Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1854 odpowiedzi na ten temat

#941 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 21 maj 2015 - 20:34

Nacjonalizm

"To porównaj sobie jak wyglądało polskie rolnictwo przed i po wejściu do UE" Aha, czyli gdybyśmy wtedy nie wstąpili do UE, to dzisiaj byśmy nie byli na tym poziomie co teraz? Polska nigdy nie miała prawdziwej gospodarki wolnorynkowej, więc to mogą być tylko spekulacje, po prostu nie ma porównania. Mam inne zdanie, ale nie zamierzam się kłócić.

"którzy cały park maszynowy za połowę ceny wymienili " A ilu takich jest? Żeby jeden dostał, drugi musi zapłacić, nic nie bierze się z niczego, na tym polega socjalizm...  -_-

Edytowany przez Mattti, 21 maj 2015 - 20:35.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 19:07
  •  

#942 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 21 maj 2015 - 20:56

Nacjonalizm

Według mnie nie bylibyśmy, ale to moje zdanie, masz prawo się nie zgadzać. Nie wiem ilu jest w sumie beneficjentów systemu pomocowego dla rolników w Polsce, ale tylko na przykładzie mojej wioski to KAŻDY rolnik, który kupił nowy ciągnik korzystał z pomocy PROW. Jeden był na tyle zdeterminowany że całe gospodarstwo przepisał na żonę bo sam był już za wiekowy. To że jest to nieuczciwe, zgadzam się, tym bardziej że wielkoobszarowi rozpaśli się do niebotycznych rozmiarów przez to, a brak klasy średniej, również w rolnictwie, to złe zjawisko. Z drugiej strony jak bym sam mógł, to bym korzystał, tylko głupi by tego nie zrobił.

#943 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 21 maj 2015 - 21:08

Nacjonalizm

100℅ racji, dlatego w bogatych krajach Europy Zachodniej ludzie już dawno przestali wymyślać sobie niewidzialnych przyjaciół. Robią za to wszystko, aby chronić swoje łby przy pomocy rzeczy namacalnych. Widać efekty, dłużej żyją, maja lepsze auta i domy, infrastruktura bardziej rozwinięta. Można by długo wyliczać. A my do tego Zachodu dążymy od 1989 roku, choć część jeszcze mentalnie tkwi w orientacji pro wschodniej.

Taa jasne, najlepszy przykład to Bawaria.

#944 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 22 maj 2015 - 22:44

Nacjonalizm

Jasne że najlepszy, wyjątek potwierdza regułę. Tak samo jak katolicka Irlandia. Żeby być uczciwym, na drugim biegunie postaw Holandię, Francję czy choćby Niemcy jako całość.

Edytowany przez Kaszlak79, 22 maj 2015 - 22:47.

#945 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 23 maj 2015 - 16:58

Nacjonalizm

Europa dla europejczyków !Trzeba ich zatrzymać !http://ndie.pl/wilk-...odzcy-z-afryki/  529678_print-trimmed-1.png

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#946 Share martin1233ab

martin1233ab

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 24 maj 2015 - 21:49

Nacjonalizm

nie wiem jak wy ale ja czuje sie zawiedziony teraz dopiero rolnik biedzie niał podziekowania a czemu teraz jarek nie krzyczy ze wybory sfałszowali  

#947 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 24 maj 2015 - 21:54

Nacjonalizm

duda jak kazdy polityk sie skompromituje to tylko kwestia czasu i problemow ktore szybko go dopadna.

wracajac do tematu -to chyba koniec nacjonalizmu w polsce -vide wyniki narodowych kandydatow i kwestia najwazniejsza zydowka[i to prawdziwa, a nie wymyslona w chorych umyslach antysemitow] zostaje 1 dama-dmowski sie w grobie przewraca  B)  B)  B)

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#948 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 25 maj 2015 - 13:01

Nacjonalizm

A to przykład jak Amerykanie dbają o swój naród.....wciągając innych i narzucając własne priorytety

miasteczka namiotowe..

Edytowany przez Ywa, 25 maj 2015 - 13:03.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#949 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 26 maj 2015 - 07:40

Nacjonalizm

nie wiem jak wy ale ja czuje sie zawiedziony teraz dopiero rolnik biedzie niał podziekowania a czemu teraz jarek nie krzyczy ze wybory sfałszowali  

W każdym razie może powiedzieć, że te wybory były najmniej sfałszowane :-).

#950 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 26 maj 2015 - 20:31

Nacjonalizm

1957823900_1432668775.jpg

A co do frakcji Narodowych- poczekajmy do jesieni :) Jobbik na Węgrzech też był nic nie znaczącą siłą, a teraz proszę: w wyborach parlamentarnych miał 20%!  B)

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#951 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 26 maj 2015 - 20:49

Nacjonalizm

Jeszcze kilka lat temu ludzie mówili że Korwin w polityce nie ma żadnych szans i zawsze będzie ciekawostką a w końcu dostał się do europarlamentu,w wyborach prezydenckich miał lepszy wynik niż PSL,SLD,Palikot razem wźięci.

Przed każdymi wyborami było to samo gadanie że on nie ma szans,że on i tak przegra,że nikt na niego nie glosuje itp.

Dlatego nie będę zaskoczony jak Ruch narodowy też dostanie swoją szansę.

Po tym co się ostatnio dzieje zauważam że ludzie coraz lepiej orientują się w polityce,ekonomi i tym wszystkim.

Powoli wszystko zmierza ku lepszemu,myślę że z czasem w końcu doczekamy się normalnej władzy która zacznie stawiać ten kraj na nogi ale na pewno nie stanie się to szybko.

#952 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 26 maj 2015 - 21:47

Nacjonalizm

JKM jak nie zmieni choć trochę poglądów to skończy tak samo jak Palikot, ten też miał swoje 10% "z niczego" w ostatnich wyborach a w tym roku raczej progu nie przekroczy.

#953 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 26 maj 2015 - 21:54

Nacjonalizm

JKM właśnie w ciągu ostatniego roku niestety zmienił poglądy, szczególnie po wystąpieniu z KNP- Kiedyś konserwatywny liberał, teraz tylko liberał...

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#954 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 26 maj 2015 - 22:22

Nacjonalizm

konserwatysta ktory ma dzieci z kilkoma kobietami,  aktualnie mlodsza o kilkadziesiat lat- ciekawa definicja

ruch narodowy ma kilku wodzow i temu nigdy nie zdobedzie wiekszego poparcia - co 98 % procent polakow bardzo cieszy.

#955 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 27 maj 2015 - 05:40

Nacjonalizm

W polityce właśnie o to chodzi, żeby zdobywać poparcie jak największej rzeszy obywateli a nie twardo stać przy swoich jedynie słusznych poglądach. Bo co z tego, myślisz że masz rację, ale mało kto tego słucha. Polityka to brudna gra, nie dla idealistów.

#956 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 27 maj 2015 - 19:27

Nacjonalizm

konserwatysta ktory ma dzieci z kilkoma kobietami,  aktualnie mlodsza o kilkadziesiat lat- ciekawa definicja

ruch narodowy ma kilku wodzow i temu nigdy nie zdobedzie wiekszego poparcia - co 98 % procent polakow bardzo cieszy.

Raczej cieszy to wyborców platformy, palikota i komunistów z sld, bo do Ruchu Narodowego inne partie jakiś "sapów" nie mają :P A co do samego RN w sejmie, poczekajmy do jesieni... :3

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#957 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 27 maj 2015 - 22:24

Nacjonalizm

Nie ma się co oszukiwać, jesienią PiS i sekta Kukiza w koalicji utworzą rząd, oby stabilny. PO w opozycji jako partia z drugim wynikiem, JKM chyba jakieś 5-10% zdobędzie, SLD i PSL będą się cieszyć jak przekroczą próg wyborczy (no może nie aż tak źle), Palikociarnia na śmietnik. 

#958 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 28 maj 2015 - 07:18

Nacjonalizm

Patrząc po wyborach prezydenckich masz rację, w dalszej perspektywie:

-nacjonalistyczna regulacja obrotem ziemią, co mnie cieszy,

-znaczne podniesienie składek KRUS, może znacznie mniej cieszyć,

-wprowadzony podatek dochodowy, jest mi obojętny.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#959 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 28 maj 2015 - 12:50

Nacjonalizm Pod warunkiem że koalicja się po roku nie rozleci, bo większości raczej PiS nie zdobędzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#960 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 28 maj 2015 - 21:13

Nacjonalizm

pamietacie losy wszystkich koalicjantow pis-u czy innych wczesniejszych partii kaczynskiego  :D  :D  :D  :D , nie wiem czy jeszcze jakis istnieje , jesli juz to na peryferiach polityki, jesli kukiz wejdzie z pisem w koalicje, to tylko potwierdzi moja opinie o sobie- gwiazda jednego sezonu . wkrotce podzieli los palikota i jemu podobnych.