master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

b0gdan    90

a co TY wiesz co twoje dziecko skończy.widzę że mamy na forum wróżkę.znam dużo ludzi co poszli na prawo,a skręcili w lewo.

po twoich postach to widzę że lubisz się chwalić jaki to ja byłem i jestem i jakie to ja mam dzieci.nie wszyscy są jednakowi.są gorsi i lepsi.

co do zamykania szkół to kogo to jest wina-rządów.jak dojdą do rządzenia to ciągną ile mogą.jak by lepiej dbali o polskie rodziny to i dzieci by było więcej.nikt by szkół nie zamykał.

jeśli chodzi o obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to wymysł PO i spółki czyli PSL.widać że liberał się bał że przegra referendum.

to że dziecko pójdzie rok wcześniej do szkoły to będzie mądrzejsze.myślę że nie.

Nie jestem wróżką, jeśli już to jasnowidzem :P Co skończy moje dziecko jeszcze nie wiem, ale znając jego potencjał i rozsądne podejście, będzie to taki kierunek który zapewni mu godny życiowy start.

Co do zamykania szkół, to nie jest wina rządów, tylko leniwego społeczeństwa, które woli mieć jedno (vide ja) góra dwójkę dzieci, nic nie ma tu do znaczenia status materialny, bo im ludzie bogatsi, tym mniej skłonni do wychowania mniejszej liczby dzieci. A patologia jak kiedyś taki i dziś ma po 5-7 dzieci.

 

Skąd ludziom przychodzą do głowy takie pomysły ? Jak to czytam to przychodzi mi na myśl przepływ linearny informacji , a gucio prawda , świat jest trochę bardziej "niesforny" i taki intelektualista może być kierowany przez osobę bez wykształcenia . Kolejna rzecz to niezrozumiały ciąg myślowy .

Ryram bo co ? Nie mam rozumu ? No nie , bo to mi daje przychód .

I tak myślał Pedro z przedmieść Madrytu bo blisko powstała fabryka , studiował , zdobył wymarzony zawód .

Tylko w międzyczasie zakład został zamknięty , Pedro ma do spłacenia kredyt , a państwo jak to ma w zwyczaju najpierw martwi się o swoje zaplecze i co by tu długo nie pisać :

tak naprawdę nic nie daje pewności , czy to materialnej jak i uczuciowej .

Co to jest "linearny przepływ informacji"???

Nie nie chodzi o to aby ryrać, tylko pracować i tao jak najlżej :P

A Pedro, to jakiś cienias przywiązany do jednego miejsca, nie potrafiący znaleźć innej roboty?

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"A patologia jak kiedyś taki i dziś ma po 5-7 dzieci".

 

 

Największą patologią jaką ja mogę sobie wyobrazić, są ludzie o takich pogladach na stan posiadania dzieci jak Ty .Nie wierzę bys posiadał wyższe wykształceni , o którym wspominasz we wczesniejszych postach, a jęśli nawet to mam nadzieję że robiłeś je za własne pieniądze. w uczelni malowanej na tęczowo

Jesli zaś za publczne to żałuje , że moje podatki idą na szkolenie ludzi o tak idiotycznych poglądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Żebyś się nie przeliczył @bOgdan, znam trzech młodych inżynierów budownictwa po WAT, naprawdę z pojęciem i chęcią do pracy, z początku zarabiali po 5tys dziś ledwo 2.5tys. Dobry zbrojarz więcej zarobi :) Zobaczysz jak np prawnicy będą kwiczeć jak armia małolatów skończy studia i będą prowadzić sprawy po kosztach. Studia to są dla ludzi co mają zaklepany stołek i robią je dla opinni społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Po pierwsze uczyć się trzeba. I nie ma się co tu pocieszać, że Pedrowi fabrykę zamkneli. Człowiek wykształcony ma większe szanse w życiu. Nie chodzi mi już nawet o zarobki. Ale o całokształt. Zachodząc do urzędu nie będzie miał problemu z wypełnieniem byle druczku tak na początek. Dalej przykłądy można mnożyć. Człowiek wykształcony zawsze może być rolnikiem, zbrojażem. Trzeba trochę się przekształcić. Ale człowiek z wykształceniem zawsze będzie wiedział gdzie szukać potrzebnych informacji i jak ich się nauczyć. Ewentualnie, gdzie znaleźć kurs dla zbrojaży. A poznany na studiach język pozwoli poszukac pracy na zachodzie. Mój przykład, jestem po studiach ekonomicznych, pracuje w zawodzie, za dużo więcej niż za 2 tys. Zajmuje się też rolnictwem, radzę sobie raczej dobrze. Powiem nie skromnie, że nawet lepiej niż co niektórzy ludzie siedzący na stałe na wsi. Człowiek bez wykształcenia nie zostanie lekarzem czy adwokatem lub innym inżynierem. Na kursach niestety nie da się tego nadrobić. Podsumowując z wykształceniem mamy większy wachlarz możliwości w życiu. Ci co się uczyć nie chcieli jadą potem drzewka wyrywać w stolicy. Bo ani pracy ich nikt nie nauczył, ani w szkole nie chcieli się uczyć. A w życiu perspektyw nie widzą to niech się to wszystko wali, pali. Niech inni mają tak źle jak oni. Ot cała logika.

Co do patologi. Chyba trochę źle bogdana zrozumieliście. Ja rozumiem to tak, że 5 czy 7 dzieci posiadają przeważnie rodziny patologiczne, któych nie stać na zaperwnienie im przyszłości. A nawet się o to nie starają. Nie uważam natomiast, aby posiadanie 5 czy 7 dzieci w sytuacji, gdzie rodzice się o nie troszczą było patologią.

Co do wczesnego pójścia dzieci do szkoły. Różnie to z tym bywa. Zależy od rozwoju dzieci Na wsi, gdzie mało jest przedszkoli, prawie nikt z nich nie korzysta. Rozwójj dzieci się poprawi. A raczej dogoni te z miasta. Gorzej, że szkoły do tego nie są przygotowane jak to u nas w polsce ze wszystkim jest. Ja widzę tutaj natomiast inny problem. Dzieci skończą szkołę wcześniej, gimnazjum tez. Sam pamietam jak wiele osób u mnie w klasie miało problem z wyborem zawodu. Jak rodzice pomogą podpowiedzą to się udaje. Jeśli nie ma zainteresowania rodziców, dzieciak uczy się byle jakiego zawodu/studiuie byle co. A potem do niczego się nie nadaje.

Na koniec dwie rzeczy. Jak widać karają krewkich demonstrantów. Mają sądzić głąbów któży podpalili tęcze i budkę. Mam nadzieje, że sąd nie zapomni dołożyć obowiązku pokrycia strat. Ewentualnie właściciele, tych przedmiotów pozwą delikwętów w procesach cywilnych.

No i rzecz któa wprawiła mnie w osłupienie. Głupota ludzka jak widać nie zna granic. Wczoraj w tv, nie był to tvn widziałem jak w białymstoku. Po złożeniu kwiatów mężczyzna i kobieta oddawali honory nazistowskim gestem sieg heil. Kiedyś przez polityków lpr nazywanym zamawianiem piwa. Czy te głupki nie rozumieją, że gdyby panowali tu ludzie używający tego gestu to mieli by dwie opcje. Pierwsza służyć, im co ma wątpliwy związek z patriotyzmem polskim i ideami narodowca. Druga to stawić opór, idea patriotyczna i narodowa. Ale wtedy od wyznawanych dzisiaj idoli zarobili by kólkę w łep. W głowie mi się nie mieści jak można być tak głupim i wyznawać ideologię, któa w odpowiednich warunkach by ich zabiła.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki za ten materiał.

Zazdroszczę mu umiejętnosci posługiwania się taką piękną polszczyzną

 

mórażem.

Ty niestety nie osiągnełeś nic. Jesteś głąbem. im jedyne co Ci pozostało to zapisać się do 6-latków lub spalić ze wstydu.

 

P.s

Nic Ci nie da poprawka tekstu . Został przeze mnie wydrukowany celem przedstawienia mojej córce pracujacej w przedszkolu .

Oryginał do wglądu , panie intelektualisto , przez małe i

--------rolling on the floor laughing-------

 

 

Po pierwsze uczyć się trzeba. I nie ma się co tu pocieszać, że Pedrowi fabrykę zamkneli. Człowiek wykształcony ma większe szanse w życiu. Nie chodzi mi już nawet o zarobki. Ale o całokształt. Zachodząc do urzędu nie będzie miał problemu z wypełnieniem byle druczku tak na początek. Dalej przykłądy mnożna mnożyć. Człowiek wykształcony zawsze może być rolnikiem, mórażem. Trzeba trochę się przekształcić. Ale człowiek z wykształceniem zawsze będzie wiedział gdzie szukać potrzebnych informacji i jak ich się nauczyć. Ewentualnie, gdzie znaleźć kurs dla zbrojaży. A poznany na studjach język pozwoli poszukac pracy na zachodzie. Mój przykład, jestem po studjach ekonomicznych, pracuje w zawodzie, za dużo więcej niż za 2 tys. Zajmuje się też rolnictwem, radzę sobie raczej dobrze. Powiem nie skromnie, że nawet lepiej niż co niektózy ludzie siedzący na stałe na wsi. Człowiek bez wykształcenia nie zostanie lekarzem czy adwokatem lub innym inżynierem. Podsumowując z wykształceniem mamy większy wachlarz możliwości w życiu. Ci co się uczyć nie chcieli jadą potem drzewka wyrywać w stolicy. Bo ani pracy ich nikt nie nauczył ani w szkole nie chcieli się uczyć. A w życiu perspektyw nie widzą to niech się to wszystko wali, pali. Niech inni mają tak źle jak oni. Ot cała logika.

Co do patologi. Chyba trochę źle bogdana zrozumieliście. Ja rozumiem to tak, że 5 czy 7 dzieci posiadają przeważnie rodziny patologiczne, któych nie stać na zaperwnienie im przyszłości. A nawet się o to nie starają. Nie uważam natomiast, aby posiadanie 5 czy 7 dzieci w sytuacji, gdzie rodzice się o nie troszczą było patologią.

Co do wczesnego pójścia dzieci do szkoły. Różnie to z tym bywa. Zależy od rozwoju dzieci Na wsi, gdzie mało jest przedszkoli, prawie nikt z nich nie korzysta. Rozwuj dzieci się poprawi. A raczej dogoni te z miasta. Gorzej, że szkoły do tego nie są przygotowane jak to u nas w polsce ze wszystkim jest. Ja widzę tutaj natomiast inny problem. Dzieci skończą szkołę wcześniej, gimnazjum tez. Sam apmietam jak wiele osób u mnie miało problem z wyborem zawodu. Jak rodzice pomogą podpowiedzą to się udaje. Jeśli nie ma zainteresowania rodziców, dzieciak uczy się byle jakiego zawodu/studiuie byle co. A potem do niczego się nie nadaje.

Na koniec wdie rzeczy. Jak widać karają krewkich demonstrantó. Mają sądzić kolesia który podpalił tęcze i budkę. Mam nadzieje, że sąd nie zapomni dołożyć obowiązku pokrycia strat. Ewentualnie właściciele, tych przedmiotów pozwą delikwętów w procesach cywilnych.

No i rzecz która wprawiła mnie w osłupienie. Głupota ludzka jak widać nie zna granic. Wczoraj w tv, nie był to tvn widziałem jak w Białymstoku. Po złożeniu kwiatów mężczyzna i kobieta oddawali honory nazistowskim gestem sieg heil. Kiedyś przez polityków lpr nazywanym zamawianiem piwa. Czy te głupki nie rozumieją, że gdyby panowali tu ludzie używający tego gestu to mieli by dwie opcje. Pierwsza służyć, im co ma wątpliwy związek z patriotyzmem polskim i ideami narodowca. Druga to stawić opór idea patriotyczna i narodowa. Ale wtedy od wyznawanych dzisiaj idoli zarobili by kulkę w łeb. W głowie mi się nie mieści jak można być tak głupim i wyznawać ideologię, która w odpowiednich warunkach by ich zabroniła.

 

Chyba przesadziłeś Z TYMI WYZWISKAMI, popatrz lepiej jak sam piszesz. +1 punkt ostrzeżeń za obrażanie

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Dzięki za ten materiał.

Zazdroszczę mu umiejętnosci posługiwania się taką piękną polszczyzną

 

 

Ty niestety nie osiągnełeś nic. Jesteś głąbem. im jedyne co Ci pozostało to zapisać się do 6-latków lub spalić ze wstydu.

Sam coś bełkoczesz a innych pouczasz. Zważywszy na ilość błędów w moim tekście(jego długość). Twój kwalifikuje cię do żłobka Ponieważ nawet dwóch zdań bez błędu nie potrafisz napisać. A może nie pomógł ci w tym program do edycji. Bo takich błędów nie wyłapuje. Ja go nie używam, natomiast wielu używa. A po pisowni/stylistyce widać zdolności w zakresie języka polskiego u co niektóych.

@xemit podaj jakieś argumenty konkretne a nie wytykasz mi, że nic nie osiągnołem. Masz jakieś na to dowody?

Poprawa tekstu nie była odpowiedzią na twój post. Ale niech tak będzie. Zastanawiam się natomiast co cię w nim tak ubodło. Że od głąbów, którzy nic nie osiągneli mnie wyzwałeś. Czyżby tekst o heil - ujaćych głupkach? Może z błędami, ale jak widać prawda w oczy kole. Czy może cię boli to, że pracuje i prowadzę gospodarstwo rolne? Weź może sprecyzuj. Postaram się odpowiedzieć.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

"A patologia jak kiedyś taki i dziś ma po 5-7 dzieci".

 

 

Największą patologią jaką ja mogę sobie wyobrazić, są ludzie o takich pogladach na stan posiadania dzieci jak Ty .Nie wierzę bys posiadał wyższe wykształceni , o którym wspominasz we wczesniejszych postach, a jęśli nawet to mam nadzieję że robiłeś je za własne pieniądze. w uczelni malowanej na tęczowo

Jesli zaś za publczne to żałuje , że moje podatki idą na szkolenie ludzi o tak idiotycznych poglądach.

Widzę,że uraziłem Twoją patologiczną rodzinę :P

Niestety tak już jest, że ktoś kto myśli rozsądnie, to wie, że utrzymanie i wychowanie dzieci kosztuje. Nie znam żadnej normalnej rodziny która w której jest 7 dzieci. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę :P

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie , okazałeś jedynie swoj prostackie wychowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak wspominalem wczesniej mam ogolona głowę , a takowej gnidy sie nie trzymaja, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Koledzy, spuśćcie trochę z tonu. Nie obrażajcie się i nie wyzywajcie. Co kto i jakimi sposobami osiągnął to już jego sprawa. Obecny świat to zweryfikuje.

@hubertus- Rzymski salut jest to gest pozdrowienia cesarza, a że został wykorzystany przez Hitlera w troszkę zmienionej formie to już inna sprawa. Laik i tak nie zobaczy różnicy. Podobnie rzecz się ma z tzw swastyką, dawnym germańskim symbolem szczęścia.

@pawel885- sam jestem inż po PK i wiem jak ciężko się wkręcić w rynek owłądnięty ludzmi, którzy jako technicy narobili uprawnień których dzisiaj nie dostanie nawet mgr.inż. I ciągle rzucają kłody pod nogi młodym...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Własnie z powodu tego, że hitlerowcy, któzy mordowali Polaków jak leci używali tych symboli. Ludzie mieniący się patriotami i narodowcami powinni trzymać się od tego z daleka. Tak, aby postronni kojażyli ich z ludźmi, którym naprawde zależy na losie ojczyzny. A nie jako głąbów ślepo zapatrzonych w adolfa i jego dokonania. Twierdzę, że dla większości cesarskie pozdrowienie czy germański symbol szczęścia to tylko głupie tłumaczenie. Nawiasem mówiąc germański symbol i polski nacjonalizm. Śmiech na sali.

Widział ktoś narodowców, lub słyszał o tym. Aby tłumnie zbierali się i jechali np w miejsce wystąpienia powodzi napełniać worki z pisakiem i układać wały? Czy ochoczo pomagali rodakom przy innych klęskach? Nie bo po co, ochoczo to można jechać na burde do warszawy wyrywać drzewka, lub stać w bramie popijając piwo i strasząc emerytów. Narzekając na swój marny los i tych, któym się powiodło.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Człowiek wykształcony zawsze może być rolnikiem, zbrojażem. Ewentualnie, gdzie znaleźć kurs dla zbrojaży.

Z uporem maniaka twierdzę, że Tobie to nie grozi i czytając twój poprawoiny tekst, śmiem skromnie twierdzić , iż twoja obraz na epitet " głąb" jest nieuzasadniona.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Własnie z powodu tego, że hitlerowcy, któzy mordowali Polaków jak leci używali tych symboli. Ludzie mieniący się patriotami i narodowcami powinni trzymać się od tego z daleka. Tak, aby postronni kojażyli ich z ludźmi, którym naprawde zależy na losie ojczyzny. A nie jako głąbów ślepo zapatrzonych w adolfa i jego dokonania. Twierdzę, że dla większości cesarskie pozdrowienie czy germański symbol szczęścia to tylko głupie tłumaczenie. Nawiasem mówiąc germański symbol i polski nacjonalizm. Śmiech na sali.

 

 

Czy ja powiedziałem, że nacjonaliści się z tym utożsamiają? Chyba tylko Ci z ONR bo oni mają troszkę inny świat. Ogólnie symbole te są potępiane w środowisku narodowców. Chyba na żadnym transparencie nie ujżałeś ich? Co innego Falanga czy celtycki krzyż. Ale to już odrębna historia. Co do znaczenia, opisałem Ci po krótce ich znaczenie i pochodzenie. Tyle.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Z uporem maniaka twierdzę, że Tobie to nie grozi i czytając twój poprawoiny tekst, śmiem skromnie twierdzić , iż twoja obraz na epitet " głąb" jest nieuzasadniona.

@xemit napisz choć raz coś poprawnie. Ja jak mówiłem robie błędy w długich tekstach. Ty nawet liniki bez błędu nie napiszesz. Rozumiem, że twój edytor tekstu bełkotu nie wyłapuje. Tylko błędy ci poprawi i udajesz bystrzache. Mam nadzieje, że swój jeden i drugi bełkotliwy post z jakimś słowami bez sensu też dzieciom wydrukujesz ku przestrodze. Nie masz argumentów, innych pouczasz a sam tak samo robisz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Huberus przeczytaj mój post nr #396


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

bogdan może ty jesteś mniej rozwinięty intelektualnie. Obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to kolejny wymysł liberałów pokroju PO dąży się do wprowadzenia ludzi wcześniej do pracy aby kase odpalali na składki a rente to zobaczy się jak świnia niebo. Niby mała różnica ale rok czasu na dziecko to potężna bariera jak takie dziecko ma wytrzymać 45 minut w ławce, weź mu wytłumacz że to dla jego dobra. A bogdan uważaj też żeby twoja pociecha nie była jak to mówisz po studiach i napierniczała w biedronce na kasie. W dzisiejszych czasach wykształcenie nie jest najwazniejsze widzimy to jak ludzie nie pracują w swoich zawodach a tytuł magistra mają albo tyrają za najniższa stawkę. Dzisiaj to trzeba mieć łeb jak sklep i nie mieć skrupułów tylko tak można do czegoś dojść

 

w 100% sie zgadzam,ludzie nie widza roznicy miedzy wyksztalceniem a inteligencja, najlpiej to zaobserwowac w pokoleniu ktore jakies 15lat temu zaczelo studia nie dla tego ze bylo na tyle inteligetne ale bo taka byla moda,niestety trwa to do dzis i mamy bande absolwentow o ineligencji ponizej przecietnej, ale z papierem, powoli doprowadza to do sytuacji ze wymagania na stanowiskach dobrze oplacanych (ale nie zawsze ) urastaja do niebotycznych wymiarow( conajmniej 2 kierunki, 2-3 jezyki w stopniu bieglym, doswiadczenie!!!,i wiele innych )od czlowieka co ma 23-24lata a reszta za***prza za 1.5-2tys bo tyle moze dostac (sm nie dal bym wiecej widzac co ci ludzie soba reprezentuja)kierowanie na sile dzieci coraz mlodszych do szkol na niewielw sie zda boi tak tylko pewien procent z nich jest na tyle bystrych ze ze studiami czy bez beda umialy bardzo dobrze pokierowac swoim zyciem.

 

ps.a teraz cos do takiego jednego syna ormowca,bedzie wiedzial o kim mowa jak to przeczyta " nie jestes taki az tak cwany zeby przewidziec co beda robic twoje dziec bo nikt nie jest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Nie wiem co toma wspólnego z nacjonalizmem ale nazywajmy rzeczy po imieniu posiadanie więcej niż 1 dziecka to dla mnie szczęscie a nie patologia a posiadanei 1 dziecka w sytuacji gdy nic nie stoi na przeszkodzie aby mieć wiecej to zwykły egoizm anamawianie przez rząd polski do posiadania wielu dzieci w sytuacji gdy nic się nie robi w kierunku pomocy takim rodzinom to zwykła obłuda i pustosłowie.

Za to powinniśmy rządzących rozliczać a nie za ochronkę dla ambasad w stolicy, nie za stosunek do in vitro czy inne zastępcze tamaty bo prawda jest taka,że jesli ten stan się utrzyma to po nas i nasze dzieci nawet njazdolniejsze czy wychuchane jedynaki nie mają żadnej przyszłościw tym kraju.To jest sprawa najwyższej wagi i absolutnie gardłowa dla całego polskiego narodu. Niech radzący w końcu w czynach pokażą. że człowiek/obywatel jest ważniejszy nie tylko jako dawca karty wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To o czym piszesz kolego @Zombi330 to jest właśnie esencja tego o co postulują nacjonaliści. Niestety przy obecnym rozkładzie sił politycznych oraz świadomości rodaków nic się nie zmieni. Chyba, że rewolucyjnie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@Zombi tu się z Tobą zgadzam: jedno dziecko to egoizm, ale może to być też nadmierna troska nad dziećmi.

Rządzący aktualnie nic nie zmienią, bo wszelkie protesty mają w głębokim poważaniu, takie demonstracje jak w warszawie przy Marszu niepodległości, tylko więcej szkodzą opozycji niż pomagają. Takie protesty jak zorganizowała solidarność, to jest to czego potrzeba: Spokojnie z jasnym przekazem.

@szmergiel znów spod budki z piwem wylazłeś i coś do mnie w pijackim amoku piszesz? Po co prowokujesz do kłótni, a może @xemit i Ty to jedna i ta sama osoba, bo to by się w logiczną całość układało...

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jaka rewolucja? Kto za tym pójdzie? Do rewolucji trzeba sporej grupy przekonanych, zwłąszcza w kraju, któy ma jako tako ułożoną strukture państwową i służby pożądkowe. Nie rozumiem dlaczego garstka ludzi w przekroju całego społeczeństwa chce innym nakazać swój tok myślenia. Nawet jeśli jest wsód narodowców garstka ludzi, któzy robią pożyteczną robotę. To i tak spora większość przyłącza się dla burdy. Potem widzimy w tv pana Bosaka czy Zawisze, któzy udają, że nie wiedzą o co chodzi, to nie oni i już. Przecież ludzie widzą po ich minach, że w duchu cieszą się z całej rozróby udając, że nie wiedzą o co chodzi.

Dla mnie to jest jedna wielka obłuda. Trasę zaplanowano specjalnie przy miejscach, któe chciano zniszczyć. Specjalnie chciano, aby marszu pinowała włąsna straż. Policja nikogo by nie wypuściła. W końcu na sugestie władz o zmianie trasy marszu organizatorzy się nie zgodzili. Strażnicy marszu wypuszczali chordy wandali nie stawiając żadnego oporu. Czy myślice, że ludzie tego nie widzieli? Jaki normalnie pracujący polak czy polka z dziećmi poprze tę dzicz widząc co się działo na ulicach.

Te postulaty o jednakowej płacy dla wszystkich to jakieś lewicowe są Co do nauki może papier nie zawsze jest w parze z inteligencją. Ale napewno poszerza światopogląd i ułatiwa radzenie sobie w życiu codziennym. To, że ktoś chce się uczyć po 2 czy 3 języki też nie jego wina. Ja osobiście zaczynałem ponad 10 lat temu od 1800 brutto. Starczyło mi na wynajęcie mieszkania i przeżycie. Dzisiaj zarabiam kilkukrotnie więcej. Nie żebym się chwalił. Ale dzisiaj młodzież po szkole przynajmniej spora jej część, chce zarabiać kupe forsy nic nie robiąc. Jeśli nie ma takiej opcji część jedzie do stolicy wyrywać drzewka a część siedzi w domu na tyłku. Bo przecież za mniej niż kilka tys do roboty się nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Ciągle wracasz do tych drzewek. Po co? Dlaczego nie wypowiesz się o marszu we Wrocławiu gdzie szło 10 tyś ludzi. Obyło się bez burd i prowokacji zarówno z jednej jak i z drugiej strony. A no dlatego, że w tv o tym nie mówią. Po co pokazać ludzi którzy nie szumią? Bo nie ma sensacji i jest to nie na rękę władzy. Podobnie w rzecz się ma w Białymstoku. Pokazali w tv rzymski salut i wielkie halo. Co do Pana Zawiszy to moje zdanie jest jedno: kukułcze jajo. Gość jest oczytany, lizną historii itp, ale głoszenie postulatów o odzyskaniu Wilna i Lwowa są conajmniej nie na miejscu w chwili gdy prawdziwi Nacjonaliści zaczynają nawiązywać współpracę z tamtymi. Zaraz wyskoczy ktoś o ukraińskim UPA. To byli ekstremiści i bandyci. W tamtym czasie Bandery nikt nie uważał za nacjonalistę tylko w obecnych czasach nadali mu taką metkę całkiem niesłusznie. Prędzej nazwał bym go nazistą. W Polsce prawdziwych Nacjonalistów zrzesza Stronnictwo Narodowe, powoli Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolska. Reszta moim skromnym zdaniem to zlepek ludzi chcących wywindować swoją pozycję na garbie prawdziwych Narodowców.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Szkoda tylko, że ci prawidziwi nacjonaliści nie potrafią definitywnie odciąć się od ekstremistów i wandali szukających zaczepki. Odnosze wrażenie, że jedni i drudzy dobrze ze sobą się czują i wzajemnie się wspierają. Chociaż może nie jawnie. Jakoś straż marszu nie wyciągała ze środka ludzi w kominiarkach czy inaczej zamaskowanych. Natomiast bardzo łatwo wpuszczali i wypuszzczali z tłumu ludzi, którzy chcieli zdewastować okoliczne miejsca. Dla mnie to jest własnie ta obłuda, któą chce się zaserwować społeczeństwu o pożądnych nacjonalistach. Pan Bosak nie wiem czy jeszcze członek Młodzieży Wszechpolskiej czy czegoś innego jakoś nie starał się tego wytłumaczyć, przeprosić itd. Były tylko głupie tłumaczenia z głupią miną. A potem zdziwienie, że ludzie nie popierają, nie wierzą. Drzewko było dla mnie symbolem głupoty co niektóych. Bo o ile rozumiem podpalenie tęczy, to co było winne drzewko. Równie dobrze mogli łbami w asfalt czy ściany tłuc.

Marszów spokojnych odbyło się tego dnia w Polsce sporo. W tv nie wszystkie pokazali. Chociaż ten główny z prezydentem był pokazywany pomimo, że się nie bili. Pokazanie heil ujących w B stoku to nie złośliwość mediów czy sensacja. Pokazali jacy to w polsce są patrioci, na szczęście jest ich nie wielu.

Co do Bandery dla jednych nazista dla innych nacjonalista czy bohater.Na szczęście sowieci w latach 50 tych zapłacili mu za jego działalność jak trzeba.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nie byłeś tam, więc nie widziałeś ilu udało się złapać chłopakom ze straży i przekazać policji. Wyłapać wszystkich jest rzeczą niemożliwą. Zgadza się, to jest dobry pretekst do podczepienia się pod taka inicjatywę tylko dla dymu. Ciekawe w jaki sposób miałaby następować selekcja uczestników. Jakoś tego nie widzę. Sam pisałeś kilka stron wcześniej, że żyjemy w wolnym kraju. Masz wolność kilku wyrostków (ok 80) którzy rzucają zły obraz na całą ideę i uczestników. Podejrzewam że drzewko jest całe i zdrowę, a chodziło chyba wiadomo o jakie elementy wokół niego. Jestem za całkowitym zakazem zakrywania twarzy, ponieważ wychodze z założenia, że gdy mam coś do ukrycia to siedzę w domu. Proste? Co do Białegostoku, to jest złośliwość. Nie pokazali marszu, ani całej reszty delegacji tylko tych których chcieli pokazać. Manipulacja osiąga szczyty.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=sSR1X4-xhfM

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj