master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Wozak71    140

Czym był komunizm jeśli nie nacjonalizmem lewicowym? Tym się różnił do faszyzmu, że więcej ofiar pochłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nacjonalizm lewicowy? Ciekawe ujęcie. Ale to się gryzie, jedno słowo jest zaprzeczeniem drugiego . Zauważ, że bycie lewicowym co innego oznacza dzisiaj niż jeszcze 10 lat temu. 50 lat temu jeszcze inaczej to wyglądało. Tak nawiasem to w Polsce nigdy nie było komunizmu, był PRL. To są dwie różne rzeczy. Warto poszukać objaśnień odnośnie różnic.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

A co to było jeśli nie komunizm? PRL? Demokracja lewicowa?Z niczym się to nie gryzie. Co najwyżej skojarzenia jest inne.  Nie jest to coś innego jeśli ludzie, którzy wtedy tworzyli władzę z także działają politycznie, a nawet rządzili. Patrz Miller, Kwaśniewski, Borowski, Czarzasty. To nie są ludzie znikąd. A gdzie jest napisane, że nacjonalizm to faszyzm wyłącznie? Stalinizm nie był skrajna forma komunizmu? Inaczej zwanym bolszewizmem. W końcu partia nazywała się Komunistyczna Partia Republik Radzieckich? Oczywiście, że w Polsce był komunizm. Nawet jeśli nazywał się ludowy. A partia PZPR. Choć na początku KPP i PPR. To co innego jak nie komuna.

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Tak się zarabia pieniądze. Ja w 2002 kupiłem 1,7 ha w Motyczu koło Lublina za 170 tyś zł.  W tamtym roku sprzedałem podzielone na działki za łączną kwotę 3,1 mln zł. Może połowę powinienem do Torunia przelać albo czuć wstyd? Dodam że do 2013 roku jeszcze dopłaty do tego miałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Tak się zarabia pieniądze. Ja w 2002 kupiłem 1,7 ha w Motyczu koło Lublina za 170 tyś zł.  W tamtym roku sprzedałem podzielone na działki za łączną kwotę 3,1 mln zł. Może połowę powinienem do Torunia przelać albo czuć wstyd? Dodam że do 2013 roku jeszcze dopłaty do tego miałem ;).

 

jest moc :). A do tego bez podatku  :)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak się zarabia pieniądze. Ja w 2002 kupiłem 1,7 ha w Motyczu koło Lublina za 170 tyś zł.  W tamtym roku sprzedałem podzielone na działki za łączną kwotę 3,1 mln zł. Może połowę powinienem do Torunia przelać albo czuć wstyd? Dodam że do 2013 roku jeszcze dopłaty do tego miałem ;).

 

Więc sam widzisz o Twoim sukcesie nie zadecydowała pracowitość a przypadek lub układy znam kupę ludzi co byli przy korycie klupowali takie grunty za grosze bo znali plany na przyszłość teraz najwięcej kwiczą przeciwko obecnej władzy bo ta często im te plany niweczy i ich przedsiębiorczość staje pod znakiem zapytania ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nazywaj to jak chcesz. Nie trzeba mieć znajomości ani być jasnowidzem aby wiedzieć że miasta będą się rozwijały a wieś wyludniała. Normalna kolej rzeczy w cywilizowanym świecie. Więc nie wiem co cię dziwi że działki w miejscowościach podmiejskich są cholernie drogie.

 

A ty się cieszysz.Ja na twoim miejscu bym sę martwił - bo jak już tak wszystkich za mordę chwycą to na zasiłki dla ciebie może im zabraknąć ;).

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Więc sam widzisz o Twoim sukcesie nie zadecydowała pracowitość a przypadek lub układy znam kupę ludzi co byli przy korycie klupowali takie grunty za grosze bo znali plany na przyszłość teraz najwięcej kwiczą przeciwko obecnej władzy bo ta często im te plany niweczy i ich przedsiębiorczość staje pod znakiem zapytania ;):P :P

Tak można w zasadzie napisać o kazdym sukcesie. a tak naprawde to jest efekt myslenia, podjecia ryzyka i inwestowania. Nieroby widza tylko to ze ktos ma i tego zazdroszczą albo widzą w tym układy i znajomosci.

Czemus biedny - boś głupi, czemuś głupi - boś biedny. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak można w zasadzie napisać o kazdym sukcesie. a tak naprawde to jest efekt myslenia, podjecia ryzyka i inwestowania. Nieroby widza tylko to ze ktos ma i tego zazdroszczą albo widzą w tym układy i znajomosci.

Czemus biedny - boś głupi, czemuś głupi - boś biedny. 

 

dAJ SPOKÓJ Z TYMI bredniami  każdy przedsiębiorca Ci powie że pierwszy milion trzeba ukraść potem dopiero trzeba myśleć jak go zalegalizować :P :P

Nazywaj to jak chcesz. Nie trzeba mieć znajomości ani być jasnowidzem aby wiedzieć że miasta będą się rozwijały a wieś wyludniała. Normalna kolej rzeczy w cywilizowanym świecie. Więc nie wiem co cię dziwi że działki w miejscowościach podmiejskich są cholernie drogie.

 

A ty się cieszysz.Ja na twoim miejscu bym sę martwił - bo jak już tak wszystkich za mordę chwycą to na zasiłki dla ciebie może im zabraknąć ;).

 

Wieś się wyludnia hm chyba wokół Twojej norki :P :P  bo jest zupełnie na odwrót

Za dużo takich arrtykułów  czytasz http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/834157,mamy-dosc-miasta-tesknimy-za-sielanka-polacy-wracaja-na-wies.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Akurat Motycz to bardzo modny teren do osiedlania się. Ale znam takich którzy za daleko poszli w swoich planach deweloperskich i umoczyli tam na dobre.

jednak jako wieś wyludnia się z rdzennych mieszkańców, natomiast działki budowlane sprzedają się dość dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

dAJ SPOKÓJ Z TYMI bredniami  każdy przedsiębiorca Ci powie że pierwszy milion trzeba ukraść potem dopiero trzeba myśleć jak go zalegalizować :P :P

 

Wieś się wyludnia hm chyba wokół Twojej norki :P :P  bo jest zupełnie na odwrót

Za dużo takich arrtykułów  czytasz http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/834157,mamy-dosc-miasta-tesknimy-za-sielanka-polacy-wracaja-na-wies.html

Widać że nie masz pojęcia o kwotach które chociaż zblizaja sie w pobliże miliona. Ilu przedsiębiorców trzeba w Polsce zamknąc za kradzież pierwszego miliona?

 

Wies sie wyludnia z rolników wszędzie tylko w odległości do 30 km od dużych miast osiedlają sie ludzie z miasta.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja do dużego miasta to mam z 50kmale przez 10 lat to miastowych zrobiło się więcej jak tubylców i trza ich teraz gnojowicą straszyć od czas do czasu a boją się tego jak KOD Swięconej wody  :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Uważaj na siebie stasszek ;). Bo wiesz piss walczy o demokrację i żeby ci miastowi nie zabronili c gnojówki wozić jak ich tak bardzo będziesz straszył ;).

 

 

Tam gdzie mam gospodarstwo to młodych praktycznie już nie ma. Może przesadziłem - ale ci co zostali to w 90% nie nadają się ani do miasta ani do jakiejkolwiek roboty na wsi.

Jak widać zostało 10% - akurat z tych to każdy gospodarzy na 100ha+. Kilka lat i nie będzie praktycznie żadnych małych gospodarstw poza hobbystami pracującymi poza rolnictwem a mającymi "ogródek". No i tak to moim zdaniem powinno wyglądać. Rozdrobnienie na kilku/kilkunasto hektarowe gospodarstwa nie ma żadnego sensu ekonomicznego ,no chyba że ma się owoce/warzywa/hodowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

W poblizu duzych miast trochę drobnicy zostanie bo bedą pracować na etacie, świadczyć usługi miastowym i liczyć ze podziela ziemię na działki budowlane. Dostana 500+, troche dopłat, coś tam zarobią i beda tak wegetować


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Tak się zarabia pieniądze. Ja w 2002 kupiłem 1,7 ha w Motyczu koło Lublina za 170 tyś zł.  W tamtym roku sprzedałem podzielone na działki za łączną kwotę 3,1 mln zł. Może połowę powinienem do Torunia przelać albo czuć wstyd? Dodam że do 2013 roku jeszcze dopłaty do tego miałem ;).

 jak złopiesz wude z psl i po to wiesz gdzie zarobić sam pisałeś gdzieś mi 

 

CBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Trzeba rozmawiac z ludżmi , słuchac ich, zadawać odpowiednie pytania, kojarzyć fakty, wyciągać wnioski a przede wszystkim myśleć i wtedy stosunkowo nie trudno mozna na "chleb z masłem" zarobić. Patrząć jednak na to co piszesz tobie to nie grozi i zapewne dlatego wszędzie widziśz konieczność kontroli CBA.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Trzeba rozmawiac z ludżmi , słuchac ich, zadawać odpowiednie pytania, kojarzyć fakty, wyciągać wnioski a przede wszystkim myśleć i wtedy stosunkowo nie trudno mozna na "chleb z masłem" zarobić. Patrząć jednak na to co piszesz tobie to nie grozi i zapewne dlatego wszędzie widziśz konieczność kontroli CBA.

 to był zart ale pisać na forum co i ile zarobiłem zalatuje arogancją 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj