aby każdy zagubiony czy przegrany uczepił się tej ostatniej deski ratunku.

Nie mylić tego z patriotyzmem. Patriota bowiem swoją codzienną pracą, borykaniem się z kłodami rzucanymi pod nogi buduje potęgę swojego kraju. 

Duma narodowa daje szansę żulowi by powspominał dokonania innych, być może już nie żyjących i powiedział "no to im pokazaliśmy".

Ale sam d*py nie ruszy.

A teraz mażecie mnie ugotować.

W jakimś temacie PISowski głupek coś pisał że Europa ma u nas dług bo wiele wieków temu chroniliśmy ich przed najazdami turków i mongołów :D  Zapewne rozpierała go duma narodowa ale kazdy normalny europejczyk dzis zabiłby go śmiechem. My tez pewnie mamy jakiś dług wdzięczności u sąsiadów bo coś tam. Duma narodowa to opium dla ludu i to ciemnego ludu.

Edytowany przez Ulman, 31 październik 2016 - 18:15.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1830 Share tedek2

tedek2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Sport,motocykle

Napisany 31 październik 2016 - 18:44

Nacjonalizm

Duma narodowa nie jest opium. Moim zdaniem to jest jak chleb. Obok hymnu i godła powinna łączyć Polaków. Piszesz że mało kto na zachodzie pamięta że Polska chroniła przed wiekami Europe, przypomnę tu o nie tak dalekiej wojnie polsko-bolszewickiej, o wynalezieniu przez polaków wykrywacza min, o przęjęciu planów v1 v2, rozszyfrowaniu enigmy i o innych rzeczach które dokonali Polacy podczas II wojny światowej co bezdyskusyjnie skróciło wojnę. Zachód zachodem ale Ty jeśli uważasz się za Polak i twierdzisz, że duma narodowa jest opium dla ciemnego ludu, to  jest źle delikatnie mówiąc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1831 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 31 październik 2016 - 19:02

Nacjonalizm

Dla mnie jest to duma z historii Polski, z dokonań naszego oręża i nie przeczę ze możemy być dumni ale duma narodowa  to niewiadomo co - taka wydumka :P

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1832 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 31 październik 2016 - 20:52

Nacjonalizm

A nie lepiej po prostu podziwiać dokonania innych zamiast być z nich dumnym? Może lepiej brzmi to w odniesieniu do własnych dokonań?

#1833 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 31 październik 2016 - 20:56

Nacjonalizm

Ja jestem raczej krytyczny do Polski i Polaków. Wtedy można na trzeźwo oceniać. No i wychodzi dosyć smutno bo nie ma za bardzo z czego być dumnym. A sam nacjonalizm to taka trochę choroba.

Ale co ja wiem - ja jestem jawnym antynarodowcem i nie widzę w sobie zbyt wiele patriotyzmu.

#1834 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 31 październik 2016 - 22:55

Nacjonalizm

a ja jestem milosnikiem nacjonalistow wszelkiej narodowosci :D  :D  :D , a mimo tego jestem patriota,zeby wiedziec dokad idziesz musisz wiedziec skad wyszedles,

kazdy narod ma swoje wielkie i nedzne chwile-z polakami nie jest inaczej,  pisze o tym prawie w kazdym poscie a mimo tego wierze w wielkosc narodu, swiat nie jest czarno-bialy, dziwne ze wy mlodzi wychowani na 1000 kolorow widzicie tylko dwie barwy.

do pewnych spraw trzeba dorosnac- jutro 1 XI , kolo mojego wujka jest pochowany powstaniec styczniowy[jakos sie do rzeczypospolitej krakowskiej przyplatal] kiedys[po 89] harcerska warta stala, ludzie sporo zniczy palili ale potem zapal ostygl ,jak zostaly 2-ze szkoly w ktorej uczyl- ja zaczalem palic swoje i wyjasniac dzieciom dlaczego trace kase na obcego faceta ktory dawno umarl, a w tamtym roku w swieto zmarlych [czyli 2] wieczorem jestem na cmentarzu i z daleka widze gupe mlodych ludzi ktorzy kreca w tamty rejonie jak tam podszedlem to odeszli , patrze a tam mnostwo zniczy ukradzionych z okolicznych grobow- to pewnie byli mlodzi prawdziwi polacy z onr i taka jest delikatna roznica miedzy mna[za swoje] a nimi [kradzionymi]

#1835 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 01 listopad 2016 - 09:57

Nacjonalizm

kobieta ma tyle madrosci, ile splynie na nia ze sperma partnera  :D  :D  :D ,

Tego typu teksty dobitnie świadczą o stanie degradacji umysłu jacusia.

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#1836 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3971 postów

Napisany 01 listopad 2016 - 10:13

Nacjonalizm

Umysłu ? Nawet tak nie żartuj .

ZETOR TEAM

#1837 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 02 listopad 2016 - 11:00

Nacjonalizm

:D  :D  :D wieczorem jestem na cmentarzu i z daleka widze gupe mlodych ludzi ktorzy kreca w tamty rejonie jak tam podszedlem to odeszli , patrze a tam mnostwo zniczy ukradzionych z okolicznych grobow- to pewnie byli mlodzi prawdziwi polacy z onr i taka jest delikatna roznica miedzy mna[za swoje] a nimi [kradzionymi]

Byłeś świadkiem przestępstwa !

Czy zgłosiłeś ten fakt policji ?

Zgodnie z treścią przepisu art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję.

Edytowany przez dddddddddddddddddd, 02 listopad 2016 - 11:02.

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#1838 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 02 listopad 2016 - 11:54

Nacjonalizm

plakat-marszu-niepodleglosci-polska-bast

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#1839 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 02 listopad 2016 - 22:13

Nacjonalizm

dziedzicu-jestes rownie tepy jak lopata ktora wykopales ten wyrwany z kontekstu cytat z mojego postu- to byly slowa jkm ktore ja przytoczylem,  znaczaca jest twoja fascynacja slowem-sperma-przeciez u notorycznego onanisty to slowo nie powinno wzbudzac juz zainteresowania...

zetorki-czlowiek ktory jak ty od rana do wieczora siedzi w internecie o zdrowym umysle to sobie moze tylko pomarzyc- gdy mu sprzet zabiora.

xd-ja nie jestem synem prl elity[jak niektorzy] i donoszenia nie mam we krwi, poza tym to byli prawdziwi narodowcy, wiec tak szybko spieprzali ze widzialem tylko ich plecy a po tym trudno kogos rozpoznac, przesadzilem -po plecach to sie moga prawdziwi narodowcy spokojnie rozpoznac po swoich imprezach :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1840 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3971 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 08:05

Nacjonalizm

No widzisz , dzięki :P , przynajmniej przyznałeś że mogę marzyć , bo mam czym , w przeciwieństwie do kogoś z tak pustym łbem jak ty . :P :D :P

ZETOR TEAM