Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1868 odpowiedzi na ten temat

#481 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 19:28

Nacjonalizm

@Xemit chyba przesadziłeś dzisiaj z jednym z zainteresowań :lol:.

Umówmy się.. Hooby się nie czepiamy http://www.wiocha.pl...9,Przez-te-kozy

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 19:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 17:59
  •  

#482 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:28

Nacjonalizm

Tęcza tęczą ale nie na Plac Zbawiciela z takimi "artystycznymi cudami".

Wiadomo było że będą burdy. Wystarczyło wzmocnić ochronę, zwiększyć liczbę policjantów, wezwać do ochrony wojsko i przede wszystkim "pielgrzymkę" skierować tak aby ominęli ambasadę rosyjską.

Organizatorzy zdecydowanie odrzucili możliwość zmiany trasy przemarszu

Edytowany przez b0gdan, 14 listopad 2013 - 19:28.

#483 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:35

Nacjonalizm Czyli proste... działanie celowe. Nie trzeba nikomu nic rozkazywać, wystarczy nim pokierować...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#484 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:37

Nacjonalizm

Nic nie rozumiesz gląbie z rzekomo wyższym wykształceniem.
Potop to nie Tatarzy a Szwedzi. Zostajesz więc zdegradowany , w moim mniemaniu na Jełopa. panie absolwencie wyzszej uczelni.

Nie wiem czy jełop jest gorszy od głąba? Ale sądząc po stopniowaniu tych epitetów przez ciebie. Widzę, że z każdym moim postem popadasz w coraz większą frustracje i twoja bezradność rośnie. Może jednak spróbuj choć raz napisać coś na temat i do rzeczy.

#485 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:38

Nacjonalizm A czy ja się czepiam B) . Nawet nie ma szans dać synowi na imię Miiiieeetek :D.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#486 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 19:40

Nacjonalizm Czy epitet "nieuk" spełna Twoje oczekiwania. Jesli nie znajde odpowiedni wyraz by nazwać twoją indolencję intelektualna , choć przyznam szczerze że sprawi mi to co nieco kłopotu. Niżej Jełopa nikogo nigdy nie klasyfikowałem.

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 19:43.

#487 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:43

Nacjonalizm Jeśłi to podniesie twoją samoocenę możesz użyć epitetu jakiego chcesz. Nie wiem co na to moderator ale mnie to nie rusza. Wszak piszesz pod własnym nickiem i twoje wypowiedzi świadczą o tobie a nie o mnie.

#488 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 19:46

Nacjonalizm Hallo tu ziemia. Jesteśmy na Hyde Parku .

#489 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 14 listopad 2013 - 19:48

Nacjonalizm http://img2.demotywa..._juhbzc_600.jpg

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#490 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 14 listopad 2013 - 19:52

Nacjonalizm To że piszesz w HP to nie znaczy że możecie się tutaj obrażać.
Jeżeli nie wyluzujecie to zamknę ten temat, zresztą inne też już tak skończyły bo nie potraficie kulturalnie rozmawiać o polityce.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#491 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 14 listopad 2013 - 19:53

Nacjonalizm Spokojnie towarzyszu, jak będzie dopiero nawałka zamykaj, na razie jest względny porządek i spokój :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#492 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 20:01

Nacjonalizm

To że piszesz w HP to nie znaczy że możecie się tutaj obrażać.
Jeżeli nie wyluzujecie to zamknę ten temat, zresztą inne też już tak skończyły bo nie potraficie kulturalnie rozmawiać o polityce.

Ja się na nikogo nie obrażam , a Ty masz jakis problem?
Kiedys ś.p Andrzej Lepper powiedział -Sejm to nie Wersal, więc nie widze piodstaw by Wersalem był Hyde Park na Agrofoto , które żyje z naszych postów.

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 20:06.

#493 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:picie piwa, rolnictwo i motoryzacja

Napisany 14 listopad 2013 - 20:40

Nacjonalizm Nie do końca czuję się nacjonalistą. Bardziej czuje się tradycjonalistą o poglądach wolnorynkowych.
W zeszłym roku byłem na marszu, w tym niestety nie mogłem być.
Ruch Narodowy będący przeciwnikiem obecnej władzy jest atakowany a marsz był idealną okazją żeby go skompromitować.

#494 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 20:51

Nacjonalizm

Ja się na nikogo nie obrażam , a Ty masz jakis problem?
Kiedys ś.p Andrzej Lepper powiedział -Sejm to nie Wersal, więc nie widze piodstaw by Wersalem był Hyde Park na Agrofoto , które żyje z naszych postów.

Słuchaj, zaczynasz ostro przeginać z tym wyzwiskami dzisiaj, już jedno ostrzeżenie załapałeś za obrażanie, nie myśl sobie że wszystko Tobie tu wolno.
Więcej ostrzeżeń nie będzie, tylko wylatujesz z forum!

#495 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 20:55

Nacjonalizm

@xemit napisz choć raz coś poprawnie. Ja jak mówiłem robie błędy w długich tekstach.

No tak, masz prawo. całe 5 liter "MÓRAŻ" .
MAT 912 Wurzuc mnie z forum.

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 20:56.

#496 Share matingus

matingus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1019 postów
  • Zainteresowania:bydło mięsne

Napisany 14 listopad 2013 - 21:06

Nacjonalizm @xemit trochę się opanuj z tą pisownią.
taki stary,a ...... nie dziwił bym się jakiemuś młodemu,ale ty.

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

#497 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 21:22

Nacjonalizm Poslucham rady. Jesli rajcuje was dyskusja samemu ze sobą , to ja spadam. Siema.
Proszę również wyczyscic wszelkie dane związane z wirtualnym bytem-Xemit , oraz traktować od tej chwili wszelkie posty napisane przez ten by,t jako prywatne i chronione prawem autorskim.

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 21:28.

#498 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 22:54

Nacjonalizm Forum ucierpi jak wyrzucicie byt który zwie się xemitem. HubertOjdana był... i nie ma. Już sporo znamienitych postaci odeszło... Szkoda.

#499 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 14 listopad 2013 - 23:21

Nacjonalizm Czy bycie nacjonalistą to coś złego? Czy bycie antysemtą to coś złego? Czy bycie Polakiem to coś złego? Dobrze prosperujący biznesmen,prezes państwowej spółki, człowiek z elit władzy odpowie ,że to wszystko jest złe. Dlaczego więc pedały nie siedzą w swoich mieszkaniach, Żydzi w Izraelu , a rządzący nie rządzą w naszym imieniu dla dobra Polski, oszukując i sprzedając po kawałku resztki kraju nad Wisłą?
Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło! Bo wszędzie nacjonalizm, antysemityzm tylko Polski brak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#500 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 23:29

Nacjonalizm ciekawe ilu zostalo takich jak ja z numerem cos kolo 2500

gdy dorosli rozmawiaja o polityce to dzieci nie powinny sie wtracac-w powazaniu byly kiedys takie stare madre powiedzenia typu[szczegolnie w galicji]-ryby i dzieci glosu nie maja, co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie,rowno z rownem go..o z go,,em itp., ale czasy sie zmienily i ktos kto ma- nascie czy -dziescia lat mysli ze wszystkie rozumy zjadl wlacznie z wlasnym

kto sieje wiatr zbiera burze kazdy ekstremista i z lewa i z prawa powinien o tym pamietac, gdyby nacjonalisci sie zjednoczyli to za kilka kryzysowych lat moga stanowic powazne zagrozenie
mam nowego kandydata na wodza[nomen omen] tumanowicz- nazwisko adekwatne do pogladow.
ereksio a ty gdzie powinienes siedziec - w szpitalu bez klamek??? choc to malymi literami[nie raz juz widzialem ten tekst] w wiekszosci jest prawda.

buk, humor ,seks ,rokendrol.