Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1857 odpowiedzi na ten temat

#1281 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 15:16

Nacjonalizm

OKEY,nie rozumiesz ,ponieważ nie wiesz ze Whirlpool ,Bosch ,Polar to jedna marka ,wszystkie podzespoły są produkowane w do nich w tych samych zakładach ,Czy to w Polce czy na zachodzie jedyne co się zmienia to własnie nazwa i dizajn ,aby przyciągnąć klienta.Jak by byla moda na Polar   to w ciągu kilku miesięcy pojawi sie w sklepach pod tą nazwą handlową .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 07:18
  •  

#1282 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 15 listopad 2015 - 19:16

Nacjonalizm

12208749_1682952681951081_71293778235217

66766_788520071174275_405963616_n.jpg?oh

b18a2013778b618e74d49b71886fc6c6077abb02

http://www.wprost.pl...odbijaja-swiat/

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1283 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 23:21

Nacjonalizm

OKEY,nie rozumiesz ,ponieważ nie wiesz ze Whirlpool ,Bosch ,Polar to jedna marka ,wszystkie podzespoły są produkowane w do nich w tych samych zakładach ,Czy to w Polce czy na zachodzie jedyne co się zmienia to własnie nazwa i dizajn ,aby przyciągnąć klienta.Jak by byla moda na Polar   to w ciągu kilku miesięcy pojawi sie w sklepach pod tą nazwą handlową .

Rozumiem to. Tylko mowa była nie o tym . Pisałem o propagandzie tuska a nie o ładzie korporacyjnym wymienionych przez Ciebie spółek. Ku ścisłości to Zelmer też podlega pod Boscha .

Jak można chwalic sie cudzymi sukcesami ? To zachodnie firmy trzepią kasę na montowniach w Polsce a tusk uznaje to za sukces Polski.

Rafal122@ ma racje Amica jest jeszcze w Polskich rękach ale mówienie że jesteśmy potentatem w produkcji AGD jest lekko mówiąc przesadą.

Każda obca firma na naszym rynku to jest porażka a nie sukces .

Bredzisław Komoruski zamiast dawać właścicielowi Biedronki medal za to że jest największym pracodawcą w kraju powinien natychmiast zwołać wszystkich krajowych handlowców i zapytać jak im pomóc żeby nie zostali zjedzeni przez jakieś biedronki .

No ale wszystko co nasze w tym kraju uznawane jest za bee.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1284 Share Mari82

Mari82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 07:42

Nacjonalizm

No przecież dotacji i środków unijnych za darmo nie mamy,o to właśnie chodziło to co Polskie przejąć i kasa do nich,coś za coś,niestety:-/

#1285 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 16:42

Nacjonalizm

Myślałem że ten człowiek już nigdy mnie nie zaskoczy :lol:

http://www.se.pl/wia...nta_729558.html

#1286 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 22 listopad 2015 - 13:16

Nacjonalizm

mamy nowy i co wazne bardzo skuteczny i tani sposob walki z nacjonalistami  :D

http://allegro.pl/de...ty-balony-88350

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1287 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 22 listopad 2015 - 13:31

Nacjonalizm

He he heee...  :huh:

Wiem, że twoje denne wypowiedzi, mają na celu tylko wywołanie g*wnoburzy, ale nie mogłem się oprzeć, by z przykrością stwierdzić, że na stan ostrej lemingozy, tak jak w twoim przypadku, leku jeszcze nikt nie wymyślił...

5492169800_1448194888.jpg

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#1288 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 listopad 2015 - 14:54

Nacjonalizm

leming_rozwoj.jpg

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#1289 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 22 listopad 2015 - 20:38

Nacjonalizm Nie narzekajcie na to że w PL upadły zakłady bo to zrobili styropianowcy znaczy związkowcy i robią to nadal (patrz górnicy) .PGR to wykończyli sami pracownicy bo kradli wszystko uważając że to niczyje i przemieniając w wino patykiem pisane

#1290 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 22 listopad 2015 - 22:35

Nacjonalizm

pamietajcie koledzy[nie dotyczy to akko] ze ja nawet gimnazjum nie skonczylem, wiec nie dawajcie tu swoich przeintelektualizowanych komentarzy bo ich zwyczajnie nie pojmuje, przerastaja mnie swoja glebia tresci i wartosci, temu moje komentarze sa denne bo nie rozumie o co wam chodzi a co to sa te lemingi to juz zupelnie nie wiem, chyba za duzo na wagary chodzilem a i nadmiar alkoholu uszkadza mozg-co zreszta widac po wielu prawicowych politykach...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1291 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 22 listopad 2015 - 22:38

Nacjonalizm

Właśnie widać, skoro nawet interpunkcji nie jesteś w stanie ogarnąć ;)

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#1292 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 23 listopad 2015 - 11:43

Nacjonalizm

Jacuś ja ci wyjaśnię. Lemingi to złooooooooo, osobniki podążające za głosem stada.
Zaliczają się donich wszyscy mający inne zdanie niż obrzucający Cię tą nazwą.
A tak poza konkursem to zapytam, tych nie lemingów to jak nazywać?  :)

#1293 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisany 23 listopad 2015 - 11:56

Nacjonalizm

Właśnie widać, skoro nawet interpunkcji nie jesteś w stanie ogarnąć ;)

luknij tutaj polonisto 

byki aż boli  ;)

Panowie, puki jesteśmy w eurokołchozie, puty będziemy płacić za ciągniki słone pieniądze...   

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#1294 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 23 listopad 2015 - 23:03

Nacjonalizm

mirro-jesli u mnie wiekszosc[zaleznie od wsi  50 do 80 %] glosuje od lat na pis- to ktos taki jak ja na pewno nie jest lemingiem B)

matti po co prawdziwemu polakowi ortografia, interpunkcja, stylistyka -to jakies obce wynalazki..

ten twoj partner z  grafiki ktora dales, to musi byc naprawde ostry gosc jak jestes takim milosnikiem masci na bol d.py  :D  :D  :D  :D

#1295 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 23 listopad 2015 - 23:33

Nacjonalizm Ludzie głosują na PIS bo po pierwsze Rydzyk tak mówi im w radyjku obiecując w zamian za głos i całą rentę odpust na życie wieczne .Myślą że tym zmażą swoje komunistyczne świństwa których kiedyś się dopuścili .Dwa ksiądz z ambony straszy ich ekskomunikom więc starzy się boją bo trzeba odpowiedzieć przed bogiem już niedługo .Trzy młodzi zachowują pozory katolicyzmu bo co by ludzie powiedzieli (mentalność wsi) .Cztery narodowi radykale to dla mnie sorry ale pustaki umysłowe którym bliżej do faszystów niż do dbania o Polskę.Poza darciem japy i rzucaniem kostką brukową nic innego nie potrafią .Jak by pradziadowie ich powstali z grobów to dostali by od nich po mordzie za kolaboracje z nazistowskimi symbolami .Piszę to jako prawnuk człowieka który walczył w legionach i w wojnie Polsko bolszewickiej będąc zawodowym wojskowym .

#1296 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 07:59

Nacjonalizm

akko przestań pieprzyć czy jesteś glupi i nie słyszaleś kto głosował na Pis według badań ,ludzie młodzi i wykształceni

#1297 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 08:50

Nacjonalizm

Przypominam że teraz PIS jest u władzy i teraz to jest główny nurt. Czyli lemimingi. Reszta to niezależni.Tochę sie to obróciło no ale ... 

#1298 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 14:09

Nacjonalizm

akko przestań pieprzyć czy jesteś glupi i nie słyszaleś kto głosował na Pis według badań ,ludzie młodzi i wykształceni

Tych wykształconych to masz na myśli tych z wypranymi mózgami po KUL i ,,Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej" bo ja innych nie widzę .Widocznie ty jesteś głupia bo ja bez badań mogę ci powiedzieć że na pis to głosowali młodzi co ledwo podstawówkę skończyli i stare stetryczałe berety .Wykształceni to głosowali na Kukiza i się srogo zawiedli

#1299 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 19:36

Nacjonalizm

elita się burzy,wystarczy posłuchać statystyk kto na kogo głosował a nie oczerniać ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1300 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 20:16

Nacjonalizm

wykształcenie podstawowe 56% na PIS 15% na PO.  Warto prześledzić te statystyki, np. głosy 20 latków były podzielone między PIS, KUKIZ, a KORWIN i coś dla PO ale już 50-59 latki szturmem głosowali na PIS aby tylko iść wcześniej na emeryturę smutne to i samolubne, bo co mają powiedzieć ich dzieci za kilkadziesiąt lat kiedy zabraknie na ich emerytury albo będą głodowe? No i oczywiście 60+ tez szturmem głosowali na PIS bo im tak pewien głos w pewnym radiu mówił. Jakby tak podsumować kto i w jakich intencjach głosował na PIS to rysuję się to dość ponuro

Edytowany przez grego, 24 listopad 2015 - 20:33.