Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1857 odpowiedzi na ten temat

#341 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:13

Nacjonalizm

akurat ja i co niektórzy tutaj koledzy to przeżyli swoje i coś tam dla tego kraju wypocili ....więc daruj sobie takie teksty jak sam masz wyprany mózg... bo niby co możesz wiedzie jak w pieluch robiłeś jak trzeba było stac po słusznej stronie żebyś teraz mógł głupoty wypisywac.

Mógłbyś rozwinąć i napisać co takiego 'przeżyłeś i wypociłeś' gdy 'trzeba było stac po słusznej stronie'? :)
Byłeś pod Stocznią , czy może na barykadach pod którąś z kopalni?
A może po prostu lubisz ''głupoty wypisywać'' ;)
Po sposobie w jakim odnosisz się do adwersarzy , można wywnioskować , że niewiele złego Cię w życiu spotkało.
Jako , że wiem żeś jest mistrzem ciętej riposty , uprzedzam , że z mojej strony takowej nie będzie :P

You Shook Me All Night Long

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 15:23
  •  

#342 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:14

Nacjonalizm trzeba bylo przyjechac do krakowa, pis mial swoj marsz , nop swoj nawet sie w pewnym miejscu spotkali i co-wielkie nic, kaczynski jak zwykle bredzil, narodowcy polscy i wegierscy w liczbie kilku setek przeszli przez miasto bez strat materialnych ,wykrzyczeli swoje faszystowskie bzdury, nawet kibole wisly i cracovii sie nie mordowali jak zwykle-to normalni bandyci bez narodowego zaciecia[zreszta jedni to "psy" a drudzy "zydzi" wiec tonie ich klimaty]- mozna normalnie[no jak na nasz kraj] swietowac.

i tylko pamietajcie ze 11 XI to sztuczne swieto wymyslone po smierci pilsudskiego-w tym dniu NIC waznego sie nie wydarzylo[oprocz zakonczenia I wojny], polska tak czy siak by powstala[tak i jak kilka panstw typu wojowniczych czech]

mysmy powinni swietowoc "zaduszki witosowskie", pare dni temu w wierzchoslawicach jak co roku wspominano jednego z najwybitniejszych politykow polskich, wspoltworce ruchu ludowego [nie mylic z psl-to parodia partii ludowej] gdyby nie wincenty witos i mobilizacja mas chlopskich w 1920 polski by nie bylo-to wlasnie wtedy przesadzila sie niepodleglosc

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#343 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:14

Nacjonalizm Tacy jak gregorius przelewali by najchętniej krew tylko czyjąś. Dla mnie słowa, że krew powinna się polać to bzdura totalna. Ciekawe czy to samo powiedział by stojąc przed plutonem zomowców z naładowaną ostrą amunicją bronią. Teraz to się można mądżyć, gdy jest pokój.

Edytowany przez hubertuss, 12 listopad 2013 - 22:16.

#344 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:15

Nacjonalizm Wolnośc polega na szacunku do drugiej strony

#345 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 22:16

Nacjonalizm Obojętnie jaki to by nie był czyn, to ja stawiam skrzynię wódki że byś ich tam nie uświadczył. Nie Jesteś Xemit jakimś młokosem i ja też nie, powiedz to tym co dniami i nocami odbudowywali Polskę po zniszczeniach, co to byli sami towarzysze? a może dorobili się na tym kokosów, czy raczej garbów?

#346 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Nacjonalizm

kolego, nie wklejaj tutaj wikipediii, bo wikipedia, to żadne źródło to internetowa bzduropedia

masz coś z głową chłopie , nie pomożemy Ci

#347 Share szkodnik14

szkodnik14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Nacjonalizm

#348 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:17

Nacjonalizm Dzisiejsza policja i prewencja to siusiumajtki, tamci wiedzieli jak machnąć pałką, żeby nie został ślad a bolało jak cholera.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#349 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:17

Nacjonalizm Najlepiej wszystkich innych nazwać lewakami. Sam znam wielu pracujących w prl u którzy w partii nie byli. A naprawdę ciężko pracowali.

#350 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:18

Nacjonalizm agromatik, myslisz ze teraz tego nie wiedza?

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 12 listopad 2013 - 22:20

Nacjonalizm Pomóżcie lepiej sobie, bo ze mną wszystko ok, w pełni zdrowia jestem, no cóż szkoda tylko że odosobniony w swych poglądach tutaj na forum jestem, ale takie jest życie, zmiana wajchy nastąpi niedługo...

Wielka Polska Niepodległa!
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#352 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:20

Nacjonalizm Teraz policja mimo wszystko jest delikatniejsza. Za komuny nyską pod knajpe wpadali, jak któryś dokazywał dostawał tak pałami że w majtki robił nie tylko siku. Teraz muszą uważac, żeby ktoś skargi nie napisał.
O zmianie władzy jak mówisz wajchy już nie jeden mówił. To takie mamienie tych głupich nie wyżytych wyrostków. Może co niektórzy chcieli by tej władzy. Tylko poparcia nie ma dużego stąd burdy na ulicach. Bo jak inaczej uwagę zwrócić.

Edytowany przez hubertuss, 12 listopad 2013 - 22:23.

#353 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:22

Nacjonalizm Wiedzieć wiedzą i nic poza tym. tak tak @gregorius Kołyma czeka.

Edytowany przez agromatik, 12 listopad 2013 - 22:24.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#354 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:23

Nacjonalizm

Byłeś pod Stocznią , czy może na barykadach pod którąś z kopalni?

tylko to dla Ciebie ma wartośc ? więc o czym mamy rozmawiac ?

#355 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:25

Nacjonalizm gregorius

Odrób lekcje z histor walki z komunizmem (tylko nie z wiki ) poczytaj o Węgrzech , Czechosłowacji ,o Polsce Tez nie zaszkodzi , policz ofiary straty, cierpienie ludzi

#356 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:25

Nacjonalizm gregorius
widze ze interesujesz sie troche innymi zródłami prawdy o polsce i swiecie niz wiekszosc, która czerpie swoja wiedze z TV i onetu
tak trzymac!!!
tylko nie jestem pewien czy zmiana wajchy nastapi, do tego potrzeba swiadomosci rodaków, a jak sam widzisz dno i wodorosty

#357 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:28

Nacjonalizm @ kozulek2... nie ściemniaj tylko odpowiedż na pytanie

Mógłbyś rozwinąć i napisać co takiego 'przeżyłeś i wypociłeś' gdy 'trzeba było stac po słusznej stronie'? :)

You Shook Me All Night Long

#358 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:28

Nacjonalizm

, zmiana wajchy nastąpi niedługo...

masz jakiś cynk z kosmosu ? bo nie widzę szans na to .

#359 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 22:29

Nacjonalizm Społeczenstwo bylo kozłem ofarnym. Nomenklatura w PRL żyla dobrze , jednak nie tak dobrze jak dzisiaj. Zachódni styl życia stawiał wyzwania finansowe , których lewy etat na marnrj PRL-owskiej pensji niezapewniał godziwiego bytu . By być partnerem dla elit zachodu i osiagnąć podobny status potrzeba bylo zawładnąc gospodarką . By to zrobić należało ją sprywatyzowac i złodziejsko spzredać , czyt. rozdac miedzy swymi . Niestety ustroj socjalistyczny to uniemożliwiał. Stąd kontrolowane przyzwolenie na symulowaną zmianę ustroju , dotyczacą całego obozu.
Wszelkie próby samodzielności i zdroworozsądnego myślenia niszczone były w zarodku( rząd Olszewskiego) . a prasa i telewizja skutecznie propagpwały jedyną słuszną drogę.

Ot i tyle i az tyle.

Edytowany przez xemit, 12 listopad 2013 - 22:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:31

Nacjonalizm Jeżeli zmiana wajchy nastąpi wkrótce to ja wybieram Mozambik. W takiej krainie powszechnej szczęśliwości jaka wam się śni mi raczej nie po drodze, tylko czy wydacie mi paszport? Polecam "Wichry Kołymy", jak system potrafi pożerać własne dzieci.

Edytowany przez agromatik, 12 listopad 2013 - 22:35.