Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1854 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:26

Nacjonalizm

Stalin dał mojemu i nie tylko dziadkowi na leki . " Wolna Polska" o którą walczył zabrała .
Mam wielu znajomych policjantów i za takie akcje maja płacone extra a tym którzy leżą ranni płacimy 100% wypłaty,my bo policja nie generuje zysków .
Bad moderator - no właśnie chodzi o to że trzeba liczyć sie z czyimś zdaniem w tej sytuacji chodzi o tęcze . Jednym sie podoba a innym nie , ale to nie znaczy że trzeba być burakiem i to niszczyć.
Macie pretensje do Rosji ze nie przeprosiła a może wiecie kiedy kościół przeprosił za swoje wypady kończące sie wielką rzezią i bzykaniem panien w imię Boga? A do kościoła biegacie i jakoś pretensji nie macie . Rosja to wielki i dumny naród który daje utrzymanie nie jednej gospodarce to ona rozdaje karty i koniec .
Bronicie zdebilałych , prostych nie mając żadnych argumentów prócz siły mięśni kretynow i kryminalistów LUDZIE !!!!!!!! OPAMIĘTAJCIE SIEM!!!!

hehe dobre, pewnie nie masz nic przeciwko homoseksualistom i pozniejszym adoptowaniu przez nich dzieci? krzyczysz do innych zeby sie opamietali a sam jestes gdzies daleko we mgle

zeby bylo jasniej, nie bronie i nie usprawiedliwiam tych wybrykow wczorajszych

@bogan

tak samo ZAWSZE na wiejskiej imprezie sa zadymy :)

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 08:36
  •  

#262 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:26

Nacjonalizm Nic nie uogólniamy :P Na marszu narodowców zawsze są zadymy.

#263 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:27

Nacjonalizm Nie no po co zadymy po co w ogole o cos walczyć. najlepiej byc jak żydzi w czasie II wojny światowej niby zgineło ich miliony zamordowane w obozach ale jakoś nie za bardzo słyszałem żeby żydzi przeciwstawiali sie temu czy walczyli. Walczyli za nich inni, min. my Polacy a teraz mamy za swoje bo ci co przeżyli maja pretensje do nas bo słabo ich chroniliśmy .
Teraz cel władz jest taki sam czyli zrobic z nas bezmyslne bydlo którym łatwo rządzic a w razie czego to i tych co nie potrzebni wyrznie sie jak bydło bez wiekszych problemów .

#264 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 12 listopad 2013 - 20:28

Nacjonalizm Nie bądź śmieszny @paweł , w mediach afera że policja nie chroniła tęczy ,że tylo jeden radiowóz był w okolicy , z 2 policjantami w środku którzy to nawet chyba nie wysiedli , a ty takie teorie :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#265 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:28

Nacjonalizm

Na zdjęciach wyraźnie widać jak tęcza zaczyna płonąć to otoczona jest przez policję a w środku może 2-3 osoby....Ludzie się śmieją że została podpalona w asyście policji :D Dla mnie to jedna z wielu prowokacji żeby rozbić marsz . Policjanci w kominiarkach po cywilu też dobrego przykładu nie dają.... Łykajcie dalej wszystko co pokazują w TV....

A Ty dalej łykaj to co widzisz na zdjęciach :P
@OKEY no z tym bydłem to masz rację... było tego trochę na marszu niepodległości :P

Edytowany przez b0gdan, 12 listopad 2013 - 20:31.

#266 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:31

Nacjonalizm OKEY bezmyslne bydło to było wczoraj w tv pokazywane. Przynajmniej spora większość uczestników tego marszu można do tej kategorii zaliczyć. Ci co szarpali drzewko równie dobrze mogli głowami w mór walić na jedno by wyszło. Normalnie myślący człowiek pracuje i nie ma czasu na bójki na ulicach. A nierobom w głowach kanarki się legną i szukają wrażeń.

#267 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 20:32

Nacjonalizm

Xemit może wogóle wypowiedzmy rosji wojne. Już widze jak ci narodowycy stali by na pierwszej lini frontu. Większość uciekała by aż by sie kurzyło. Bohaterami są w kupie. Na wojnie szybko by rurka zmiękła.

Mam inny plan . Na pierwszej lini stali by geje i lezbijki. Ich muskularne ciała i krwiozerczy wygląd wygląd budził by starch w oczach napierajacej armii , jednoczesnie lateksowe mundury odbijały rykoszetem wszelkie pociski.
Drugą linię tworzyli by zoofile wspołnie z nekrofilami , masturbantami i mineciarzami .
Narodowcy się nie liczą,
Gwarantuję kolejny cud, teczowy cud.

#268 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:33

Nacjonalizm Moderator rozgoń mgle oświeć mnie proszę ??

#269 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:34

Nacjonalizm nas polaków (celowo z małej litery) nie lubia i nie chca o nas słyszec juz nigdzie, ani na zachodzie, ani na wschodzie, sami jako naród takze sie nienawidzimy, ciekawe czemu
główny problem moze lezy tu w kraju nad wisła a nie poza granicami

#270 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:34

Nacjonalizm @ Xemit grupy które wymieniłeś nie mienią się obroncami polski. A przynajmniej nie dewastują wszystkiego do okoła w imię niepodległości i patriotyzmu. Wmawiając wszystkim, że tak o to o wolnośc walczą.
Na zachodzie czy wschodzie lubią polaków pracowitych, fachowców. Którzy szanują innych i sami są szanowani. Nie lubią leniwych, zarozumiałych obiboków.

Edytowany przez hubertuss, 12 listopad 2013 - 20:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 20:38

Nacjonalizm i tu się mylisz.
Dewastuja rzec najcenniejszą ,

#272 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Nacjonalizm

OKEY bezmyslne bydło to było wczoraj w tv pokazywane. Przynajmniej spora większość uczestników tego marszu można do tej kategorii zaliczyć. Ci co szarpali drzewko równie dobrze mogli głowami w mór walić na jedno by wyszło. Normalnie myślący człowiek pracuje i nie ma czasu na bójki na ulicach. A nierobom w głowach kanarki się legną i szukają wrażeń.

normalnie myslacy czlowiek nie pisze takich glupot to po pierwsze, po drugie, powiedz mi gdzie ogladales transmisje z marszu? bo ja ogladalem z kilku zrodel (tv czy internet) i w sumie jakbym ogladal tvn 24 to tez bym obraz marszu pamietal jako jedna wielka burda. Z kolei w innych relacjach było zupelnie co innego. To że bedzie burda bylo pewniejsze niz podatki

KS Falubaz

#273 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2715 postów

Nacjonalizm

Nie bądź śmieszny @paweł , w mediach afera że policja nie chroniła tęczy ,że tylo jeden radiowóz był w okolicy , z 2 policjantami w środku którzy to nawet chyba nie wysiedli , a ty takie teorie :P

Media to trąbiły że to marsz podpalił... https://scontent-b-a...989571751_n.jpg

#274 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:39

Nacjonalizm Wydaje mi sie że xemit chyba dopiero do domu wrócił z Warszawy :-) żart oczywiście bez urazy xemit

#275 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:41

Nacjonalizm To nie ten pożar na ulicy sa samochody

#276 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:41

Nacjonalizm hubertuss
fachowców i pracowitych to lubia tylko dlatego ze nie maja innego wyjscia, to czysty biznes a nie miłosc

a wiecie czemu polak to jest taka swinia która wszystkich chce oszukac i byc najmadrzejsza na całym swiecie ? oczywiscie nie wszyscy ale duzy % społeczenstwa
bo duzo polaków ma korzenie zydowskie tylko o tym nie wie, a tej rasy nikomu nie trzeba przedstwiac

Edytowany przez koma666, 12 listopad 2013 - 20:45.

#277 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 12 listopad 2013 - 20:42

Nacjonalizm Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska Narodowa!

Stop homopropagandzie, sto lewactwu, moim zdaniem jak Mikke powiedział dobrze, ze ten homosymbol "równości" spłonął, mam nadzieję, że w niedługim czasie ten okrągłostołowy burdel się rozsypie, i przyjdzie słuszna władza!

Czołem Wielkiej Polsce !
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#278 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 12 listopad 2013 - 20:44

Nacjonalizm

Media to trąbiły że to marsz podpalił... https://scontent-b-a...989571751_n.jpg

No i jak pisałem jeden radiowóz i dwóch policjantów , spory kawałek od tęczy , to jak to niby podpalili????

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#279 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 20:45

Nacjonalizm

Nie no po co zadymy po co w ogole o cos walczyć. najlepiej byc jak żydzi w czasie II wojny światowej niby zgineło ich miliony zamordowane w obozach ale jakoś nie za bardzo słyszałem żeby żydzi przeciwstawiali sie temu czy walczyli. Walczyli za nich inni, min. my Polacy a teraz mamy za swoje bo ci co przeżyli maja pretensje do nas bo słabo ich chroniliśmy .
Teraz cel władz jest taki sam czyli zrobic z nas bezmyslne bydlo którym łatwo rządzic a w razie czego to i tych co nie potrzebni wyrznie sie jak bydło bez wiekszych problemów .

No to następnym razem może u Ciebie na podwórku powalczymy i zrobimy zadymę w ramach wyższych celów, no chyba nie będziesz miał nic przeciwko?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:46

Nacjonalizm

normalnie myslacy czlowiek nie pisze takich glupot to po pierwsze, po drugie, powiedz mi gdzie ogladales transmisje z marszu? bo ja ogladalem z kilku zrodel (tv czy internet) i w sumie jakbym ogladal tvn 24 to tez bym obraz marszu pamietal jako jedna wielka burda. Z kolei w innych relacjach było zupelnie co innego. To że bedzie burda bylo pewniejsze niz podatki

Czy to ważne gdzie oglądałem, skoro wszędzie to samo leciało. NIe pisze, że wszyscy to bydło. Ale jak inaczej nazwać drących gęby, niszczących wsztysto w koło ludzi. Co komu przeszkadzał samochód, bódka, drzewko czy chodnik. Oczywiście jak się nie ma argumentów to najlepiej napisać, że ktoś nie jest normalnie myslący, że jest zmanipulowany itd. Nawiasem mówiąc mam tv naziemną i tvn 24 nie ogladam.