Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1857 odpowiedzi na ten temat

#661 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 15:36

Nacjonalizm Może zróbmy prawybory na AF :D
RN wiele więcej by zyskał gdyby nie był kojarzony z kibolami. Niestety mało gdzie w mediach widać tych młodych kumatych Narodowców do którym wiekszość polityków do pięt nie dorasta a tylko wszyscy bębnią że grupka chuliganów i nazistów zakłóca jakieś spotkania wybitnych panów profesorów.
Narodowcy wydaje mi sie ze sa troche takim hermetycznym towarzystwem a szkoda bo powinni bardziej wyjść do ludzi ze swoimi poglądami bo teraz to wszyscy ich kojarzą tylko z Marszem Niepodległości i burdami .
Jak kolega pisze niektóre poglądy JKM czasami zalatują tfu-Palikotem :) ale i tak wole jego słuchać tego całego dziadostwa na wiejskiej .
Czas wprowadzić jakieś zmiany bo 20 lat głosowania na te same gęby troche męczy :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 01:41
  •  

#662 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 10 kwiecień 2014 - 16:14

Nacjonalizm No ja się przymierzam głosować na te dwie partie, ale mam zagwozdke bo nie wiem do końca do której jest mi bliżej. Czy zagłosować na KNP, bo są większe szanse na to że troche pobruździ w tym żydosyjonistycznym parlamencie, czy też na RN, które ma szanse osiągnąć te 5 % ale czy osiągnie?...
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#663 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 10 kwiecień 2014 - 16:42

Nacjonalizm To może zagłosuj na UPR-KNP, bo w wielu regionach, o ile nie we wszystkich, mają wspólne listy. Choć niestety UPR ma już lata świetności za sobą:(
Co do narodowców - kiboli to zdecydowanie bardziej wolę ich niż spedalone lemingi i zwolenników Palikmiota:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#664 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 17:12

Nacjonalizm Dobrze mówił śp. gen. Petelicki że teraz wszyscy jadą po kibolach ale jak by przyszło co do czego i trzeba było bronić kraju to oni pierwsi staną do walki a to całe spedalone towarzystwo od Palimłota stanęło by frontem do wroga ze spuszczonymi spodniamii z radością czekali na wjazd wrogiej armii. (może trochę upiększyłem jego słowa) :P Oczywiscie nie jestem za tym aby kibole rozwalali stadiony , demolowali ulice gdy tylko nadarzy sie okazja czy darli gęby bez celu. Swoja energię mogli by wykorzystać i troche bardziej cywilizowany sposób a i przy okazji nie odrzucali by tak ludzi od siebie robiąc antyreklamę RN.
Niestety nasz kraj terroryzuje" seryjny samobójca" i jak ktoś za ostro krytykuje władzę to strzela sobie dwa razy w głowę .

Edytowany przez OKEY, 10 kwiecień 2014 - 17:14.

#665 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 10 kwiecień 2014 - 18:07

Nacjonalizm Zgadzam się w 100% z powyższym.

#666 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 10 kwiecień 2014 - 19:26

Nacjonalizm

To może zagłosuj na UPR-KNP, bo w wielu regionach, o ile nie we wszystkich, mają wspólne listy. Choć niestety UPR ma już lata świetności za sobą :(
Co do narodowców - kiboli to zdecydowanie bardziej wolę ich niż spedalone lemingi i zwolenników Palikmiota:)

Ale teraz o ile się nie mylę UPR ma listę razem z RN, bo coś nawet w mainstremowych ściekach kiedyś było nawet, tak mnie się zdaje :)

KNP nie tylko ma Korwina-Mikke, ja lubie słuchać Michalkiewicza, to jest dopiero gościu "Uważny Obserwator" :D
Berkowicz też spoko młody prze kozak, niszczyciel lewactwa :)
No i Agata Banasik, pierwsza dama KNP, i do tego jaka :)

więcej informacji na PW

#667 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 11 kwiecień 2014 - 07:55

Nacjonalizm

No ja się przymierzam głosować na te dwie partie, ale mam zagwozdke bo nie wiem do końca do której jest mi bliżej. Czy zagłosować na KNP, bo są większe szanse na to że troche pobruździ w tym żydosyjonistycznym parlamencie, czy też na RN, które ma szanse osiągnąć te 5 % ale czy osiągnie?...

Myślę, że RN może osiągnąć te 5% bo już jakiś czas temu wyszedł w teren, MW zaczyna się odbudowywać w miastach powiatowych i nie tylko, a oni pójdą głosować raczej na RN.

Cieszy mnie to: http://www.nacjonali...nych-ideologii/

Oraz zaproszenie na uczczenie wejścia Polski do eurokołchozu: http://www.nacjonali...ie-do-warszawy/
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#668 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 09:05

Nacjonalizm

Ale teraz o ile się nie mylę UPR ma listę razem z RN, bo coś nawet w mainstremowych ściekach kiedyś było nawet, tak mnie się zdaje :)

KNP nie tylko ma Korwina-Mikke, ja lubie słuchać Michalkiewicza, to jest dopiero gościu "Uważny Obserwator" :D
Berkowicz też spoko młody prze kozak, niszczyciel lewactwa :)
No i Agata Banasik, pierwsza dama KNP, i do tego jaka :)

Nie mylisz się. Jasne, że UPR - RN, myślałam o KNP i mi się pomyliło:)

#669 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 13:19

Nacjonalizm Kandydaci w moim regionie z RN
1. KOWALSKI Marian
2. WIŚLIŃSKA Natalia
3. PODSTAWKA Karol
4. BUJAŁA Adriana
5. ŚWISZCZ Józef
6. OKOŃ Olga
7. WUCZKO Tomasz
8. SMOLAK Monika
9. PEŁKA Jarosław
10. ROWIŃSKI Wojciech
I wyniki prawyborów oczywiście mało miarodajne bo można wysłać wiecej niz jeden sms z jednego nr tel. http://www.dziennikw...Y2014/140339916

#670 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 11 kwiecień 2014 - 17:33

Nacjonalizm Mam osobiście duże oczekiwania w stosunku do uczestnictwa KNP w wyborach do Europarlamentu, bo wierzę, że się uda wejść i wzorem Pana Blooma, przedstawiciele KNP będą obnażać złodziejstwo, które jest na porządku dziennym, a za które płacą ludzie pracujący. Przykre jest to, że człowiek pracujący jest karany wysokimi podatkami za to, że ciężko pracuje, a daje się zasiłki nierobom, którzy swoim zachowaniem dają przykład również swoim dzieciom, które widzą, że lepiej pójść do władz samorządowych i płakać o pieniądze niż wziąć się do pracy. Wstyd mi za to, że nikt w polskim Parlamencie nie działa na korzyść ludzi pracy, dla przykładu podam sprzedanie uboju rytualnego, a Niemcy i Francuzi śmieją nam się w twarz, bo zniszczyliśmy dobry interes, który wszystkim był na rękę. Brednią są słowa prezesa Kaczyńskiego, który dobił ubój, że po zakazie spadną ceny w sklepach, guzik prawda, spadły ceny u kogoś w sklepie mięsnym? Rolnik miał lepsze pieniądze z opasów to mógł kupić więcej towaru, zostawiając przy tym duże pieniądze z podatku VAT w kasie państwa, gdzie tu logika? Jedynym rozwiązaniem, aby dobić ten układ polityczny jest oddanie głosu na partie spoza Parlamentu, inaczej ich stamtąd nie wypędzimy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#671 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 19:26

Nacjonalizm A co powiecie o tym panu i jego poglądach?

Edytowany przez OKEY, 11 kwiecień 2014 - 19:29.

#672 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 20:06

Nacjonalizm OKEY Wojtek jest spoko mówi to co myśli i się z tym nie kryje tak jak np. ze swoją wiarą, że jest chrześcijaninem.
Wojtek mówi jak jest :)Podoba mi się jego styl taki swobodny ;)

Troche z innej beczki; ciekawe jak będzie się na KNP mówiło, kiedy dostanie się do tego tfu parlamentu, bo na RN wiadomo łatka nacjonalistycznej skrajnej prawicy jest przyklejona :D

Zakaz pedałowania i tęczowania Polski,

Edytowany przez gregorius, 13 kwiecień 2014 - 10:10.

więcej informacji na PW

#673 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 14 kwiecień 2014 - 10:05

Nacjonalizm Tomek-święta prawda, podobnie rzecz się ma przy podnoszeniu akcyzy na fajkę i alkohol.
Gregor- Pan Wojtek jest "swój chłop". Nie bajdurzy, nie opowiada pierdół, mówi jak jest nie owijając w bawełnę prostym językiem. Nie boi się, że jego słowa mogą uderzyć w jego "posadę" bo na swoją markę pracował latami realizując świetne programy.

Palikot i jego świta:

http://www.nacjonali...iczna-slazakow/

I znów upadek firmy, na który się nie zanosiło:

http://www.nacjonali...olejnej-firmie/
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#674 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 21:03

Nacjonalizm

Dobrze mówił śp. gen. Petelicki że teraz wszyscy jadą po kibolach ale jak by przyszło co do czego i trzeba było bronić kraju to oni pierwsi staną do walki a to całe spedalone towarzystwo od Palimłota stanęło by frontem do wroga ze spuszczonymi spodniamii z radością czekali na wjazd wrogiej armii. (może trochę upiększyłem jego słowa) :P Oczywiscie nie jestem za tym aby kibole rozwalali stadiony , demolowali ulice gdy tylko nadarzy sie okazja czy darli gęby bez celu. Swoja energię mogli by wykorzystać i troche bardziej cywilizowany sposób a i przy okazji nie odrzucali by tak ludzi od siebie robiąc antyreklamę RN.
Niestety nasz kraj terroryzuje" seryjny samobójca" i jak ktoś za ostro krytykuje władzę to strzela sobie dwa razy w głowę .

Oj kolego, chyba nie wiesz co się działo na stadionach w II RP. W porównaniu do tamtego okresu, chłopcy się uspokoili. A przynajmniej będę tak uważał, do puki sędzia nie dostanie szablą po głowie :D

Co do Petela, to właśnie teraz brakuje takich ludzi jak On. Idealistów, ale idealistów, którzy działają.

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

#675 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 07:06

Nacjonalizm I to jest własnie dowód na to że władzy zależy na zrobienie z wilków baranki którymi będzie łatwo sterować. Tak sie stało w Anglii i teraz bezkarnie jakiś muzułmanin zarzyna angielskiego żołnierza i jest cisza.

#676 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 09:03

Nacjonalizm Kilka słów o tym w czyich rękach są ważniejsze gazety w kraju:

http://www.nacjonali...polskiej-prasy/

I ciekawy artykuł o nacjonalizmie:

http://www.nacjonali...u-plebejskiego/

#677 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3455 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 15 kwiecień 2014 - 19:10

Nacjonalizm Rzeczywiście ciekawy artykuł , wreszcie trochę prawdy o Dmowskim

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#678 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 18 kwiecień 2014 - 08:11

Nacjonalizm http://youtu.be/1hocReRBYKM

Edytowany przez OKEY, 18 kwiecień 2014 - 09:02.

#679 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 12:07

Nacjonalizm

I to jest własnie dowód na to że władzy zależy na zrobienie z wilków baranki którymi będzie łatwo sterować. Tak sie stało w Anglii i teraz bezkarnie jakiś muzułmanin zarzyna angielskiego żołnierza i jest cisza.

W Anglii ze "stadionowych bandytów" zrobiono jednostki powietrznodesantowe. A tym najlepiej sprawdzonym dano bilety do SAS albo SBS ;]

To, że żołnierz ginie na ulicy bez echa, to tylko objaw tworzenia multi-kulti. Ciągłe ględzenie o tolerancji i inne tego typu zagrywki, które odbiją się na zwykłych obywatelach - tak jak na tym żołnierzu. W sumie, to niedługo nie będziemy musieli obawiać się Niemców, ponieważ rodzi się 10 Muslimów na 1 Niemca. Za 50 lat będziemy mieć za zachodnią granicą republikę shariatu :]

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#680 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 12:24

Nacjonalizm Ruch Narodowy odradza sie we wszystkich krajach europejskich tylko nic sie o tym nie mowi. Im wcześniej dojdzie do głosu tym mniej krwi sie poleje a może i wcale.
Może to troche naciagana teoria :) ale wydaje mi sie że z tymi Allahami to troche zemsta żydków za II wojnę swiatowa. Nie chcą sami wojować z całym swiatem islamskim więc próbują europe ale nie tylko zmusić do walki z nimi . Efekt tego bedzie taki że żydzi pozbędą się i muzułmanów i nas .

Edytowany przez OKEY, 20 kwiecień 2014 - 12:25.