Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1857 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 26 luty 2013 - 21:00

Nacjonalizm Masz rację Kolego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 09:06
  •  

#122 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 26 luty 2013 - 21:07

Nacjonalizm Koledzy otrzymujecie po 10% za wzajemne obrażanie się. Jeżeli nie przestaniecie to kolejny temat o polityce zostanie zamknięty na nieokreślony czas. I zapomniałem dodać ze każdy następny post w którym się obrażacie jest równoznaczny z waszym banem. Te posty usuwam.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#123 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 27 luty 2013 - 07:47

Nacjonalizm Panowie, Moderator ma troche racji. Szanujmy siebie na wzajem w wypowiedziach, bo jak my nie będziemy się szanować to kto nas będzie szanował? Niemiec? Tworząc ten temat chciałem doprowadzić do dyskusji na argumenty, a nie na wyzwiska. Wszyscy jesteśmy Polakami! Pamiętajmy o tym prosze.

I przypominam o akcji 2 marca. Kto będzie mógł niech weźmie udział. Nie możemy pozwolić na utratę resztek Polskości w tym agresywnym świecie.

Edytowany przez master20002, 27 luty 2013 - 07:49.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 27 luty 2013 - 09:23

Nacjonalizm Raczej nie ma racji.Ale to nie mój problem.
Świat nie jest czarno - biały. I ludzie teź tacy nie są. Trzeba pogodzić się z tym, że nie byli nieskazitelin i bez wad. A metody mieli bardzo brudne, a i cel był bliżej prywaty niż miał związek z dobrem narodu.

Zbliża się dzień żołnierzy wyklętych. Przez lata określanych jako bandyci bo mieli inną wizję jak się polatach okazało słusznie Polski. Tym bardziej, że byli to żołnierze zarówno Ak jak i NSZ,NOW czy WiN po rozwiązaniu AK. Myslę, że o tych ludziach takźe trzeba pamiętać szczególnie 1 marca.

Edytowany przez Wozak71, 01 marzec 2013 - 13:32.

#125 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 27 luty 2013 - 10:48

Nacjonalizm To prawda kolego. Każdy ma wady jak i zalety. Trzeba wyszukiwać ludzi, którzy mogą się pochwalić zdecydowaną większością tych pierwszych, popartych słusznymi czynami, a nie tylko obietnicami. Słowa potrafią być ulotne, a pamięć krótka, lecz gdy ktoś już jest w miarę ułożony i ma wyrazisty charakter to ciężko jest go nagiąć. Tylko trzeba się starać wyrabiać charakter w słusznym kierunku, samemu szukać rzeczy które mogą się przydać, a nie łąpać wszystko co zostaje podane w papce podporządkowanej komuś lub czemuś jak to ostatnio ma miejsce w mas-mediach.

Edytowany przez master20002, 27 luty 2013 - 10:49.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#126 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3455 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 27 luty 2013 - 21:16

Nacjonalizm Owszem i moderator, i @master macie rację ale niektórzy jak się kończą argumenty to używają epitetów , taka przypadłość narodowa ... :D
Z różnymi ludźmi rozmawiałem , dyskutowałem nie rzadko mieliśmy różne poglądy - i jakoś obywało się bez interwencji moderatorów , wyzwisk lub w realu rękoczynów - ale z takim przypadkiem spotkałem się po raz pierwszy ...
Mam tylko żal do moderatora bo powinien dać każdemu wedle zasług :lol: .
Pozdrawiam normalnych niezależnie od poglądów politycznych ;)
a do pozostałych jak powiedział kiedyś pewien, moim zdaniem wybitny mąż stanu - kury wam szczać prowadzić, a nie politykę robić
w tym wypadku o polityce pisać :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#127 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 28 luty 2013 - 07:38

Nacjonalizm Cytując te słowa udowodniłeś nam jak ubogim intelektualnie i niewyważonym człowiekiem był ten co je wypowiedział. Jak można powiedzieć na Polaków np tak: "Polska to cudowny kraj, tylko ludzie k***y". Miał też mase innych wybryków słownych, ale szkoda strzępić jezyka na ten temat. W obecnych czasach takich ludzi nazywa sie celebrytami.

#128 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3455 postów

Napisany 28 luty 2013 - 08:21

Nacjonalizm Wypowiedzi miał kontrowersyjne , jak każdy miał wady ale moim zdaniem, był odpowiednim człowiekiem na trudne czasy .
Nie tylko on wypowiadał się w podobnym tonie o Polsce i Polakach i jest w tym dużo prawdy .
  • Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem.
    • Autor: Cyprian Kamil Norwid

• Polacy, mimo męstwa, naród płochy, wytrwałości nie ma, zabawę woli niż pracę...
    • Autor: Stefan Batory

• Polak, jak mu przyjdzie fantazja do głowy, może być całkiem porządnym człowiekiem. Autor: Tadeusz Kotarbiński
  • Czasami mi się wydaje, że ten kraj jest chory psychicznie.
  • Autor: Wisława Szymborska

Edytowany przez mariuszd93, 28 luty 2013 - 08:24.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#129 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 28 luty 2013 - 10:18

Nacjonalizm No no, autorytety pokroju michnika. Norwid i Szymborska opluwali Polaków w swoich wierszach!
Szymborska prawdziwe nazwisko Rottermund
Norwid- większość życia przesiedział za granica
Batory-mason i nie do końca jasne prawdziwe pochodzenie jego matki
Kotarbiński-żyd i ateista

Polecam film oraz tekst:

https://www.youtube....h?v=0IF9y5d5fe8

http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html

Edytowany przez master20002, 28 luty 2013 - 10:24.

#130 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 28 luty 2013 - 10:19

Nacjonalizm Master20002 daj spokój. Nie widzisz, że gościu podskauje bo chce sprowkować. Cienki jest i juź będzie bo jak mawiał o takich Piłsudzki...,, pocałujcie nas w d...pę..." , a że kury lubi no cóź, Stąd ta indolencja umysłowa -_- Jak to brzmiało kurzy móżdżek czy jakoś tak...
A Dmowski ,,... kocham wszytsko to co małe i złe i wielkie w swoim kraj..." zdawał sobie sprawę z ułomności ludzkiej natury. A tutaj w przypadku tego gamonia mamy jaskrawy przykład.

Ogłądałeś Master20002 może Westerpatte w nowej wersji. Podobno opartej na faktach . Łącznie z tym, że rostrzelano 4 żołnierzy, którzy chcieli się podać no i , że obrona nie wyglądała jednak tak krystalicznie jak nam wpajono latami. Z jednej strony chęc walki do końca strona reprezentowan przez kpt. Dabrowskiego. Z drugiej strony uznany za bohatera kampanii wrzesniwej i obrony westrplatte mjr. Sucharski, który zgodnie z rozkazem chce się podać 1 dnia obrony po wypełnieniu rozkazu o 7 godz oporu.Dwie różne postawy.

Obrażałeś a teraz prowokujesz, kolejne %.

Edytowany przez milanreal1, 28 luty 2013 - 22:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 28 luty 2013 - 10:39

Nacjonalizm Zauważyłem to na początku po założeniu tematu, że kolega lubi stawać na poprzek bez rzeczowego argumentu tylko zdania typu: post 33,34 a w szczególności 39. Nie oceniam nigdy ludzi, bo sam nie chce być oceniany, ale to mnie troszke ruszyło. Gość którego nigdy nie widziałem na żywo, nie zna mnie potrafi mnie o coś posądzać...

#132 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 28 luty 2013 - 10:46

Nacjonalizm Szkoda czasu na pierdoły ;) Mali ludzie zawsze zostana mali...

Proponuję koledze dwa linki do stron. Myślę, że zainteresują . Chyba, że juź je znasz.

www.narodowcy.net/, www.prawy.pl Ciekawe artykuły, komentarze. No i kalendarium wydarzań.

#133 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 28 luty 2013 - 11:06

Nacjonalizm Kolego co do filmu to go nie oglądałem i raczej nie mam zamiaru. Wolę klasykę z lat 60-tych. Nie przekonują mnie te nowe produkcje, kolorowanie bohaterów i ukazywanie ich niczym "polskich rambo", jak to ma ostatnio miejsce. Odnośnie stron które podałeś to znam je doś dobrze. Polecam również: http://sol.myslpolska.pl/ oraz http://www.nacjonalista.pl/

Edytowany przez master20002, 28 luty 2013 - 11:10.

#134 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 28 luty 2013 - 11:18

Nacjonalizm Dzięki. Nie znałem tej ostatniej.
No tak pierwsza wersja była nakręcona bardzo dobrze jeśli chodzi o realizm walk.No i ta wersja nakręcona czarno-biała w tym filmie czyniła z niego prawie film paradokumentalny. Rambo miał być w wydaniu z Lindą. Żebrowski mi na takiego nie wygląda w tym filmie.

#135 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 28 luty 2013 - 11:28

Nacjonalizm Nie wiem, nie znam tematu bo nigdy się nie interesowałem nowymi "superprodukcjami". Ale może się skuszę jak czas pozwoli. Ostatnio naostrzyłem sobie zęby na "Bitwę pod Wiedniem", lecz jak do tej pory nie mam kiedy go obejrzeć.

#136 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3455 postów

Napisany 28 luty 2013 - 19:58

Nacjonalizm

Zauważyłem to na początku po założeniu tematu, że kolega lubi stawać na poprzek bez rzeczowego argumentu tylko zdania typu: post 33,34 a w szczególności 39. Nie oceniam nigdy ludzi, bo sam nie chce być oceniany, ale to mnie troszke ruszyło. Gość którego nigdy nie widziałem na żywo, nie zna mnie potrafi mnie o coś posądzać...

Posądza mówisz? ciekawe że nie zauważyłeś innych osądów ....
Rzeczywiście nie dla mnie temat , nie uważam że Polacy są jakoś szczególnie lepsi od innych nacji i nie znoszę ślepego fanatyzmu
Żegnam ozięble :D :P

#137 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 09:30

Nacjonalizm Piękny dzień nam nastał... :D
Master20002 bitwy pod Wiedniem nie oglądałem, ale nie polecam Bitwy warszawskiej z Szycem w roli głównej. Fajny film przygodowy, ale nie historyczny.

#138 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 10:34

Nacjonalizm Tylko Ferency dobrze gra w tym filmie-jako czekista-rewelacyjny.

#139 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 12:58

Nacjonalizm Fakt. Wyrazisty był w tej roli. A Szyc mi nie pasował. A macie jakieś spotkania z okazji dnia Żołnierzy Wyklętych?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 20:34