Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1854 odpowiedzi na ten temat

#321 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 21:41

Nacjonalizm "Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela. Nareszcie!!! To jest plac Zbawiciela, a nie plac zboczeńców" - napisał na Facebooku Wojciech Cejrowski.
Dodał, że

"Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić ile tylko mu się podoba. Każdy Polak ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim, czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja".

dobrze gada :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 02:14
  •  

#322 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 21:43

Nacjonalizm Mogę zrozumieć kierownictwo parti politycznych bo tam jest walka o miliony ale nie rozumie fanatyzmu zwykłych ludzi jak można dać sobą tak manipulować
język jest ten sam musolini hitler stalin kto chce to sobie dopisze ....

Twożenie poczucia zagrożenia ,walki , napuszczanie ludzi na siebie

#323 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 21:47

Nacjonalizm Ja żałuje tylko jednego: Dlaczego Polacy tylko tego jednego dnia nie mogli by razem wspólnie pomaszerowaćna czele z demokratycznie wybranym Prezydentem, kiepskim premierem, nędzną opozycją i narodowcami, czy też innymi debilami. Pokazać światu że to nasze święto bez podziałów...

Edytowany przez b0gdan, 12 listopad 2013 - 21:48.

#324 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 12 listopad 2013 - 21:48

Nacjonalizm Podobno według jednego z ministrów policja ma monopol na przemoc, także o co wam chodzi. A Ci którzy zasłaniają się wypowiedziami typu "że mogłeś stać po słusznej stronie" proste nie dano mi żyć w tych czasach, takze daruj sobie takie odniesienia, tak mogę ja tobie napisać czemu nie byłeś na wojnie?
Kozulek a jaka to słuszna strona była, bo po twoich wypocinach trudno mi na to pytanie sobie odpowiedzieć...

No cóż nie każdy musi na milony lecieć, są i ludze którzy mają inne ideały niż tylko kasa...
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#325 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 12 listopad 2013 - 21:50

Nacjonalizm . ale gdzie wtedy byłby JAREK?

#326 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 12 listopad 2013 - 21:53

Nacjonalizm a co mnie jakiś Jarek obchodzi, był gdzie był jego sprawa....

więcej informacji na PW

#327 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 21:56

Nacjonalizm

tak mogę ja tobie napisać czemu nie byłeś na wojnie?
.

a Ty byłeś na jakiejś ? to była wojna o wolnośc ,której teraz nie potraficie uszanowac ...więc po co to było ?

#328 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:00

Nacjonalizm i tu jest problem, nie ważne co, kiedy i gdzie ważne aby w każdym zdaniu mówic na przemian Kaczyński i PIS (jak to było wczoraj w kazdej telewizji), już nawet ludzie nie lubiący Kaczyńskiego, ale mający trochę rozumu zauważają to i mają dość

#329 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:01

Nacjonalizm Całe dwa lata z życiorysu wymazało mi wojsko (a ile potu)

#330 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:02

Nacjonalizm Nie nie byłem, ale jakby nie daj Boże taka sytuacja nastąpiła, pierwszy w szeregu bez wahania, a tak nawiasem mówiąc Wy nie potrafiliście osądzić tych czerwonoarmistów, komunistów jednych, i przez was mamy to co mamy w 89 roku powinna polać się krew i to mocno, tak wywalczyliście wolność, że Jaruzelski dostaje emeryturę prezydencką, a Mazowiecki z honorami jest chowany i do tego żałoba narodowa, który jak wiemy komunistą też był, jeden wielki burdel i szwindel...

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:03

Nacjonalizm Marsz z prezydentem nic by nie dał co niektórym. Bosak czy Zawisza chcieli zaistniec w mediach i cel osiągneli. Zaplanowano trasę blisko placu Zbawiciela/tecza, skłotu i ambasady. ZZałatwiono własną ochronę aby mozna było z pochodu odwiedzac te miejsca i wszystko poszło jak z płatka. Teraz udają, że nie wiedzą co i kto. Maszerując za prezydentem nikt by ich nawet nie zauważył. W polskiej polityce jest wielu ludzi gotowych posunąc się do wielu rzeczy aby tylko załatwić swój interes.
@gregorius zastanów się co piszesz. gdyby polała się krew ciekawe czy ktoś z twojch bliskich by nie ucierpiał? Dla mnie to jakieś bzdury. Powinna polac się krew najlepiej innych nie moja ot i cały nacjonalizm. Mówisz, że pierwszy byś stanoł. Może, ale gwarantuje ci ,że większość z tych ch*jraków zadymiarzy uciekała by tylko gwizd.

Edytowany przez hubertuss, 12 listopad 2013 - 22:06.

#332 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:05

Nacjonalizm Dobrze że byli tacy ludzie jak Mazowiecki
Nawet nie masz pojęcia o czym piszesz

#333 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 22:06

Nacjonalizm

Mnie zastanawia jedno, jak by tak zorganizować jakiś czyn społeczny i porobić trochę za darmo, czy by się chociaż jeden zgłosił z tych zadymiarzy? wątpliwa pewnie sprawa.

Na przykład, jak to drzewiej bywło , polegający na zabieraniu nam rolnikom zboża celem wykarmienia proletariatu w miastach . i tu przyznaję Ci racje , na takim czynie narodowca byś nie uswiadczył. Choć stawiam skrzynkę wódki , przeciwko czapce śliwek, że od lewactwa byś się nieopędzil

Edytowany przez xemit, 12 listopad 2013 - 22:07.

#334 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:09

Nacjonalizm Nie nazywaj odrazu ludzi chcących coś zrobić dla siebie i innych lewactwem. Pamiętam za dzieciaka coś w rodzaju czynów społecznych na wsi. Nikt z robiących te prace nawet w partii nie był. Ludzie poprostu zbierali się i coś tam robili. Wiedzieli, że robią dla siebie. Ciekawe ilu z narodowców, patriotów pomogło by w jakiejś pracy nawet fizycznej na rzecz ojczyzny nie ważne czy całego kraju czy gminy. Większość z tych ludzi slogany ma tylko w ustach a pracą jaką kolwiek najzwyczajniej się brzydzi.

Edytowany przez hubertuss, 12 listopad 2013 - 22:11.

#335 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:10

Nacjonalizm kolego jedną rzecz Ci przypomnę i radzę sprawdzić, kto z kogo formułę skopiował, i czym to skutkuje obecnie

w 2010 w takiej formule RN zaczął organizować marsze, w 2011 znowu się udał, a w 2012 nagle prezydent zrozumiał, że marsz ma sens i splagiatował z RN i zrobił piknikowe obchody, i nagle wszystki mainstream zgodnie z prikrazem pokazywał i wielbił komoruskiego, a narodowcy zostali faszystami, nie mówiąc o licznych prowokacjach.

Demokracja hmmm ja sądzę, że idiota nie powinien mieć prawa do głosowania ot taka sugestia, bo tylko idioci wybierają takie lewacta jak ruchy czyi innych komoruskich...

więcej informacji na PW

#336 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:10

Nacjonalizm Mam znajomych co tam byli

poczytaj sobie mogło to spodkac Polske
http://pl.wikipedia....i/Praska_wiosna

Edytowany przez GoRAL1, 12 listopad 2013 - 22:11.

#337 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:11

Nacjonalizm

Nie nie byłem, ale jakby nie daj Boże taka sytuacja nastąpiła, pierwszy w szeregu bez wahania, a tak nawiasem mówiąc Wy nie potrafiliście osądzić tych czerwonoarmistów, komunistów jednych, i przez was mamy to co mamy w 89 roku powinna polać się krew i to mocno, tak wywalczyliście wolność, że Jaruzelski dostaje emeryturę prezydencką, a Mazowiecki z honorami jest chowany i do tego żałoba narodowa, który jak wiemy komunistą też był, jeden wielki burdel i szwindel...

wolnośc to nie jest bezkarnośc ... masz to co masz dzięki sobie chłopie, jesli nie potrafisz sie odnalesc to ''przelewaj krew '' kto Ci broni?

#338 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Nacjonalizm Pamięasz coś z dzieciaka .Dobre.

#339 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Nacjonalizm kolego, nie wklejaj tutaj wikipediii, bo wikipedia, to żadne źródło to internetowa bzduropedia

Ja idę spać, pora na mnie

Pisze to co uważam za słuszne, i mam prawo do publikowania mych wypowiedzi (jeszcze), moim zdaniem powinna być Norymberga dla komuny, rozliczenie doszczętne tych czerwonych karłów, którzy dzięki układowi w Magdalence, wyszli bez szfanku i jeszcze na tym sie wzbogacili, o krew rządzących mi chodzi oczywiście,

A na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści!

Czołem Wielkiej Polsce!

Edytowany przez gregorius, 12 listopad 2013 - 22:16.

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:12

Nacjonalizm @gregor o jakiej ty krwi mówisz, bo na pewno, nie o krwi wtedy rządzących. Co wg. ciebie mieli zrobić Polacy, wziąć kawałek kijka i pogrozić generalicji, wojsku,milicji. Pieprzysz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"