Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1857 odpowiedzi na ten temat

#981 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 19 czerwiec 2015 - 19:51

Nacjonalizm

@akmaly Narodowe Siły Zbrojne to była partyzantka skrajnie antykomunistyczna i nigdy nie chciała nawet słyszeć o jakiejkolwiek współpracy z sowietami, natomiast Armia Krajowa czasami pomagała partyzantce czerwonych(oczywiście że nie robili tego z chęci, tylko niekiedy z przymusu) za co oczywiście czerwoni potem podziękowali AK aresztowaniami i rozstrzelaniami... NSZ były największym ruchem oporu zaraz po AK. Obie te organizacje walczyły w Powstaniu Warszawskim, obu należy się ogromny szacunek!

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 06:59
  •  

#982 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 19 czerwiec 2015 - 20:07

Nacjonalizm

k,NTU0MDI1ODksODEwMDU4,f,nsz.jpg

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#983 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 19 czerwiec 2015 - 22:00

Nacjonalizm

komunista czy faszysta jedna swolocz, u mnie oprocz ak dzialala  al i oni tez walczyli z niemcami. ze 3 km ode mnie byla bitwa a pomnik niedawno zniszczyli idioci z nop-u bo jak kazdzi debile sprajem sie podpisali.

a teraz powiedz jaki byl sens walki z armia czerwona liczona w miliony- parunastu tysiecy partyzantow , gdy zachod nas zdradzil i oddal zsrr ??? ci z kieleckiego to byli przynajmniej madrzejsi i uciekli razem z niemcami bojac sie rozliczenia swoich czynow i bratobojczych walk.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#984 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 26 czerwiec 2015 - 11:35

Nacjonalizm

Świetny klip:

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#985 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 26 czerwiec 2015 - 12:34

Nacjonalizm

Deklaracja ideowa Ruchu Narodowego   http://ruchnarodowy....klaracja-ideowa               ruch-narodowy.jpg

#986 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 29 czerwiec 2015 - 21:10

Nacjonalizm

11403013_493885304097429_836301794459917

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#987 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 29 czerwiec 2015 - 23:13

Nacjonalizm

Co tam, lepiej wprowadzić u nas od razu https://pl.wikipedia...ki_terror_(ZSRR). Będzie taniej i efektywniej. Najwyżej tylko z UE wylecimy szybciej niż Grecja, rolnicy oddadzą dopłaty i "Dżondyry" z PROW-u i będziemy samowystarczalni niczym III Rzesza. W końcu stać nas ...

#988 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 06:42

Nacjonalizm

(T. Lipiński)

#989 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 06:55

Nacjonalizm

Nasi politycy uważają że nas stać na wszystko, a zwłaszcza na produkcję poniżej opłacalności. 

Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#990 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 30 czerwiec 2015 - 10:03

Nacjonalizm

Są na tym forum ludzie którzy uważają że dla tych paru euro należy zachód w d*pę całować. Niestety geszeft nie na tym polega aby ślinić się na czyjś zadek lecz na tym aby zniewolić ekonomicznie kraje które mogłyby sobie same poradzić gdyby nie zacofanie myślowe i sprzedajna władza. Nikt nie będzie zwracał dopłat ani oddawał  ciągników i maszyn.  To raczej my wreszcie wystawimy uczciwy rachunek za zniszczenia wojenne , kolaboracje zachodu ze wschodem  i jałtańską sprzedaż narodów.

Islandia dokonała rzeczy wielkiej wypinając się na żydowski kolonializm. podobnie robi to Grecja. Obywatele tego kraju nadal będą przyjmować turystów i żyć z tego podobnie jak Islandczycy dalej łowią ryby. Zróbcie rachunek i policzcie ile za polski majątek skasował budżet państwa? Niewiele  . Jest tak dlatego że była to prywatyzacja złodziejska kierowana przez Aarona Bucholza i Aaron Langmana. Najpierw zniszczono PGR-y, potem wiodące zakłady przemysłowe, a następnie za grosze z dużymi przyszłymi ulgami sprzedano to co nigdy nie było nierentowne. Komu to sprzedano? Sami sobie odpowiedzcie kto dzisiaj jest właścicielem Wedla, cukrowni, PZU i innych. Raz po raz kolejny żydowski  Nierząd tak pokierował złodziejską prywatyzacją że Polacy musieli dopłacać do tych biznesów. Wspomnę chociażby sprawę Eureko i banku Milenium  Suma summarum jesteśmy zadłużeni przez te cudowne transakcje na ponad  bilion złotych co razem z długiem wewnętrznym z emeryturami i innymi świadczeniami wprowadzonymi przez żydowsko-bolszewicko-ukraińską mafię mnoży się przez pięć.

Słucham że przecież za te długi coś w Polsce zrobiono, ot chociażby drogi. Gówno prawda. Wczoraj przejechałem 240 km odcinek z Poznania na Pomorze. Doznanie iście przedpotopowe. Trasa naszpikowana fotoradarami z niekończącymi się ograniczeniami do 50 i 70 km/h. To jest XXI wiek czy średniowiecze? Z samego Poznania o godzinie 16,30 pięciokilometrowy odcinek pokonałem w 1,5 godziny. A tak przecież jest w każdym średnim mieście. To nikogo nie obchodzi. Ważne że mamy najdroższy system budowy dróg i spolegliwych posłów którzy ciągle uchwalają nowe przepisy odnośnie ograniczeń i kar dla kierowców. Tak, tak. To jest geszeft. Tylko patrzeć kiedy żydowska mafia wzorem kamienic będzie nam zabierać nasze samochody.

Kraj dobrobytu i nienormalności tak można folderowo przedstawić Polskę. Dobrobyt oczywiście dla żydów a nienormalność dla obywateli. Póki co Michnik, Urban, Stolzman, czy inny Kulczyk mają się dobrze , a hotel na południu straszy pustkami , bo gazoport jeszcze nie skończony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#991 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 11:18

Nacjonalizm

jak-zmusic-do-pracy-polakow.jpgmaxresdefault.jpg

Edytowany przez dddddddddddddddddd, 30 czerwiec 2015 - 11:36.

#992 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 12:33

Nacjonalizm

Ludzie, uważający, że unia "Daje pieniądze od tak!" to nic innego jak bez urazy beton umysłowy... Po pierwsze dzięki dopłatom wszystkie środki produkcji, które z resztą kupujemy za granicą są dwa razy droższe, nasz pieniądz ma mniejszą siłę nabywczą niż przed 2004 no i przewałki, dzięki którym zyskują lokalni oligarchowie... No i nie zapominajmy przecież, że do budżetu UE wpłacać też musimy... Jeśli myślicie, że jeśli w 2004 roku nie wstąpilibyśmy do unii, to bylibyśmy biedniejsi, to się grubo mylicie, bo to było zrzeczenie się suwerenności i zgoda na dalszą grabież naszej gospodarki... A teraz co niektórzy powiedzą "taki z ciebie eurosceptyk, ale dopłaty bezpośrednie bierzesz..." Tak, ale nie biorę tego z własnej woli, tylko z sytuacji jaką zgotowali nam owi włodarze... Ja bym chciał, żeby skończyć z dopłatami, ale jak zabrać, to wszystkim i od razu... Myślicie, że środki produkcji by nadal były takie drogie? Ciekawe kto by je kupił...

P.S. Ignorancja niektórych jest po prostu niemożliwa... To, że nas zdradzono, sprzedano, rozgrabiono, że zrobiła to żydokomuna, która do tej pory ma pełnię władzy, to nie jest teoria spiskowa i to że trwa to nadal, też. Ale co tam, lepiej patrzeć na świat przez różowe okulary, co mnie obchodzi mój Kraj, ważne, że mam co żreć...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#993 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 21:46

Nacjonalizm

rzeczywiscie zle sie dzieje w kraju w ktorym ktos zamiast w srodku dnia zapier...lac, siedzi sobie na komputerze i pisze bzdury.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#994 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 22:20

Nacjonalizm

No uwierz mi, że zapier..lam codziennie po 16 godzin, więc wiem co to ciężka harówa, od wczoraj akurat jestem chory i leżę w domu...

P.S. Nie masz jakichś kontrargumentów i przechodzisz do "fazy ataku"?  :lol:

Edytowany przez Mattti, 30 czerwiec 2015 - 22:43.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#995 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 01 lipiec 2015 - 08:48

Nacjonalizm

Samo to że nasze życie polega na ciągłym zapi....niu świadczy że z tym światem jest coś nie tak.

#996 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 lipiec 2015 - 08:00

Nacjonalizm

Ludzie, uważający, że unia "Daje pieniądze od tak!" to nic innego jak bez urazy beton umysłowy... Po pierwsze dzięki dopłatom wszystkie środki produkcji, które z resztą kupujemy za granicą są dwa razy droższe, nasz pieniądz ma mniejszą siłę nabywczą niż przed 2004 no i przewałki, dzięki którym zyskują lokalni oligarchowie... No i nie zapominajmy przecież, że do budżetu UE wpłacać też musimy... Jeśli myślicie, że jeśli w 2004 roku nie wstąpilibyśmy do unii, to bylibyśmy biedniejsi, to się grubo mylicie, bo to było zrzeczenie się suwerenności i zgoda na dalszą grabież naszej gospodarki... A teraz co niektórzy powiedzą "taki z ciebie eurosceptyk, ale dopłaty bezpośrednie bierzesz..." Tak, ale nie biorę tego z własnej woli, tylko z sytuacji jaką zgotowali nam owi włodarze... Ja bym chciał, żeby skończyć z dopłatami, ale jak zabrać, to wszystkim i od razu... Myślicie, że środki produkcji by nadal były takie drogie? Ciekawe kto by je kupił...
P.S. Ignorancja niektórych jest po prostu niemożliwa... To, że nas zdradzono, sprzedano, rozgrabiono, że zrobiła to żydokomuna, która do tej pory ma pełnię władzy, to nie jest teoria spiskowa i to że trwa to nadal, też. Ale co tam, lepiej patrzeć na świat przez różowe okulary, co mnie obchodzi mój Kraj, ważne, że mam co żreć...

No racja, ale Ty biedny jesteś, źli Żydzi zmusili Cię do brania dopłat. Jeśli jesteś taki za oddawaniem, to zrób pierwszy krok i daj przykład że tego nie potrzebujesz.

#997 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 02 lipiec 2015 - 18:04

Nacjonalizm

Widzę, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... -_-

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#998 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 lipiec 2015 - 20:23

Nacjonalizm

A Ty masz kolego jedynie słuszny tok rozumowania. Skoro ta cała UE aż taka zła (nie sądzę że jest idealna) to wytłumacz to większości rolników w Polsce. Jakoś przed 2004 rokiem trochę inaczej to nasze rolnictwo wyglądało.

#999 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 03 lipiec 2015 - 06:14

Nacjonalizm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1000 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 03 lipiec 2015 - 07:09

Nacjonalizm

9

Kolego, jeśli uważasz tak z góry że jeśli byśmy nie wstąpili do struktur UE. TO DZIŚ byśmy mieli lepiej. No sorry ale też się zaliczasz do betonu umysłowego. Cofnij się wstecz co się działo w latach 90 i przeanalizuj. Po za tym skąd wiesz jak byśmy dziś prosperowali (no chyba że jesteś jasnowidzem).

Co do tej żydokomuny. Nie zrzucaj tego na tę stronę. Po prostu polskie społeczeństwo jest nie dojrzałe a duża część jest głupimi cwaniakami.

To że podążamy na zachód to źle? No sorry ale ze wschodem mieliśmy doczynienia i jakoś nikogo nie ciągnie w tamtą stronę (no poza paroma wyjątkami - którzy nic nie robili brali z zakładów co chcieli i jeszcze pensja była).

Kolego przedstaw jakieś racjonalne argumenty, oparte na dogłębnej analizie. Bo jak na razie to wszystko krytykujesz i uważasz że wszyscy to łykają. Jesteś po prostu jak część polityków. Jest źle jest bardzo źle, podrywasz społeczeństwo bo społeczeństwo chce zmian. Ale taki polityk nic po za tym gadaniem nie potrafi wydumać i po paru latach ręka w nocniku.

Mnie też się dużo w obecnej sytuacji nie podoba i dużo jest do poprawienia.

Jednak w twoim poście jest akcent o którym wszędzie mówię ale jakoś nikt go nie chce analizować. Mianowicie malejąca siła nabywcza pieniądza którym obracamy my jako rolnicy. Jest to nic innego jak inflacja która jest przerzucona na nasze barki. Jeśli damy radę ten temat nagłośnić (aby ta informacja była opublikowana) to mamy pierwszy krok do lepszego naszego gospodarowania. 

Pytanie. Która gałąź gospodarki ponosi taką inflację jak nasza?