master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

master20002    228

W przedszkolu i zerówce w wieku 6 lat się nie integrują?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Na wsi najczęściej w przedszkolu nie , bo takowych nie ma. A ta para debili która była inicjatorami referendum chciała aby obowiązek szkolny był od 7 lat, więc na wsi gdzie i tak dzieci są po prostu mniej rozwinęte intelektualnie było by jeszcze gorzej, bo po co bachora na siłę do szkoły posyłać skoro jeszcze rok może cały dzień krowy paść :P

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Bo kiedyś w najmniejszych miejscowościach były szkoły 0-3 klasy i przedszkole. Ja do takiej chodziłem. Dzięki zmianom i szalejącej drożyźnie w utrzymaniu samorządy masę takich szkół zamknęły. Dziękuje za to władzy po 89 roku, każdej bez wyjątku.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Znam przykłady miejscowości w mojej okolicy gdzie zamknięto szkoły i dzieci muszą dojeżdżać. A wie kolega ile dzieci by chodziło do tych zatkniętych szkół? W jednej miejscowości dzieci w przedziale 6-9 lat jest 8 a w drugiej 10. jaki jest koszt utrzymania budynku dla klas 2-3 osobowych? Tu nawet nie chodzi o pieniądze, ale o zdrowy rozsadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Po pierwsze dzieci ze wsi są dokładnie takie same jak z miasta. Dzieci ze wsi są mniej rozwinięte intelektualnie- większej breni to ja nie słyszałem kolego i co za arogancja ale jak chciałeś kogoś urazić to cel osiągnięty. Ideą tych 2 głupków jak nazwałeś inicjatorów tego referendum i miliona ludzi podpisanych pod wnioskiem o nie było to, że dziciństwo jest jedynym okresem tak naprawdę budowania więzi dziecka z rodzicami i im jest on dłuższy tym lepiej. Jeśli tego nie wiesz to współczuje twoim dzieciom. Jak nie wierzysz to to mało wiesz o rozwoju dziecka a integrować to sie może i tak czy owak będzie całe życie - chyba ze rodzina to dla ciebie zbedny przeżytek i jakoś balast jak dla naszej kochanej władzuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Wiem Panie kolego, a raczej się tylko domyślam. Lecz nie biorąc aspektów tylko i wyłącznie ekonomicznych, apekt moralny pozostaje sprzeczny. Dzieci w mniejszych grupach łatwiej przechodzą stres w mniejszych grupach, praca nauczyciela jest bardziej zindywidualizowana co do każdego ucznia co odbywa sie tylko z pozytywnym skutkiem dla niego. Wiesz, kolego teraz sobie możemy tak gadać. Przed 1966 rokiem pracowano nad otworzeniem starych szkół na tysiąclecie państwa. W mojej miejscowości funkcjonowała tak przez ponad 40 lat, pomijając czasy międzywojenne. Bo wtedy została wybudowana.

 

No racja, z tymi gorszymi dziećmi to narobiłeś do włąsnego gniazda... Nieładnie, oj nie...

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

No to poczytajcie jakie są wyniki testów kompetencji w 3 i 6 klasie, oraz gimnazjum. Pomiędzy miastem, a wsią jest jest 15-20% różnicy. Na przykładzie własnego dziecka widzę ile dało nauczanie przedszkolne.

A Ty Zombi hoduj sobie dzieci w domu nawet i do 18 roku życia :P Do ryrania w polu za dużo rozumu nie potrzeba :lol: Moje dziecko dzięki lepszemu rozwojowi intelektualnemu będzie zarządzać "fizycznymi"

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To się okaże w przyszłości. Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko w przyszłości nie musiało charować fizycznie. A co do testu kompetencji to można szukać wielu przyczyn. Wszędzie w kraju rodzi się tyle samo dzieci uzdolnionych mniej lub bardziej.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

W dzisiejszych czasach wszystko jest robione pod kątem finansowym albo na czymś Państwo ma jak najwiecej zarobic albo jak najmniej wydać a logika jest na ostatnim miejscu.

Jak manipulowani są ludzie przez media mozna było sie przekonać po aferze ze Snowdenem. Wszystkie media jechały po nim jaki to z niego zdrajca ,a to ze USA podsłuch*je i inwigiluje ludzi było tematem tabu w mediach a co gorsza sami ludzie nie byli specjalnie oburzeni. Widocznie to że Wielki Brat grzebie nam w zyciu prywatnym większości pasuje i maja to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bogdan może ty jesteś mniej rozwinięty intelektualnie. Obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to kolejny wymysł liberałów pokroju PO dąży się do wprowadzenia ludzi wcześniej do pracy aby kase odpalali na składki a rente to zobaczy się jak świnia niebo. Niby mała różnica ale rok czasu na dziecko to potężna bariera jak takie dziecko ma wytrzymać 45 minut w ławce, weź mu wytłumacz że to dla jego dobra. A bogdan uważaj też żeby twoja pociecha nie była jak to mówisz po studiach i napierniczała w biedronce na kasie. W dzisiejszych czasach wykształcenie nie jest najwazniejsze widzimy to jak ludzie nie pracują w swoich zawodach a tytuł magistra mają albo tyrają za najniższa stawkę. Dzisiaj to trzeba mieć łeb jak sklep i nie mieć skrupułów tylko tak można do czegoś dojść

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Tak dawniej władza słuchawce mówiła rozmowa kontrolowana teraz inwiliguje i śmieje sie nam prosto w twarz - niestety do władzy doszły takie to łże-elity, które mają to w małym paluszku - zwykła banda aroganckich, butnych, pyszałkowatych ingorantów, kłamców , obłudników i chciwców. Tworzą partie dla własnych brudnych interesów a wmawiają ludziom że są obroncami narodu a urzędy traktują jak swoje folwarki.

Kolejna niemała banda nierobów czyli ekooszołomy, która dybie na nasza kaskę siedzi właśnie na stadionie narodowym i jak są chronieni lepiej jak święte obrazy- są nietyklani a ich poglądy są jak dogmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

A dzisiejsi 20-sto latkowie, już nie mówię gdzie wtedy byli, nie znają w ogóle tych czasów a najwięcej mają do powiedzenia jak to źle było.

 

wybacz ale ten argument jest troche śmieszny, skoro nie żyłem za czasów Hitlera to nie mam prawa sie wypowiadać na jego temat?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mówisz śmieszny hmm, ja też nie żyłem w czasach Hitlera, ale jak rozmawiam z tymi co żyli w tym czasie, to nie staram się im wmawiać jak to było naprawdę, no bo po prostu to co wiem, to tylko słyszałem lub tylko czytałem o tym, a z pisaniem historii różnie bywało i nie mogę forsować swoich argumentów za wszelką cenę z kimś kto wie lepiej, bo to przeżył. A wypowiadać każdy ma się prawo, jednak jeśli czegoś nie przeżył to po co forsować tezę że wszystko było do kitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 

wybacz ale ten argument jest troche śmieszny, skoro nie żyłem za czasów Hitlera to nie mam prawa sie wypowiadać na jego temat?

śmieszne to jest to jak młody człowiek popiera coś co jest złe ...no a gdyby to jego spotkało to dopiero by była podłośc ;) ..ale co tam niech palą biją i łamią -a co to moje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

bogdan może ty jesteś mniej rozwinięty intelektualnie. Obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to kolejny wymysł liberałów pokroju PO dąży się do wprowadzenia ludzi wcześniej do pracy aby kase odpalali na składki a rente to zobaczy się jak świnia niebo. Niby mała różnica ale rok czasu na dziecko to potężna bariera jak takie dziecko ma wytrzymać 45 minut w ławce, weź mu wytłumacz że to dla jego dobra. A bogdan uważaj też żeby twoja pociecha nie była jak to mówisz po studiach i napierniczała w biedronce na kasie. W dzisiejszych czasach wykształcenie nie jest najwazniejsze widzimy to jak ludzie nie pracują w swoich zawodach a tytuł magistra mają albo tyrają za najniższa stawkę. Dzisiaj to trzeba mieć łeb jak sklep i nie mieć skrupułów tylko tak można do czegoś dojść

O mój rozwój intelektualny nie musisz się martwić:P Na każdym poziomie nauczania od przedszkola do studiów radziłem sobie zdecydowanie lepiej niż większość rówieśników.

A zapytaj się lepiej po jakich uczelniach i jakich kierunkach są ci ludzie z "wyższym" wykształceniem :P Najczęściej są to humaniści po prywatnych uczelniach "wyższych" ten kto wybrał kierunek studiów ze względu na swoją przyszłość , a nie trzy literki przed nazwiskiem, ten dobra pracę znajdzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

no to skoro taki wykształcony to gdzie pracujesz ?

albo moze inaczej czym sie zajmujesz zawodowo ?

jesli wolno spytac

 

akurat z tym ze wiekszosc ludzi z wykształceniem wyzszym nic nie potrafi i nic nie znacza te ich studia to PRAWDA, skonczone byle gdzie, za pieniadze byle papier był, albo dlatego ze taka moda

lepiej isc na spawacza i byc w tym dobrym niz skonczyc takie charałajstwo, tracic czas i pieniadze na to

Edytowano przez koma666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Robię to co daje mi satysfakcje i pieniądze, a co to jest to musisz się domyślić... ot taki mini test na inteligencje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

pewnie jestes fanem MF i jezdzisz nim po polach :lol:

 

no to klikniesz kiedys przy okazji :)

Edytowano przez koma666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Masz ode mnie zielona strzałeczkę :D

No niestety za forum polityka nie można przyznawać reputacji :(

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

No to poczytajcie jakie są wyniki testów kompetencji w 3 i 6 klasie, oraz gimnazjum. Pomiędzy miastem, a wsią jest jest 15-20% różnicy. Na przykładzie własnego dziecka widzę ile dało nauczanie przedszkolne.

A Ty Zombi hoduj sobie dzieci w domu nawet i do 18 roku życia :P Do ryrania w polu za dużo rozumu nie potrzeba :lol: Moje dziecko dzięki lepszemu rozwojowi intelektualnemu będzie zarządzać "fizycznymi"

a co TY wiesz co twoje dziecko skończy.widzę że mamy na forum wróżkę.znam dużo ludzi co poszli na prawo,a skręcili w lewo.

po twoich postach to widzę że lubisz się chwalić jaki to ja byłem i jestem i jakie to ja mam dzieci.nie wszyscy są jednakowi.są gorsi i lepsi.

co do zamykania szkół to kogo to jest wina-rządów.jak dojdą do rządzenia to ciągną ile mogą.jak by lepiej dbali o polskie rodziny to i dzieci by było więcej.nikt by szkół nie zamykał.

jeśli chodzi o obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to wymysł PO i spółki czyli PSL.widać że liberał się bał że przegra referendum.

to że dziecko pójdzie rok wcześniej do szkoły to będzie mądrzejsze.myślę że nie.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Kurde to w mojej okolicy to chyba każdy był czynnym komunistą.Nie spotkałem nikogo kto nie chwaliłby komuny, mówiąc że oczywiście i wtedy pewne sprawy były złe ale teraz to wszystko jest .ujowe.

 

Nie będę obiektywny ale dzieci chodzące do przedszkola rozwijają się znacznie lepiej od tych siedzących w domu. W przedszkolu nie tylko się bawią ale przede wszystkim się uczą. Poznają świat, ludzi, są wycieczki różne wyprawy np na pogotowie na komisariat czy do straży pożarnej. Wożę córką codziennie 11km do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

właśnie dlatego trzeba odsadzić od koryta tych idiotów z PSL żeby więcej już nie szkodzili Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

No to poczytajcie jakie są wyniki testów kompetencji w 3 i 6 klasie, oraz gimnazjum. Pomiędzy miastem, a wsią jest jest 15-20% różnicy. Na przykładzie własnego dziecka widzę ile dało nauczanie przedszkolne.

A Ty Zombi hoduj sobie dzieci w domu nawet i do 18 roku życia :P Do ryrania w polu za dużo rozumu nie potrzeba :lol: Moje dziecko dzięki lepszemu rozwojowi intelektualnemu będzie zarządzać "fizycznymi"

Skąd ludziom przychodzą do głowy takie pomysły ? Jak to czytam to przychodzi mi na myśl przepływ linearny informacji , a gucio prawda , świat jest trochę bardziej "niesforny" i taki intelektualista może być kierowany przez osobę bez wykształcenia . Kolejna rzecz to niezrozumiały ciąg myślowy .

Ryram bo co ? Nie mam rozumu ? No nie , bo to mi daje przychód .

I tak myślał Pedro z przedmieść Madrytu bo blisko powstała fabryka , studiował , zdobył wymarzony zawód .

Tylko w międzyczasie zakład został zamknięty , Pedro ma do spłacenia kredyt , a państwo jak to ma w zwyczaju najpierw martwi się o swoje zaplecze i co by tu długo nie pisać :

tak naprawdę nic nie daje pewności , czy to materialnej jak i uczuciowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No to poczytajcie jakie są wyniki testów kompetencji w 3 i 6 klasie, oraz gimnazjum. Pomiędzy miastem, a wsią jest jest 15-20% różnicy. Na przykładzie własnego dziecka widzę ile dało nauczanie przedszkolne.

A Ty Zombi hoduj sobie dzieci w domu nawet i do 18 roku życia :P Do ryrania w polu za dużo rozumu nie potrzeba :lol: Moje dziecko dzięki lepszemu rozwojowi intelektualnemu będzie zarządzać "fizycznymi"

Im młodsze dziecko tym łatwiej coś mu wpoić.... Niech edukują http://niezalezna.pl/38157-homobajka-dla-przedszkolakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

o co kurde chodzi? kto chce posłać dziecko do szkoły w wieku 5 lat niech tak zrobi, nikt mu nie broni, tylko dlaczego chce zmusić innych do tego samego ???

rozwój intelektualny dziecka zależy w 99,99% od rodziców, od tego jak się zajmują dziećmi, a nie od tego czy chodzi do przedszkola czy nie

mnie rodzice codziennie sprawdzali czy mam lekcje odrobione i nauczone na następny dzień (w podstawówce, bo później już sam wiedziałem, że tak trzeba)

jeżeli rodzic się dziecka nauką nie interesuje to dziecko kończy w szkole specjalnej albo kibluje po kilka lat w jednej klasie

koleżanki siostry posyłają dzieci do przedszkola już od roku (obecnie dzieci mają 3 lata) a w domu najważniejszy jest telewizor natomiast siostra swoją córkę tez chciała posłać do przedszkola (byłem przeciwny :)), mała chodziła tydzień i powiedziała, że już nie chce i nikt jej nie zmusza, umie już liczyć do 10, zna wszystkie litery, kolory, kształty, umie pisać i czytać krótkie wyrazy a jej koledzy z przedszkola, nawet ci starsi nie umieją nawet 10% tego

z dzieckiem trzeba rozmawiać, mądrze się bawić i uczuć a nie tylko seriale, i śpiewy na lodzie

 

 

nikt nie rodzi się głupi albo mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj