Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1870 odpowiedzi na ten temat

#1561 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 03 czerwiec 2016 - 08:22

Nacjonalizm

To twoje osobiste zdanie jako obywatela RP , czy głos mniejszości ukrainskiej ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 22:04
  •  

#1562 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 17:00

Nacjonalizm

kto niby przemilcza prawde- co stalo sie na wolyniu to wie kazdy kto interesuje sie historia, a ze wiekszosc to gow.o obchodzi czy to sie nam podoba czy nie-taka jest rzeczywistosc.

przebaczamy i prosimy o przebaczenie to takze w stosunkach polsko-ukrainskich ma gleboki sens-rzymscy katolicy wyrzynali sie z greko-katolikami- wbrew temu co glosza narodowcy , zbrodnie popelnialy obydwie strony ,oczywiscie trzeba pamietac ze zbrodnie ukrainskie byly prawie 2 razy wieksze niz polski odwet.

Nasi też rozcinali ciężarnym brzuchy i dzieci przybijali do drzew? 

Co do świadomości to większość coś słyszała ale zasadniczo nie ma pojęcia. Tego nie mówia ani w telewizji ani politycy. Jak jesienia będzie w kinach Wołyń Smarzowskiego to może niektórym się oczy otworzą

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1563 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 19:21

Nacjonalizm

i co z tego wynika-juz ci pisalem nie da sie isc do przodu ciagle patrzac w tyl, sprobuj jutro tak zrobic-najlepiej w lesie B) .

wejdz na strony. ukrainskich nacjonalistow i tam znajdziesz odpowiednie opisy polskich zbrodni-nie znam ukrainskiego a cyrylicy zapomnialem. upowcy uczyli sie historii i literatury w polskiej szkole i tam pewnie przerabiali "wesele" wyspianskiego-cytat z pamieci- mego dziadka pilami rzneli, a mysmy zapomnieli- to o powstaniu chlopskim w tarnowkim z 1846 r.

scoffer ja jestem przedstawicielem mniejszosci polskiej- niewielkiej grupy polakow z dziada pradziada, mieszkajacych w swoje wsi prawie 500 lat,- wiec tylko w jej imieniu sie wypowiadam. z uwagi ze nie mozemy byc kims innym jak ty czy ulman do nacjonalizmu odnosimy sie z pewna rezerwa.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1564 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 19:57

Nacjonalizm

mieszkajacych w swoje wsi prawie 500 lat,- 

;) http://www.krakow.pl...do_1939_r_.html

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#1565 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 20:32

Nacjonalizm

scoffer ja jestem przedstawicielem mniejszosci polskiej- niewielkiej grupy polakow z dziada pradziada, mieszkajacych w swoje wsi prawie 500 lat,- wiec tylko w jej imieniu sie wypowiadam. z uwagi ze nie mozemy byc kims innym jak ty czy ulman do nacjonalizmu odnosimy sie z pewna rezerwa.

Nigdy nie wiadomo 

1299426715_by_Dryzmek_600.jpg

#1566 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 20:41

Nacjonalizm

nie masz takiej aplikacji ktora przypomina o wzieciu lekarst  ;)

https://books.google...Yv&sig=uXycN1RC

zapomnialem dodac

http://wyborcza.pl/1...zebaczenie.html

hitler byl austiakiem z krwi i kosci. legendy o jego zydowskich przodkach wziely sie z tego ze jakas zydowska rodzina w besarabii tak samo sie nazywala.niedawno byl angielski film na ten temat. wiecie jak zdenerwowac austriakia-powiedz ze hitler byl jego rodakiem-sam to wyprobowalem.

to chyba jeden z fenomenow polityki historycznej-udalo im sie wmowic swiatu ze byli pierwsza ofiara faszyzmu, to prawdziwy majstersztyk.

Edytowany przez jacus, 05 czerwiec 2016 - 21:28.

#1567 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 05 czerwiec 2016 - 21:30

Nacjonalizm

kiedyś widziałem film dokumentalny o wodzu że jego matka wywodziła się z rodziny żydowskiej no i hitler za młodu był ministrantem

może proboszcz tutejszej parafij był dla niego za surowy

#1568 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 21:35

Nacjonalizm

dla rozluznienia atmosfery

http://www.wiocha.pl...wdziwego-Polaka

i jeszcze jeden

http://www.wiocha.pl...ikna-rebelianci

Edytowany przez jacus, 05 czerwiec 2016 - 21:42.

#1569 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 21:41

Nacjonalizm

Nasi też rozcinali ciężarnym brzuchy i dzieci przybijali do drzew? 

Co do świadomości to większość coś słyszała ale zasadniczo nie ma pojęcia. Tego nie mówia ani w telewizji ani politycy. Jak jesienia będzie w kinach Wołyń Smarzowskiego to może niektórym się oczy otworzą

ulman daj link do tej strony na której to przeczytałeś albo gazete zamieść na necie bo ja w to nie wierze no chyba że dziadek lub ojciec twój to robił.

przecierz sami wiecie z historii że często za polskich żołnierzy przebierali się ubowcy,nkwd to i organizacja upa pewnie tak robiła no i wina spadała na polaków.

putin kazał rozwalić pare bloków mieszkalnych w swoim kraju żeby móc najechać czeczenie co prawda nie był jeszcze prezydentem ale wysokim urzednikiem kgb

takich przykładów z historii jest mnóstwo

#1570 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 06 czerwiec 2016 - 15:56

Nacjonalizm

Ja się pytałem kolegi czy tak było bo też o tym nie słyszałem.@jacuś jest akurat proukraiński i twierdzi że nalezy o tym zapomnieć  z czym zgodzić się nie mogę. Do tego jeszcze UPAina w najlepsze czci Banderę i Szuchewycza.

Tego też nie rozumiem - http://www.kresy.pl/...nstwa-kresowian

Mamy być krajem suwerennym, dumnym i świadomym swojej historii a konsultujemy się z obcymi w temacie naszego wewnętrznego święta? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1571 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 06 czerwiec 2016 - 16:48

Nacjonalizm

:P  :P  :P ,rodowod mam lepszy niz pies rasowy - ponad 200 lat.

jacus - Jak to  jest z tym twoim rodowodem? W jednym poście piszesz - ,, ponad 200 lat ''- w innym zaś - ,, prawie 500 '' .Pomiędzy tymi dwoma postami upłynęło trochę czasu, ale nie 300 lat .Coś kręcisz dzieciaku ! Pisanie prawdy ma tą zaletę że nie trzeba pamiętać co się nakłamało .

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#1572 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 06 czerwiec 2016 - 17:20

Nacjonalizm

Ot i nasi "sojusznicy" http://www.kresy.pl/...a-wolyniu-video   

Puentą niech będzie  

#1573 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 07 czerwiec 2016 - 00:40

Nacjonalizm

Ulman czadowa puenta ^^  uwielbiam Kazimierza...

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1574 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 21:24

Nacjonalizm

wojtus to brazylijska matematyka -jej nie zrozumiesz.

moje nazwisko w spisie chlopow mojej krolewskiej [innymi to raczej nikt sie nie zajmowal] wsi pojawia sie prawie 500 lat temu, do dzisiaj wszystkie te nazwiska funkcjonuja w okolicy .

od ponad 200 lat to moge podac imie i nazwisko kazdego przodka,jego rodzenstwo, malzonkow, date i miejsce urodzenia- dom razem z numerem, chrztu,slubu i smierci-mam krewnego ktory ma hopla na tym punkcie i on ustalil to na podstawie ksiag parafialnych , niestety starszych brak, 

nie wiem jak to u was wygladalo ale u mnie do ksiedza zglaszal sie ojciec dziecka z dwoma pelnoletnimi swiadkami i  zglaszal fakt urodzenia dziecka. ulman u ciebie batiuszka tez tak zapisywal  B)

#1575 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 08 czerwiec 2016 - 15:23

Nacjonalizm

Rolnikiem z lubelszczyzny jestem od 10 lat a moja rodzina pochodzi z zupełnie innej części kraju więc złośliwość uznaję za nietrafioną. Mieszkam w gminie przygranicznej i jest kilka miejsc po spalonych wioskach i kilka osób które wiele mi opowiedziały. 

Wrogowie nigdy nie stana się  nam życzliwi     http://www.kresy.pl/...zyli-sami-sobie

#1576 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 08 czerwiec 2016 - 17:42

Nacjonalizm

no tak ale to bronek nazwał to ludobujstwo jakoś inaczej nie pamiętam dokładnie to nie będę cytował wiem tylko że jakoś łagodnie.

masz racje z wroga nie będzie przyjaciela bo kraje zsrr bo tak trzeba je nazywać zawsze pchały się na zachód i pchać się będą głupotą było myślenie że ukrajna może przystąpić do uni to jakaś farsa a największą durnotą była jazda naszych ówczesnych ministrów na pieprzony majdan

#1577 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 08 czerwiec 2016 - 19:11

Nacjonalizm

Ukraina to dziki kraj i dzicy ludzie. Zawsze dążyli do stworzenia swojego państwa i 25 lat temu historia dała im szansę wiec rozpierniczyli i rozkradli wszystko do cna zamiast zacząć tworzyć. Budują świadomość narodu na wzorcach UPA i Bandery,, bród smród ubóstwo i ruina a aspiracje do NATO i UE. Typowo ukraińskie -  dasz palec to chcą rękę a mniemanie o sobie takie że klękajcie narody.

#1578 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 09 czerwiec 2016 - 00:19

Nacjonalizm

Jacy są Ukraińcy to widać doskonale w trylogii Sienkiewicza jeśli ktoś przeczytał i nic w tym charakterze się nie zmieniło .Pojednanie jednak powinno nastąpić między Polską a Ukrainą bo to jest w naszym narodowym interesie aby nawzajem wyżynali się z ruskimi .My tylko powinniśmy nauczyć się czerpać z tego korzyści materialne bez skrupułów i oglądania się na zachód bo nic dzisiaj darmo nie ma .Wiem brzmi to cynicznie ale taka jest prawda że im bardziej ruscy z Ukraińcami się znienawidzą tym lepiej dla Polski 

#1579 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 09 czerwiec 2016 - 14:36

Nacjonalizm

To i tak upadły kraj i naród który nie dorósł do samodzielności. Proponuje  razem z Rosją ogłosić na Ukrainie by ci którzy chca być w Rosji przeniesli się na wschód od Dniepru a  co chcą do UE na zachód od Dniepru. . Miesiąc na migrację a potem będziemy jeżdzić na plażę do Odessy. Najlepszym rozwiązaniem problemów Ukrainy jest rozwiązanie jej samej.  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1580 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 09 czerwiec 2016 - 15:02

Nacjonalizm

To nie jest żadne rozwiązanie .Pojedziesz Ulman na granicę z ruskimi jako żołnierz i będziesz walczył z tą moskiewską dziczą jak płot będą przestawiali jak to robią w Gruzji co parę miesięcy ? Wątpię czy nawet jakiś szczyl z ONR chętny by się znalazł choć teraz ochoczo krzyczy że walczy o Polskę . Prosta odpowiedź tak czy nie ? Jak znam życie to się zaraz rakiem wycofasz z tych swoich mądrości .Nie takich krzykaczy widziałem w swoim życiu a jak przyszło co do czego to płakali że im źle w wojsku .Pamiętam takiego jednego cwaniaka z poznania co z sali widział okna swojego rodzinnego mieszkania w bloku a płakał jak bóbr co noc że jest w wojsku .Skakał z łóżka by nogę złamać i by go wypuścili  do domu  choć i tak bywał w nim 3 razy w tygodniu na stałce po kilkanaście godzin .Podobnie by było z 99%  np narodowców jak by przyszło co do czego  .Niemcy z RFN przy pokojowym przejęciu NRD do dzisiaj mają problemy  więc zastanów się nad swoimi słowami