master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

ereksio    321

Z pewnością nie będę siedział "pod tęczą" i na paradzie "równo jadących rowerów" mnie nie będzie. Zdanie swoje mam, życie codzienne je potwierdza , niestety.

szpital bez klamek to nie takie złe miejsce i pewnie mniej się o nim mówi niż o Madzi z Sosnowca i smoleńskiej brzozie . jacus wytłumacz mi skąd wzieło sie ogromne zadłużenie tego kraju, wyjaśnij mi perspektywy emerytalne Polaków i przymusową emigrację wykształconych młodych ludzi. Jak już sobie z tym poradzisz to przejrzysz na oczy kto tu pozostał. Masz rację resztę dociekliwych tego stanu trzeba zamknąc w szpitalu bez klamek. Bo skoro inteligencję wymordowano w Katyniu, młodych wykształconych wygnano na obczyznę i innych zamknie się w szpitalach bez klamek to wówczas ta Polska będzie Wasza. Pedały, żydzi i rządzący.

Wiara jest częścią naiwności, a Polakom wiary i naiwności nie brakuje. Słuchajcie na koniec, ja nikogo nie kocham, nie lubię i nie szanuję. Jest mi to obojętne, czy to jest żyd czy inna morda, to ja nikogo nie kocham. Kocham siebie. Mam prawo kochać siebie ! Nie mam prawa za to kochać żyda, Niemca, Rosjanina a nawet i Polaka, no wszystkich na tym globie bez wyjątku. – I co mi zrobicie ? Może to jakiś antysemityzm... Nawet i do ruskiego i Niemca też może być... „antysemityzm”. Ba, gdybym nie kochał „Faraona”, czy innego z niższych półek nad Nilem, też mógłby być taki mały, „antysemityzm”. Ciekawy, gdybym tak wspomniał o Indianinie, albo nie, dużo wcześniej, o człowieku z okresu kamienia łupanego, gdzieś zamieszkałego w głębokich skałach, mówiąc wprost do niego: Chłopie, ja ciebie wcale ale to wcale nie lubię., to czy to nie byłby „antysemityzm”? A ciekawy jestem, gdybym spotkał (na żywo) samego Boga, co on by mi odpowiedział ? Też straszyłby tym cholernym antysemityzmem !!! ???

Ja kocham tego, którego znam. A zatem znam siebie, że można na mnie polegać. Ale takiego właśnie „siebie”, mogę polecać tylko sobie. Nie wam. Nie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Nie jestem wróżką, jeśli już to jasnowidzem :P Co skończy moje dziecko jeszcze nie wiem, ale znając jego potencjał i rozsądne podejście, będzie to taki kierunek który zapewni mu godny życiowy start.

Co do zamykania szkół, to nie jest wina rządów, tylko leniwego społeczeństwa, które woli mieć jedno (vide ja) góra dwójkę dzieci, nic nie ma tu do znaczenia status materialny, bo im ludzie bogatsi, tym mniej skłonni do wychowania mniejszej liczby dzieci. A patologia jak kiedyś taki i dziś ma po 5-7 dzieci.

 

 

Co to jest "linearny przepływ informacji"???

Nie nie chodzi o to aby ryrać, tylko pracować i tao jak najlżej :P

A Pedro, to jakiś cienias przywiązany do jednego miejsca, nie potrafiący znaleźć innej roboty?

Linearny to taki : A>B>C>D>E . Przedstawiony przepływ informacji jest charakterystyczny dla redukcjonistycznej percepcji newtonowskiego wszechświata .

Obecnie biomedycy już dostrzegają masową złożoność interkomunikacji w skrócie nazwanym kwantowym przepływem . I przepływ informacji w kwantowym wszechświecie jest dla odróżnienia holistyczny .

No nie my się nie rozumiemy . Najlepiej na przykładzie :

Jestem dyrektorem , mam załogę , która już się nie co wypaliła ( robić się już nie chce lub cokolwiek ) . Żeby nie było łatwo jest to zakład , który należy do korporacji a tu biurokracja aż miło . I pracownika tak łatwo zwolnić się nie da . Raport z resztą musi być obiecujący ( samemu trzeba rzeźbić ) , bo można pożegnać się z posadą . " Gra " odbywa się na kilku frontach i trzeba się z załogą dogadać bo wykształcenie ( choć ważne i potrzebne ) pełni tutaj rolę niedeterminującą .

Nigdy nie odważył bym się kogoś nazwać cienkim , bo historia powinna uczyć i nie takie potęgi popadały w niebyt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronik    27

Nie moge tego czytać bo jak to słucham to mi ręce opadają. Jak ludzi z polski można nazwać faszystami skoro oni czczą święto narodowe! Bardzo dobrze że spalili tą tęczę niech postawią jeszcze 5 a na drogi wysypią szlakę z pieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

@Ereksio wysil się i nie kopiuj głupot z innych portali, piszesz w pierwszej osobie, ale faktycznie tego nie piszesz, to ktoś inny za Ciebie napisał, na innych portalach widziałem te teksty kropka w kropkę identyczne. Ty i inni zacznijcie żyć realnie.

@gregorius nie nazywaj ludzi towarzyszami, ta epoka już mineła a widzę że prawicowi ekstremiści dalej żyją ww własnym komuniźmie i socjaliźmie. Nie wszyscy mają poglądy takie jak Ty, tobie wydaje się że każdy kto ma inne poglądy jest od razu lewakiem, komuchem i zdrajcą...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Jak na wp to rozmowa jest prowadzona całkiem normalnie i uczciwie.

 

 

 

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=111ab0

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Czy bycie nacjonalistą to coś złego? Czy bycie antysemtą to coś złego? Czy bycie Polakiem to coś złego? Dobrze prosperujący biznesmen,prezes państwowej spółki, człowiek z elit władzy odpowie ,że to wszystko jest złe. Dlaczego więc pedały nie siedzą w swoich mieszkaniach, Żydzi w Izraelu , a rządzący nie rządzą w naszym imieniu dla dobra Polski, oszukując i sprzedając po kawałku resztki kraju nad Wisłą?

Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło! Bo wszędzie nacjonalizm, antysemityzm tylko Polski brak

 

To jest tzw.. wojna socjologiczna. czyli wyniszczyć naród bez jednego wystrzału. I nie jest to nic nowego bo zostało wymyslone już dawno w Chinach. I niestety w Polsce bardzo dobrze sie to sprawdza :mellow: . oczywiscie nie jest to praktykowane tylko u nas bo cała ta globalizacja to element takiej wojny i dotyczy wiekszosci narodów , jedni mniej drudzy bardziej sie temu poddają .

Żeby ludzie za bardzo sie nie burzyli i mieli zajęcie dostają marchewkę na patyku za która gonia ale w którym kierunku gonimy to juz nie zależy od nas. Ja uważam że walimy prosto w przepaść z wywalonym jęzorem i oczami wlepionymi w tą "marchewkę" nie widząc nic dookoła .

Edytowano przez OKEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Forum ucierpi jak wyrzucicie byt który zwie się xemitem. HubertOjdana był... i nie ma. Już sporo znamienitych postaci odeszło... Szkoda.

Nikt nikogo tu nie wyrzuca, ale reguły obowiązują wszystkich, a nie że niektórzy myślą że mu tu wszystko wolno bo on mądry a wszyscy inni to śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

Z pewnością nie będę siedział "pod tęczą" i na paradzie "równo jadących rowerów" mnie nie będzie. Zdanie swoje mam, życie codzienne je potwierdza , niestety.

szpital bez klamek to nie takie złe miejsce i pewnie mniej się o nim mówi niż o Madzi z Sosnowca i smoleńskiej brzozie . jacus wytłumacz mi skąd wzieło sie ogromne zadłużenie tego kraju, wyjaśnij mi perspektywy emerytalne Polaków i przymusową emigrację wykształconych młodych ludzi. Jak już sobie z tym poradzisz to przejrzysz na oczy kto tu pozostał. Masz rację resztę dociekliwych tego stanu trzeba zamknąc w szpitalu bez klamek. Bo skoro inteligencję wymordowano w Katyniu, młodych wykształconych wygnano na obczyznę i innych zamknie się w szpitalach bez klamek to wówczas ta Polska będzie Wasza. Pedały, żydzi i rządzący.

Wiara jest częścią naiwności, a Polakom wiary i naiwności nie brakuje. Słuchajcie na koniec, ja nikogo nie kocham, nie lubię i nie szanuję. Jest mi to obojętne, czy to jest żyd czy inna morda, to ja nikogo nie kocham. Kocham siebie. Mam prawo kochać siebie ! Nie mam prawa za to kochać żyda, Niemca, Rosjanina a nawet i Polaka, no wszystkich na tym globie bez wyjątku. – I co mi zrobicie ? Może to jakiś antysemityzm... Nawet i do ruskiego i Niemca też może być... „antysemityzm”. Ba, gdybym nie kochał „Faraona”, czy innego z niższych półek nad Nilem, też mógłby być taki mały, „antysemityzm”. Ciekawy, gdybym tak wspomniał o Indianinie, albo nie, dużo wcześniej, o człowieku z okresu kamienia łupanego, gdzieś zamieszkałego w głębokich skałach, mówiąc wprost do niego: Chłopie, ja ciebie wcale ale to wcale nie lubię., to czy to nie byłby „antysemityzm”? A ciekawy jestem, gdybym spotkał (na żywo) samego Boga, co on by mi odpowiedział ? Też straszyłby tym cholernym antysemityzmem !!! ???

Ja kocham tego, którego znam. A zatem znam siebie, że można na mnie polegać. Ale takiego właśnie „siebie”, mogę polecać tylko sobie. Nie wam. Nie wam.

 

 

jedyny sensowny post od jakiegos czasu w tym temacie

prawidłowe podejscie - wiara jest czescia naiwnosci - to prawda, wrecz głupoty ludzkiej

wiara w puste słowa i hasła to naiwnosc, chrzescijanie, komunisci, katolicy, nacjonalisci, liberałowie, pis, po, prawica, lewica, i tak mozna bez konca, a to tylko puste słowa bez zadnej wartosci,

by pokierowac krajem trzeba przede wszystkim ludzi honoru, ale tez ludzi z wielka madroscia zyciowa, dalekowzrocznoscia i smykałka do robienia interesów dla KRAJU a nie dla siebie

 

w dzisiejszym swiecie słowo biznes czy interes kojarzy sie z wyzyskiem, oszustwem i wszystkim co najgorsze, ale nikt nie zastanawia sie dla czego tak jest

odpowiadam - wszystkie modele dzisiejszych biznesów oparte sa na modelach zydowskich, tego fałszywego narodu nikomu przedstawiac nie trzeba, wiec stad taki stan rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Ludzie jak jeszcze raz wybierzecie PIS i PO to chyba wszyscy zwariujemy

Jakże brakuje w tym kraju partii ludzi normalnych, zwykłych czyli takich co chcą robić swoje i mieć święty spokój oraz przewidywalną przyszłość dla swoich dzieci.

Edytowano przez Zombi330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Podejrzewam że jak by do władzy dostało się kilku/ kilkunastu ludzi typu Kononowicz to by porządek zrobili w tym kraju ;) niby głupi, niby nienormalny ale chociaż kraśc nie potrafi a to juz dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Rządzić też by nie potrafił. Szybko w koło znaleźli by się ludzie, któzy kradli by za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Proponuję aby narodowcy na znak nienawiści do ruskich zamiast budki dokonali samospalenia. Będzie z pożytkiem dla wszystkich i widowisko lepsze.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

Z artykułu zamieszczonego przez @mikad

 

''ITAR-TASS podała, że tylko w 2012 roku i pierwszych trzech kwartałach 2013 roku Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego zakwestionowała 21 partii polskiej produkcji roślinnej, zarażonej szkodliwymi organizmami.''

 

''We wrześniu Rossielchoznadzor poinformował o zaostrzeniu kontroli fitosanitarnej owoców i warzyw z Polski. Posunięcie to uzasadnił "coraz częstszymi przypadkami nieprzestrzegania międzynarodowych i rosyjskich wymogów fitosanitarnych".

 

''Również we wrześniu ówczesny lekarz sanitarny Rosji Giennadij Oniszczenko oświadczył, że podległe mu służby mają zastrzeżenia do jakości produktów, które trafiają na rosyjski z Polski. - Mamy bardzo duże podejrzenia, że przez Polskę w wysokim stopniu płynie produkcja, która - delikatnie mówiąc - nie odpowiada deklarowanym normom - oznajmił wtedy Oniszczenko. ''

 

''W ostatnich kilku miesiącach Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego kilkakrotnie zgłosiła zastrzeżenia także do jakości mięsa i serów sprowadzanych z Polski. W sierpniu Rossielchoznadzor nie wykluczył nawet wprowadzenia embarga na import polskiej produkcji mięsnej i mlecznej.''

 

@ mikad @b0gdan @agromatik

- chcecie powiedzieć , że Rosjanie już we wrześniu i ''ostatnich kilku miesiącach'' wiedzieli o spalonej tydzień temu budce ?

Edytowano przez bezbarwny

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Koledzy chcą powiedzieć @bezbarwny, że rosjanie skwapliwie wykorzystują każdy powód żeby się odegrać i pokazać kto tu jest górą , a my im jeszcze bardziej skwapliwie tych powodów dostarczamy .

Pisząc my ,mam na myśli Polaków jako naród , chociaż teraz to wiadomo czyja zasługa :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

witam Cię bobytempelton. Oprócz wielu pseudoautorytetów takich jak niejaki "profesor B." żyją w Polsce ludzie trzeźwo myślący , którzy zasługują aby cytować ich myśli. Przytoczony cytat jest autorstwa Zygmunta Prusińskiego, poety z Ustki który z niejednego pieca chleb jadł i przeżył niejedno. Tak samo i jego i mnie ktoś widzi w szpitalu bez klamek. Wcale mi to nie uwłacza lecz potwierdza moje wczesniejsze teorie o zawłaszczaniu Polski. Jeśli pragniecie pokoju i spokoju to nie możecie pozwolić na prowokacje

środowisk gejowskich , żydowskich i innych. Chociaż nie pochwalam burd i ataków na przedstaicielstwa innych państw w Polsce to zadaję sobie i Wam pytanie. Co było pierwsze prowokacja w/w czy odwet ( źle pojęta obrona) narodowców. Kiedy ulicami najwiekszych polskich miast paradują mniejszości seksualne ( wyjątkowo dobrze zorganizowane i dobrze opłacane) uwłaczając większości obywateli i na oczach niepełnoletnich dzieci to jest to prowokacja. Kiedy izraelska, uzbrojona po zęby ochrona towarzyszy młodym izraelczykom w czasie wycieczki do Polski to też jest prowokacja. Kiedy rosjanie przetrzymują wrak samolotu z katastrofy to również jest prowokacja. Przykłady mogłyby być o wiele drastyczniejsze lecz po co je wymieniać. Dla TV ważne jest że narodowcy, nacjonalisci, kibole niszcza , biją geja czy żyda. Po co pytać dlaczego? Po co zastanawiać się że skoro ci mądrzejsi i lepiej wykształceni wyjechali za chlebem, to w kraju została większość tych prosto myślących i czujących się zagrożonymi. Hitler doszedł do władzy na fali kryzysu lat trzydziestych XX wieku. Czyż obecnie nie przechodzimy zbliżonego kryzysu. Zawsze są jacyś my i oni, a każdy z nas też jest my i oni, chyba że jest tym "cóś" co zasiada w polskim sejmie a czego nie można w pełni okreslić (on, ona,ono).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1255

Koledzy chcą powiedzieć @bezbarwny, że rosjanie skwapliwie wykorzystują każdy powód żeby się odegrać i pokazać kto tu jest górą

Nie wydaje mi się. sprawa ciągnie się od 2012 r.

Nie wydaje mi się również , żebym to ja jako 'naród' miał coś wspólnego z tymi nieprawidłowościami - winę ponoszą tylko i wyłącznie zachłanni eksporterzy - a ja nim nie jestem , więc proszę mnie w to nie mieszać :P

Ale masz rację , że 'czarę goryczy' przelała nieszczęsna budka ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Witaj @ereksio :D , nie wiem, wydaje mi się że do mnie pijesz w tym poście przede wszystkim, ale ja nie pochwalam ani żydów, ani rosjan tym bardziej german czy obywateli usa, szczerze mówiąc jestem antysemitą jak patrzę na gejów to prawie rzygam itd. jestem Polakiem i chce żyć w Polsce, jestem tępiony przez działaczy pisu bo wytykam im błędy i głupotę.

Jestem zdania że każdy ma mieć swoje zdanie a nie narzucone z góry!! wybieramy posła by głosował na to co chcemy nie na to co partia każe! tj np. ostatnie głosowanie w sprawie 6latków gdzie poseł Kłopotek zagłosował po swojemu przeciw partii i nie został z niej wyrzucony, a w pisie? yarek wywalał jednego za drugim bo zagłosował nie tak lub niezgodził się z jego ekscentrycznymi głupotami. Każdy ma mieć swoje zdanie i swoją opinię, ty też kolego @ereksio, więc prosiłbym pisz swoimi słowami nie kopiuj czyiś wypocin z innych portali.

Po to mamy niby demokrację (w sumie nie wiem czy mamy bo przywódcy partii mówią posłom jak głosować) by każdy miał swoje zdanie, jak z tym jest każdy widzi, więc prosił bym o realizm i własne poglądy, od tego jest forum by każdy swoje "Ja" przedstawił.

Pozdrawiam.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

dlatego nie powinno byc zadnych partii, tylko powiedzmy 100 ludzi w sejmie wybranych przez naród, a wybranych dlatego ze dany człowiek w jakis sposób udowodnił społeczenstwu ze sie nadaje do tego by reprezentowac Polske i naród w parlamencie. Na co komu te partie ? Do wojen i kłótni a wiadomo po ce te kłótnie - to zasłona dymna w TV zeby krasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wystarczy wpisac na youtube 11.11.2013 zeby zobaczyc jak ludzie sobie maszerowali... narodowcy??? faszysci??? czy patrioci w Warszawie a tv odstawić przynajmniej wiadomości i te wywiady " może zakażmy Marszu Niepodległosci" i takie tam brednie B)

 

a to jest najlepsze

 

http://www.youtube.com/watch?v=H_uyCUh8Rek

Edytowano przez wsiok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefano1    40

Wtrącę swoje 3 grosze... Tego kraju nie da się już naprawić. Każdy czeka tylko, aż mu Państwo poda na talerzu jakiś zasiłeczek, jakąś dotacyjkę, refundację. No i każdy narzeka, że co najmniej połowę tego co, powinien zarabiać oddaje Państwu.

Po cholerę to wszystko? Wystarczy zrezygnować z całego socjalu (od zasiłków po służbę zdrowia), podatków tyle, byle wystarczyło na utrzymanie służb porządkowych (na tyle sine wojsko, aby dowolny agresor dwa razy się zastanowił, zanim wyśle misję pokojową, i dobrze wyszkolona policja, o wysoko postawionych wymaganiach co do intelektu, psychiki oraz sprawności fizycznej policjantów ), w nielicznym rządzie posadzić ludzi z powołaniem, dla których będzie zaszczytem bezpłatne dbanie o dobrobyt i bezpieczeństwo obywateli, powiaty, gminy, miasta, czy jaki tam podział by był, powinny mieć własny budżet, przeznaczony wyłącznie na utrzymanie miasta i utrzymujący się z podatków od nieruchomości (ale na zasadzie płacę wymagam- popierniczę samochód na dziurze w jezdni- domagam się wysokiego odszkodowania), no i maksymalne poszanowanie własności prywatnej (jak złodziej wejdzie na któreś z moich pól by nakraść ziemniaków- wyjmuje dubeltówkę i strzelam, bo jestem Polakiem, obywatelem tego kraju i to jest moja własność ). I na koniec - na chwilę obecną do obywateli należy tylko humus zalegający na terenie działki. Ja domagam się "stożka" do wnętrza ziemi, z którego żaden żyd czy inny Niemiec lub Amerykanin nie będzie miał prawa zabrać ani litra gazu, ropy czy czegokolwiek bez mojej zgody.

 

Polak w tym kraju powinien mieć raj na ziemi. Założenie firmy powinno być przyjemnością, a do jej prowadzenia przy zatrudnieniu 5 pracowników powinien wystarczyć zeszyt, a nie szafa z dokumentami. Pracownik powinien dostawać do ręki np: 2tys. zł.+ równowartość obecnego ZUSu +równowartość opodatkowania. A co pracownik z tym zrobi- to już jego sprawa. Jak dużo wyda- da więcej zarobić innym. I koło się zamyka.

 

Ale u nas to nie przejdzie- bo jak to, już mi nie dadzą,? Będę musiał sam nad wszystkim myśleć? Ludzie w Polsce wciąż myślą, że wszystko im się należy, np: bezpłatna służba zdrowia- ale z jakiej paki, mam płacić obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, aby bezrobotny którego nawet nie znam mógł iść za moje pieniądze z rozwolnieniem do lekarza? A ja muszę czekać jak głupi razem n nim w kolejce, lub iść do prywatnego, za gotówkę, której nie mam, bo wydałem na ubezpieczenie...

Edytowano przez Stefano1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

"Polscy nacjonaliści " wyszli na ulice Nowego Jorku i Londynu aby zburzyć porządek świata wg BBC i niemieckiego przekazu. Dawno mówiłem , że wujek Adaś był Polakiem bo tylko Polak mógł zbudować "polskie obozy śmierci". Przekładając całą winę na Polaków będzie łatwiej od nas żądać odszkodowań . Prowokacje codzienne nie dotyczą już tylko ulic Warszawy. Są tam gdzie załatwia sie ciemne interesy wbrew naszej racji stanu. Czyż może budzić wątpliwość skład naszego "nierządu" i ostatnia wizyta gajowego z misją sprawozdawczą nad morzem śródziemnym. To nie Plac Zbawiciela w Warszawie jest przyczyną lecz jego bezprawna zamiana na "Plac zboczeńców". Najpierw prowokacja , potem odwet. Kto tu jest nacjonalistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj