master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

master20002    228

Polak za swoją średnią pensje kupi 148 kg szynki a rusek w ruskowie 27 kg !Polak kupi 900 litrów ropy a rusek 320l itrów .Jak oni mają kupować towary z Polski skoro by kupić byka ( waga żywa ) przeciętny rusek musi pracować 8 miesięcy ?

 

Pokaż mi tych co zarabiają średnią na rękę. W mojej okolicy to pewnie policzyłbym ich na palcach jednej ręki. Statystyki można o kant tyłka rozbić. Np. jak jeden je suchą bułkę, a drugi samą kiełbasę to statystycznie obydwaj jedzą kanapkę z kiełbasą. Więc tak wygląda statystyka, uśrednianie itp. Zmień portal źródłowy dla Twojej wiedzy bo fronda to nieporozumienie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Was używanie w dyskusji oficjalnych danych to nieporozumienie ? 95% Polaków nie osiąga średniej , a wielu rosjan zarabia więcej ! Gratuluję logiki .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terry24    17

Tak wielkiego i potężnego sąsiada jak Rosja trzeba szanować i żyć z nim w zgodzie! (2 mln wojsk w służbie zasadniczej +3 mln sił w rezerwach,a my niecałe 100 tyś). Oczywiście ktoś powie że Rosja ma przestarzały sprzęt wojenny ale ma jeden atut którego nato niestety nie posiada ten atut to odwaga!. youtube Russian Armed 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Jeżeli ktoś zrywa z mundurów naszywki i występuje jako "no name" to chyba nie świadczy o tym że idzie walczyć z podniesioną przyłbicą. To zwykły dywersant i skrytobójca.
Odwaga ma z tym niewiele wspólnego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tak wielkiego i potężnego sąsiada jak Rosja trzeba szanować i żyć z nim w zgodzie! (2 mln wojsk w służbie zasadniczej +3 mln sił w rezerwach,a my niecałe 100 tyś). Oczywiście ktoś powie że Rosja ma przestarzały sprzęt wojenny ale ma jeden atut którego nato niestety nie posiada ten atut to odwaga!. youtube Russian Armed 2014

Szanować trzeba, na pewno nie można ignorować, bo ten sąsiad często bywał naszym wrogiem niestety ... Żyć trzeba z każdym sąsiadem, ale nie za wszelką cenę. W obecnej sytuacji zagrożony jest pokój w Europie i polityka zagłaskania Rosji na nic się nie zda. 2 mln wojska w służbie zasadniczej ale NATO ma 3.5 mln i o wiele nowocześniejszą armię. A odwaga napędzana spirytusem to brawura.

Poza tym, jak uważacie że Rosja to kraj mlekiem i miodem płynący to co jeszcze w Polsce robicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Szanować trzeba, na pewno nie można ignorować, bo ten sąsiad często bywał naszym wrogiem niestety ... Żyć trzeba z każdym sąsiadem, ale nie za wszelką cenę. W obecnej sytuacji zagrożony jest pokój w Europie i polityka zagłaskania Rosji na nic się nie zda. 2 mln wojska w służbie zasadniczej ale NATO ma 3.5 mln i o wiele nowocześniejszą armię. A odwaga napędzana spirytusem to brawura.

Poza tym, jak uważacie że Rosja to kraj mlekiem i miodem płynący to co jeszcze w Polsce robicie ??

 

Tylko że w Rosji 2mln sałdat pod jeden rozkaz, w NATO 28 członków gdzie interesy nie zawsze są zbieżne. Jedynie USA w pojedynkę może stanąć do konfrontacji z Rosją. Samych głowic jądrowych Rosja ma porównywalną ilość co całe NATO, a więcej niż USA.

Działanie NATO świetnie ilustruje dowcip: Rosja zajęła Krym w tym czasie NATO zajęło stanowisko w sprawie Krymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Co Ci po ilości ?? Porównaj ile dane kraje przeznaczają na armię rocznie. Wojna to przedsięwzięcie przede wszystkim ekonomiczne. Podczas II WŚ na nic by się zdała odwaga przeciętnego czerwonoarmisty, bo bez dostaw z USA ten zdechłby z głodu. Wiesz że 55% aluminium użyte przed Sowietów w czasie II Wojny pochodziło ze Stanów ??

No bo i po co NATO miało się pchać na ten Krym ?? Unikanie konfliktu nie jest tchórzostwem tylko mądrością. Każdy logicznie myślący zdaje sobie sprawę, że wszystko od wschodniej granicy Polski w kierunku wschodnim jest pod wpływami Rosji, tak było jest i będzie. Problem w tym, że niektórzy z Was marzą żeby te wpływy powiększyły się znowu o nasz kraj. Co by stare, dobre czasy wróciły. Ludzie, 44 lata Polski w bloku demoludów naprawdę nic Was nie nauczyło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Kaszlak79 żyłeś w tych czasach? czy tylko z opowiadania katechetki wiesz jak to źle było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Dwa miliony zolnierzy to maja Chiny. Rosja ma 850tys. UE nie bedzie ryzykowac wojny za Ukraine. USA i Izrael narobilo tam bigosu Putinowi za wtracanie sie do ich intersow w Syrii, a teraz Europa ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Kaszlak79 żyłeś w tych czasach? czy tylko z opowiadania katechetki wiesz jak to źle było??

Pamiętam resztki PRL i ten przełom w 1989, kiedy nagle można było po prostu kupić w sklepie artykuły potrzebne człowiekowi na codzień. Wiem też z opowiadań mojego ojca i mojego wuja, ludzi którzy mieli wtedy wieksze ambicje niż 8 godzin w państwowym zakładzie i M3 w wielkiej płycie. Mój dziadek też PRL-u nie kochał, bo pamiętał II RP.  Co innego moj drugi wujo, służył w MO, lubi wypić to jemu PRL grał. Jak to się mówi o takich, mierny, bierny ale wierny.

Wyjaśnij mi jedną rzecz, dlaczego wszędzie w Europie gdzie nie było wpływów ZSRR lub Rosji jest dziś lepiej niż u nas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Widzisz a ja pamiętam jak w każdym domu była zamrażalka i lodówka bo w jednym chabanina się nie mieściła, dzisiaj widzę jak ludzie kupują na plasterki. Mój sąsiad w latach 80 dziesiątych pracował sam jako rzeźnik ( żona wychowywała dzieci) potrafili wybudować piętrówkę, kto dzisiaj w takiej sytuacji jest wstanie pojedynkę wybudować dom? Pamiętam też opowiadania mojej ś.p. babci jak boso biegali do szkoły za czasów tej jakże wychwalanej dzisiaj IIRP, pamiętam też opowiadania żyjącej babci mojej żony jak pół wsi dzieci wymarło na biegunkę z gorączką bo tylko 3 czy 4 mieszkańców było stać na wezwanie lekarza. W 1988r na wycieczce szkolnej w Wrocławiu pierwszy raz widziałem bezdomnego  i był to dla mnie szok, nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim czymś, dzisiaj w byle zapyziałym powiatowym miasteczku jest ich kilku. Takich przykładów mógłbym ci wymieniać w nieskończoność tylko po co? Nie chwalę poprzedniego systemu bo i miał wiele minusów, ale daleko mi od zachwytu obecnego. Kiedyś oglądałem program z wdowami po górnikach z Wójka i na pytanie redaktora czy są dumne że w jakimś stopniu śmierć ich mężów przyczyniła się do obalenia komuny wszystkie jednoznacznie odpowiedziały że ta śmierć poszła na marne, na pewno nie umierali za taki system jaki dzisiaj panuje. Niemniej jednak największym sukcesem obecnego systemu jest wmówienie takim jak ty jak poprzednio było blle. Najlepiej dopowiedz że komuna była zła bo nie było komórek i internetu i wtedy będzie wszystko jasne.

 

Na ostatnie pytanie jakie mi zadałeś odpowiem tak: to dlaczego nie jesteśmy w Europie? Wałęsa w 1989r mówił : jesteśmy jak pędzący w dół samochodzik dajcie mi 5 lat wyhamuje go i rozpędzę w górę tak że za 10 lat będziemy drugą Japonią. Minęło 25lat i gdzie jesteśmy? - w szarej du..e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Mógłbym Ci wymieniać przykłady najbliższych ludzi, którzy nie mieli tak dobrze za PRL, bo ich rodzice nie byli w PZPR. Zresztą, są oficjalne wskaźniki. Co Ja będę dyskutował z człowiekiem, który swoją zamożność opiera na ilości "chabaniny" w lodówce. Powiem tylko tyle, że jako dzieciak pamiętam kolejki w sklepach, puste półki i kartki oraz czas kiedy się to skończyło, mi wystarczy. I nie pamiętam szczególnego dobrobytu w domach, raczej ciągły niedobór i kombinowanie na potęgę ( do dziś dziadek mojej narzeczonej opowiada jak budował dom albo kupował ciągnik). Może dlatego że mój ojciec był wtedy prywaciarzem i miał do tego 10ha pola, był więc elementem wysoce nie porządanym. Gwoli ścisłości, w drugiej połowie 1945 roku nagle sytuacja się polepszyła na wiosce twojej babci ?? Nie jesteśmy w Europie dzięki twoim "wyzwolicielom" ze Wschodu. Tzw. Zachód tworzył swój dobrobyt przez dziesięciolecia po II WŚ, popatrz na jakim poziomie byliśmy my a na jakim np. RFN w 1989. Żeby dogonić pędzącego, musisz biec szybciej niż On, a my 44 lata biegliśmy o wiele wolniej. Wałęsa wiele mówił, był dobrym przywódcą strajkujących robotników ale marnym politykiem. Gwoli ścisłości, możemy też pocytować Gomułkę lub Gierka ... I żeby nie było że jestem stronniczy, za najlepszego prezydenta III RP uważam Olka Kwaśniewskiego, byłego komunistę.

Mam jeszcze tylko jedno pytanie, skoro ów chwalony przez Ciebie system był taki dobry, czemu się zawalił ??

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Mnie zawsze smieszy mowienie ze "Ruscy nas wyzwolili", Ta, a 17wrzesnia to wzieli wschodnia czesc pod ochrone przed Hitlerem, hehe. Stalin tak samo szykowal sie na zachod jak Rzesza na wschod, ale zwachal spisek Tuchaczeskiego i wyrznal wszystkich najlepszych oficerow. Przez to nie mogl zaatakowac pierwszy(Dzieki Bogu).

 

Co do poprzedniego ustroju to byly lepsze rzeczy niz teraz. Byly zaklady, liczace sie  polskie marki. Latwiej bylo o mieszkanie czy nawet dom postawic, ale znowu w sklepach trzeba bylo czekac az cos "rzuca". Ale nikt nie wmowi przeciez ze ludzie glodowali. Po prostu nie bylo konkurencji(prywaciarzy) i wyboru. Byl jeden rodzaj masla, sera itp. co przywiezli to sie kupilo.  Stad tez wiecej kombinowamia, handlu "pod ladą" i na zamiane.

Edytowano przez kojot629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Kaslak79 posługujesz się sloganami co świadczy że kompletnie nie pamiętasz i nie masz pojęcia o tamtych czasach - jak ktoś dobrze żył to był w PZPR? bzdura wystarczyło dobrze i uczciwie pracować i było można zapewnić byt rodzinie, a jeżeli tobie brakowało podstawowych produktów to jedynie może świadczyć że twoi rodzice byli kompletnymi niedojdami.

Moja rada - mniej słuchaj a więcej patrz. Zaparkuj w większym mieście tak żebyś miał na widoku śmietnik i popatrz sobie ile osób będzie w nim grzebać. Potem skonfrontuj sobie to z tym dobrobytem którym jesteśmy bombardowani na każdym kroku przez reżimowe media. A może według ciebie grzebanie w śmietnikach to takie nowe narodowe hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    73

@binek może Cię to zdziwi ale dla wielu jest to rodzaj hobby. Na osiedlu mojego brata poznałem takiego bezdomnego grzebiącego w śmietniku - sympatyczny facet który bardzo narzekał jak mu życie nie wyszło. Jak zaproponowałem mu pracę (gość miał uprawnienia na wózki widłowe) to mnie wyśmiał. Powiedział coś w stylu: "Po co mam pracować skoro wszystko czego potrzebuję dostanę od MOPS'u, dobrych ludzi pod sklepem albo znajdę na śmietniku. A do pracy trzeba rano wstawać, będę miał kogoś nad sobą - po co mi to". Takich mamy bezdomnych

 

prawda jest taka że czy kiedys czy teraz jak ktoś jest pracowity i ma troche oleju w głowie to będzie żył na normalnym poziomie. Ci którzy sobie nie radzą to albo mają lewe ręce albo im się nie chce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Kaslak79 posługujesz się sloganami co świadczy że kompletnie nie pamiętasz i nie masz pojęcia o tamtych czasach - jak ktoś dobrze żył to był w PZPR? bzdura wystarczyło dobrze i uczciwie pracować i było można zapewnić byt rodzinie, a jeżeli tobie brakowało podstawowych produktów to jedynie może świadczyć że twoi rodzice byli kompletnymi niedojdami.

Moja rada - mniej słuchaj a więcej patrz. Zaparkuj w większym mieście tak żebyś miał na widoku śmietnik i popatrz sobie ile osób będzie w nim grzebać. Potem skonfrontuj sobie to z tym dobrobytem którym jesteśmy bombardowani na każdym kroku przez reżimowe media. A może według ciebie grzebanie w śmietnikach to takie nowe narodowe hobby?

Posługuję się moimi wspomnieniami z lat 80'tych i oficjalnymi danymi. Ty też nie pamiętasz II RP (bo nie możesz) a twierdzisz że była tylko totalna ciemnota i bieda. Już widziałem jak to dobrze i uczciwie pracowali w naszej RSP, wiecznie nawaleni patrzyli tylko co ukraść. Wujo też kradł na potęgę z zakładów chemicznych, pamiętam mydło, rękawice, płyn do naczyń w jego domu który "przynosił" z pracy. Brakowało każdemu, bo nie dało się tego normalnie kupić w sklepie. Zaprzeczysz że tak nie było ?? Ty się za to posługujesz wytartą propagandą, przyznasz kim byłeś Ty albo twoi rodzice za PRL-u ?? Moja rada, nie rób z siebie idioty na tym forum, bo za niedługo podobni do Ciebie będą mogli tu założyć klub wzajemnej adoracji. Ale widzę tu polemikę na poziomie idioty JKM, "reżimowe media" co kłamią i otumaniają naród. Cały internet też jest według Ciebie "reżimowy"?? http://pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_Polski_Ludowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 I nie pamiętam szczególnego dobrobytu w domach, raczej ciągły niedobór i kombinowanie na potęgę ( do dziś dziadek mojej narzeczonej opowiada jak budował dom albo kupował ciągnik)

 

I kto tu robi z siebie idiote - kupował ciągnik, budował dom, a taka bieda była? To była ta bieda czy nie bo nie rozumiem tego.

Dla twojej wiadomości gospodarstwo 17ha od 4 pokoleń  w1948 wybudowany nowy dom, 1980 wybudowana obora 35x12m, w 1984r wybudowany garaż 30x8, w 1990r podniesione piętro w międzyczasie zakupiony nowy ciągnik i potrzebny podstawowy sprzęt. Nikt nigdy nie posiadał ani czerwonej książeczki, ani czarnej kościelnej. Wszystko okupione ciężką robotą i zdrowiem.

Wiec nie pieprz mi tu dzieciaku o biedzie której nie było. Może faktycznie karmili cię samym octem, mogli cię chociaż wypuścić razem z Niesiołem na szczaw z nasypu dopchałbyś mirabelkami i dzisiaj byś tak nie bredził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ty nie pieprz jak potłuczony, jak Ci tak było dobrze to zapraszam na Kubę, tam komunizm jest do dziś. Tak, dziadek narzeczonej wybudował dom, ale tym że ciężko tyrał na etacie a do tego świnie trzymał i babka razem z nim zasuwała na gospodarce. Zawsze jak coś chesz, musisz pracować. Do dziś opowiada, jak dostawał absurdalne przydziały na budowę tego domu, typu 30kg stali na rok czy 3 tony cementu. Wszystko musiał załatwiać, kombinować, kupować kradzione (no bo z kąd to niby miało być ...). Wszystko pokryte szkodliwym eternitem, nic innego nie było. Dom do niedawna nie posiadał ogrzewania centralnego ... Ciągnik też kupił, ale najpierw zapłacił całą sumę za swoją C 330 a potem czekał 3 lata żeby traktor dostać. Jak już przyszło pismo, że ciągnik jest, to okazało się że trzeba dopłacić 15 tys. zł, bo o tyle przez te 3 lata podrożał. Czy Ty naprawdę uważasz że to było normalne i uczciwe ?? Poza tym przed odbiorem, jak opowiadał, ktoś ten traktor podkupił od kierownika GS-u (który mu pewnie przy wódzie tą C 330 obiecał) i dziadek musiał na milicję zgłaszać. Okazało się że traktor już stał u tego jegomościa, poszli i odebrali, dziadek więc dostał traktor o 15 tys. droższy niż w momencie zakupu to jeszcze używany :blink: . Takie to było dobre ?? Mój ojciec jak kupował w 1976 Fiata 126p to zapłacił 96 tys. zamiast 62 tys. żeby odebrać w momencie zapłaty a nie za parę lat. Oczywiście potrzebna była tzw. asygnata, ojciec dostał jako rzemieślnik. Mój dziadek po 25 latach pracy w Zakładach Chemicznych Blachownia nie miał na to szans ... Chore. Mój wujo miał w latach 80-tych 35ha z dzierżawami, ale ciężkiego ciągnika nie mógł kupić, męczył się więc dwoma C 360. Dopiero w 1990 kupił U 914 z PGR-u. Normalne ??

Poza tym, czy Ja piszę o biedzie ?? Było dziadostwo i kombinatorstwo, ludzie mieli pieniądze po części przez to, że nie dało się nic za nie kupić, bo tego nie było. Czy uważasz za norlmalne stan, gdzie samochód po wyjeździe z salonu nie traci, ale zyskuje na wartości ?? Czy było to spowodowane tym, że był przesyt tych aut na rynku ?? Moi rodzice nawet jak kupowali taką błachostkę jak telewizor, to musiała go mojej mamy ciotka "załatwiać".

Dla twojej informacji, moje gospodarstwo do poziomu 12ha rozbudowałem od 3.5ha od roku 2009, remontuję dom i obejście, między innymi wymienione dachy, instalacje, posadzki. Sprzęt i maszyny też wszystkie na obecny areał sam kupiłem. Jakoś się szybciej rozwijam niż Ty za tej twojej komuny... Tak że mi nie pieprz dziadku, jak to było za komuny fajnie. Chyba że dla takich jak Ty, co uważają że przez 4 pokolenia świat zwojowali, bo dom i budynki w tym czasie postawili i 17ha pola mają. Śmiech na sali ...

Poza tym, odpowiedz mi na zadane przeze mnie pytanie: skoro tamtem system był taki dobry, dlaczego upadł razem z ZSRR i innymi demoludami w tym samym czasie ?? I drugie pytanie, skoro media są "reżimowe", czy w takim razie cały internet, prasa, książki, wspomnienia ludzi i moje własne oraz program nauczania historii w szkołach też ?? Oczekuję rzeczowej odpowiedzi, jako niedoinformowany gówniarz.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Jak dojdziesz do tego co ci napisałem w 10 lat tu i teraz, z nie na wygnaniu to pogadamy, bo takiej mądrali to wiesz na łeb nasr... Tam pracować za najniższą a tu cwaniakować to wielu potrafi.

 

Co do pytań- system upadł bo były kopane pod nim dołki, myślisz że papież Polak był wybrany przez kardynałów których nawiedził Duch Święty? odpowiem ci jak się nazywali bo było ich dwóch Ronald Reagan i Margaret Thatcher. Ciekawe tylko czemu Chiny nie padły toż to czysta komuna a przedstawiciele tego państwa są przyjmowani z najwyższą rangą na całym świecie. Czy to nie dziwne?

 

Co do drugiego pytania to już ci napisałem - mniej słuchaj a więcej patrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ale to dzięki temu że twojej komuny nie ma Ja mogę wyjechać i się uczciwie dorabiać, i to za swojego życia mogę dojść do czegoś sensownego. Za komuny kto mógł to też jeździł. A dlaczego według Ciebie nie udało się komunistom pod kopać krajów kapitalistycznych?? Przecież cała zimna wojna polegała na osiągnięciu dominacji i w ostateczności eleminacje jednych przez drugich. Chiny to kraj komunistyczny z dzikim kapitalizmem w gospodarce, widziales coś takiego kiedykolwiek w PRL ?? Poza tym nigdy nie były pod wpływami ZSRR. Patrzę dużo w około i piki co takich fanów PRL jak Ty spotykam rzadko, wytlumaczysz dlaczego skoro było każdemu wtedy tak fajnie?? Czy Ci wszyscy ludzie zmowili sie przeciwko dobrej komunie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ale to dzięki temu że twojej komuny nie ma Ja mogę wyjechać i się uczciwie dorabiać, i to za swojego życia mogę dojść do czegoś sensownego.

 

Tyś to jednak leming do kwadratu, cały czas tłuczesz jaki dobrobyt w naszym kraju a żeby dorobić się czegoś sensownego musisz wyjechać? No przecież według danych w których się tak lubujesz średnia w Polsce to prawie 5tyś ożeń się i wspólnie będziecie mieć dyszkę na miesiąc to chyba nie jest mało. Zajmij się hodowlą świnek to przecież taki opłacalny interes co udowadniasz w innych tematach, chociaż świnie widziałeś tylko na obrazku i taka jest cała rozmowa  z tobą.

Nie jestem fanem PRL-u był, skończył się i kropka nie ma co rozpamiętywać, ale szlak mnie trafia jak słyszę takich filozofów jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Kto tlucze że dobrobyt??Podaj przykład ?? Pisze tylko że lepiej niż wtedy. Średnia w Polsce to ok. 2700 netto, nie wiem skąd masz swoje dane. Wole sie dorobić gdziekolwiek czegoś sensownego za mojego życia niż twoich 17ha i paru budynków przez parę pokoleń w PRL-u. O mnie sie nie martw, radzie sobie lepiej niż takie sieroty komunizmu jak Ty. Skończył sie i byla to najlepsza rzecz jaka mógł narodowi polskiemu wyrządzić. Będę sie zajmował tym, co będzie mi przynosiło realne zyski i korzyści, a Ty dalej żyj tym co było. Szlag Cie trafia bo twoje najlepsze lata przypadły na okres PRL którego juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj