Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1857 odpowiedzi na ten temat

#521 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 21:49

Nacjonalizm dlatego nie powinno byc zadnych partii, tylko powiedzmy 100 ludzi w sejmie wybranych przez naród, a wybranych dlatego ze dany człowiek w jakis sposób udowodnił społeczenstwu ze sie nadaje do tego by reprezentowac Polske i naród w parlamencie. Na co komu te partie ? Do wojen i kłótni a wiadomo po ce te kłótnie - to zasłona dymna w TV zeby krasc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 07:13
  •  

#522 Share wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 22:00

Nacjonalizm wystarczy wpisac na youtube 11.11.2013 zeby zobaczyc jak ludzie sobie maszerowali... narodowcy??? faszysci??? czy patrioci w Warszawie a tv odstawić przynajmniej wiadomości i te wywiady " może zakażmy Marszu Niepodległosci" i takie tam brednie B)

a to jest najlepsze

Edytowany przez wsiok, 15 listopad 2013 - 22:03.

#523 Share Stefano1

Stefano1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 23:18

Nacjonalizm Wtrącę swoje 3 grosze... Tego kraju nie da się już naprawić. Każdy czeka tylko, aż mu Państwo poda na talerzu jakiś zasiłeczek, jakąś dotacyjkę, refundację. No i każdy narzeka, że co najmniej połowę tego co, powinien zarabiać oddaje Państwu.
Po cholerę to wszystko? Wystarczy zrezygnować z całego socjalu (od zasiłków po służbę zdrowia), podatków tyle, byle wystarczyło na utrzymanie służb porządkowych (na tyle sine wojsko, aby dowolny agresor dwa razy się zastanowił, zanim wyśle misję pokojową, i dobrze wyszkolona policja, o wysoko postawionych wymaganiach co do intelektu, psychiki oraz sprawności fizycznej policjantów ), w nielicznym rządzie posadzić ludzi z powołaniem, dla których będzie zaszczytem bezpłatne dbanie o dobrobyt i bezpieczeństwo obywateli, powiaty, gminy, miasta, czy jaki tam podział by był, powinny mieć własny budżet, przeznaczony wyłącznie na utrzymanie miasta i utrzymujący się z podatków od nieruchomości (ale na zasadzie płacę wymagam- popierniczę samochód na dziurze w jezdni- domagam się wysokiego odszkodowania), no i maksymalne poszanowanie własności prywatnej (jak złodziej wejdzie na któreś z moich pól by nakraść ziemniaków- wyjmuje dubeltówkę i strzelam, bo jestem Polakiem, obywatelem tego kraju i to jest moja własność ). I na koniec - na chwilę obecną do obywateli należy tylko humus zalegający na terenie działki. Ja domagam się "stożka" do wnętrza ziemi, z którego żaden żyd czy inny Niemiec lub Amerykanin nie będzie miał prawa zabrać ani litra gazu, ropy czy czegokolwiek bez mojej zgody.

Polak w tym kraju powinien mieć raj na ziemi. Założenie firmy powinno być przyjemnością, a do jej prowadzenia przy zatrudnieniu 5 pracowników powinien wystarczyć zeszyt, a nie szafa z dokumentami. Pracownik powinien dostawać do ręki np: 2tys. zł.+ równowartość obecnego ZUSu +równowartość opodatkowania. A co pracownik z tym zrobi- to już jego sprawa. Jak dużo wyda- da więcej zarobić innym. I koło się zamyka.

Ale u nas to nie przejdzie- bo jak to, już mi nie dadzą,? Będę musiał sam nad wszystkim myśleć? Ludzie w Polsce wciąż myślą, że wszystko im się należy, np: bezpłatna służba zdrowia- ale z jakiej paki, mam płacić obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, aby bezrobotny którego nawet nie znam mógł iść za moje pieniądze z rozwolnieniem do lekarza? A ja muszę czekać jak głupi razem n nim w kolejce, lub iść do prywatnego, za gotówkę, której nie mam, bo wydałem na ubezpieczenie...

Edytowany przez Stefano1, 15 listopad 2013 - 23:24.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#524 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 11:28

Nacjonalizm Nie taki głupi ten Maxiu :) https://www.youtube....eature=g-subs-u

#525 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 17 listopad 2013 - 13:58

Nacjonalizm "Polscy nacjonaliści " wyszli na ulice Nowego Jorku i Londynu aby zburzyć porządek świata wg BBC i niemieckiego przekazu. Dawno mówiłem , że wujek Adaś był Polakiem bo tylko Polak mógł zbudować "polskie obozy śmierci". Przekładając całą winę na Polaków będzie łatwiej od nas żądać odszkodowań . Prowokacje codzienne nie dotyczą już tylko ulic Warszawy. Są tam gdzie załatwia sie ciemne interesy wbrew naszej racji stanu. Czyż może budzić wątpliwość skład naszego "nierządu" i ostatnia wizyta gajowego z misją sprawozdawczą nad morzem śródziemnym. To nie Plac Zbawiciela w Warszawie jest przyczyną lecz jego bezprawna zamiana na "Plac zboczeńców". Najpierw prowokacja , potem odwet. Kto tu jest nacjonalistą?

#526 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 17 listopad 2013 - 19:42

Nacjonalizm

Narodowy Bełchatów :)

Brawo za inicjatywę i akcję chłopaków, niech czerwone kanalie czuję gorący oddech na plecach :)

Raz sierpem, raz młotem, w czerwoną hołotę !
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#527 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 19:51

Nacjonalizm Teraz to łatwo ....

#528 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 22:39

Nacjonalizm gregorius i z tego jesteś dumny? Wiecuje sobie grupka kilkudziesięciu w większości starszych ludzi gdy nagle wpada banda zasmarkańców z swoimi hasłami i przekrzykuje wszystko i wszystkich. Zrobili show i dostali oklaski, tylko może lepiej jakby zrobili coś pożytecznego choć 1/10 tego co ci starsi ludzie, bo póki co to większość tych kołków pewnie siedzi w blokach zbudowanych przez te znienawidzoną komunę.

#529 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 23:43

Nacjonalizm Może to dziwnie zabrzmi ale wydaje mi sie że za czasów komuny zwykli ludzie byli bardziej nacjonalistami czy narodowcami niz teraz. Kto był komuchem to był ale cała reszta trzymała sie razem w opozycji do nich. Niestety zwykli ludzie zaczeli rewolucje a zakończyli ja podstawieni ( nie powiem kto bo i tak będzie wykropkowane) tak ze mamy to co mamy.
Co do tego ze komuna cos zbudowała ...hmm raczej to społeczeństwo zbudowało często w czynie społecznym a komuna sobie przywłaszczyła . Natomiast później Wałęsa podzielił to miedzy swoimi a my ja nic nie mielismy tak nic nie mamy .

#530 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 18 listopad 2013 - 14:44

Nacjonalizm http://www.nacjonali...rka-dla-dzieci/
http://www.nacjonali...i-w-podhorcach/

List rosyjskich nacjonalistów do polskich i odpowiedź:
http://narodowcy.net...stow-do-polakow

Edytowany przez master20002, 18 listopad 2013 - 15:06.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#531 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 19 listopad 2013 - 20:34

Nacjonalizm http://gdansk.naszem...id.html#galeria

Kolejna udana akcja sekcji ONR z Gdańska, skutecznie manifestowali swe zadowolenie z zaproszenia mjr Baumana towarzysza z KBW

Precz z komuną!

więcej informacji na PW

#532 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 22:05

Nacjonalizm

#533 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 19:33

Nacjonalizm Czy nie jest zastanawiające to, że media establischmentu, czyli głównego ścieku ciągle mówią o ukainie, zeby tylko do europy szła, jak przecież w niej jest..... Czy nie zauważyliście jak tylko podawane są informacje "euroentuzjastów" a nie ma głosu sprzeciwu, jakieś symetrii nie pokazują ludzi którzy nie są za ue a jest takich bliskow 40 %...

Uśmiałem się jak jedenredaktorek na podgrzanie atmosfery powiedział, że w Kojowie jest -20 stopni było chyba to na tvp1 w wiadomościach, no nie mogłem z jego głupoty jak napędza tą spirale głupoty :D

więcej informacji na PW

#534 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 19:58

Nacjonalizm Nie no oczywiście, lepiej niech Ukraina idzie w objęcia Rosji :P Właśnie tu widać po*****ne myślenie narodowców, mają klapki na oczach i nie widzą, że coś może być gorsze od UE.
Oszem z punktu widzenia mojego chciałbym aby cła na Ukraińskie produkty rolne utrzymać jak najdłużej, ale z perspektywy Ukraińców nie ma lepszego wyjścia niż kierunek europejski.

#535 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 20:29

Nacjonalizm Chyba kolega się pomylił. To UE potrzebuję Ukrainy nie po to by dać w nos Rosji. Przecież to olbrzymy rynek zbytu oraz z drugiej strony doskonałe ziemie, które Europejski kapitał bez problemu wykupi i będzię na tym dobrze zarabiał.
Jakby wpuścić Holendrów na Ukrainę to bez problemu tanio powtarzam tanio wyżywią całą Europę. I jestem zadowolony z postawy Janukowycza, niech uderzy w stół i stawia twarde warunki Uni Europejskiej a nie jak nasi politycy myślą że Unia to raj na ziemi.

Ps.
A co do słów Stefano 1. Masz rację ale żeby zmienić ten ustój w Polsce no niesty musiałaby być rewolucja na miarę obalenia komunizmu w Polsce. A niestety Polacy nie są do tego zdolni - wolą wyjechać za granicę i niestety tam korzystać z socjalu.

Edytowany przez krowka62, 05 grudzień 2013 - 20:36.

#536 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 20:50

Nacjonalizm A Rosjanie, to z dobroci serca chcą przyjąć Ukraińców w swoje ramiona...

#537 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 21:40

Nacjonalizm Z regóły nie ogladam tej TV ale trafiłem na ten filmik przypadkowo i przyznam że chyba kobitka wie co mowi troche dlugie ale warto obejrzeć .
Przeciez Ukraincy są suwerennym krajem i mogą takim zostać a nie pchać sie w łapy jednych czy drugich . My jestesmy juz wydymani najpierw przez Ruskich a teraz przez Unie , Ukraina ma jeszcze szansę na samodzielnosć i niech o to walczą .

#538 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 06 grudzień 2013 - 01:10

Nacjonalizm

Nie no oczywiście, lepiej niech Ukraina idzie w objęcia Rosji :P Właśnie tu widać po*****ne myślenie narodowców, mają klapki na oczach i nie widzą, że coś może być gorsze od UE.
Oszem z punktu widzenia mojego chciałbym aby cła na Ukraińskie produkty rolne utrzymać jak najdłużej, ale z perspektywy Ukraińców nie ma lepszego wyjścia niż kierunek europejski.

no ja bym nie powiedział że to jest głupie myślenie narodowców tylko po****ebane myslenie lewaków :). Chciałbyś, jednak wiesz ze jak ukraina wejdzie do ue zadnego cla nie bedzie, na ich ziemiach juz dawno lapy polozyli holendrzy, niemcy czy amerykanie. Zaleja Polske jak i 3/4 europy tania zywnoscia a wtedy bedzie placz ze nic sie w tej Polsce nie oplaca :) skoncz juz o tej dobroci serca, bo ukraina wcale nie jest lepsza od Rosji

bardziej mnie obchodzi moje wlasne podwórko niż czyjes, nie mam czasu czy zamiaru martwic sie za kogos, tyle w temacie

KS Falubaz

#539 Share servitium

servitium

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Serwis wózków widłowych, sprzedaż wózków widłowych

Napisany 06 grudzień 2013 - 01:49

Nacjonalizm Witam!
Jestem tu nowy. Temat, w którym piszę wpłynął na chęć rejestracji, chociaż od dawna tu zaglądam jako czytelnik.

W kwestii nacjonalizmu: nie można jednoznacznie określić czy jest dobry czy zły dopóki nie określimy na czym nacjonalizm ma polegać.
Jestem nacjonalistą, nie wstydzę się tego. Mój nacjonalizm polega na kupowaniu polskich produktów a dopiero gdy czegoś co szukam nie ma, kupuję zagraniczne. Każdy z nas ma maszyny na gospodarstwie. Często są to maszyny zagraniczne, chociaż i są tacy, co lubują się w krajowych choć nieco wysłużonych maszynach i chwała im za to. Piszecie o serwisowaniu maszyn o stosowaniu zamienników. Nasze produkty krajowe, oleje, filtry akumulatory niczym nie ustępują zagranicznym zalecanym przez producenta. Każdy z tych produktów ma zamienniki w firmach lotos, orlen, organika - oleje, dalej filtron, sędziszów - filtry, ZAP Piastów, Centra czy Jenox - znakomite akumulatory. Wy - rolnicy jesteście także producentami. Pomyślcie, jak by się Wasza sytuacja rozwijała gdyby wszyscy kupowali zagraniczną żywność. Róbcie tak, jak chcecie aby i Wam robiono. Wspierajmy się wszyscy wzajemnie, tak się buduje dobrobyt w kraju. Dajesz ludziom zarobić a później te pieniądze wracają do Ciebie przy zakupach żywności - tak trzeba myśleć. Nacjonalizm nie jest zły, trzeba tylko pojąć o co w nim chodzi. To samo tyczy się nawozów czy środków ochrony roślin. Macie wiele możliwości, pewnie jest ich dużo więcej niż tu wymieniłem, może coś jeszcze podpowiecie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#540 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 06 grudzień 2013 - 07:23

Nacjonalizm

Nie no oczywiście, lepiej niech Ukraina idzie w objęcia Rosji :P Właśnie tu widać po*****ne myślenie narodowców, mają klapki na oczach i nie widzą, że coś może być gorsze od UE.

Kolego podpisanie umowy z UE to dla Ukrainy oznacza bankructwo, ruskie podniosą cene gazu, nie będą kupowali towarów i Ukraina jest bankrutem po całości, przecież wiemy jaka jest teraz sytuacja....
Ekonomicznie po prostu nie opłaca się ukrainie podpisywać tej uwmoy bo skutki natychmiastowe w postaci zatrzymania eksportu i importu oznacza upadek państwa, nie łódźmy się. Narazie Polska "doi" unie, ale za kilka lat my będziemy dojeni i ciekawe czy ta unia będzie taka wspałniała w mniemaniu innych :) PS. tak nagle kochamy ukarińców, jeżdzą tam kaczory, schetyny a prawda o ludobójstwie na Wołyniu zamiatana jest pod dywan..... paranoja

Edytowany przez gregorius, 06 grudzień 2013 - 07:29.

więcej informacji na PW