master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

gregorius    123

Wałęsaty wąsaty powinien już dawno w kicu siedzieć m.in. za te akta co ukradł w latach 90, które go obarczały Bolkiem


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

jaki kraj-tacy bohaterowie.

kupujemy niemieckie samochody,maszyny ciagniki, nawozy, opryski,nasiona- jakos wtedy niemieckosc nam nie przeszkadza.

ciekawe jakie macie poczucie wlasnej wartosci jak wszystkich sie boicie i wszedzie szukacie wrogow.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Mów za siebie Panie kolego. Ja zawsze w pierwszej kolejności staram się kupowac nasze produkty, a jak nie naszych firm to przynajmniej wyprodukowane tutaj. Nikt nikogo sie nie boi, tylko trzeba do wielu rzeczy podejść z rozsądkiem. Co do poczucia wartości nie mam sobie nic do zarzucenia, mam czyste sumienie. Nie wiem jak jest z Tobą, może chcesz w jakiś sposób usprawiedliwić swoje postępowanie Panie kolego??


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

jaki kraj-tacy bohaterowie.

kupujemy niemieckie samochody,maszyny ciagniki, nawozy, opryski,nasiona- jakos wtedy niemieckosc nam nie przeszkadza.

ciekawe jakie macie poczucie wlasnej wartosci jak wszystkich sie boicie i wszedzie szukacie wrogow.

Uwierz że Niemcy jeżeli zobaczą że produkt polski jest zdecydowanie lepszy od niemieckiego...to wybiorą polski.Nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem-raczej ze swoiście pojmowanym "patriotyzmem lokalnym".Skąd to przeświadczenie że wszystkich się boimy i wszędzie szukamy wrogów ?Wybacz jednak dobrą pamięć-dlaczego niby miałbym wierzyć mordercom-tak dobrze słyszałeś-mordercom-bo to oni (Rosjanie i Niemcy) z zimną krwią i premedytacją wymordowali najwartościowszy element naszego Narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nie jest tak do końca Kolego. Byłem kiedyś na zarobku w Skandynawii, a konkretniej w Szwecji. Będąc w sklepach, widziałem jak Szwedzi patrząc na dany produkt sprawdzali skąd on jest i wybierali przeważnie swoje rodzime produkty. Z Niemcami, Francuzami jest tak samo. Oni to mają wpojone od pokoleń, a u nas np w poprzednim systemie było tak, że zachodnie rzeczy były trudno dostępne, więc też wydawało się ludziom że lepsze. Może i było, nie wiem. Bo nie mogę pamiętać tych czasów. Obecnie świat wygląda tak, że z jakością jest różnie, niezależnie gdzie coś zostało wytworzone. Przykładowo, mam chiński klucz z lat 80-tych. Materiał w nim jest taki mocny, że za żadne skarby go nie da rady rozgiąć, ani skrzywić. Co do rzekomego strachu, Polacy jeszcze od czasów Polan byli atakowani przez germańskie oraz ruskie plemiona. Stad jest taka nie ufność co do nich. Jak mówi stare przysłowie: "Jak świat światem, Polak z Niemcem nigdy nie był bratem". I nigdy nie będzie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Zaręczam , że jeśli akurat Niemcy mają do wyboru produkt rodzimej produkcji i inszej to w 90 % wybiorą ten pierwszy . Mam bardzo bliskie kontakty z naszymi sąsiadami zza Odry i wiem o czym piszę .

Swoją drogą jak te wszystkie PROW-y przyczyniły się do naszego "uzależnienia" w zakresie obsługi pogwarancyjnej maszyn zakupionych w lwiej części u producentów na "zachodzie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Uwierz że Niemcy jeżeli zobaczą że produkt polski jest zdecydowanie lepszy od niemieckiego...to wybiorą polski"-dokładnie takich słów użyłem i wiem co mówię.Raz że mieszkałem przez 8 lat w Niemczech,dwa że płynnie znam niemiecki-zauważcie że użyłem słowa "zdecydowanie"...i weźcie pod uwagę to że i Niemcy się zmieniają.cie PS.Ile znacie produktów polskich (oprócz żywności) ZDECYDOWANIE lepszych od niemieckich ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

No tak , tylko jak mamy rozumieć to zdecydowanie lepszy ? Żywność jak dla mnie to także tylko z Polski - kubki smakowe już swoje przecierpiały . ;) Niemcy nie specjalnie lubią zmiany , szczególnie na stanowiskach tzw. decyzyjnych . Mam do czynienia z pewną firmą niemiecką z branży chemicznej . Ma swoje zakłady również w naszym kraju . I nasze ledwo zipią , Niemcy zaś śrubują kolejne rekordy w tys. ton nawet kosztem obniżenia jakości , tylko chyba nie o takich zmianach marzymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Koleżanki i koledzy zapraszam 11 listopada do Warszawy lub do najbliższego miasta wojewódzkiego, bo tam też będą organizowane marsze. Pokażmy co znaczy Naród. Do zobaczenia.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jak znam życie to pokażecie co znaczą Narodowcy i znowu cały świat będzie myślał 'Poje%%ny naród ......' :(

A to nie naród to tylko garstka fanatyków :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Kolego, dlaczego czytając Twoje posty mam wrażenie, że albo jesteś jeszcze gimbusem, albo dopiero wyszedłeś z gimbazy? Może nakłamałeś w profilu?? Kolejna rzecz, to obiecałeś że już Cie nie będzie w tym temacie. Widać jaki jesteś słowny. Mam dość Twojej arogancji, obrażania i wyzywania ludzi których nie znasz, nie wiesz na czym polega dana idea. Od teraz traktuje Cię jak powietrze. Aha, nie zaśmiecaj więcej tematu swoimi żenującymi wypocinami. Są tu ludzie którzy chcą DYSKUTOWAĆ, a nie przezywać się z jakimś "kolesiem". Podejrzewam, że Twoją stałą lekturą jest wyborcza, a program tv to TVN. Cóż i tacy są potrzebni.

Być może dostane po uszach od moderatora, ale nie pozwole się obrażać osobie, która setki tysięcy ludzi w całym kraju nazywa poje%%mi albo fanatykami.

 

Masz i się doucz:

 

http://www.nacjonali.../nasze-poglady/

 

W jednym z tematów narzekasz na oszustów skupujących żywiec. Masz przykład klasycznego kapitalizmu, gdzie ponoć pierwszy milion trzeba ukraść. Spójrz na Węgry. Co i w którą stronę zmieniło się gdy do władzy doszedł Wiktor Orban - nacjonalista.

Edytowano przez Marcin91
obrażanie innych użytkowników

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Master a Ty do Wawy się wybierasz? kurde ja bym bardzo chciał iść w pochodzie z tymi ludźmi, no ale nie mam jak za daleko i w ogóle, moze na drugi rok sie wybiore jak szkoły się pokończy i znajdzie się kilku ludzi do wspólnej podróży...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Koleżanki i koledzy zapraszam 11 listopada do Warszawy lub do najbliższego miasta wojewódzkiego, bo tam też będą organizowane marsze. Pokażmy co znaczy Naród. Do zobaczenia.

niby co tam pokażecie, swoją głupotę ? ...kim ty jesteś że obrażasz najwyższe władze w tym kraju ,w czyim imieniu się wypowiadasz -narodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

@Gregorius- tak wybieram się. Jak nic się nie zmieni, albo nie wyskoczy jakaś niespodziewna sytuacja to będę na 100%. Napisz skąd dokładnie jesteś to postaram Ci się załatwić namiary na ludzi, którzy organizują te wyjazdy.

@kozulek2- Panie kolego, wypowiadam się w imieniu swoim oraz ludzi, którzy dzielą moje poglądy. Trzeba ruszyć ten naród, oraz pokazać ilu jest ludzi którym zależy na losie kraju. Wiem że łatwiej siedzieć po cichu z założonymi rękami i pozwalać zaciskać sobie coraz bardziej pętle na szyi, przez rząd, unię i tych którzy nazywają się "polakami"(celowo z małej litery) z racji tego, że tylko tu mieszkają. Nikogo nie obrażam, tylko wyrażam swoje zdanie oraz stwierdzam fakty. Jeżeli nie wiesz, że tak można to zachęcam do lektury konstytucji. Nie obrażaj nigdy ludzi, których nie znasz. Uszanuj moje poglądy i tego samego oczekuj ode mnie drogi Panie kolego. Dyskusja powinna się składać z sensownych, logicznych zadań, a nie wzajemnego obrzucania się błotem. Rozumiem, że stajesz w obronie kolegi Mariuszd93, ale przejrzyj temat, przeczytaj jego argumenty oraz moje, jak i pozostałych uczestników dyskusji. Wtedy zrozumiesz o co tak naprawdę chodzi.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

nikogo nie obrażasz ? to czemu edytowałeś post w którym napisałeś '' tuskiem'' z małej litery a o ''gajowym '' też nie zapomniałeś ... co to ma znaczyc ''polakami'' , jak można uszanowac poglądy człowieka który wypowiada się w ten sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ja nie jestem za żadna skrajnością ani za skrajnym nacjonalizmem który bardziej jest kojarzony z ulicznymi rozróbami jak również nie jestem za samolubstwem i myśleniu tylko o sobie i o swoim tyłku bo co mnie obchodzą inni czy kraj w którym żyję a niestety takich ludzi jest coraz wiecej . W marszu 11 listopada powinni iść wszyscy Polacy a nie tylko skrajne organizacje .

Ostatnio interesowałem sie troche tym co się dzieje na świecie oczywiście nie mówię tutaj o programach tv i innych oficjalnych źródłach bo to tylko propaganda i paplanina o głupotach.

I szczerzę mówiąc troche włos na klacie mi sie zjeżył i nie wiem czy bardziej z tego powodu co robia z nami zwykłymi ludźmi władni tego świata czy z dlatego jak ci zwykli ludzie ida za władzą jak barany na rzeź. Mam na myśli światowe tendencje a nie tylko Polskie.

Przed rzekomym samobójstwem Petelicki mówił w jakims wywiadzie własnie przed czy po 11 listopada juz nie pamiętam że jeśli doszlo by do wojny to w pierwszym szeregu staneli by właśnie ci niby nacjonaliści ,często porównywani czy utożsamiani z kibicami i w tej kwesti sie z nim zgadzam. A ciekawe co zrobił by taki rolnik jeden z drugim który całe życie orze i patrzy skad skubnac dodatkowe ha aby tego orania bylo jeszcze wiecej czy mając 20 krów kombinuje jak podwoić ta ilość? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.

Ktoś bardzo ale to bardzo sie stara aby z prostych ludzi zrobić bezmyslnych roboli myslacych tylko o sobie i majacych w powazaniu przynależność do danego narodu. Mam wrazenie ze dzisiaj jedynym celem człowika od samej kołyski jest tylko i wyłacznie kasa.

w dzisiejszych czasach wojny militarne traca sens ale kiedyś pewien chińczyk wymyślił wojna socjologiczna , bezkrwawa i o wile lepsze przynosi efekty. Przykład? Japonia. Pewnie każdy coś tam pamieta ze szkoły o Japonii i wie jaki to był honorowy ,zorganizowany z tradycjami naród . A porównajcie to z dzisiejszymi czasami. Jak myslicie Japończycy sami od II wojny światowej do dzisiaj stali się idiotami oglądającymi kreskówki , dorosłe kobiety ubieraja sie jak lalki , faceci metroseksualni w tv lecą idiotyczne programy , i co taki umalowany koleś weźmie karabin i pójdzie bronic kraju?

Jak u nas ludzie nie zaczna myślec samodzielnie to i nas czekaja rządy pedałów i umalowanych facetów w sukienkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
favi515    2

Rolnik jako patriota stanie w obronie ziemi, ale ilu tych rolników dziś mamy, czasem jeden na wioskę, kiedyś to były masy ludzi które brały udział w powstaniach i na nich opierało się pospolite ruszenie, nie na mieszczaństwie. Pedały, dzisiejsi umalowani faceci, w ogóle grubo ponad połowa społeczeństwa w razie W podda się i zacznie kolaborację z wrogiem. Dzisiejsze czasy UE, globalizacji i dobrobytu doprowadziły do zaniku przywiązania do ojczyzny i spójności narodu.

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

@kozulek2- To Ty nie wiesz czym się zajmował nasz premier zanim zaczął uprawiać niezdarną politykę? Nie wiesz, że szlachcic Komorowski jest myśliwym? To są ludzie nie okrzesani, służący obcej sprawie. Tego nie podważysz. Pisząc "polacy" miałem na myśli przechrzty syjonistyczne, oraz obywateli innych państw, jak min finansów który do niedawna nawet nie posiadał numeru pesel.

@OKEY- Skrajny nacjonalizm to jest niby faszyzm, ale nie ten znany z Niemiec, bo to byłą patologia. Prawdziwy faszyzm był we Włoszech Mussoliniego i ówczesnej Japonii. Zapewniam Cię, że w marszu nie idzie 100 tyś samych nacjonalistów. Idą ludzie starsi, rodziny z dziećmi itp. Byłem, widziałem. Co do kiboli to temat rzeka. Charakteryzują się oni ogromnym patryjotyzmem, ale czy można ich wszystkich podciągnać pod nacjonalistów? Część napewno, ale nie wszytkich. Dzisiejszym bożkiem jest pieniądz. Obserwujemy jak ludzie starają się być "postępowi" bo jak nie jesteś za pedałami i nie wyznajesz tego co mówi tv to jesteś nietolerancyjny, zacofany, ksenofobiczny itp. W tamtym roku w TVN była relacja dziennikarki z marszu. Gość w studiu pyta "czy na transparentach były obraźliwe i nawołujące do nienawiści hasła", ona "oczywiście że były, np Bóg Honor Ojczyzna..." Śmiechu warte... Niemcy przegrali wojnę militarną, niedawno spłacili ostatnie zobowiązania, a dzisiaj zdobyli Europę bez wystrzelenia ani jednej kuli. W każdym serialu występuje pedał, zdrada i rozwody. To jest sprzeczne z nauką kościoła, z którym bezsprzecznie związane są losy naszej państwowości. 966-chrzeszt Polski oraz początki jej istnienia jako kraj. Dzisiaj próbują nam sprzedać obce tradycje, obyczaje i święta jak np halowen czy jakoś tak... To jest niepotrzebne. Mamy tak bogatą historię i swoje święta, że importowanych, a do tego pogańśkich już nam nie trzeba. My zwykły naród nie mamy prawa myśleć, ani się jednoczyć bo to jest groźne dla władzy i ona bardzo dobrze o tym wie. Stąd medialna wojna PO-PIS, a w gruncie rzeczy to jest jedno i to samo, komisje odnośnie Smoleńska itp. To wszysko służy podziałom. Jeżeli ludzie będą wciąż w trakcie wyborów głosować na "mniejsze zło" nic się nigdy nie zmieni. Trzeba szukać alternatywy. W ostatnich wyborach bardzo ciekawy program miała Polska Partia Pracy. Wyniki zami widzieliśmy.

@favi515- Powstanie kościuszkowskie było oparte o kosynierów. Bez nich upadłoby, jeszcze zanim na dobre się zaczęło.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

sprzeczne z nauką kościoła ? haha ...a gdzie jest najwięcej pedałów i pedofilów ? jakiego bożka wyznaje kościół ? kto Ci broni myślec i się jednoczyc , nakazuje ktoś obchodzic pogańskie święta? nie ....mamy wolnośc człowieku , każdy myśli i robi to co uważa za słuszne ...sam chcesz ,próbujesz narzucic innym swoje zdanie- nazywasz premiera niezdarnym ? to dlaczego wygrał kolejne wybory ?jaką alternatywę proponujesz , ciekawy program - dla kogo dla Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

W każdej organizacji trafia się czarna owca, a że mediom jest na rękę pokazywać tanie sensacje to to robią. Bronisz władzy, więc odpowiedz mi kto uczciwy wyprzedaje majątek państwowy po cenach niższych niż wartość rynkowa, a zbliżonych do rocznego dochodu? Przykład FŁT Kraśnik. 300 milionów przychodu rocznie, poszło za 400 do chińczyków. Kto pozwala aby osoba która doprowadziła jeden zakład produkcyjny do upadku, przejęła stery w innym- Jelcz i Autosan. Program w/w partii był bardzo dobry dla ludzi młodych i zwykłych szaraków jakich spotykasz codziennie. Chcesz wiedzieć czemu wygrali? A no dlatego, że wątpiący już w jakieś zmiany naród pozostał w domu. I tu jest pies pogrzebany. Nie od dziś wiadomo, że nie pójście na wybory to oddanie głosu rządzącym. Mówisz o wolnośći? Dawno się tak nie uśmiałem... Kiedyś Związek Radziecki dzisiaj Unia, służby specjalne na ich usługach. Inwigilacja internetu, telefonów to jest wolność? Odpoiwedz mi na jeszcze jedno pytanie, dlaczego na mnie naskakujesz? Ale tak szczerze, może być priv żeby nie zaśmiecać forum.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Mówisz o wolnośći? Dawno się tak nie uśmiałem... Kiedyś Związek Radziecki dzisiaj Unia, służby specjalne na ich usługach. Inwigilacja internetu, telefonów to jest wolność?

Nie chce psuć Tobie dobrego samopoczucia, ale chyba nie wiesz o czym mówisz. W 85 roku wyjeżdżałem do Francji (nie prywatnie bo o czymś takim mogli pomarzyć nieliczni, ale z zespołem tanecznym) załatwianie wiz, pozwoleń i paszportu trwało ROK. Dokumenty dostałem na 3 dni przed wyjazdem, a po przyjeździe miałem tyle samo na oddanie. Przy odbiorze paszportu każdy musiał podpisać oświadczenie, że wróci, tak na wszelki wypadek (Jak nie wrócisz to My zajmiemy się twoją rodziną). Nikt do końca z nas nie wiedział, czy dostał ten paszport, czy też nie. Może wyskoczymy jutro do Turynu na meczyk i jakieś piwo, chyba dowód masz?

W klatce na 12 mieszkań były 3 aparaty telefoniczne. Ustawiając zegarek elektroniczny przy pomocy zegarynki po minucie usłyszałem "12 dziesięć jest baranie", pewno automat zegarynki przemówił. Z którego telefonu dzisiaj zadzwonić do babci?

Nigdy nie zapomnę, jak dziadek opowiadał, jak to własne zboże kradł przez okno w strychu, bo wejście było zapieczętowane. Kułak nie wywiązał się z obowiązkowych dostaw. E panie wczoraj byli z xyz i oferowali o dychę więcej, poczekam.

Mówisz o nachodzeniu służb specjalnych, nic o tym nie wiesz, nawet kulawy pies by o tobie nie zaszczekał jak by ciebie wywlekli z domu o świcie. Nie to co teraz, że o każdym najściu polaczka szaraczka, można napisać i opublikować nagranie.

Chcesz wyemigrować nikt ci nie zabrania, a co najważniejsze nikt nie będzie się czepiał ojca, matki czy brata, że obywatel zwiał z raju, to jest twoja decyzja a nie komitetu. Może osiedlimy się w Wenecji tam jest tak ciepło?

Jakiej Ty chcesz wolności? Prawa strzelania do nieprawomyślnych, obrażania tych którzy mają inne zapatrywania, eliminacji innych genetycznie i społecznie? Takie rzeczy już były, przyszły a raczej przylazły z zachodu, a potem ze wschodu.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Tu masz rację, że wyjazdy sa ułatwione, ale tylko po to aby nasi rodacy mogli wypracowywac PKB zachodnich krajów. Wiele rzeczy się zmieniło, jedne na lepsze inne na gorsze. Należy dążyć do tego, aby tych dobrych było coraz więcej, kosztem tych złych.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

to wam sie marzy, jedyna nadzieja w tym ze historia zawsze powtarza sie jako farsa , a i polskie wydanie jakiegokolwiek -izmu jest parodia,zreszta faszyzm przerabialismy juz przed wojna- nauka historii stoi na niskim poziomie wiec pewnie nie wiecie ze II rp to bylo panstwo przez kilkanascie lat faszystowskie[oczywiscie w naszej ulomnej wersji].

na szczescie polscy faszysci jak cala nasza scena polityczna mnoza sie poprzez podzial- jest nadzieja ze sami sie wykoncza wzajemnie, a poza tym najwazniejsze kto mialby byc wodzem -holocher -sam sie skompromitowal, zawisza do zawiszy czarnego to mu duuuuzo brakuje.

 

antysemityzm, kseno i homofobia to choroba umyslu zatrutego nienawiscia i strachem ktorej nawet najlepszy zaklad zamkniety nie uleczy. uwazaj zebys nie skonczyl jak brunon k.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Bardzo ciekawe jest to co piszesz, możesz podać źródło? NIe martw się, ekstremistą nie jestem tylko zwykłym człowiekiem o poglądach odbiegających od większości.

 

Pozdrawiam


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nie rozumiem dklaczego tak niektórzy najeżdżają na @mastera? przecież nikt tutaj nie nawołuje do jakiejs nienawisci rasowej, homofobii, antysemityzmu itp. I co z tym wszystkim ma wspólnego komunizm czy faszyzm, wiadomo ze jedno i drógie jest zle a Polacy doswiadczyli jednego i drugiego. Kiedyś chyba jakiś ruski polityk powiedział że Polska to taka prostytutka europy i niestety chyba miał racje. wyglada to tak jak by Polska rozłożyła nogi z okrzykiem " bierzcie mnie jestem wasza , kto pierwszy ten lepszy " Jak widac niektórym to pasuje a moze z checia sami by sie przyłączyli do pi...nia Polski ;[ A może Polska nie jest prostytutka tylko porzadna dziewczyna którą ktoś wciągnął w krzaki i gwałci??? Niestety jak widze to niektórzy z checia przyłączyli by sie do tego gwałtu lub w ostateczności odwrócili by sie i odeszli ;[

Na szczęście jest chyba coraz wiecej ludzi którzy nie odwracaja sie tylko biorą takich gwałcicieli za fraki i kopia im porządnie do d*py ;[ .

Jeśli nic sie nie zmieni to zaczynajcie chłopaki wypinać już tyłeczki bo Jacyków z Biedroniem juz na to czekaja. A moze ktos chce żonę Anna Grodzka był aby szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj