Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1857 odpowiedzi na ten temat

#241 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 19:47

Nacjonalizm Większość pewnie inaczej by pisała gdyby taką rozróbe/manifestacje u nich na wsi zorganizowali. Poleciały by szyby w oknach, spłonoł samochód, ciągnik czy stodoła a może łan zboża. Głupota szybko z głowy by uleciała wraz z górnolotnymi słowami o wolności, patrriotyźmie i posłuszeństwie. Zresztą po co te górnolotne frazesy o patriotyxmie, wolności czy posłuszeństwie dla władzy. Skoro widać było że młodzież chce się wyżyć. Bo co może mieć wspólnego szarpanie drzewka z wolnością? W tv widziałem jak dwóch czy trzech tarmosiło drzewko. czyzby było ono wrogiem narodu? Chodziło o zwykłą awanture. Jak się na stadionach wzieli to towarzystwo szuka wrażeń gdzie indziej. Znieśli służbę zasadniczą. Z jednej strony dobrze bo kasa w błoto nie idzie. Ale z drugiej poganiali by 2 lata takich durni po poligonach to by potem odechciało się na ulicach chuliganić. Dla mnie ta manifestacja/zadyma nie miała nic wspólnego z wolnoscią, patriotyzmem. Była to poprostu burda. Za rok powinni sórowiej karać za takie rzeczy i wszystko. Posiedział by jeden z drugim w pudle z rok to by się odechciało.

Edytowany przez hubertuss, 12 listopad 2013 - 19:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 23:27
  •  

#242 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 19:53

Nacjonalizm @rollo29
jak myslisz ze jestes chociaz troche zabawny to musze Cie zmartwić

@hubertuss

Drzewko samo w sobie nic nie zrobili, targali je tylko po to zeby wyciagnac te pale które je podtrzymywaly, po co byly te pale kazdy wie. Serio smutne jest to że pamietacie marsz przez pryzmat trzech zadym, no ale jak widać przemoc dobrze sie sprzedaje

KS Falubaz

#243 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:00

Nacjonalizm Jak dla mnie temat jest prosty. Policja jest od pilnowania porządku i ma środki oraz uprawnienia żeby interweniować w sytuacjach zagrożenia. To co widziałem w reportażach wszystkich stacji napawało mnie zdumieniem, kordony policji eskortowały tłum idący z flagami i wznoszący różne hasła, a tymczasem grupki bandytów prowadziły działania zaczepne w ich kierunku oraz w kierunku innych zadymiarzy. Logicznie rzecz biorąc wszyscy zadymiarze powinni zostać pojmani przez przeważające liczebnie służby porządkowe, następnie poddani pod wymiar sprawiedliwości a ich tożsamość ujawniona, dopiero wtedy mamy jasny obraz źródła agresji. Dlaczego to nie zostało zrobione? Możemy się tylko domyślać, osobiście obawiam się że mieliśmy do czynienia z prowokacją młodych, sfrustrowanych rzeczywistością ludzi, tylko po to aby ugruntować w społeczeństwie obraz nacjonalisty - bandyty, lub co gorsza bandyty - patrioty.
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#244 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 12 listopad 2013 - 20:00

Nacjonalizm

............... Patryjotyzm jest beee, ale "nowoczesność", wynaturzenia to już jest cacy?

PATRYJOTYZM ? a co to takiego? Zdaje się chciałeś niedawno kogoś douczać , nazywałeś gimbusem itd . Nie nakłamałem na profilu i mam 40 lat . Dlatego wiem że te zadymy z Patriotyzmem nie maja nic wspólnego .
@ Matey mówisz że to głupoty ? prowokacje? ciekawe że zawsze w marszu narodowców są największe zadymy .......

Jest śmieszne to co napisał @ rollo a ty @Matey przez jaki pryzmat patrzysz że widzisz tak jakoś nie obiektywnie????

Edytowany przez mariuszd93, 12 listopad 2013 - 20:04.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#245 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:01

Nacjonalizm na co wogóle nam 11 listopada skoro i tak jestesmy niewolnikami ?
ja aby słysze ciagle o nowych obowiazkach i podatkach w kazdej dziedzinie zycia, gdzie ta wolnosc i niepodległosc ?

#246 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:03

Nacjonalizm Gdyby posłuchać Bosaka czy Zawiszę to oni mówią prawie tak jak pisze rollo29. Nic nie wiedzą to wszystko robił nie wiadomo kto. Nie wieadomo jakie osoby ochrona wpószczała i wypuszczała z pochodu. Nie wiadomo co się działo. Udają teraz, że nie wiedzą o co chodzi. Zastanawiające jest, że nie chcieli zmienić trasy. Tak aby nie przebiegała przy ambasadzie, skłocie czy placu na którym jest tęcza. Czy nie chodziło o to, aby z pochodu wyskakiwały grupy. Szukające zaczepki i dewastujące te miejsca. Po czym, gdy pojawiła się policja szybko do marszu wracały udając grzecznych.
Jak dla mnie to jak pisałem wyżej najbardziej nie popisała się policja i służby miasta.
Co do przemocy. Pogadają jeszcze dzień czy dwa w tv. Dla mnie to bez różnicy, tylko dziwi mnie kaceptacja chuliganerii przez co niektórych. Zaproście ich do siebie na wieś na pole do obejścia. Niech zaszaleją. Zobaczymy czy zadowoleni będzieice.

Edytowany przez hubertuss, 12 listopad 2013 - 20:08.

#247 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 20:05

Nacjonalizm

Była to poprostu burda. Za rok powinni surowiej karać za takie rzeczy i wszystko. Posiedział by jeden z drugim w pudle z rok to by się odechciało.

Co posiedział? ;[ powinien to tam odrobić, więzienie to nie kurort wypoczynkowy. ;[

#248 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:09

Nacjonalizm Myślisz, że oni nadają się do jakiej kolwiek pracy. Wiekszość pracą nie jest zainteresowana zwłaszcza fizyczną. Niestety w polsce nie ma przymusowej pracy w więzieniu a szkoda.

#249 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 12 listopad 2013 - 20:11

Nacjonalizm

Jak co roku młodzi polscy patrioci w dniu swojego święta zostali zaatakowani przez siepaczy Tuska i agentów Putina . Przecież w Marszu Niepodległości uczestniczyły całe rodziny ochraniane przez dzielnych i wysportowanych kibiców . Ta pedalska tęcza zapaliła się sama poprzez zapalnik umieszczony w niej przez jej lewackiego autora . A ruską ambasadę próbowali podpalić sami ruscy ,aby sprowokować konflikt z Polską.i to uczestnicy marszu przegnali prowokatorów i zgasili pożary wokół ambasady :D :D :D :D :D :D :D

A ja myślę że sprawą tęczy powinien zając sie Antoni M. ewidentnie było słychać wybuchy :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#250 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:12

Nacjonalizm

PATRYJOTYZM ? a co to takiego? Zdaje się chciałeś niedawno kogoś douczać , nazywałeś gimbusem itd . Nie nakłamałem na profilu i mam 40 lat . Dlatego wiem że te zadymy z Patriotyzmem nie maja nic wspólnego .
@ Matey mówisz że to głupoty ? prowokacje? ciekawe że zawsze w marszu narodowców są największe zadymy .......

Moze dlatego że jest tam najwięcej osób? udział w zadymach brał mały procent osób, moze z 5-7% Wez pod uwage to że w tym procencie są osoby które są tam tylko dla zadymy z jednej jak i z drugiej strony. Nie wiem czemu tak uogólniacie, idąc takim tokiem rozumowania można powiedzieć że na wsi mieszkają pijaki i wandale, bo przecież sklep jest okupowany od otwarcia do zamknięcia, a i imprezy wiejskiej bez bijatyki nie ma, chyba troche kiepsko tak uogólniać nie?

[/size]

Co posiedział? ;[ powinien to tam odrobić, więzienie to nie kurort wypoczynkowy. ;[

jak to nie, widziałeś w jakim "więzieniu" siedzi mama madzi?

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:14

Nacjonalizm obecnie w polsce jest duuuzo wiekszy burdel niz po obaleniu komunizmu

#252 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:16

Nacjonalizm Tego od tęczy już złapali. jak wybeceluje 70 tys plus grzywna i koszta sądowe to się rozumu nauczy. Swoją droga dlaczego nikt nie ubolewa nad tym, że dorosły człowiek mający 21 lat jest głupi jak but. Jak widac było w tv wiele takich osób jest wśród nas. Jak to świadczy o społeczeństwie.?

#253 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:17

Nacjonalizm

[/size]

Święte słowa... a jeśli sprzątanie własnego bałaganu jest dla nich za trudne to zapraszam do siebie, mam całe kilometry rowów melioracyjnych do czyszczenia, nawet łopaty pożyczę.....
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#254 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 12 listopad 2013 - 20:17

Nacjonalizm koma666- a skąd to możesz wiedziec , jak waliłeś wtedy w pieluchy?

Edytowany przez kozulek2, 12 listopad 2013 - 20:18.

#255 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 20:19

Nacjonalizm

na właśnie 120tyś to same miasto ale trzeba będzie też zapłacić rosjanom za straty na ambasadzie powinni to uregulować oranizacje troremają takich nie opowiedzialny elektorat

Mam pomysł by zrekompensować Rosjanom straty , a mianowicie - rząd polski powien przestać z takim maniakalnym uporem domagac się zwrotu 80 ton duraluminium. Licząc skromnie po 4 zł za kg , z nawiązką starczy na restaurację budynku , zieleni i ogrodzenia. Jeśli doliczymy do tego koszty codziennie słanych upomnień , kilkukrotnie wykonywanych telefonów dotyczących zwrotu feralnego metalu bilans wyjdzie dodatni .

#256 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:20

Nacjonalizm kozulek
a ty w pampersy ?

Edytowany przez koma666, 12 listopad 2013 - 20:20.

#257 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:20

Nacjonalizm A pieluch w sklepach nie było i nie nadążyli rodzice z praniem.

#258 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:22

Nacjonalizm Stalin dał mojemu i nie tylko dziadkowi na leki . " Wolna Polska" o którą walczył zabrała .
Mam wielu znajomych policjantów i za takie akcje maja płacone extra a tym którzy leżą ranni płacimy 100% wypłaty,my bo policja nie generuje zysków .
Bad moderator - no właśnie chodzi o to że trzeba liczyć sie z czyimś zdaniem w tej sytuacji chodzi o tęcze . Jednym sie podoba a innym nie , ale to nie znaczy że trzeba być burakiem i to niszczyć.
Macie pretensje do Rosji ze nie przeprosiła a może wiecie kiedy kościół przeprosił za swoje wypady kończące sie wielką rzezią i bzykaniem panien w imię Boga? A do kościoła biegacie i jakoś pretensji nie macie . Rosja to wielki i dumny naród który daje utrzymanie nie jednej gospodarce to ona rozdaje karty i koniec .
Bronicie zdebilałych , prostych nie mając żadnych argumentów prócz siły mięśni kretynow i kryminalistów LUDZIE !!!!!!!! OPAMIĘTAJCIE SIEM!!!!

#259 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:23

Nacjonalizm Xemit może wogóle wypowiedzmy rosji wojne. Już widze jak ci narodowycy stali by na pierwszej lini frontu. Większość uciekała by aż by sie kurzyło. Bohaterami są w kupie. Na wojnie szybko by rurka zmiękła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 20:23

Nacjonalizm Na zdjęciach wyraźnie widać jak tęcza zaczyna płonąć to otoczona jest przez policję a w środku może 2-3 osoby....Ludzie się śmieją że została podpalona w asyście policji :D Dla mnie to jedna z wielu prowokacji żeby rozbić marsz . Policjanci w kominiarkach po cywilu też dobrego przykładu nie dają.... Łykajcie dalej wszystko co pokazują w TV....