Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1867 odpowiedzi na ten temat

#221 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 14:07

Nacjonalizm

@mariusz Chyba lekko przesadziłes albo i nie lekko. Przeciez to nie narodowcy palili ,rzucali kamieniami itp tylko garstka kiboli którzy nie wazne z jakiego powodu wazne aby komuś dac w mordę . całkiem możliwe że w takich sytuacjach robione sa prowokacje i ktos płaci komus za to aby troche narobił hałasu tylko po to aby w tv mieli o czym mówić przez kolejne kilka dni .

Dokładnie. Jesli założyć "kretowi " szalik Lecha ,Poznań baczny obserwator, TVN uzna że winni sa kibole Lecha , jesli zas moherowy beret - słuchacze radia Maryja. jeśli zaś takowy bedzie posiadaczem choćby jednej kończyny , z pewnościa jest z PiS lub agentem samego Prezesa (nie mylić z premierem , gdyż każda sznująca gazeta tego tytulu uzywa wobec wszyskich byłych na tym stanowisku poza jedną osobą)
A jak opisac to wynaturzenie http://citisus.salon...-i-dobra-wladza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 11:43
  •  

#222 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 14:25

Nacjonalizm Czy to narodowcy czy lewacy. Kazdemu zalezalo na zadymie. Sam słyszałem jak dzisiaj w tv mieszkaniec skłotu mówił, aby zakazu noszenia kominiarek nie znosić. Po co? Widziałem też jak mieszkańcy skłotu z dachu rzucali czym popadnie. To samo narodowcy. Zoraganizowali sobie marsz a w środku grupki, które organizowały "wypady" A to do teczy, którą podpalili a to do ambasady czy skłotu. Potem zawsze można powiedzieć. Że się nie wie co to za ludzie itd. Pomysł z własną ochroną marszu to kpina. Mojm zdaniem najbardziej zawiniły służby. Policja i władze miasta, wierząc organizatorom na piękne oczy. To, że spalili jakąś tam tęcze czy porzucali się kamieniami z skłotersami pal licho. Nie wiem tylko poco zaczepiali ambasade. Te 120 tys to bez tego co zniszczono w ambasadzie. Teraz ruscy będą mieli znowu argumenty jacy to oni biedni a jacy źli są polacy. Nie wspominam juz o tym, że mogą tam znaleźć się podobni debile, którzy np zechcą się zemścić na kierowcy polskiego tira, który cięzko na chleb pracuje. Dla mnie za takie imprezy powinny być wysokie kary i pożądny dozór policji.

#223 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 15:16

Nacjonalizm Xemit przestań , proszę cię 120 tys chyba euro sama wypłata dla policji,odbudowa tęczy interwencja straż pożarnej , paliwo ,samochody spalone,roszczenie Rosji ... Na koncercie madonny nikt nie ucierpiał a tu niewinni policjanci sa poszkodowani . Jednak pierwsza cześć postu jak najbardziej jestem za. Z ostatniej chwili koszt tęczy -160 tyś

Master - wyłącz komputer i radio Maryja :-)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#224 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 16:01

Nacjonalizm No tak , gdyby w Warszawie panowała sielanka , policja pracowała by za darmo , wożąc się własnymi pojazami tankowanymi za własne pieniądze
Jesli chodzi zas o teczę , to wybacz, mi i wielu podobnym że w zupełnosci wystarczy ta która powstaje podczas przenikania widma słonecznego przez drobiny deszczu więc odbudowa jej nie jest potrzebą chwili.
Ciekaw jestem co na ową tęczę i jej lokalizację mówi główny architekt Warszawy i jak sie owa opinia ma do opini o lokacji pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej jeśli uwzględnić wymagania kustosza.
Mam nadzieję ze Rosja nie wystąpi z roszczebniami za zniszczenia ambasady, mając na uwadze fakt, ze Polska dobrowolnie zrezygnowała ze swojej strony , za odszkodowania wynikłe z utraty majątku pozostawionego poza granicami byłej RP, oraz zagrabionego przez Armie Czerwoną na obecnym terenie.

Co do strat ja mam takie dane http://www.gazetalub.../KRAJ/131119884 i jeśli wartość tęczy bądzie rosła w takim tempie , to za 6 msc jeej wrtosc przekroczy dochód narodowy brutto w przyszłym roku.

Edytowany przez xemit, 12 listopad 2013 - 16:08.

#225 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 16:20

Nacjonalizm Xemit no chłopie sam chyba nie wierzysz w to co piszesz?!! Powiadasz wiec że dobrze że sa oszołomy bo przenajmniej policja ma co robić.? Aaaaaaaaaaa!!!!! Szok
A do samej tęczy- czyli jak coś sie komuś nie podoba to można zniszczyć ? Ciekawe podejście.
Żyjemy w innej żeczywistości, nigdy już nie otrzymamy zadość uczynienie co nieznaczy że musimy sobie rekompensować to w taki czy inny sposób .

Co do strat to w tvn24 też mówili o 120 tys wstępny szacunek

#226 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 16:27

Nacjonalizm A cóż cię tak szokuje ???? Myslisz ze owi policjancji jak nie ma zadymy to nie biorą pensji. Czyżby jak onegdaj średniowieczna armia , policja była zaciężna i nabór był zalezny od potrzeby chwili? Bo ja w całej swojej nieświadomosci myślałem że są to pracownicy etatowi , zarabiający kasę niezaleznie od sytuacji.
Idac twoją drogą myślenia w wojsku dochodzi do strasznej malwersacji srodków publicznych, gdyż wojny nie widać a pensyjki lecą.

Edytowany przez xemit, 12 listopad 2013 - 16:29.

#227 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 16:40

Nacjonalizm swoją drogą ta tęcza ponoć spaliła się drugi raz, widocznie tak chciał los :)

http://wpolityce.pl/...-spalonej-teczy

KS Falubaz

#228 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 16:41

Nacjonalizm Fakt faktem, że policja musiała dojechac z wielu regionów polski. To samo jest przed meczami tgz wysokiego ryzyka. Gdzie mobilizowana jest policja i ściągane posiłki z innych egionów kraju. Za pieniądze podatników pilnują grup oszołomów, których energia rozpiera.
Co do tęczy fakt mi ona tam nie pasuje. Wyglada kiczowato na tle raczej zabytkowej scenerii placu.

#229 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1536 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 17:30

Nacjonalizm

Czy to narodowcy czy lewacy. Kazdemu zalezalo na zadymie. Sam słyszałem jak dzisiaj w tv mieszkaniec skłotu mówił, aby zakazu noszenia kominiarek nie znosić. Po co? Widziałem też jak mieszkańcy skłotu z dachu rzucali czym popadnie. To samo narodowcy. Zoraganizowali sobie marsz a w środku grupki, które organizowały "wypady" A to do teczy, którą podpalili a to do ambasady czy skłotu. Potem zawsze można powiedzieć. Że się nie wie co to za ludzie itd. Pomysł z własną ochroną marszu to kpina. Mojm zdaniem najbardziej zawiniły służby. Policja i władze miasta, wierząc organizatorom na piękne oczy. To, że spalili jakąś tam tęcze czy porzucali się kamieniami z skłotersami pal licho. Nie wiem tylko poco zaczepiali ambasade. Te 120 tys to bez tego co zniszczono w ambasadzie. Teraz ruscy będą mieli znowu argumenty jacy to oni biedni a jacy źli są polacy. Nie wspominam juz o tym, że mogą tam znaleźć się podobni debile, którzy np zechcą się zemścić na kierowcy polskiego tira, który cięzko na chleb pracuje. Dla mnie za takie imprezy powinny być wysokie kary i pożądny dozór policji.

Już się zemścili bo stoję trzeci dzień w Petersburgu na Urzedzie celnym a na granicach to zawsze mają się do czego przyczepić nikt nie płaci tylko polak. Po prostu nie lubią nas tak jak my ich

#230 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 17:44

Nacjonalizm Xemit słyszałeś o nadgodzinach? Ale widzę ze nie da rady wytłumaczyć ci że chamstwo trzeba tępiç.
Jak chce sie psa udeżyć to zawsze kija znajdziesz. I to mnie dziwi że inteligentni ludzie takie głupoty wypiują . Czyli co ja zniszczę wasze zasiewy albo pomaluje wasze domy na fioletowy bo mi tak sie podoba ? A gdzie poszanowanie uczuć i godności innych ludzi ?!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share mirek767

mirek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 18:03

Nacjonalizm tak z nudów oglądałem wczoraj mniej więcej o tej porze Polsat News i widząc to wszystko tylko jedna myśl przyszła mi do głowy -"Polacy to się umieją bawić"

#232 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 12 listopad 2013 - 18:19

Nacjonalizm Master - wyłącz komputer i radio Maryja :-)

Jakie radio Maryja? Nie słucham tej rozgłośni ale mam do niej szacunek. Drogi kolego, nie opieraj swoich przekonań na TVN. Tęcza taka droga? Ponoć była z niepalnych materiałów. Widać jak Hania z kolegami zamawiali materiały (daj byle co a resztą się podzielimy). I ona nie spaliła się drugi, tylko czwarty albo piąty raz. To chyba znaczy że ludzie nie chcą tego, prawda? Żadnych odszkodowań pieniężnych za budkę nie będzie. Stoi już nowa. Niech Rosja przeprosi za zabory, wojny, Katyń i lata komunizmu. Wtedy można przepraszać za to że przypadkiem od racy zajęła się budka (dopiero za szóstym razem<żart>).
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#233 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 18:32

Nacjonalizm

Xemit słyszałeś o nadgodzinach? Ale widzę ze nie da rady wytłumaczyć ci że chamstwo trzeba tępiç.

Nie nie słyszalem .
http://www.dziennikz...jecia,id,t.html

Edytowany przez xemit, 12 listopad 2013 - 18:32.

#234 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 18:41

Nacjonalizm @master, a nie przyszło Ci do głowy, że za tego debila wszyscy solidarnie zapłacimy? Nie później, niż za 2 tygodnie, będzie duża wpadka z żywnością na granicy. Jeżeli ktoś jest silniejszy i stoi zdecydowanie wyżej niż ja, to nie rzucam się z łapami i nie podskakuję jak pajac, bo to nic nie da, jedynie można dostać po mordzie lub zostać oplutym. Z Miszkom trzeba umiejętnie, miło i grzecznie sprzedać wszystko co potrzebują i czego nie potrzebują, ale zadowoleni to wezmą. W tej chwili nie karabin i podkuty but załatwia sprawy definitywnie tylko kasa.
Wiesz co oni powiedzą na "Niech Rosja przeprosi za zabory, wojny, Katyń i lata komunizmu." Zabory? jakie przecież to wy przyszliście na kolanach do Kasi. Katyń? jaki Katyń przecież żaden z waszych sojuszników mając pełną wiedze o tym miejscu, nie zająkną się o nim. Komuna? to był zwykły targ, w którym bydło nie miało głosu.

Edytowany przez agromatik, 12 listopad 2013 - 18:48.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#235 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 18:42

Nacjonalizm Nasz rząd ale i nie tylko nasz chcieli by aby wszyscy grzecznie słuchali ich i podporządkowywali sie ich poleceniom. Niestety rządy maja inne cele niz zwykli ludzie i będą zwalczać wszelkie przejawy buntu i samodzielnego myślenia. Polityka to zamkniety krąg i nie wazne jaka partia rzadzi zawsze ci sami ludzie sa albo w rzadzie albo w opozycji ale zawsze na stołkach . A co by sie stalo gdyby jakiś inny ruch do tej pory nie obecny w polityce zyskał by na popularnosci i zaczął patrzec im na rece? Jeśli kilka czy kilkanaście osób zaczyna byc dla nich niewygodnymi to jakims dziwnym trafem popełniaja samobójstwa, nie wspomnę o Smoleńsku bo jeszcze nie wiem do końca co mam o tym myślec ale jak dla mnie wszystkie te ostatnie wydarzenia są bardzo dziwne. Jakos nikt będący przychylnym obecnie rzadzacym nie popełnia samobójstwa ale jak ktos cos wspomni że "cos wiem ale zastanawiam sie czy powiedziec " to zanim powie strzela sobie dwa razy w łeb albo wiesza sie na sznurze z nie zacisnietą pętlą albo jak poseł Jankowski dostaje świra .
Właśnie siedzę i ogladam tv i jest tak jak mowiłem wcześniej , mam wrażenie że ta zadyma była sponsorowana tylko po to aby w tv mieli o czym mowic przez kolejne kilka dni.

#236 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 18:53

Nacjonalizm

Czyli co ja zniszczę wasze zasiewy albo pomaluje wasze domy na fioletowy bo mi tak sie podoba ? A gdzie poszanowanie uczuć i godności innych ludzi ?!

@Hereford To jest tak zwana moralność Kalego. Czyli Kali krowę komuś może podp.....ć, ale już Kalemu nie, bo to przestępstwo.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#237 Share adhock

adhock

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 19:24

Nacjonalizm

Dobrze że była komuna ,

Po pierwsze, czy aby na pewno dobrze? A po drugie, 'JEST', nie 'BYŁA'. Ktoś wam koledzy zamydlił oczy, że zmienił się ustrój. Zmienili się jedynie ludzie na stołkach.

Jak by żył w wolnej polsce to nie dożył by do 60. Nie potrafimy życ w wolnej Polsce tym bardziej jej szanować .

,

Co nazywasz wolną Polską? Uważasz, że jesteśmy wolni???

#238 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 19:31

Nacjonalizm jak widać na przykładzie kilku osób u góry propaganda medialna zbiera żniwo :)

gratuluje skupiania się na głupotach jakimi są 120 tysiące zł strat, nie widząc tego ile jest tracone wyżej :)

Xemit słyszałeś o nadgodzinach? Ale widzę ze nie da rady wytłumaczyć ci że chamstwo trzeba tępiç.
Jak chce sie psa udeżyć to zawsze kija znajdziesz. I to mnie dziwi że inteligentni ludzie takie głupoty wypiują . Czyli co ja zniszczę wasze zasiewy albo pomaluje wasze domy na fioletowy bo mi tak sie podoba ? A gdzie poszanowanie uczuć i godności innych ludzi ?!

To maluj, ale licz sie z tym że ktoś też Cie może przemalować

KS Falubaz

#239 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 769 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 12 listopad 2013 - 19:38

Nacjonalizm na właśnie 120tyś to same miasto ale trzeba będzie też zapłacić rosjanom za straty na ambasadzie powinni to uregulować oranizacje troremają takich nie opowiedzialny elektorat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share rollo29

rollo29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 19:47

Nacjonalizm Jak co roku młodzi polscy patrioci w dniu swojego święta zostali zaatakowani przez siepaczy Tuska i agentów Putina . Przecież w Marszu Niepodległości uczestniczyły całe rodziny ochraniane przez dzielnych i wysportowanych kibiców . Ta pedalska tęcza zapaliła się sama poprzez zapalnik umieszczony w niej przez jej lewackiego autora . A ruską ambasadę próbowali podpalić sami ruscy ,aby sprowokować konflikt z Polską.i to uczestnicy marszu przegnali prowokatorów i zgasili pożary wokół ambasady :D :D :D :D :D :D :D