Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1854 odpowiedzi na ten temat

#961 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 28 maj 2015 - 21:34

Nacjonalizm

nie każdy ma szczęście do takiego koalicjanta jakim jest PSL, można napluć mu w twarz, a on i tak powie że to deszcz pada http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 10:44
  •  

#962 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 29 maj 2015 - 14:16

Nacjonalizm

Tu nie o szczęście chodzi, ale o choć trochę woli do kompromisu. Poza tym, jeśli Jarek będzie chciał sobie porzadzic, to będzie musiał spuścić z tonu. O 51% niech zapomni.

#963 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 29 maj 2015 - 19:37

Nacjonalizm

Coś mi się zdaje że PLS mocno nadwyrężył znaczenie słowa ''kompromis'' dla utrzymania ciepłych stołków co zresztą druga strona znakomicie wyczuła. Jest bardzo prawdopodobne że na jesieni słono zapłaci za to bycie nad wyraz ugodowym.

#964 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 29 maj 2015 - 21:51

Nacjonalizm

nie zapomnij, ze uzytkownicy tych cieplych stolkow i ich rodziny + czlonkowie psl z rodzinami i inni ktorzy zeruja na zielonej czesci panstwa, wystarcza przy marnej frekwencji na spokojne wejscie do parlamentu.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#965 Share Rafal122

Rafal122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 29 maj 2015 - 22:41

Nacjonalizm

Według sondaży to PSL może mieć problem z dostaniem się do parlamentu.

Korwin jak najbardziej może ich ,,Przegonić''.

#966 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 29 maj 2015 - 23:41

Nacjonalizm Też tak myślę, jesień ogólnie przyniesie nam przemeblowanie w polskiej polityce.

#967 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 30 maj 2015 - 09:10

Nacjonalizm

PSL to chyba najgorsza partia jaka tylko jest ale na szczęście zawsze dostają tylko pare % i nie narozrabiają za bardzo.

Oby tak jak w sondażach Kukiz przegonił PO na trzecie miejsce a na czwarte wszedł Korwin i wywalił PSL,SLD,Palikota.

#968 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 30 maj 2015 - 10:18

Nacjonalizm

Myślę że o takim wyniku Kukiz może zapomnieć, PiS i PO to dwie największe partie w Polsce i szybko się nie zmieni. Na 3-cie miejsce może jednak liczyć, biorąc pod uwagę jak krótko zajmuje się polityką będzie to świetny wynik. Korwin zamieni Palikota, tak ja to widzę.

#969 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 30 maj 2015 - 17:34

Nacjonalizm

W wyborach prezydenckich dużo osób mówiło mi że popierają Kukiza i chcą żeby zabrał się za politykę bo może faktycznie coś zmeni ale mówili że on nie ma szans i dostanie kilka procent i dlatego na niego nie zagłosują.

Mimo to dostał 20% i dużo ludzi uwierzyło w to że ma on szanse dlatego teraz więcej osób będzie na niego głosować.

#970 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 02 czerwiec 2015 - 07:56

Nacjonalizm 'Pomysły na zagłodzenie Bestii zanim ona Nas zniewoli! Komuś się przyda.
Wystarczy wiec, nie dać jej jeść, zagłodzić gadzinę'
http://niezaleznemed...orporatokracje/

P.S. ;) Rozumiem, że Pan "Mafia" należy do korporacji, skoro skasował mi dziś kilka postów. Dziękuję za zauważenie mnie i punkcik ostrzeżenia -_- oraz za pozostawienie choć tego :rolleyes: jednego postu.

Edytowany przez kris14, 03 czerwiec 2015 - 22:55.

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#971 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 09 czerwiec 2015 - 11:46

Nacjonalizm

Edytowany przez dddddddddddddddddd, 09 czerwiec 2015 - 13:13.

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#972 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 czerwiec 2015 - 08:02

Nacjonalizm

"Nie idę głosować na Dudę, tylko przyjemnością jest wykopać Komorowskiego...........................nakopać obecnej władzy" .

Edytowany przez Ywa, 10 czerwiec 2015 - 13:02.

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

#973 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 17 czerwiec 2015 - 14:35

Nacjonalizm

#974 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 17 czerwiec 2015 - 21:55

Nacjonalizm

Miałem łzy w oczach i ciary na plecach oglądając ten film! Trzeba ludzi uświadamiać, że nie każdy nacjonalista, to faszysta, że nacjonalizm, to miłość do Ojczyzny ponad wszystko... 

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#975 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 17 czerwiec 2015 - 22:10

Nacjonalizm

to by bylo nawet smieszne gdyby nie bylo straszne,piekne odwracanie kota ogonem, nie wiem czy slyszeliscie takie slowo jak -patriotyzm, to na pewno lepsza forma milosci ojczyzny,na nienawisci jeszcze niczego nie zbudowano czego macie liczne przyklady w historii nawet w tym filmie pokazane.

a pamietacie historie nsz-tzw brygady swietokrzyskiej z 1945 r - moze kolegom objasniecie dokladnie jak wygladala ucieczka razem z niemcami na zachod.

#976 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 17 czerwiec 2015 - 23:24

Nacjonalizm

Patriotyzm, to miłość do ojczyzny, coś co jest dla kogoś równie ważne tak jak przyjaźń, czy sprawiedliwość. Jest to dla człowieka jedna z wielu wartości, które powinny być dla niego ważne. Myślę, że każdy prawdziwy Polak, każda prawdziwa Polka powinni być patriotami. Od prawa do lewa, bez względu na poglądy polityczne czy społeczne. Tym bardziej każdy szanujący się polityk powinien być patriotą, w końcu to leży w racji stanu... W Polsce przedwojennej patriotami byli zarówno ci z prawicy, psl-u czy lewicy, bo każdemu zależało na dobru naszego Kraju. Tak powinno być i dziś... Nacjonalizm natomiast, to ustanowienie w swojej hierarchii życiowej PATRiOTYZMU jako wartość najważniejszą, z doczesnych(jeśli się jest Narodowym Katolem tak jak np. ja :D) lub najważniejszą W OGÓLE :) , ważniejszą, niż własne życie, które jest się w stanie oddać w ofierze, oddać za Kraj! Tak więc Nacjonalista jest "z automatu" Patriotą ;) Nie widzę wady w tym, że człowiek jest w stanie z miłości do Ojczyzny oddać życie bez mrugnięcia okiem, czy w tym, że dąży do tego aby realizować rację stanu...

Edytowany przez Mattti, 17 czerwiec 2015 - 23:25.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#977 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 07:54

Nacjonalizm

to by bylo nawet smieszne gdyby nie bylo straszne,piekne odwracanie kota ogonem, nie wiem czy slyszeliscie takie slowo jak -patriotyzm, to na pewno lepsza forma milosci ojczyzny,na nienawisci jeszcze niczego nie zbudowano czego macie liczne przyklady w historii nawet w tym filmie pokazane.

a pamietacie historie nsz-tzw brygady swietokrzyskiej z 1945 r - moze kolegom objasniecie dokladnie jak wygladala ucieczka razem z niemcami na zachod.

Minęło ćwierć wieku od końca sowieckiej okupacji a ludzkie umysły nadal są zatrute ruską plugawą indoktrynacją ! NARODOWE SIŁY ZBROJNE  ZAWSZE WALCZYŁY O WOLNĄ I NIEZAWISŁĄ POLSKĘ ! nsz.jpg

#978 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 21:54

Nacjonalizm

wstawianie obrazkow nie zastapi dyskusji, wiec odpowiedz na pytanie jak to sie stalo ze swietokrzyska brygada nsz razem z niemcami uciekla do bawarii ? dostawali od niemcow uzbrojenie i zywnosc-dziwne ze po wymordowaniu 6 mln polakow , zniszczeniu warszawy oni zaczeli wspolprace z faszystami.

#979 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 23:57

Nacjonalizm

jacus - masz jakieś źródła to podaj bo nie słyszałem o tym nic. Jedynie co wiem ( od razu mówię że mało o nich wiem ) to to że nie uznawali AK. Ale żeby z Niemcami konspirowali to pierwsze słyszę. Oni mieli uciec na tereny Niemiec zajęte przez Aliantów. Nie widzę tu współpracy z faszystami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#980 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 19 czerwiec 2015 - 08:50

Nacjonalizm

jacus- W swoich postach opisujesz nas Polskich patriotów jako nazistów którzy chcą mordować ludzi w obozach koncentracyjnych .Piszesz że Marszałek Józef Piłsudski był ogarniętym żądzą władzy zbrodniarzem z krwią na rękach .Opisujesz bohaterskich żołnierzy wyklętych z NSZ jako zdrajców kolaborujących z faszystami i oczekujesz dyskusji - żenujące . Zmierzaj dalej swoją drogą człowieku i żyj spokojnie . W 1939 roku na Polskę napadli dwaj wrogowie , dlaczego kolaborującą z sowietami AL uważa się za bohaterów i stawia się im pomniki ? AL nie walczyła nigdy za wolność Polski , oni walczyli za komunizm , rosję i stalina .Brygada świętokrzyska to bohaterowie najbardziej wyklęci z wyklętych ! Zwalczali ss, nkwd i bandy upa .Wyzwolili obóz w Holiszowie . A jak skończyli ci którzy nie uciekli na tereny zajęte przez aliantów ?https://pl.wikipedia...a_Świętokrzyska  http://nsz.com.pl/in...u-w-holiszowie  https://www.youtube....?v=Q7MDIA0ReSk  https://www.youtube....h?v=YkJeLeUJyUc