Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1856 odpowiedzi na ten temat

#401 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 13 listopad 2013 - 12:36

Nacjonalizm W przedszkolu i zerówce w wieku 6 lat się nie integrują?
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 14:03
  •  

#402 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 12:41

Nacjonalizm Na wsi najczęściej w przedszkolu nie , bo takowych nie ma. A ta para debili która była inicjatorami referendum chciała aby obowiązek szkolny był od 7 lat, więc na wsi gdzie i tak dzieci są po prostu mniej rozwinęte intelektualnie było by jeszcze gorzej, bo po co bachora na siłę do szkoły posyłać skoro jeszcze rok może cały dzień krowy paść :P

Edytowany przez b0gdan, 13 listopad 2013 - 13:02.

#403 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 13 listopad 2013 - 12:47

Nacjonalizm Bo kiedyś w najmniejszych miejscowościach były szkoły 0-3 klasy i przedszkole. Ja do takiej chodziłem. Dzięki zmianom i szalejącej drożyźnie w utrzymaniu samorządy masę takich szkół zamknęły. Dziękuje za to władzy po 89 roku, każdej bez wyjątku.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#404 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:09

Nacjonalizm Znam przykłady miejscowości w mojej okolicy gdzie zamknięto szkoły i dzieci muszą dojeżdżać. A wie kolega ile dzieci by chodziło do tych zatkniętych szkół? W jednej miejscowości dzieci w przedziale 6-9 lat jest 8 a w drugiej 10. jaki jest koszt utrzymania budynku dla klas 2-3 osobowych? Tu nawet nie chodzi o pieniądze, ale o zdrowy rozsadek :P

#405 Share Zombi330

Zombi330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:12

Nacjonalizm Po pierwsze dzieci ze wsi są dokładnie takie same jak z miasta. Dzieci ze wsi są mniej rozwinięte intelektualnie- większej breni to ja nie słyszałem kolego i co za arogancja ale jak chciałeś kogoś urazić to cel osiągnięty. Ideą tych 2 głupków jak nazwałeś inicjatorów tego referendum i miliona ludzi podpisanych pod wnioskiem o nie było to, że dziciństwo jest jedynym okresem tak naprawdę budowania więzi dziecka z rodzicami i im jest on dłuższy tym lepiej. Jeśli tego nie wiesz to współczuje twoim dzieciom. Jak nie wierzysz to to mało wiesz o rozwoju dziecka a integrować to sie może i tak czy owak będzie całe życie - chyba ze rodzina to dla ciebie zbedny przeżytek i jakoś balast jak dla naszej kochanej władzuni.

#406 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:16

Nacjonalizm Wiem Panie kolego, a raczej się tylko domyślam. Lecz nie biorąc aspektów tylko i wyłącznie ekonomicznych, apekt moralny pozostaje sprzeczny. Dzieci w mniejszych grupach łatwiej przechodzą stres w mniejszych grupach, praca nauczyciela jest bardziej zindywidualizowana co do każdego ucznia co odbywa sie tylko z pozytywnym skutkiem dla niego. Wiesz, kolego teraz sobie możemy tak gadać. Przed 1966 rokiem pracowano nad otworzeniem starych szkół na tysiąclecie państwa. W mojej miejscowości funkcjonowała tak przez ponad 40 lat, pomijając czasy międzywojenne. Bo wtedy została wybudowana.

No racja, z tymi gorszymi dziećmi to narobiłeś do włąsnego gniazda... Nieładnie, oj nie...

Edytowany przez master20002, 13 listopad 2013 - 13:20.

#407 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:34

Nacjonalizm No to poczytajcie jakie są wyniki testów kompetencji w 3 i 6 klasie, oraz gimnazjum. Pomiędzy miastem, a wsią jest jest 15-20% różnicy. Na przykładzie własnego dziecka widzę ile dało nauczanie przedszkolne.
A Ty Zombi hoduj sobie dzieci w domu nawet i do 18 roku życia :P Do ryrania w polu za dużo rozumu nie potrzeba :lol: Moje dziecko dzięki lepszemu rozwojowi intelektualnemu będzie zarządzać "fizycznymi"

Edytowany przez b0gdan, 13 listopad 2013 - 13:35.

#408 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:37

Nacjonalizm To się okaże w przyszłości. Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko w przyszłości nie musiało charować fizycznie. A co do testu kompetencji to można szukać wielu przyczyn. Wszędzie w kraju rodzi się tyle samo dzieci uzdolnionych mniej lub bardziej.

#409 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:38

Nacjonalizm W dzisiejszych czasach wszystko jest robione pod kątem finansowym albo na czymś Państwo ma jak najwiecej zarobic albo jak najmniej wydać a logika jest na ostatnim miejscu.
Jak manipulowani są ludzie przez media mozna było sie przekonać po aferze ze Snowdenem. Wszystkie media jechały po nim jaki to z niego zdrajca ,a to ze USA podsłuch*je i inwigiluje ludzi było tematem tabu w mediach a co gorsza sami ludzie nie byli specjalnie oburzeni. Widocznie to że Wielki Brat grzebie nam w zyciu prywatnym większości pasuje i maja to gdzieś

#410 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 listopad 2013 - 13:41

Nacjonalizm bogdan może ty jesteś mniej rozwinięty intelektualnie. Obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to kolejny wymysł liberałów pokroju PO dąży się do wprowadzenia ludzi wcześniej do pracy aby kase odpalali na składki a rente to zobaczy się jak świnia niebo. Niby mała różnica ale rok czasu na dziecko to potężna bariera jak takie dziecko ma wytrzymać 45 minut w ławce, weź mu wytłumacz że to dla jego dobra. A bogdan uważaj też żeby twoja pociecha nie była jak to mówisz po studiach i napierniczała w biedronce na kasie. W dzisiejszych czasach wykształcenie nie jest najwazniejsze widzimy to jak ludzie nie pracują w swoich zawodach a tytuł magistra mają albo tyrają za najniższa stawkę. Dzisiaj to trzeba mieć łeb jak sklep i nie mieć skrupułów tylko tak można do czegoś dojść

Edytowany przez zetorlublin7341, 13 listopad 2013 - 13:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share Zombi330

Zombi330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:58

Nacjonalizm

Tak dawniej władza słuchawce mówiła rozmowa kontrolowana teraz inwiliguje i śmieje sie nam prosto w twarz - niestety do władzy doszły takie to łże-elity, które mają to w małym paluszku - zwykła banda aroganckich, butnych, pyszałkowatych ingorantów, kłamców , obłudników i chciwców. Tworzą partie dla własnych brudnych interesów a wmawiają ludziom że są obroncami narodu a urzędy traktują jak swoje folwarki.

Kolejna niemała banda nierobów czyli ekooszołomy, która dybie na nasza kaskę siedzi właśnie na stadionie narodowym i jak są chronieni lepiej jak święte obrazy- są nietyklani a ich poglądy są jak dogmaty.

#412 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 15:03

Nacjonalizm

A dzisiejsi 20-sto latkowie, już nie mówię gdzie wtedy byli, nie znają w ogóle tych czasów a najwięcej mają do powiedzenia jak to źle było.

wybacz ale ten argument jest troche śmieszny, skoro nie żyłem za czasów Hitlera to nie mam prawa sie wypowiadać na jego temat?

KS Falubaz

#413 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2013 - 15:17

Nacjonalizm Mówisz śmieszny hmm, ja też nie żyłem w czasach Hitlera, ale jak rozmawiam z tymi co żyli w tym czasie, to nie staram się im wmawiać jak to było naprawdę, no bo po prostu to co wiem, to tylko słyszałem lub tylko czytałem o tym, a z pisaniem historii różnie bywało i nie mogę forsować swoich argumentów za wszelką cenę z kimś kto wie lepiej, bo to przeżył. A wypowiadać każdy ma się prawo, jednak jeśli czegoś nie przeżył to po co forsować tezę że wszystko było do kitu?

#414 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 13 listopad 2013 - 15:27

Nacjonalizm

wybacz ale ten argument jest troche śmieszny, skoro nie żyłem za czasów Hitlera to nie mam prawa sie wypowiadać na jego temat?

śmieszne to jest to jak młody człowiek popiera coś co jest złe ...no a gdyby to jego spotkało to dopiero by była podłośc ;) ..ale co tam niech palą biją i łamią -a co to moje?

#415 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 15:52

Nacjonalizm

bogdan może ty jesteś mniej rozwinięty intelektualnie. Obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to kolejny wymysł liberałów pokroju PO dąży się do wprowadzenia ludzi wcześniej do pracy aby kase odpalali na składki a rente to zobaczy się jak świnia niebo. Niby mała różnica ale rok czasu na dziecko to potężna bariera jak takie dziecko ma wytrzymać 45 minut w ławce, weź mu wytłumacz że to dla jego dobra. A bogdan uważaj też żeby twoja pociecha nie była jak to mówisz po studiach i napierniczała w biedronce na kasie. W dzisiejszych czasach wykształcenie nie jest najwazniejsze widzimy to jak ludzie nie pracują w swoich zawodach a tytuł magistra mają albo tyrają za najniższa stawkę. Dzisiaj to trzeba mieć łeb jak sklep i nie mieć skrupułów tylko tak można do czegoś dojść

O mój rozwój intelektualny nie musisz się martwić:P Na każdym poziomie nauczania od przedszkola do studiów radziłem sobie zdecydowanie lepiej niż większość rówieśników.
A zapytaj się lepiej po jakich uczelniach i jakich kierunkach są ci ludzie z "wyższym" wykształceniem :P Najczęściej są to humaniści po prywatnych uczelniach "wyższych" ten kto wybrał kierunek studiów ze względu na swoją przyszłość , a nie trzy literki przed nazwiskiem, ten dobra pracę znajdzie bez problemu.

#416 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:18

Nacjonalizm no to skoro taki wykształcony to gdzie pracujesz ?
albo moze inaczej czym sie zajmujesz zawodowo ?
jesli wolno spytac

akurat z tym ze wiekszosc ludzi z wykształceniem wyzszym nic nie potrafi i nic nie znacza te ich studia to PRAWDA, skonczone byle gdzie, za pieniadze byle papier był, albo dlatego ze taka moda
lepiej isc na spawacza i byc w tym dobrym niz skonczyc takie charałajstwo, tracic czas i pieniadze na to

Edytowany przez koma666, 13 listopad 2013 - 16:23.

#417 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:21

Nacjonalizm Robię to co daje mi satysfakcje i pieniądze, a co to jest to musisz się domyślić... ot taki mini test na inteligencje :lol:

#418 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:25

Nacjonalizm pewnie jestes fanem MF i jezdzisz nim po polach :lol:

no to klikniesz kiedys przy okazji :)

Edytowany przez koma666, 13 listopad 2013 - 16:35.

#419 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:29

Nacjonalizm Masz ode mnie zielona strzałeczkę :D
No niestety za forum polityka nie można przyznawać reputacji :(

Edytowany przez b0gdan, 13 listopad 2013 - 16:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share matingus

matingus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1017 postów
  • Zainteresowania:bydło mięsne

Napisany 13 listopad 2013 - 18:55

Nacjonalizm

No to poczytajcie jakie są wyniki testów kompetencji w 3 i 6 klasie, oraz gimnazjum. Pomiędzy miastem, a wsią jest jest 15-20% różnicy. Na przykładzie własnego dziecka widzę ile dało nauczanie przedszkolne.
A Ty Zombi hoduj sobie dzieci w domu nawet i do 18 roku życia :P Do ryrania w polu za dużo rozumu nie potrzeba :lol: Moje dziecko dzięki lepszemu rozwojowi intelektualnemu będzie zarządzać "fizycznymi"

a co TY wiesz co twoje dziecko skończy.widzę że mamy na forum wróżkę.znam dużo ludzi co poszli na prawo,a skręcili w lewo.
po twoich postach to widzę że lubisz się chwalić jaki to ja byłem i jestem i jakie to ja mam dzieci.nie wszyscy są jednakowi.są gorsi i lepsi.
co do zamykania szkół to kogo to jest wina-rządów.jak dojdą do rządzenia to ciągną ile mogą.jak by lepiej dbali o polskie rodziny to i dzieci by było więcej.nikt by szkół nie zamykał.
jeśli chodzi o obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to wymysł PO i spółki czyli PSL.widać że liberał się bał że przegra referendum.
to że dziecko pójdzie rok wcześniej do szkoły to będzie mądrzejsze.myślę że nie.

Edytowany przez matingus, 13 listopad 2013 - 18:59.

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.