master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

bobytempelton    161

Dziś rozmawiałem ze znajomym pisowcem który był na tej burdzie (nie pochodzie, bo pochód był w dzień) zorganizowanej przez pis i młodzież wszechpolską, i z tego co z nim gadałem jest z tego dumny !! z tego że spalili po ich rozumowaniu pedalską tęcze, sowiecką ambasadę, obrzucili kamieniami i butelkami policja :D ... Paranoja, zagłosujcie na pis to będzie takich ekscesów więcej.

Nie raz mówiłem im prosto w oczy i napisze jeszcze tu "w pisie nie ma jednego mądrego człowieka" i pis nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem, pis to sekta.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To jest włąśnie to o czym pisałem wcześniej. Pis Chce wyjechać na głosach nacjonalistów tych nie do końca świadomych do parlamentu i przejąć władzę. Powtarzam i będę powtarzał, że PIS i PO to jest to samo. W mediach niby walczą itp, ale po obradach razem siedzą sobie w sejmowym barze. Jeżeli nie zmienią się twarze u włądzy, to nic się nie zmieni. A twojego kolegę @boby to do zakładu. Takie zajścia to nie jest żaden powód do dumy, tylko wybryki jednostek.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Co do twarzy zgoda. Powinien byc zakaz zakrywania. Masz takie poglądy jdziesz je prezentować pod własnym wizerunkiem i tyle. Napewno ułatwiło by to sprawę organizatorom różnych marszy. Marsze też powinny się odbywać. Za zgodą władz miejskich ale z tym, że owe władze powinny mieć możliwość ingerencji w przebieg trasy. Wytyczenie trasy z trzech stron rosyjskiej ambasady nie było mądre. Tym bardziej trudno mi jest uwierzyć, że przypadkowe.

Białystok uważam nie za manipulacje. Ale za potępnienie pewnych gestów. Któych w polsce ze względu na historie powinno się szczególnie unikać. Zwłąszcza w środowiskach narodowościowych. MOże sieg heil i swastyka wywodzą się z dawnych czasów. Ale za sprawą hitlerowców powinny być znakiem szczególnie unikanym zwłaszcza w polsce ze względów o których pisałem wcześniej(dwie opcje).

Panowie nie szarpali płotka czy też ogrodzenia wokół drzewka a samo drzewko. Jeszcze narazie w miarę dobrze widze.

Co do tego, kto chce gdzie wjechać na plecach narodowców. Jeśli nie będzie to pis to będzie to Bosak czy Zawisza. Kaczyńskiemu rosnąca skrajna prawica przeszkadza. Ale z pewnością znajdzie się wielu innych, któzy na plecach nie zawsze świadomych rozrabiaków zechcą wjechać do polityki. Pan Giertych już wjechał. dzisiaj jest bywalcem salonów. Inni zobaczyli, że można i teraz szukają chętnych, którzy ich na swojch plecach do tej polityki zaniosą.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

a dla mnie to wszystko puste słowa i nazwy, nacjonalizm, liberalizm, pis, po, lewica, prawica itd

 

nam nie potrzeba ludzi nazywajacymi sie ze sa takimi czy takimi, nam potrzeba ludzi z wizja i pomysłem na ten kraj

to tak jak z pomysłem na biznes, niewazne jak nazwiesz firme, wazne jaki masz pomysł i podejscie do ludzi, w tym przypadku do społeczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Wkońcu mogę się z Tobą zgodzić kolego w 100%. Trasa jaka była to była, ale sam widziałem że pod ambasadą praktycznie nie było policji. Czyja to wina? Nie wiedzieli, że to może być punkt zapalny dla grupki czubów? Takie miejsca powinny podlegać szczegółowej uwadze służb. Może to było celowe może nie. W kazdym razie mamy teraz temat zastępczy pod przykrywką którego trwa rozgrywka o tranzyt gazu przez Polske i odsunięcie od władzy polsiej części zarządu spólki tym zarządzającej. Po co rzad ma się zajmowac sprawami istotnymi gospodarczo dla kraju, skoro można sobie wyrabiać PR dobrodzieja znacznie łatwiej.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Sęk w tym, że ci co mają wizje jdą do biznesu i tam dobrze na tym wychodzą. Do polityki idą przeważnie karierowicze, lewusy i ci którzy w biznesie na durze pieniądze nie mieli by szans. Jeśli już się trafi chcący coś zrobić. Czy w tej czy w tamtej partii go zmarginalizują. Ponieważ większość tam ma swoje interesy a nie interes społeczny na względzie.

To że policja tutaj zawiodła i służby miejskie to inna kwestja. Juz o tym pisałem. To jest kolejny przykład, że do polityki idą ludzie, którzy w biznesie nie dali by rady. W prywatnej spółce za takie zaniedbania i straty wyciągnięto by konsekwencje. Prawdopodobnie personalne. We władzach państwowych czy miejskich nic nikomu się nie stanie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Zauważcie że nie tylko mniej Polaków się rodzi ale ile milionow wyjechało a przynajmniej pracuje za granicą czyli de facto tam żyje a tu w kraju byliby dla władzy patologią- to jest dramat że rzadzacy nie maja pomysłu co z ludźmi zrobić jak dać im tą wędkę a nei każdy ma przeciez smykałke do biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@xemit napisz choć raz coś poprawnie. Ja jak mówiłem robie błędy w długich tekstach. Ty nawet liniki bez błędu nie napiszesz. Rozumiem, że twój edytor tekstu bełkotu nie wyłapuje. Tylko błędy ci poprawi i udajesz bystrzache. Mam nadzieje, że swój jeden i drugi bełkotliwy post z jakimś słowami bez sensu też dzieciom wydrukujesz ku przestrodze. Nie masz argumentów, innych pouczasz a sam tak samo robisz.

Słuchaj, kozi synu! Wolałbyś nikogo nad sobą nie mieć, by palić, rabować, wycinać!... Przewodnikiem chcesz mnie mieć!

?????????????????????????????????????

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

do @hubertuss, @bobytempelton, mariusz i goral i innych tego pokroju, jedno mi na myśl przychodzi "Hej czy nie wiecie, nie wasza władza na świecie"

 

Dziś nauczycielka od historii mówiła o Marszu Niepodległości w stylu lewackim, że wszyscy to byli bandyc, podpalili budkę ambasady itd. to ja jej się spytałem co sądzi o ataku na Polską ambasadę, powiedziała nic się nie stało bo tylko wrzucili race i ich trzech było.... paranoja myślałem, że z klasy wyjdę takiej kur..cy dostałem...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba było zapytac o pożar Reichstagu

 

biznesie na durze pieniądze nie mieli by szans.

Boże , widzisz i nie grzmisz. Maria Konopnicka nigdy nie zazna spokoju, tym bardziej że takie pojecie o ortografii ma rzekomy absolwent wyższej uczelni.

Durze prze RZ................Leżę , kwiczę i tarzam się ze śmiechu.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

zadajesz pytania ktore nie sa aprobowane w ogolnie jedynej slusznej opcji,dobrze ze cie nie wysmiala bo teraz to najczestsza metoda stosowana przez zdegenerowane lewactwo wobec ludzi co mysla i maja swoje zdanie (nie lewicowe) zaloze sie ze gdybys wstal i krzyknol na calą klase "precz z pis" jakas piatka by ci wpadla a tak nici.

ps.dzis sie dowiedzialem tu na forum ze jestem lumpem pijakiem i belkocze,no coz trudno sie mowi.z tego wszystkiego spac mi sie zachcialo wiec i tobie b0gdan zycze milej nocki,spij spokojnie ormo czuwa :ph34r:

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Xemit może czyta za dużo tej faszystowskiej i skrajnej prasie jaką jest Do Rzeczy i dlatego przesiąknął tym RZ :) (ironia) :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@xemit fajny cytat. Rozumiem, że Tatar to huligani i zadymiarze. A Kmicic to reszta społeczeństwa która się zastraszyć nie daje. I bierze te garstke krótko za pysk. Nie wiem tylko po co zacytowałeś mój post? Nic tam o Potopie nie było.

NIe myślę o władzy w kraju tym bardziej na świecie. Nie trzeba też być lewakiem, aby krytycznie oceniać burdy z 11 listopada. Co do niby ataku na polską ambasade w rosji. To była zwyczajna pokazówka. Zorganizowana prawdopodobnie przez władze rosji. Aby pokazać jak pilnują polskiej ambasady. Wystarczy tylko popatrzeć jak posłusznie rosyjscy zadymiarze oddają się w ręce policji/milicji. Praktycznie sami do nich podchodzą po wrzuceniu rac. Nie wspominam już o tym, żewrzucenie racy trwa chwilkę a tu nagle tylu policjantów do okoła. Cóż rosjanie co by o nich nie mówić umieją wykorzystać politycznie i pr owo pewne sprawy. Potrafią pokazać się na arenie międzynarodowej. Tylko dziwne, że pomagają im w tym polscy nacjonaliści. Śmiech na sali.

PS cieszę się, że mam tu osobistego korektora. Któy tym razem sam bez błędnie napisał swoją wypowiedź. Chociaż nic merytorycznego w niej nie zawarł jak zwykle. No cóż elektroniczny korektor błędów ortograficznych jedynie je poprawia. Zdań merytorycznych układać nie potrafi. To trzeba zrobić samemu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie jesteś w stanie mnie zrozumiec i dogonić, ne ten IQ , Ale może kiedyś , jak zjesz wagon kaszy i beczkę soli , to pogadamy. Tylko o czym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@ gregor I całe szczęście ze znalazło się kilku ruskich oszołomów. Teraz Kreml nie będzie miał innego wyjścia jak przyjąć przesłane, niezbyt żarliwe, ubolewania i przeprosiny Polskie i zrewanżować się w ten sam sposób. Mimo pozorów, to tych kilku palantów, zrobiło nam niechcący dosyć sporą przysługę na forum międzynarodowym.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie jesteś w stanie mnie zrozumiec i dogonić, ne ten IQ , Ale może kiedyś , jak zjesz wagon kaszy i beczkę soli , to pogadamy. Tylko o czym????

Kto tam twój bełkot zrozumie. Walisz jakieś cytaty oderwane od rzeczy. Zamiast podawać argumenty jedynie obrażasz. Tylko to potrafisz. Faktycznie jak ci co ganiali się z policją. Masz racje dyskutowac nie ma o czym. Być może chcesz wyładować swoją frustracje jak ci na ulicy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Tak kolego tylko jak słyszałem od mej nauczycielki z historii to powiedziała, że był to odwet który jest merytorycznie usprawiedliwiony, i nic się nie stało, bo u nas więcej szkód narobili chuligani. Jej zdaniem jest symetria w Polsce to już fala faszyzmu a w rosji tylko odwet który jest usprawiedliwiony. I mysle, że większość Polaków tak samo błędnie jak i ona myśli. No wiesz nie do końca się zgodzę, gdyż była to akcja na pokaz wymyślona przez władze kremla, że to policja jest tak świetna, że 5 sekund po rzuceniu rac już każdego mają...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@xemit fajny cytat. Rozumiem, że Tatar to huligani i zadymiarze. A Kmicic to reszta społeczeństwa która się zastraszyć nie daje. I bierze te garstke krótko za pysk. Nie wiem tylko po co zacytowałeś mój post? Nic tam o Potopie nie było.

NIe myślę o władzy w kraju tym bardziej na świecie. Nie trzeba też być lewakiem, aby krytycznie oceniać burdy z 11 listopada. Co do niby ataku na polską ambasade w rosji. To była zwyczajna

Nic nie rozumiesz gląbie z rzekomo wyższym wykształceniem.

Nic nie rozumiesz gląbie z rzekomo wyższym wykształceniem.

Potop to nie Tatarzy a Szwedzi. Zostajesz więc zdegradowany , w moim mniemaniu na Jełopa. panie absolwencie wyzszej uczelni.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie jesteś w stanie mnie zrozumiec i dogonić, ne ten IQ ,

Tu masz całkowitą rację :)

Należy tylko sprecyzować , że nikt normalny nie jest w stanie CIĘ zrozumieć , dogonić może i też bo pewnie często uciekasz .......


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@gregor Człowiek na poziomie potrafi wybaczać :D i zrozumie, że nie każdy z papierem to człowiek inteligentny, małpę też można nauczyć paru regułek, tylko czy będzie wiedziała jak je wykorzystać?


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Dokładnie to napisałem była to pokazówka kremla.

 

No to chociaż w jednym się zgadzamy ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

Podpalenie żałosnej imitacji tęczy było artystyczną ekspresją. Sztuka ulicy, "żywy teatr", jest obecnie bardzo modna. Moim zdaniem artysta chciał pokazać,że poprzez burzenie tego co dzieli, można łączyć. Jego pragnieniem było kształcenie określonych zachowań społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Przypominam, że Tatar chciał swobody, aby robić to co zacytowałeś pod pozorem walki ze Szwedami. Kmicic mu na to nie pozwolił. Tak samo teraz społeczeństwo nie pozwoli garstce robić to na co przyjdzie im ochota pod pozorem walki o wolność. Jak widzisz rozumiem i interpretuje twoje oderwane od tematu cytaty lepiej niż ty sam.

Sądząc po ilości obraźliwych epitetów pod moim adresem widzę olbrzymią frustracje u ciebie. Nie wiem co ją powoduje. Ale weź wyluzuj odpręż się bo ci coś pęknie. Przecież to tylko luźna wymiana poglądów. Ucz się, czytaj dużo może kiedyś bardziej kulturalnie porozmawiamy. Ja tam nikogo nie przekreślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

@master oni po wyborach sami się między sobą powybijaja i pozamykają, pisze tu o pisie i po, stańmy z boku i patrzmy :D

@gregorius nie bulwersuj się, pani od historii napewno Ci powie że rewolucja zawsze zjada własne dzieci, i po wyborach też tak będzie zobaczysz, będzie powtórka z 2007r, Pis wygra, ale zamiast stworzyć rząd zajmą się rozliczaniem i zemstą na swoich wrogach :D na mnie też bo mi to zapowiedzieli że będe wisiał :D

Nikt mi nie wmówi że Ci ludzie na tym burdelu szli w pokojowych zamiarach, poco by mieli ze soba kije, kamienie i butelki z benzyną ? race są nieszkodliwe ale podpalali nimi tęcze ale mniejsza z tym, oni wyszli z domów z zamiarem zrobienia burdy.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj