Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1857 odpowiedzi na ten temat

#741 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 12 lipiec 2014 - 12:49

Nacjonalizm Ja jestem wyluzowany, także bardziej już się nie da...

No czyli waszym zdaniem nic się na Wołyniu nie stało ok, spoko, to już ruscy w Katyniu "humanitarnie" zabijali strzałem w tył głowy, a co dopiero te bestie Ukraińcy...
Nawet nie da się tego wyobrazić co to za zwyrodnienie, Obozy niemieckie to przy tym pikuś. Ale nie zapomniałem że jestem ultraprawicowym faszystom... to w sumie macie racje :)

No teraz są takie skrajności jak gender i te pedalstwo, zobaczycie w końcu jak się ludzie przebudzą to tak fajnie z nimi nie będzie, bo w koncu społeczeństwo nie wytrzyma i zrobi z tym burdelem porządek
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 12:31
  •  

#742 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:26

Nacjonalizm Nikt nie mówi, że nic się nie stało. Wczoraj w tv było o krwawej niedzieli na Wołyniu. Pokazywali Jsakowicza Zalewskiego i jego kazanie na mszy którą z tej okazji odprawiał. Było to chyba jak pamiętam w tvp info. W prime time miedzy 17 a 18 chyba. ludzie, którzy to komentowali tam na miejscu. Mówili, że trzeba pamiętać ale się godzić. Tego zdania i ja jestem.

#743 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:58

Nacjonalizm @gregorius nie pokazuj nam kota od ogona, nikt nie powiedział że tam się nic nie stało. Stały się rzeczy straszne, o ofiarach tych wydarzeń trzeba pamiętać. Ale to nie znaczy że mam ziać nienawiścią do każdego Ukraińca, bo to bandyta. Niedopuszczalne daleko idące uogólnienie, prowadzące po prostej do równie zwierzęcego odwetu.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#744 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 16:13

Nacjonalizm A w czym Ci pedalstwo przeszkadza? Nie możesz z tym żyć, że gdzieś dwie dorosłe osoby robią to co chcą? W czym Ci przeszkadza nauka o płci czyli gender? Wyzywasz ludzi o głupków do oglądają mainstrimowe media a sam łykasz wszystko co pokażą twoje niezależne media.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#745 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 12 lipiec 2014 - 18:37

Nacjonalizm A przeszkadza i będzie przeszkadzać póki będą się pokazywali na ulicach, w domu niech pakują w nie ten otwór co trzeba ale to ich sprawa...

Gender nauka o płci ale żeś dowalił, pozamiatałeś i do dokładnie, nie było nauki płci od tysięcy lat a teraz sodome i gomore z mózgów robią

Chciałbyś aby twoja córeczka w szkole się uczyła i to w podstawówce o masturbacji jak to robić i czym?? bo ja nie, ale że jesteś europejczykiem to prosze bardzo niech uczą, ale ja do takiej szkoły swojego dziecka nie wyśle

więcej informacji na PW

#746 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 18:50

Nacjonalizm Nie bądź hipokrytą i jeżeli Tobie przeszkadzają pedały na ulichach, to mi jako ateiście katolicy w Boże Ciało bo mi ulice blokują. I co teraz odpowiesz? Przestaniesz wychodzić z domu bo mi to się nie podoba? I tak, jestem eurpejczykiem, ty także bo mieszkamy w Europie. Chyba, że coś się zmieniło. I widzisz, znowu mieszasz. Weź sobie poczytaj najpierw czym zajmuje się gender, a dopiero później pisz. Czy tylko jakiś twój ma wyłączność na rację?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#747 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 12 lipiec 2014 - 19:16

Nacjonalizm

@mariusz uważaj bo przy takiej argumentacji już bardzo blisko do eutanazji, "

Jakoś mocno na skróty poszedłeś w swoim rozumowaniu...... co ma wspólnego eutanazja z usunięciem zniekształconego płodu ?

Krassus

Sam mieszasz i nie wiesz o czym piszesz
https://www.google.p...2cdhzud6b_a9KrQ

Porównanie pedałów na ulicy - do procesji w Boże Ciało o czymś świadczy ....

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#748 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 19:22

Nacjonalizm @mariusz czytanie ze zrozumieniem :mellow: się kłania w pas.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#749 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 19:28

Nacjonalizm Pisz jasno i logicznie a nie jakieś pseudointelektualne teksty wstawiasz .

Co do rozumowania że nie stać nas na bezsensowne wydawanie pieniędzy, chodziło mi nie tylko o koszta medyczne , ale też o odszkodowania i kary .
Nawet jeśli chodzi tylko o medyczne koszty , to lepiej wydać te pieniądze na operacje dzieci które mają szansę normalnie funkcjonować , niż na utrzymanie przy życiu zdeformowanego płodu .

Sory za post od tematu , ale czasami człowiek musi - inaczej się udusi ;)

Edytowany przez mariuszd93, 12 lipiec 2014 - 19:56.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#750 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 20:17

Nacjonalizm @mariuszd93
A może tak o tym poczytaj w innych źródłach a nie podajesz definicję organizacji króra z tym walczy? Poczytaj o gender na wikipedi.
I co jest nie tak w porównaniu procesji i parady gejów?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#751 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 12 lipiec 2014 - 20:43

Nacjonalizm

A przeszkadza i będzie przeszkadzać póki będą się pokazywali na ulicach, w domu niech pakują w nie ten otwór co trzeba ale to ich sprawa...

Gender nauka o płci ale żeś dowalił, pozamiatałeś i do dokładnie, nie było nauki płci od tysięcy lat a teraz sodome i gomore z mózgów robią

Chciałbyś aby twoja córeczka w szkole się uczyła i to w podstawówce o masturbacji jak to robić i czym?? bo ja nie, ale że jesteś europejczykiem to prosze bardzo niech uczą, ale ja do takiej szkoły swojego dziecka nie wyśle

jasne nie było nauki ani pedałów , ot nagle wzięło się nie wiadomo skąd?
skoro nasze córeczki i tak to robią to lepiej żeby wiedziały co i jak ...można udawać że czegoś nie ma ale po co ?
nie wyślesz bo go nie masz ,przestań się masturbować jak chcesz być dorosły ;) :P
Przystopuj trochę bo przeginasz

#752 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 22:07

Nacjonalizm @Krassus fascynujesz się gender które jest stekiem bzdur propagowanym przez np. Środę i Szczukę, o tyle że tym panią się nie dziwie bo chcą ciągnąć państwowe pieniądze za opowiadanie bzdur i dobrze się ustawić, to zwykłym ludziom którzy to łykają już tak. Wyobraź sobie że np. w Norwegi gdzie społeczeństwo jest bardzo liberalne państwo całkowicie wycofało się z finansowania gender i rozwiązano państwowy instytut gender, tymczasem u nas to robi furorę.
Jeszcze jedno, podkreślasz że jesteś europejczykiem to powinieneś wiedzieć że jednym z podstawowych filarów Europy jest demokracja. Demokracja natomiast to taki ustrój w którym większość decyduje a mniejszość podporządkowuje się. W zależności od społeczeństwa liczba osób homoseksualnych szacowana jest na ok.2% więc jakim prawem te 2% próbuje na siłę uszczęśliwić większość poprzez parady i inne takie.Nie mam nic od homosiów dopóki dopóty siedzą w swoich czterech ścianach to niech robią co im żywnie przyjdzie do głowy, ale na litość nie każ mi się zachwycać całującymi się dwoma facetami w parku na ławce. Dosadnym przykładem homo-terroryzmu jest tegoroczna Eurowizja i przepiękna/przepiękny (czort wie jak to nazwać) Konczita.

#753 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 22:44

Nacjonalizm Tak, Szczuka i Środa karmią nas bzdurami ale gender to nie bzdury. Nie fascynuje się tym bo dla mnie to jest obojętne ale zobacz jak zmieniła sie rola kobiety i mężczyzny w społeczeństwie na przestrzeni kilkudziesieciu lat. Tym zajmuje sie gender a nie masturbacją i przebieraniem sie w przedszkolach. To już wymysły ludzi ze skrajnych opcji czy to z lewa czy prawa.

Czyli skoro żyjemy w demokracji to jak zbiorę kilka milionów podpisów żeby Cię powiesić przed kościołem to poddasz się woli większości? To, że jest demokracja nie znaczy, że ta większość ma być wszędzie. Demokracja dotyczy ustroju politycznego a nie światopoglądowego czy uczuciowego. Jeżeli grupka pedałów chce robić paradę, niech robią a ty możesz przeciw temu protestować. Tak samo jak ja mogę protestować przeciwko procesjom na Boże Ciało. Na tym polega wolność słowa i osobista. Chyba, że razem z gregoriusem chcecie to zakazać tego i tylko jedna słuszna myśl będzie słuszna.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#754 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 23:35

Nacjonalizm Demokracja to chory system, w naszym państwie przydał by się król, dyktator, bo on jedynie może zaprowadzić porządek.
O czym to świadczy że grupka pijaczków spod sklepu może decydować o ważnych sprawach, przecież to jest chore....

Pedał zawsze będzie pedałem a lewak lewakiem i tyle to jest chore i podobno kamieniołomy to leczą

Jednak pewne zasady moralne na wsi jeszcze zostały i postawy konserwatywne, przyjdz do mnie na procesje w Boże Ciało protestować, to nawet policja Ci nie pomoże....

Kozulek no to fajnie ze byś wysłał, tylko powiedz to swemu ojcu czy komuś z rodziny, ciekawe czy wtedy będziesz taki wylewny

Szkoda że ten świat idzie w ruinę ale myślę że jeszcze wszystko się zmieni, jeśli prawy wiatr zawita w europie i uleczy jak to śmiesznie piszą obywateli UE...

więcej informacji na PW

#755 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 23:46

Nacjonalizm Ale mi to nie przeszkadza w co wierzysz i co robisz i nie mam zamiaru Ci przeszkadzać. Jedynie ty chcesz nawracać na swoją rację. W bardzo podobny sposób postępują muzulmanie więc nie wiem co gorsze, muzułmanie czy nacjonaliści w tym kraju.

A co jeśli dyktatorem zostanie Tusk?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#756 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 23:49

Nacjonalizm Oczywiście że nacjonaliści, przecież to od dawna wiadomo :) Aha skrajni nacjonaliści tacy faszyści :D

Jeśli tusk będzie dyktatorem to będzie druga ukraina :)

więcej informacji na PW

#757 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 00:52

Nacjonalizm https://www.youtube....I2dDzwr8#t=6164
coś o nacjonalistach i nie tylko :)

#758 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 10:12

Nacjonalizm @Krassus szufladkujesz ludzi według Ciebie to albo ktoś jesteś miłośnikiem homo i Palikota który wymach*je wibratorem, albo skrajnym moherem - otóż nie. Można być kimś pośrodku, kimś kto rozumie obie strony i zarazem jest w stanie w odpowiednim momencie powiedzieć STOP kiedy któraś ze stron przegina. Powiedz jeszcze co to według Ciebie jest to całe gender.

#759 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 13 lipiec 2014 - 11:21

Nacjonalizm

Jednak pewne zasady moralne na wsi jeszcze zostały i postawy konserwatywne, przyjdz do mnie na procesje w Boże Ciało protestować, to nawet policja Ci nie pomoże....

ot cała prawda moralna ..na czele tej procesji stoi ,,naczelny papa pedofil ,,albo wyznawca bożka mamony i nikt tego nie widzi
nie to żebym wysłał tylko właśnie mam już dorosłe dzieci i jakoś nauka im nie zaszkodziła

nacjonaliści jak na razie muszą poczekać
musisz zrozumieć że masz tylko jeden głos
nic nie da ta frustracja i ten scyzoryk w kieszeni

Edytowany przez kozulek2, 13 lipiec 2014 - 11:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#760 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 14:36

Nacjonalizm Niektórzy wierzą w boga nie w księży