Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1854 odpowiedzi na ten temat

#1141 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 04 sierpień 2015 - 21:46

Nacjonalizm

Nie tylko Lwów - Tarnopol, Krzemieniec, Stanisławów, Sokal, a na wakacje jeżdziło się na rumuńską granicę do Zaleszczyk nad Dniestrem.

@agromalik , a co ty taki tkliwy jesteś na punkcie Ukrów ? Możesz po prostu napisać " myślę inaczej gdyż.... albo uważam że nie macie racli bo ....." a nie od razu pi**olisz . itp. 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 22:14
  •  

#1142 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 05 sierpień 2015 - 08:33

Nacjonalizm

"Jednakże wystarczające okazało się krótkie uderzenie w Polskę ze strony naprzód armii niemieckiej, a potem Armii Czerwonej, aby nic nie zostało z owego poczwarnego bękarta Traktatu Wersalskiego, który żył kosztem niepolskich narodowości."

Wiaczesław Mołotow

Odnośnie poprzedniego posta.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#1143 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 05 sierpień 2015 - 22:13

Nacjonalizm

Ale żeś klasykiem pojechał. :D  Facet miał niezdrowe zapędy co nie znaczy że odzwierciedlał poglądy całego społeczeństwa. Tak samo teraz nasze władze głaskające UPAinę niekoniecznie są odbiciem nastrojów społecznych (mówię o sobie i mi podobnych) 

Po żniwach zrewanżuję się kilkoma cytatami pasującymi do mojego widzenia świata ;)

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#1144 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 06 sierpień 2015 - 09:31

Nacjonalizm

Tylko to on i jemu podobni decydowali w imieniu tegoż społeczeństwa co dla niego oraz innych nacji jest dobre. Do czego mają prawo, a do czego nie. Nie wysilaj się, swoich poglądów na temat prawa narodu do samostanowienia nie zmienię, za stary jestem. Ja tylko pokazuję jak "uniwersalne" są Twoje poglądy, zmieniają się tylko kolory skóry, nazwy narodowości i reżimy które to głoszą.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#1145 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 06 sierpień 2015 - 13:43

Nacjonalizm

A do mnie przyszły ostatnio takie "fasze" bluzy xD

5183158600_1438865272.jpg

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#1146 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 06 sierpień 2015 - 16:46

Nacjonalizm

:) Widzę Kolego że ubieramy się w tym samym sklepie :) .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#1147 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 06 sierpień 2015 - 18:35

Nacjonalizm

Znaczy się moja garderoba to w większości Surge Polonia, ale nie mieli takich wzorów i zamówiłem na odzieży-ulicznej. Najgorsza dostawa, bo pocztex mi przeszło tydzień donosił :D Nagrałem nawet unboxing, ale kilka minut mi 2 giga zajmuje o.O

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#1148 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 06 sierpień 2015 - 22:07

Nacjonalizm

http://www.wiersze.annet.pl/w,,972

Edytowany przez jacus, 06 sierpień 2015 - 22:10.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1149 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 11 sierpień 2015 - 09:14

Nacjonalizm

#1150 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 sierpień 2015 - 17:45

Nacjonalizm

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1151 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 11 sierpień 2015 - 21:57

Nacjonalizm

dekalogpolaka.jpg

http://niezwykle.com...torej-wzrosles/

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1152 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 07:55

Nacjonalizm

305039_458819877482124_1382767059_n.jpg

#1153 Share Rafal122

Rafal122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 08:54

Nacjonalizm

http://ruchnaprawy.p...sa-juz-narodem/

#1154 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 12:12

Nacjonalizm

,,Naród gi­nie, gdy zniep­ra­wia swo­jego ducha, naród rośnie, gdy duch je­go co­raz bar­dziej się oczyszcza i te­go żad­ne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć'' - Jan Paweł II .

#1155 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 19 sierpień 2015 - 11:09

Nacjonalizm

A resztę doczytałeś?

#1156 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 29 sierpień 2015 - 11:32

Nacjonalizm

853eb1915cf6.jpg

#1157 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 10:23

Nacjonalizm

Polska ma własne problemy gospodarcze....Poza tym lepiej dmuchać na zimne w sytuacji popularyzowania tak skrajnie nietolerancyjnej ideologii w liberalnej Europie.

P.S. Zwyczajni ludzie nie są szkodliwi... Pracowałam z islamczykami wielu narodów m.in. z Afganistanistańczykiem, z Kurdem (uciekł z rodziną na zachód za czasów Husajna)  w team'ach 2-osobowych.....w mojej opinii są bardzo uprzejmi. 

Choć moja siostra z rodziną mieszka nad Marokańczykami (są to ojciec brat i siostra) po sąsiedzku i akurat ta kobieta jest szczególnie zaczepialska, stuka, nawet nasyła policję co rusz, ponieważ przeszkadza jej jak słyszy odgłosy z góry. A policja oczywiście rozkłada ręce, ponieważ dziecko 4-6 letnie naturalnie ma prawo biegać po domu, a zabawki czasem spadają na podłogę. Jednakże jest to niepotrzebny stres i ciągłe proszenie dziecka o spokój.

#1158 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 wrzesień 2015 - 18:51

Nacjonalizm

a107.jpg

Edytowany przez dddddddddddddddddd, 06 wrzesień 2015 - 18:54.

#1159 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 07 wrzesień 2015 - 21:17

Nacjonalizm

Przyjeżdżając do obcego kraju muzułmanie naturalnie powinni respektować, asymilować daną kulturę społeczną regionu a nie narzucać swoją pod groźbą, prowokując jednocześnie zdarzenia, w których chcą uchodzić za poszkodowanych. Jedną z najpodlejszych form w życiu jest granie na czyjś uczuciach, poprzez wzbudzanie litości, aby wykorzystać tą ludzką słabość perfidnie. Postawa papieża jest czymś podobnym, a działa nie w imieniu chrześcijańskiej postawy lecz władzy.. Muzułmanie w swych krajach wymagają poszanowania ich zasad od turystów i nie ma problemu..

To nie jest rozwiązanie, wręcz przeciwnie...dążenie do zamętu...i zatracenia tożsamości.

Czy znów chodzi o ropę?...Czy znów chcą nas celowo czymś zająć? Nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje...

http://www.anglia.to...kich-imigrantow

"Shahid Mehdi wytłumaczył, dlaczego dochodzi do gwałtów w Europie.

„Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu (1), wówczas one są winne, jeżeli zostaną zaatakowane”. Nadmienił, że: „Kiedy nie są ubrane nie należy im się jakikolwiek szacunek”.

http://niewygodne.in...-do-gwaltow.htm

Edytowany przez Ywa, 07 wrzesień 2015 - 21:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1160 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 07 wrzesień 2015 - 21:58

Nacjonalizm

papiez widocznie nie jest polskim katolikiem tylko jakims tam prawdziwym chrzescijaninem i wara mu od polskiego kosciola i prawdziwych polakow - katolikow, dla nas autorytetem jest rydzyk,terlikowski, zawisza i sellin a nie jakis rimski papa.

moja droga z polskim kosciolem juz dawno sie rozeszla[glownie dzieki takim polakom-katolikom] ale co niedziele przed 12 wloczam tvp 1 i slucham uwaznie, od wielu lat .co maja do powiedzenia ludzie ktorzy troche inaczej rozumieja wiare niz wiekszosc polakow.... 

jedynym problemem  jest to ze juz jest zarejestrowany[istnieje od 19 wieku] kosciol polskokatolicki i trzeba bedzie wymyslic jakos nowa nazwe ale dla polakow-katolikow to chyba nie duze wyzwanie.

polacy nie gwalca kobiet -no nie . nie wiem jaka jest liczba ale pewnie idzie w tysiace...

buk, humor ,seks ,rokendrol.