Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1870 odpowiedzi na ten temat

#881 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 kwiecień 2015 - 10:30

Nacjonalizm

OK, Ja potrafię. Teraz zobaczymy czy moi oponenci potrafią  -_- .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 01:52
  •  

#882 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 02 kwiecień 2015 - 21:09

Nacjonalizm

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#883 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 08 maj 2015 - 15:28

Nacjonalizm

Q3eDB.jpg

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#884 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 08 maj 2015 - 16:35

Nacjonalizm

Zbliża się finał kampanii wyborczej więc i ja wtrącę swoje trzy grosze... Jeśli czujesz się Polakiem, zależy ci na dobru swojego Kraju, jeśli masz ukończone 18 lat, co daje ci prawa wyborcze, a twoje ambicje nie ograniczają się do spier***nia za granicę i harowania tam do osranej śmierci to spełnij swój obywatelski obowiązek-IDŹ NA WYBORY! Nie zmarnuj swojego głosu, oddaj go na jednego z trzech kandydatów, którzy mogą coś w tym zrujnowanym, skorumpowanym kraju zmienić!!! Są nimi Grzegorz BraunMarian Kowalski i Janusz Korwin-Mikke. Pamiętaj, stojąc przy urnie, kto przez ostatnie 5 lat NIEUSTANNIE KOMPROMITOWAŁ Polskę, kto podpisał ustawy podnoszące podatki, wiek emerytalny, kto zgodził się na sprzedaż polskich lasów, polskiej ziemi, kto nadgorliwie właził w d*pę ukraińcom, którzy de facto i tak olali nas ciepłym moczem, kto przytakiwał na ośmieszanie Polaków, przedstawianie ich jako sprawców holokaustu i wisienka na torcie: Kto obiecał zapłacić żydom 65 miliardów złotych, za szkody spowodowane przez niemców i sowietów? Takiego chcesz prezydenta? Pamiętaj, kropla drąży skałę...

P.S. Jeśli twoja babcia należy do "fanklubu bronka" schowaj jej dowód :P Zostań bohaterem w swoim domu :D

P.S. 2. Czołem Wielkiej Polsce!

Edytowany przez Mattti, 08 maj 2015 - 16:36.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#885 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 08 maj 2015 - 21:16

Nacjonalizm

ja jestem z malej polski wiec na pewno na zadnego z nich nie bede glosowal.  jak ci zle w tym zrujnownym kraju to wyjedz do rosji czy na bialorus tam bedzie w swoim raju- to tez slowianie wiec wasi sojusznicy.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#886 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 08 maj 2015 - 21:29

Nacjonalizm

Daj spokój, gimbaza nałykała się herezji i w wielką politykę się bawi. Po co sobie głowę zaprzątać ...

#887 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 08 maj 2015 - 22:24

Nacjonalizm

No taaak, gimbaza to przecież taki pocisk! :) I jaki mądry i na każdą okazję! :) Tylko sami dorośli, poważni, którzy de facto nie umieją na tym forum porządnego zdania złożyć,  wiedzą, że na silnego przywódcę trza głosować! Najlepiej na bronka! ^^ Przecież "zgoda bóduje!"

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#888 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 09 maj 2015 - 18:29

Nacjonalizm

I na tym zakończymy polemikę.

#889 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 09 maj 2015 - 18:56

Nacjonalizm

1269453646_by_QoTheGreat_600.jpg

#890 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 10 maj 2015 - 11:35

Nacjonalizm

Skundlenie i sprzedanie naszej Ojczyzny to też nasza historia. A wniosków i refleksji nadal brak!

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#891 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 10 maj 2015 - 13:51

Nacjonalizm

bo historia uczy, że niczego się z niej nie nauczyliśmy :( jeden buduje, drugi rujnuje i tak w kółko od wieków.

#892 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 11 maj 2015 - 22:23

Nacjonalizm

zapewnie jako prawdziwi patrioci pojdziecie na  II ture wyborow -mam pytanie na kogo bedziecie glosowac bo tym razem wybor jest trudny, az mi was zal ze taki bedziecie mieli dylemat -pewnie komorowski bo duda to na starcie odpada ;)  ;)  ;) .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#893 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 12 maj 2015 - 09:03

Nacjonalizm

1292885594_by_Phantom1992_600.jpg

#894 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 12 maj 2015 - 14:55

Nacjonalizm

Kolego, wszyscy już znają Twoje poglądy. Możesz przestać spamować obrazkami...?

Co do Dudy i Komorowskiego. Wolę zdecydowanie Dudę. Jarka się specjalnie nie boję. Najgorsze jest tylko to, że ciągle nie ma w sejmie żadnego ugrupowania wolnościowego. I nie mam tutaj na myśli tylko Korwina. Chyba nie doczekamy się obniżki podatków czy likwidacji podatku dochodowego. Tak na prawdę to chyba nic się już tutaj nie zmieni. Ani PiS ani PO nie są oparte na żadnej doktrynie. Chyba, że uznamy, że doktryną jest zwalczanie siebie nawzajem.

Przeraża mnie też to, że Kaczyński najprawdopodobniej poczuje wiatr w żaglach, uzna, że duża część wyborców uważa go za zbawcę narodu i nie będzie bawił się w żadne obniżki. W poprzedniej kadencji obniżki były. Teraz na to nie liczę.

Co do Komorowskiego, na prawdę śmiesznie jest patrzeć, jak teraz przygotowuje grunt pod JOWy i inne inicjatywy obywatelskie. Nagle można wszystko. To jest po prostu żałosne.

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

#895 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 12 maj 2015 - 15:15

Nacjonalizm

Najbliższe wybory na które się wybieram to wybory parlamentarne .Obecny wybór pomiędzy Dudą a Komorowskim przypomina mi wybór między biegunką a rozwolnieniem , nazwy różne ale efekt końcowy  ten sam .ps Co do spamowania obrazkami - postaram się powstrzymywać .

#896 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 12 maj 2015 - 16:43

Nacjonalizm

Kolego, wszyscy już znają Twoje poglądy. Możesz przestać spamować obrazkami...?

Co do Dudy i Komorowskiego. Wolę zdecydowanie Dudę. Jarka się specjalnie nie boję. Najgorsze jest tylko to, że ciągle nie ma w sejmie żadnego ugrupowania wolnościowego. I nie mam tutaj na myśli tylko Korwina. Chyba nie doczekamy się obniżki podatków czy likwidacji podatku dochodowego. Tak na prawdę to chyba nic się już tutaj nie zmieni. Ani PiS ani PO nie są oparte na żadnej doktrynie. Chyba, że uznamy, że doktryną jest zwalczanie siebie nawzajem.

Przeraża mnie też to, że Kaczyński najprawdopodobniej poczuje wiatr w żaglach, uzna, że duża część wyborców uważa go za zbawcę narodu i nie będzie bawił się w żadne obniżki. W poprzedniej kadencji obniżki były. Teraz na to nie liczę.

Co do Komorowskiego, na prawdę śmiesznie jest patrzeć, jak teraz przygotowuje grunt pod JOWy i inne inicjatywy obywatelskie. Nagle można wszystko. To jest po prostu żałosne.

No to jak w końcu pojmujesz tego Jarka, raz prawisz że się go specjalnie nie boisz żeby za chwilę napisać że Cię przeraża wizja jego partii u władzy ... Ja się boję rzeczy które mnie przerażają. Ale dla mnie Jarek nie jest straszny, ja się takiego człowieka i takiej partii u władzy po prostu wstydzę. Tak, wstydzę się jego jako człowieka staroświeckiego, zawziętego, ciągle szukającego u wszystkiego i wszystkich spisku a przede wszystkim jako polityka jawnie sympatyzującego z Kościołem Katolickim, a przez to mającego bardzo konserwatywne poglądy na tak ważne sprawy, których los obecnie waży się na scenie politycznej, a dotykające bezpośrednio nas jak antykoncepcja, związki partnerskie, prawo do aborcji czy sprawa in vitro. Poza tym, jak PiS dojdzie do władzy, to znowu może być marazm, bo kto niby na dzień dzisiejszy zechce wejść do koalicji z tym ugrupowaniem ??

#897 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 12 maj 2015 - 16:50

Nacjonalizm

Nigdzie nie napisałem, że przeraża mnie jego partia u władzy. Przeraża mnie tylko to, że jeżeli poczuje wiatr w żaglach, może nie iść na żadne układy, tak jak obecna partia, która robi co chce.

Obecnie ważne sprawy, to nie in vitro, antykoncepcja czy związki partnerskie, ale gospodarka i nasza rola w polityce międzynarodowej.

Jakich Jarek szuka spisków?

Marazm jest obecnie. Żadnych zmian, chyba, że na gorsze. Oczywiście dyktowane przez UE czy Niemcy.

Agroblog

#898 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 12 maj 2015 - 18:56

Nacjonalizm

Jeśli nie będzie się z nikim liczył, możemy wyrazić swoją dezaprobatę w kolejnych wyborach. Tak samo jak możesz to zrobić z PO już w październiku. Co do gospodarki i polityki międzynarodowej, to akurat poglądy PO i PiS aż tak bardzo się nie różnią, ostatecznie to partie prawicowe. Nie wierzę w jakieś rewolucyjne zmiany, raczej przemeblowanie. A podejście do rzeczy które wymieniłem są pewnym wyznacznikiem tego, jak pojmują nas te dwa ugrupowania.

Jarek szuka między innymi spisku w katastrofie smoleńskiej, próbując udowodnić, że doszło tam do zamachu, którego autorami są Donald Tusk i Władymir Putin.

Obecna sytuacja polityczna daleka jest do ideału, ale nie zapominaj że to za koalicji PiS-Samoobrona-LPR rządy Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego wytrzymały trochę dłużej niż jeden rok. Jaki to miało wpływ na gospodarkę i politykę zagraniczną ...

Obecnie może się przytrafić to samo, w październiku PiS ma szansę wygrać wybory parlamentarne, ale raczej nie zdobędzie ponad 50%. Nie będzie miał za bardzo z kim stworzyć stabilnej koalicji i uzyskać większości do utworzenia rządu. Żeby dokonać jakiś zmian, najpierw potrzebna jest stabilna ekipa polityczna. 

#899 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów

Napisany 12 maj 2015 - 20:29

Nacjonalizm

Ja mam nadzieję, że do wyborów parlamentarnych powstanie jakaś silna antysystemowa koalicja, Ruch Narodowy-Kukiz-Nowa Prawica-Braun, na Korwina i jego partię raczej nie ma co liczyć, bo on nie idzie na kompromisy. Na szczęście, RN dobrze trzymał się z cookies'em przed wyborami więc może coś z tego będzie. Co do Kukiza, to dla mnie jest to wydmuszka, napompowana przez media jako "antysystemowiec". Programu brak, dużo krzyku... No ale dobrze jest ktoś, kto może popsuć szyki dwóm największym partiom... @Kaszlak Nazywasz socjalistów PiS-u i postkomunistów z PO "prawicą"? Chyba sobie kpisz :)

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#900 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 12 maj 2015 - 20:51

Nacjonalizm

Co do gospodarki i polityki międzynarodowej, to akurat poglądy PO i PiS aż tak bardzo się nie różnią, ostatecznie to partie prawicowe. Nie wierzę w jakieś rewolucyjne zmiany, raczej przemeblowanie.

Dobrym przykładem jest tutaj gazociąg północny. Kaczyński razem z państwami Skandynawskimi wetował budowę tego gazociągu. Przyszedł Rząd PO, oparł swoją politykę całkowicie o Niemcy i koalicja się rozpadła.

Rząd PO podpisał umowę gazową z Rosją, która uzależniła nas od dostaw rosyjskiego gazu na dziesięciolecia. Kaczyński próbował nas uniezależnić, budując gazoport oraz próbując doprowadzić do końca sprawę gazociągu Sarmatia.

Kaczyński zrestrukturyzował Lotos, chyba za 6 mld. Tusk chciał Lotos sprzedać Rosjanom za jakieś śmieszne pieniądze.

Jarek szuka między innymi spisku w katastrofie smoleńskiej, próbując udowodnić, że doszło tam do zamachu, którego autorami są Donald Tusk i Władymir Putin.

Jestem daleki od wskazywania winnych czy mówieniu wprost o zamachu. Ale tylko z geopolitycznego punktu widzenia, na całej tragedii Rosja skorzystała. Między innymi ze względu na Gruzję czy na próbę zjednoczenia państw blogu wschodniego, co Kaczyńskiemu się udawało. 

Najgorsze było tylko to, że Kaczyńscy za bardzo polegali na USA. Między innymi dlatego wstrzymana została ekshumacja w Jedwabnem.

Obecna sytuacja polityczna daleka jest do ideału, ale nie zapominaj że to za koalicji PiS-Samoobrona-LPR rządy Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego wytrzymały trochę dłużej niż jeden rok. Jaki to miało wpływ na gospodarkę i politykę zagraniczną ...

Wpływ miało. Zyta była moim zdaniem najlepszym ministrem finansów. kaczyński umiał postawić się w Brukseli. Między innymi On wywalczył bodajże 70 mld na budowę autostrad (jak były one budowane, pozostawia wiele do życzenia). 

Miały duży wpływ. Stworzono około miliona miejsc pracy (nie w budżetówce). Eksport poszedł w górę. Ernst and Young rozpływał się nad sytuacją gospodarczą Polski i atrakcyjnością. Itp. Nie chce mi się dłużej wymieniać. W pracy nie łatwo jest tak sobie pisać :)

Obecnie może się przytrafić to samo, w październiku PiS ma szansę wygrać wybory parlamentarne, ale raczej nie zdobędzie ponad 50%. Nie będzie miał za bardzo z kim stworzyć stabilnej koalicji i uzyskać większości do utworzenia rządu. Żeby dokonać jakiś zmian, najpierw potrzebna jest stabilna ekipa polityczna. 

Wybory zależą od tego, jak swoje poparcie zagospodaruje Kukiz oraz co zrobi. Jeżeli nie roztrwoni tego co teraz ma. Wcale bym się nie zdziwił, jakby wszedł w koalicję z PiSem. Tylko Kaczyński nie pozwoli mu na samodzielność i pewnie będzie powtórka z rządów LPR+PIS+Samoobrona. 

Na stabilność bym nie liczył. może ją zagwarantować tylko rząd PO, ponieważ będzie miał poparcie niemieckich mediów w Polsce oraz polityków niemieckich. jakikolwiek inny rząd, nawet jeżeli zdobędzie 70% poparcia, będzie skazany na czarny PR. To chyba oczywiste.

Co do Kukiza, to dla mnie jest to wydmuszka, napompowana przez media jako "antysystemowiec". Programu brak, dużo krzyku... No ale dobrze jest ktoś, kto może popsuć szyki dwóm największym partiom... 

Nie napompowały go media, sam się tak napompował. Ma tę zaletę nad innymi "antysystemowcami", że jest znany i pokazuje swoją szczerość. nie kojarzy się nikomu z politykiem. Przy tym całym sporze z Korwinem na temat JOWów pokazał swoją naiwność, ale dla wyborców było to widać szczere i pożądane.

Wszystko teraz tak na prawdę zależy od Kukiza. Jak zagospodaruje swój elektorat i kto go do siebie przyciągnie.

@Kaszlak Nazywasz socjalistów PiS-u i postkomunistów z PO "prawicą"? Chyba sobie kpisz  :)

Nareszcie ktoś trafił w sedno.

Dodam tylko, że obie partie nie są oparte na żadnej doktrynie. Chyba, że za doktrynę uznamy zwalczanie siebie nawzajem.

Czekam cały czas na kogoś, kto będzie chciał uprościć i obniżyć podatki, a co za tym idzie pobudzić naszą przedsiębiorczość. Przykro jest patrzeć, jak ogromny potencjał młodych ludzi się po prostu marnuje. Mamy najlepszych elektroników i informatyków. Po całym świecie rozsiani są wybitni polscy specjaliści. Zagłosuje na każdego, kto będzie chciał stworzyć im dobre warunki do pracy TUTAJ. 

Agroblog