master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

hubertuss    4652

Tego od tęczy już złapali. jak wybeceluje 70 tys plus grzywna i koszta sądowe to się rozumu nauczy. Swoją droga dlaczego nikt nie ubolewa nad tym, że dorosły człowiek mający 21 lat jest głupi jak but. Jak widac było w tv wiele takich osób jest wśród nas. Jak to świadczy o społeczeństwie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

[/size]

 

Co posiedział? ;[ powinien to tam odrobić, więzienie to nie kurort wypoczynkowy. ;[

 

Święte słowa... a jeśli sprzątanie własnego bałaganu jest dla nich za trudne to zapraszam do siebie, mam całe kilometry rowów melioracyjnych do czyszczenia, nawet łopaty pożyczę.....


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

koma666- a skąd to możesz wiedziec , jak waliłeś wtedy w pieluchy?

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na właśnie 120tyś to same miasto ale trzeba będzie też zapłacić rosjanom za straty na ambasadzie powinni to uregulować oranizacje troremają takich nie opowiedzialny elektorat

 

 

Mam pomysł by zrekompensować Rosjanom straty , a mianowicie - rząd polski powien przestać z takim maniakalnym uporem domagac się zwrotu 80 ton duraluminium. Licząc skromnie po 4 zł za kg , z nawiązką starczy na restaurację budynku , zieleni i ogrodzenia. Jeśli doliczymy do tego koszty codziennie słanych upomnień , kilkukrotnie wykonywanych telefonów dotyczących zwrotu feralnego metalu bilans wyjdzie dodatni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Stalin dał mojemu i nie tylko dziadkowi na leki . " Wolna Polska" o którą walczył zabrała .

Mam wielu znajomych policjantów i za takie akcje maja płacone extra a tym którzy leżą ranni płacimy 100% wypłaty,my bo policja nie generuje zysków .

Bad moderator - no właśnie chodzi o to że trzeba liczyć sie z czyimś zdaniem w tej sytuacji chodzi o tęcze . Jednym sie podoba a innym nie , ale to nie znaczy że trzeba być burakiem i to niszczyć.

Macie pretensje do Rosji ze nie przeprosiła a może wiecie kiedy kościół przeprosił za swoje wypady kończące sie wielką rzezią i bzykaniem panien w imię Boga? A do kościoła biegacie i jakoś pretensji nie macie . Rosja to wielki i dumny naród który daje utrzymanie nie jednej gospodarce to ona rozdaje karty i koniec .

Bronicie zdebilałych , prostych nie mając żadnych argumentów prócz siły mięśni kretynow i kryminalistów LUDZIE !!!!!!!! OPAMIĘTAJCIE SIEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Xemit może wogóle wypowiedzmy rosji wojne. Już widze jak ci narodowycy stali by na pierwszej lini frontu. Większość uciekała by aż by sie kurzyło. Bohaterami są w kupie. Na wojnie szybko by rurka zmiękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Na zdjęciach wyraźnie widać jak tęcza zaczyna płonąć to otoczona jest przez policję a w środku może 2-3 osoby....Ludzie się śmieją że została podpalona w asyście policji :D Dla mnie to jedna z wielu prowokacji żeby rozbić marsz . Policjanci w kominiarkach po cywilu też dobrego przykładu nie dają.... Łykajcie dalej wszystko co pokazują w TV....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Stalin dał mojemu i nie tylko dziadkowi na leki . " Wolna Polska" o którą walczył zabrała .

Mam wielu znajomych policjantów i za takie akcje maja płacone extra a tym którzy leżą ranni płacimy 100% wypłaty,my bo policja nie generuje zysków .

Bad moderator - no właśnie chodzi o to że trzeba liczyć sie z czyimś zdaniem w tej sytuacji chodzi o tęcze . Jednym sie podoba a innym nie , ale to nie znaczy że trzeba być burakiem i to niszczyć.

Macie pretensje do Rosji ze nie przeprosiła a może wiecie kiedy kościół przeprosił za swoje wypady kończące sie wielką rzezią i bzykaniem panien w imię Boga? A do kościoła biegacie i jakoś pretensji nie macie . Rosja to wielki i dumny naród który daje utrzymanie nie jednej gospodarce to ona rozdaje karty i koniec .

Bronicie zdebilałych , prostych nie mając żadnych argumentów prócz siły mięśni kretynow i kryminalistów LUDZIE !!!!!!!! OPAMIĘTAJCIE SIEM!!!!

 

hehe dobre, pewnie nie masz nic przeciwko homoseksualistom i pozniejszym adoptowaniu przez nich dzieci? krzyczysz do innych zeby sie opamietali a sam jestes gdzies daleko we mgle

 

zeby bylo jasniej, nie bronie i nie usprawiedliwiam tych wybrykow wczorajszych

 

@bogan

 

tak samo ZAWSZE na wiejskiej imprezie sa zadymy :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nie no po co zadymy po co w ogole o cos walczyć. najlepiej byc jak żydzi w czasie II wojny światowej niby zgineło ich miliony zamordowane w obozach ale jakoś nie za bardzo słyszałem żeby żydzi przeciwstawiali sie temu czy walczyli. Walczyli za nich inni, min. my Polacy a teraz mamy za swoje bo ci co przeżyli maja pretensje do nas bo słabo ich chroniliśmy .

Teraz cel władz jest taki sam czyli zrobic z nas bezmyslne bydlo którym łatwo rządzic a w razie czego to i tych co nie potrzebni wyrznie sie jak bydło bez wiekszych problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie bądź śmieszny @paweł , w mediach afera że policja nie chroniła tęczy ,że tylo jeden radiowóz był w okolicy , z 2 policjantami w środku którzy to nawet chyba nie wysiedli , a ty takie teorie :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Na zdjęciach wyraźnie widać jak tęcza zaczyna płonąć to otoczona jest przez policję a w środku może 2-3 osoby....Ludzie się śmieją że została podpalona w asyście policji :D Dla mnie to jedna z wielu prowokacji żeby rozbić marsz . Policjanci w kominiarkach po cywilu też dobrego przykładu nie dają.... Łykajcie dalej wszystko co pokazują w TV....

A Ty dalej łykaj to co widzisz na zdjęciach :P

@OKEY no z tym bydłem to masz rację... było tego trochę na marszu niepodległości :P

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

OKEY bezmyslne bydło to było wczoraj w tv pokazywane. Przynajmniej spora większość uczestników tego marszu można do tej kategorii zaliczyć. Ci co szarpali drzewko równie dobrze mogli głowami w mór walić na jedno by wyszło. Normalnie myślący człowiek pracuje i nie ma czasu na bójki na ulicach. A nierobom w głowach kanarki się legną i szukają wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Xemit może wogóle wypowiedzmy rosji wojne. Już widze jak ci narodowycy stali by na pierwszej lini frontu. Większość uciekała by aż by sie kurzyło. Bohaterami są w kupie. Na wojnie szybko by rurka zmiękła.

Mam inny plan . Na pierwszej lini stali by geje i lezbijki. Ich muskularne ciała i krwiozerczy wygląd wygląd budził by starch w oczach napierajacej armii , jednoczesnie lateksowe mundury odbijały rykoszetem wszelkie pociski.

Drugą linię tworzyli by zoofile wspołnie z nekrofilami , masturbantami i mineciarzami .

Narodowcy się nie liczą,

Gwarantuję kolejny cud, teczowy cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

nas polaków (celowo z małej litery) nie lubia i nie chca o nas słyszec juz nigdzie, ani na zachodzie, ani na wschodzie, sami jako naród takze sie nienawidzimy, ciekawe czemu

główny problem moze lezy tu w kraju nad wisła a nie poza granicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@ Xemit grupy które wymieniłeś nie mienią się obroncami polski. A przynajmniej nie dewastują wszystkiego do okoła w imię niepodległości i patriotyzmu. Wmawiając wszystkim, że tak o to o wolnośc walczą.

Na zachodzie czy wschodzie lubią polaków pracowitych, fachowców. Którzy szanują innych i sami są szanowani. Nie lubią leniwych, zarozumiałych obiboków.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

i tu się mylisz.

Dewastuja rzec najcenniejszą ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

OKEY bezmyslne bydło to było wczoraj w tv pokazywane. Przynajmniej spora większość uczestników tego marszu można do tej kategorii zaliczyć. Ci co szarpali drzewko równie dobrze mogli głowami w mór walić na jedno by wyszło. Normalnie myślący człowiek pracuje i nie ma czasu na bójki na ulicach. A nierobom w głowach kanarki się legną i szukają wrażeń.

 

normalnie myslacy czlowiek nie pisze takich glupot to po pierwsze, po drugie, powiedz mi gdzie ogladales transmisje z marszu? bo ja ogladalem z kilku zrodel (tv czy internet) i w sumie jakbym ogladal tvn 24 to tez bym obraz marszu pamietal jako jedna wielka burda. Z kolei w innych relacjach było zupelnie co innego. To że bedzie burda bylo pewniejsze niz podatki


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Wydaje mi sie że xemit chyba dopiero do domu wrócił z Warszawy :-) żart oczywiście bez urazy xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj