Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1854 odpowiedzi na ten temat

#461 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 18:49

Nacjonalizm zadajesz pytania ktore nie sa aprobowane w ogolnie jedynej slusznej opcji,dobrze ze cie nie wysmiala bo teraz to najczestsza metoda stosowana przez zdegenerowane lewactwo wobec ludzi co mysla i maja swoje zdanie (nie lewicowe) zaloze sie ze gdybys wstal i krzyknol na calą klase "precz z pis" jakas piatka by ci wpadla a tak nici.
ps.dzis sie dowiedzialem tu na forum ze jestem lumpem pijakiem i belkocze,no coz trudno sie mowi.z tego wszystkiego spac mi sie zachcialo wiec i tobie b0gdan zycze milej nocki,spij spokojnie ormo czuwa :ph34r:

Edytowany przez szmergiel, 14 listopad 2013 - 18:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 15:29
  •  

#462 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 14 listopad 2013 - 18:49

Nacjonalizm Xemit może czyta za dużo tej faszystowskiej i skrajnej prasie jaką jest Do Rzeczy i dlatego przesiąknął tym RZ :) (ironia) :D
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#463 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 18:54

Nacjonalizm @xemit fajny cytat. Rozumiem, że Tatar to huligani i zadymiarze. A Kmicic to reszta społeczeństwa która się zastraszyć nie daje. I bierze te garstke krótko za pysk. Nie wiem tylko po co zacytowałeś mój post? Nic tam o Potopie nie było.
NIe myślę o władzy w kraju tym bardziej na świecie. Nie trzeba też być lewakiem, aby krytycznie oceniać burdy z 11 listopada. Co do niby ataku na polską ambasade w rosji. To była zwyczajna pokazówka. Zorganizowana prawdopodobnie przez władze rosji. Aby pokazać jak pilnują polskiej ambasady. Wystarczy tylko popatrzeć jak posłusznie rosyjscy zadymiarze oddają się w ręce policji/milicji. Praktycznie sami do nich podchodzą po wrzuceniu rac. Nie wspominam już o tym, żewrzucenie racy trwa chwilkę a tu nagle tylu policjantów do okoła. Cóż rosjanie co by o nich nie mówić umieją wykorzystać politycznie i pr owo pewne sprawy. Potrafią pokazać się na arenie międzynarodowej. Tylko dziwne, że pomagają im w tym polscy nacjonaliści. Śmiech na sali.
PS cieszę się, że mam tu osobistego korektora. Któy tym razem sam bez błędnie napisał swoją wypowiedź. Chociaż nic merytorycznego w niej nie zawarł jak zwykle. No cóż elektroniczny korektor błędów ortograficznych jedynie je poprawia. Zdań merytorycznych układać nie potrafi. To trzeba zrobić samemu.

Edytowany przez hubertuss, 14 listopad 2013 - 18:59.

#464 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 18:58

Nacjonalizm Nie jesteś w stanie mnie zrozumiec i dogonić, ne ten IQ , Ale może kiedyś , jak zjesz wagon kaszy i beczkę soli , to pogadamy. Tylko o czym????

#465 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 18:58

Nacjonalizm @ gregor I całe szczęście ze znalazło się kilku ruskich oszołomów. Teraz Kreml nie będzie miał innego wyjścia jak przyjąć przesłane, niezbyt żarliwe, ubolewania i przeprosiny Polskie i zrewanżować się w ten sam sposób. Mimo pozorów, to tych kilku palantów, zrobiło nam niechcący dosyć sporą przysługę na forum międzynarodowym.

Edytowany przez agromatik, 14 listopad 2013 - 18:59.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#466 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:03

Nacjonalizm

Nie jesteś w stanie mnie zrozumiec i dogonić, ne ten IQ , Ale może kiedyś , jak zjesz wagon kaszy i beczkę soli , to pogadamy. Tylko o czym????

Kto tam twój bełkot zrozumie. Walisz jakieś cytaty oderwane od rzeczy. Zamiast podawać argumenty jedynie obrażasz. Tylko to potrafisz. Faktycznie jak ci co ganiali się z policją. Masz racje dyskutowac nie ma o czym. Być może chcesz wyładować swoją frustracje jak ci na ulicy.

Edytowany przez hubertuss, 14 listopad 2013 - 19:05.

#467 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 14 listopad 2013 - 19:04

Nacjonalizm Tak kolego tylko jak słyszałem od mej nauczycielki z historii to powiedziała, że był to odwet który jest merytorycznie usprawiedliwiony, i nic się nie stało, bo u nas więcej szkód narobili chuligani. Jej zdaniem jest symetria w Polsce to już fala faszyzmu a w rosji tylko odwet który jest usprawiedliwiony. I mysle, że większość Polaków tak samo błędnie jak i ona myśli. No wiesz nie do końca się zgodzę, gdyż była to akcja na pokaz wymyślona przez władze kremla, że to policja jest tak świetna, że 5 sekund po rzuceniu rac już każdego mają...

więcej informacji na PW

#468 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:06

Nacjonalizm Dokładnie to napisałem była to pokazówka kremla.

#469 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 19:06

Nacjonalizm

@xemit fajny cytat. Rozumiem, że Tatar to huligani i zadymiarze. A Kmicic to reszta społeczeństwa która się zastraszyć nie daje. I bierze te garstke krótko za pysk. Nie wiem tylko po co zacytowałeś mój post? Nic tam o Potopie nie było.
NIe myślę o władzy w kraju tym bardziej na świecie. Nie trzeba też być lewakiem, aby krytycznie oceniać burdy z 11 listopada. Co do niby ataku na polską ambasade w rosji. To była zwyczajna
Nic nie rozumiesz gląbie z rzekomo wyższym wykształceniem.

Nic nie rozumiesz gląbie z rzekomo wyższym wykształceniem.
Potop to nie Tatarzy a Szwedzi. Zostajesz więc zdegradowany , w moim mniemaniu na Jełopa. panie absolwencie wyzszej uczelni.

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 19:07.

#470 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3443 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 14 listopad 2013 - 19:07

Nacjonalizm

Nie jesteś w stanie mnie zrozumiec i dogonić, ne ten IQ ,

Tu masz całkowitą rację :)
Należy tylko sprecyzować , że nikt normalny nie jest w stanie CIĘ zrozumieć , dogonić może i też bo pewnie często uciekasz .......

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:11

Nacjonalizm @gregor Człowiek na poziomie potrafi wybaczać :D i zrozumie, że nie każdy z papierem to człowiek inteligentny, małpę też można nauczyć paru regułek, tylko czy będzie wiedziała jak je wykorzystać?

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#472 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Nacjonalizm

Dokładnie to napisałem była to pokazówka kremla.

No to chociaż w jednym się zgadzamy ;)

więcej informacji na PW

#473 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Nacjonalizm Podpalenie żałosnej imitacji tęczy było artystyczną ekspresją. Sztuka ulicy, "żywy teatr", jest obecnie bardzo modna. Moim zdaniem artysta chciał pokazać,że poprzez burzenie tego co dzieli, można łączyć. Jego pragnieniem było kształcenie określonych zachowań społecznych.

#474 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:16

Nacjonalizm Przypominam, że Tatar chciał swobody, aby robić to co zacytowałeś pod pozorem walki ze Szwedami. Kmicic mu na to nie pozwolił. Tak samo teraz społeczeństwo nie pozwoli garstce robić to na co przyjdzie im ochota pod pozorem walki o wolność. Jak widzisz rozumiem i interpretuje twoje oderwane od tematu cytaty lepiej niż ty sam.
Sądząc po ilości obraźliwych epitetów pod moim adresem widzę olbrzymią frustracje u ciebie. Nie wiem co ją powoduje. Ale weź wyluzuj odpręż się bo ci coś pęknie. Przecież to tylko luźna wymiana poglądów. Ucz się, czytaj dużo może kiedyś bardziej kulturalnie porozmawiamy. Ja tam nikogo nie przekreślam.

#475 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:16

Nacjonalizm @master oni po wyborach sami się między sobą powybijaja i pozamykają, pisze tu o pisie i po, stańmy z boku i patrzmy :D
@gregorius nie bulwersuj się, pani od historii napewno Ci powie że rewolucja zawsze zjada własne dzieci, i po wyborach też tak będzie zobaczysz, będzie powtórka z 2007r, Pis wygra, ale zamiast stworzyć rząd zajmą się rozliczaniem i zemstą na swoich wrogach :D na mnie też bo mi to zapowiedzieli że będe wisiał :D
Nikt mi nie wmówi że Ci ludzie na tym burdelu szli w pokojowych zamiarach, poco by mieli ze soba kije, kamienie i butelki z benzyną ? race są nieszkodliwe ale podpalali nimi tęcze ale mniejsza z tym, oni wyszli z domów z zamiarem zrobienia burdy.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#476 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 19:19

Nacjonalizm @nie masz u mnie wirtualne piwo i proszę Cie o zaakceptownie mnie, jako swojego przyjaciela(na nielicznej liście)

Przypominam, że Tatar chciał swobody, aby robić to co zacytowałeś pod pozorem walki ze Szwedami. Kmicic mu na to nie pozwolił. Tak samo teraz społeczeństwo nie pozwoli garstce robić to na co przyjdzie im ochota pod pozorem walki o wolność. Jak widzisz rozumiem i interpretuje twoje oderwane od tematu cytaty lepiej niż ty sam.
Sądząc po ilości obraźliwych epitetów pod moim adresem widzę olbrzymią frustracje u ciebie. Nie wiem co ją powoduje. Ale weź wyluzuj odpręż się bo ci coś pęknie. Przecież to tylko luźna wymiana poglądów. Ucz się, czytaj dużo może kiedyś bardziej kulturalnie porozmawiamy. Ja tam nikogo nie przekreślam.

pier**licie Hipolicie
P.s Nazywająć cię Jełopem , proszę wszystkich Jelopow o wybaczenie.

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 19:22.

#477 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:21

Nacjonalizm Tęcza tęczą ale nie na Plac Zbawiciela z takimi "artystycznymi cudami".

Wiadomo było że będą burdy. Wystarczyło wzmocnić ochronę, zwiększyć liczbę policjantów, wezwać do ochrony wojsko i przede wszystkim "pielgrzymkę" skierować tak aby ominęli ambasadę rosyjską.

#478 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 19:25

Nacjonalizm Być może wszystko poszło zgodnie z planem, tyle że

#479 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:25

Nacjonalizm @Xemit chyba przesadziłeś dzisiaj z jednym z zainteresowań :lol:.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 19:26

Nacjonalizm Posłuchajcie Mariana Kowalskiego, który mówił, jak sam twierdzi, jego prywatne zdanie, to Formuła Marszu się lekko wyczerpała i na drugi rok możemy się spodziewać czegoś nowego :)

więcej informacji na PW