Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1854 odpowiedzi na ten temat

#1461 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 10 marzec 2016 - 12:57

Nacjonalizm

Raczej szykują się w wojsku czystki więc skądś trzeba kadrę wziąć na zmianę. A wiemy, że PiS ludzi nie ma.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 17:39
  •  

#1462 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 10 marzec 2016 - 20:47

Nacjonalizm

Obawiasz się , że wezmą tych z poza PIS . W sumie było by taniej , cześć umundurowania już mają.

tumblr_m71vijq9Is1r2wsl5o1_500.jpg

#1463 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 10 marzec 2016 - 23:20

Nacjonalizm

to twoje senne marzenie ?-nie zazdroszcze :D , nie boj sie marzen- w polsce tez znajdziesz takich odpowiednich dla ciebie  chlopakow.

znalazlem odpowiedniego partnera dla ciebie   B)  B)  B)

http://www.wiocha.pl...38,Nazi---lewak

Edytowany przez jacus, 10 marzec 2016 - 23:21.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1464 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 10 marzec 2016 - 23:29

Nacjonalizm

scoffer - ukryta opcja? coś w tym jest - bo jakoś w tych "prawych" szeregach "prawdziwych patriotów" dużo jest "kolorowych chłopców". no ale mamy wolność i każdy może się bawić jak chce ;)

#1465 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 11 marzec 2016 - 08:50

Nacjonalizm

to twoje senne marzenie ?-nie zazdroszcze :D , nie boj sie marzen- w polsce tez znajdziesz takich odpowiednich dla ciebie  chlopakow.

znalazlem odpowiedniego partnera dla ciebie   B)  B)  B)

http://www.wiocha.pl...38,Nazi---lewak

jacus , chcialem zobaczyć co mi chcesz pokazać , ale wymaga to rejestracji . I już bym prawie się zdecydował , ale zobaczylem , że jesteś tam moderatorem. 

Pewno dlatego tak nachalnie linkujesz ten portal.

#1466 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 11 marzec 2016 - 22:31

Nacjonalizm

ja moderatorem-cos masz slaby dzien, sprawdz jeszcze raz, konieczne zalogowanie bo obrazek 18 +, ale masz bujna wyobraznie wiec pewnie sie domyslisz o co chodzi, samo nazi-lewak juz daje duzo do myslenia. :D

#1467 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 12 marzec 2016 - 08:58

Nacjonalizm

Niestety , w dziale 18+ , podczas próby logowania , poinformowano mnie że warunkiem dostępu do zasobu wszstkich gejowskich zdjęć , jest przesłanie fotografi swojej lub własnego ojca.

Nie mam takich , więc serfuj sam , po dziale -ulubione . Pomyślnych witrów i udanej parady.

Edytowany przez scoffer, 12 marzec 2016 - 09:01.

#1468 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 12 marzec 2016 - 13:56

Nacjonalizm

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1469 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 12 marzec 2016 - 14:57

Nacjonalizm

Dać palec to zechcą rękę. Wot swołocz, sobacze syny http://wiadomosci.on...-moskwie/vm2ybr

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1470 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 14:33

Nacjonalizm

http://www.wiocha.pl...ntowac#comform 

scoffer -nie wstawaj tak wczesnie rano bo to ci szkodzi na intelekt, obnizyles ostatnio lot podobnie jak -tu moze stuhr junios moglby sie dowcipnie wypowiedziec. wez przyklad z prezesa, wstawaj w poludnie .pewnie dlugo jestes juz w pis-e bo mijasz sie z prawda z daleka-tym bardziej to dziwne ze kazdy moze sprawdzic jaki jest proces rejestracji, a zreszta ja napisalem ze to bylby idealny partner dla ciebie a nie ze ty bylbys partnerem dla niego-wiec skad wiesz ze to tez gej[do tanga trzeba dwojga]-po twarzy poznajesz-na zasadzie swoj swojego pozna- tym bardziej dziwne ze go nie widziales wiec skad bierzesz wiedze o jego orientacji ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1471 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 15:33

Nacjonalizm

Ty dalej z tym ulubionym portalem .

No ale cóż , skoro się nie zrejestrowałem , to jedyną wiedzę czerpię z Twoich opisów , a że  są dokładne , z życia wzięte ,, nie smiem polemizowac z takim uznanym autorytetem jak Ty. 

Rzekłbym nawet -koneserem.

#1472 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 22:39

Nacjonalizm

jestem ze wsi-co widzac,slychac i czuc, wiec jaki portal mam promowac. mozesz o mnie pisac  mala litera-pozwaliam ci laskawie

kto jest koneserem to chyba ustalilismy pare postow wczesnie przy okazji polskiej bialej zwislouchej.

#1473 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 14 marzec 2016 - 17:25

Nacjonalizm

@jacus Widzę, że twoim celem życiowym jest odpowiadanie na każdego posta w tym temacie i spamowanie coraz to większymi durnotami...  :huh:

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#1474 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 14 marzec 2016 - 22:03

Nacjonalizm

jeszcze sobie kupie vip-a i bede super matti. dopiero teraz to zauwazyles-juz dawno pisalem ze bede kontrowal kazda glupote.jak bedziesz mial tyle lat co ja, to bedziesz naprawde wiedzial jakie sa cele zyciowe prawdziwego polaka.

#1475 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 14 marzec 2016 - 22:19

Nacjonalizm

"Kontrował każdą głupotę" Dawno tak nie śmiechłem. Najwięcej głupot, nie podpartych żadnymi argumentami, i to jeszcze w niechlujnym sposobie pisania wysrywasz Ty, o jakże doświadczony życiowo kolego po fachu.

A ViP-a wygrałem w konkursie i nie wiem co to ma do rzeczy, tak abstrahując od tematu...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#1476 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 14 marzec 2016 - 22:41

Nacjonalizm

jakim konkursie -jestem tu od poczatku i nie czytalem o zadnym konkursie na vip-a-kiedys  sie dostawalo za zaslugi a pozniej kupowalo.  smiech to zdrowie, u was narodowcow to rzadka cecha-uwazaj nieprzyzwyczajony organizm moze zareagowac sraczka pszenno-buraczana.

jedni abstrahuja od ortografii,drudzy od rozumu-kazdy ma wolny wybor.

#1477 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 14 marzec 2016 - 22:52

Nacjonalizm

Nie widzę na twoim profilu żadnych fotografii, więc nie wiem, skąd mógłbyś wiedzieć o tym że na AF jest coś takiego jak fotka tygodnia. Przecież ty jedyne co na tym forum robisz, to obserwujesz ten temat i odpowiadasz na każdego posta.

"jedni abstrahuja od ortografii,drudzy od rozumu-kazdy ma wolny wybor" szkoda, że ty abstrahujesz od jednego i drugiego, no ale sam pisałeś że w przyrodzie musi być równowaga, więc to pewnie przez to że ja nie abstrahuję ani od tego, ani od tego.

"smiech to zdrowie, u was narodowcow to rzadka cecha" To ja nie wiedziałem, że poczucie humoru zależy od opcji politycznej, jaką się wspiera :)

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#1478 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 14 marzec 2016 - 23:29

Nacjonalizm

to juz wiesz -znasz jakis prawicowy kabaret ?, ba nawet jak dobrze poszukasz to znajdziesz angielskie badania ze osoby o skrajnie prawicowych pogladach maja inaczej funkcjonujacy mozg i dlatego nawet nie mam nadziei ze widzisz swoja glupote tak jak ja widze swoja ortografie,

wejdz w temat o zetorach - skads te 1363 posty sie wziely-tam tez kazdego glupca kontruje.

jak ja mialem pierwszy aparat fotograficzny na klisze[pewnie nawet takiego na oczy nie widzales] pewnie na swiecie cie nie bylo- wtedy to fotografia byla sztuka, a teraz byle idiota z telefonem setki 'fotek'- bo to nawet nie zdjecia- pstryka, klisza miala 36 kadrow i trzeba bylo starannie wybrac co chcesz zrobic, umiec ustawic aparat, nastepnie zawiesc do krakowa wywolac i sporo zaplacic- teraz to mnie juz nie bawi, jak dorosniesz to zrozumiesz........

#1479 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 15 marzec 2016 - 13:30

Nacjonalizm
Urzędnicy w Polsce nie wiedzą co się dzieje z imigrantami. Niepokojący raport NIK

Islamic-state-migrants-Europe-571810-%E2
Polska nie jest gotowa na rozpatrywanie wniosków o status uchodźcy. Urzędy już teraz nie wiedzą co się dzieję z imigrantami w Polsce. Jeśli dojdzie do masowego napływu nielegalnych imigrantów, sytuacja będzie dramatyczna – wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli (NIK), który poznała „Rzeczpospolita”

– Brak jest systemu monitoringu cudzoziemców, nie wiadomo, co się z nimi dzieje po złożeniu wniosku o status uchodźcy. Istnieje ryzyko, że przy znacznie większym napływie możemy zjawiska nie opanować – ostrzega Marek Bieńkowski, dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego NIK.

Jak podaje “Rz”, NIK przebadał 429 przypadków osób, którym odmówiono statusu uchodźcy. Otrzymali nakaz opuszczenia Polski, ale zastosowały się do niego jedynie 154 osoby (36 proc.). Pozostali cudzoziemcy zniknęli. Urzędnicy nie wiedzą, czy przebywają nadal w Polsce, czy poza jej granicami.

Osoby, które czekają na nadanie statusu uchodźcy generują dodatkowe koszty, ponieważ osobie czekającej na decyzję trzeba przez dłuższy okres zapewnić świadczenia socjalne.

NIK skierowała również wniosek do Ministra Spraw Wewnętrznych o działania na rzecz zapewnienia struktury organizacyjnej i etatowej Urzędu do Spraw Cudzoziemców na poziomie pozwalającym utrzymać sprawną i terminową realizację zadań.

W ubiegłym roku Straż Graniczna zatrzymała ponad 4,8 tys. cudzoziemców, próbujących nielegalnie przekroczyć granicę z Polską. W 2014 roku było ich 3,3 tys. – pisze “Rzeczpospolita”.

Rzeczpospolita

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1480 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 16 marzec 2016 - 22:36

Nacjonalizm

https://www.facebook...996352/?fref=nf

"wszystkich won...sędziów służących staremu systemowi"

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.