master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A cóż cię tak szokuje ???? Myslisz ze owi policjancji jak nie ma zadymy to nie biorą pensji. Czyżby jak onegdaj średniowieczna armia , policja była zaciężna i nabór był zalezny od potrzeby chwili? Bo ja w całej swojej nieświadomosci myślałem że są to pracownicy etatowi , zarabiający kasę niezaleznie od sytuacji.

Idac twoją drogą myślenia w wojsku dochodzi do strasznej malwersacji srodków publicznych, gdyż wojny nie widać a pensyjki lecą.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Fakt faktem, że policja musiała dojechac z wielu regionów polski. To samo jest przed meczami tgz wysokiego ryzyka. Gdzie mobilizowana jest policja i ściągane posiłki z innych egionów kraju. Za pieniądze podatników pilnują grup oszołomów, których energia rozpiera.

Co do tęczy fakt mi ona tam nie pasuje. Wyglada kiczowato na tle raczej zabytkowej scenerii placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Czy to narodowcy czy lewacy. Kazdemu zalezalo na zadymie. Sam słyszałem jak dzisiaj w tv mieszkaniec skłotu mówił, aby zakazu noszenia kominiarek nie znosić. Po co? Widziałem też jak mieszkańcy skłotu z dachu rzucali czym popadnie. To samo narodowcy. Zoraganizowali sobie marsz a w środku grupki, które organizowały "wypady" A to do teczy, którą podpalili a to do ambasady czy skłotu. Potem zawsze można powiedzieć. Że się nie wie co to za ludzie itd. Pomysł z własną ochroną marszu to kpina. Mojm zdaniem najbardziej zawiniły służby. Policja i władze miasta, wierząc organizatorom na piękne oczy. To, że spalili jakąś tam tęcze czy porzucali się kamieniami z skłotersami pal licho. Nie wiem tylko poco zaczepiali ambasade. Te 120 tys to bez tego co zniszczono w ambasadzie. Teraz ruscy będą mieli znowu argumenty jacy to oni biedni a jacy źli są polacy. Nie wspominam juz o tym, że mogą tam znaleźć się podobni debile, którzy np zechcą się zemścić na kierowcy polskiego tira, który cięzko na chleb pracuje. Dla mnie za takie imprezy powinny być wysokie kary i pożądny dozór policji.

 

Już się zemścili bo stoję trzeci dzień w Petersburgu na Urzedzie celnym a na granicach to zawsze mają się do czego przyczepić nikt nie płaci tylko polak. Po prostu nie lubią nas tak jak my ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Xemit słyszałeś o nadgodzinach? Ale widzę ze nie da rady wytłumaczyć ci że chamstwo trzeba tępiç.

Jak chce sie psa udeżyć to zawsze kija znajdziesz. I to mnie dziwi że inteligentni ludzie takie głupoty wypiują . Czyli co ja zniszczę wasze zasiewy albo pomaluje wasze domy na fioletowy bo mi tak sie podoba ? A gdzie poszanowanie uczuć i godności innych ludzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek767    46

tak z nudów oglądałem wczoraj mniej więcej o tej porze Polsat News i widząc to wszystko tylko jedna myśl przyszła mi do głowy -"Polacy to się umieją bawić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Master - wyłącz komputer i radio Maryja :-)

 

 

 

 

Jakie radio Maryja? Nie słucham tej rozgłośni ale mam do niej szacunek. Drogi kolego, nie opieraj swoich przekonań na TVN. Tęcza taka droga? Ponoć była z niepalnych materiałów. Widać jak Hania z kolegami zamawiali materiały (daj byle co a resztą się podzielimy). I ona nie spaliła się drugi, tylko czwarty albo piąty raz. To chyba znaczy że ludzie nie chcą tego, prawda? Żadnych odszkodowań pieniężnych za budkę nie będzie. Stoi już nowa. Niech Rosja przeprosi za zabory, wojny, Katyń i lata komunizmu. Wtedy można przepraszać za to że przypadkiem od racy zajęła się budka (dopiero za szóstym razem<żart>).


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Xemit słyszałeś o nadgodzinach? Ale widzę ze nie da rady wytłumaczyć ci że chamstwo trzeba tępiç.

 

Nie nie słyszalem .

http://www.dziennikz...jecia,id,t.html

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@master, a nie przyszło Ci do głowy, że za tego debila wszyscy solidarnie zapłacimy? Nie później, niż za 2 tygodnie, będzie duża wpadka z żywnością na granicy. Jeżeli ktoś jest silniejszy i stoi zdecydowanie wyżej niż ja, to nie rzucam się z łapami i nie podskakuję jak pajac, bo to nic nie da, jedynie można dostać po mordzie lub zostać oplutym. Z Miszkom trzeba umiejętnie, miło i grzecznie sprzedać wszystko co potrzebują i czego nie potrzebują, ale zadowoleni to wezmą. W tej chwili nie karabin i podkuty but załatwia sprawy definitywnie tylko kasa.

Wiesz co oni powiedzą na "Niech Rosja przeprosi za zabory, wojny, Katyń i lata komunizmu." Zabory? jakie przecież to wy przyszliście na kolanach do Kasi. Katyń? jaki Katyń przecież żaden z waszych sojuszników mając pełną wiedze o tym miejscu, nie zająkną się o nim. Komuna? to był zwykły targ, w którym bydło nie miało głosu.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Nasz rząd ale i nie tylko nasz chcieli by aby wszyscy grzecznie słuchali ich i podporządkowywali sie ich poleceniom. Niestety rządy maja inne cele niz zwykli ludzie i będą zwalczać wszelkie przejawy buntu i samodzielnego myślenia. Polityka to zamkniety krąg i nie wazne jaka partia rzadzi zawsze ci sami ludzie sa albo w rzadzie albo w opozycji ale zawsze na stołkach . A co by sie stalo gdyby jakiś inny ruch do tej pory nie obecny w polityce zyskał by na popularnosci i zaczął patrzec im na rece? Jeśli kilka czy kilkanaście osób zaczyna byc dla nich niewygodnymi to jakims dziwnym trafem popełniaja samobójstwa, nie wspomnę o Smoleńsku bo jeszcze nie wiem do końca co mam o tym myślec ale jak dla mnie wszystkie te ostatnie wydarzenia są bardzo dziwne. Jakos nikt będący przychylnym obecnie rzadzacym nie popełnia samobójstwa ale jak ktos cos wspomni że "cos wiem ale zastanawiam sie czy powiedziec " to zanim powie strzela sobie dwa razy w łeb albo wiesza sie na sznurze z nie zacisnietą pętlą albo jak poseł Jankowski dostaje świra .

Właśnie siedzę i ogladam tv i jest tak jak mowiłem wcześniej , mam wrażenie że ta zadyma była sponsorowana tylko po to aby w tv mieli o czym mowic przez kolejne kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Czyli co ja zniszczę wasze zasiewy albo pomaluje wasze domy na fioletowy bo mi tak sie podoba ? A gdzie poszanowanie uczuć i godności innych ludzi ?!

@Hereford To jest tak zwana moralność Kalego. Czyli Kali krowę komuś może podp.....ć, ale już Kalemu nie, bo to przestępstwo.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adhock    2

Dobrze że była komuna ,

 

Po pierwsze, czy aby na pewno dobrze? A po drugie, 'JEST', nie 'BYŁA'. Ktoś wam koledzy zamydlił oczy, że zmienił się ustrój. Zmienili się jedynie ludzie na stołkach.

 

Jak by żył w wolnej polsce to nie dożył by do 60. Nie potrafimy życ w wolnej Polsce tym bardziej jej szanować .

,

 

Co nazywasz wolną Polską? Uważasz, że jesteśmy wolni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

jak widać na przykładzie kilku osób u góry propaganda medialna zbiera żniwo :)

 

gratuluje skupiania się na głupotach jakimi są 120 tysiące zł strat, nie widząc tego ile jest tracone wyżej :)

 

Xemit słyszałeś o nadgodzinach? Ale widzę ze nie da rady wytłumaczyć ci że chamstwo trzeba tępiç.

Jak chce sie psa udeżyć to zawsze kija znajdziesz. I to mnie dziwi że inteligentni ludzie takie głupoty wypiują . Czyli co ja zniszczę wasze zasiewy albo pomaluje wasze domy na fioletowy bo mi tak sie podoba ? A gdzie poszanowanie uczuć i godności innych ludzi ?!

 

To maluj, ale licz sie z tym że ktoś też Cie może przemalować


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

na właśnie 120tyś to same miasto ale trzeba będzie też zapłacić rosjanom za straty na ambasadzie powinni to uregulować oranizacje troremają takich nie opowiedzialny elektorat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Jak co roku młodzi polscy patrioci w dniu swojego święta zostali zaatakowani przez siepaczy Tuska i agentów Putina . Przecież w Marszu Niepodległości uczestniczyły całe rodziny ochraniane przez dzielnych i wysportowanych kibiców . Ta pedalska tęcza zapaliła się sama poprzez zapalnik umieszczony w niej przez jej lewackiego autora . A ruską ambasadę próbowali podpalić sami ruscy ,aby sprowokować konflikt z Polską.i to uczestnicy marszu przegnali prowokatorów i zgasili pożary wokół ambasady :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Większość pewnie inaczej by pisała gdyby taką rozróbe/manifestacje u nich na wsi zorganizowali. Poleciały by szyby w oknach, spłonoł samochód, ciągnik czy stodoła a może łan zboża. Głupota szybko z głowy by uleciała wraz z górnolotnymi słowami o wolności, patrriotyźmie i posłuszeństwie. Zresztą po co te górnolotne frazesy o patriotyxmie, wolności czy posłuszeństwie dla władzy. Skoro widać było że młodzież chce się wyżyć. Bo co może mieć wspólnego szarpanie drzewka z wolnością? W tv widziałem jak dwóch czy trzech tarmosiło drzewko. czyzby było ono wrogiem narodu? Chodziło o zwykłą awanture. Jak się na stadionach wzieli to towarzystwo szuka wrażeń gdzie indziej. Znieśli służbę zasadniczą. Z jednej strony dobrze bo kasa w błoto nie idzie. Ale z drugiej poganiali by 2 lata takich durni po poligonach to by potem odechciało się na ulicach chuliganić. Dla mnie ta manifestacja/zadyma nie miała nic wspólnego z wolnoscią, patriotyzmem. Była to poprostu burda. Za rok powinni sórowiej karać za takie rzeczy i wszystko. Posiedział by jeden z drugim w pudle z rok to by się odechciało.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

@rollo29

jak myslisz ze jestes chociaz troche zabawny to musze Cie zmartwić

 

@hubertuss

 

Drzewko samo w sobie nic nie zrobili, targali je tylko po to zeby wyciagnac te pale które je podtrzymywaly, po co byly te pale kazdy wie. Serio smutne jest to że pamietacie marsz przez pryzmat trzech zadym, no ale jak widać przemoc dobrze sie sprzedaje


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

Jak dla mnie temat jest prosty. Policja jest od pilnowania porządku i ma środki oraz uprawnienia żeby interweniować w sytuacjach zagrożenia. To co widziałem w reportażach wszystkich stacji napawało mnie zdumieniem, kordony policji eskortowały tłum idący z flagami i wznoszący różne hasła, a tymczasem grupki bandytów prowadziły działania zaczepne w ich kierunku oraz w kierunku innych zadymiarzy. Logicznie rzecz biorąc wszyscy zadymiarze powinni zostać pojmani przez przeważające liczebnie służby porządkowe, następnie poddani pod wymiar sprawiedliwości a ich tożsamość ujawniona, dopiero wtedy mamy jasny obraz źródła agresji. Dlaczego to nie zostało zrobione? Możemy się tylko domyślać, osobiście obawiam się że mieliśmy do czynienia z prowokacją młodych, sfrustrowanych rzeczywistością ludzi, tylko po to aby ugruntować w społeczeństwie obraz nacjonalisty - bandyty, lub co gorsza bandyty - patrioty.


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

............... Patryjotyzm jest beee, ale "nowoczesność", wynaturzenia to już jest cacy?

 

PATRYJOTYZM ? a co to takiego? Zdaje się chciałeś niedawno kogoś douczać , nazywałeś gimbusem itd . Nie nakłamałem na profilu i mam 40 lat . Dlatego wiem że te zadymy z Patriotyzmem nie maja nic wspólnego .

@ Matey mówisz że to głupoty ? prowokacje? ciekawe że zawsze w marszu narodowców są największe zadymy .......

 

 

Jest śmieszne to co napisał @ rollo a ty @Matey przez jaki pryzmat patrzysz że widzisz tak jakoś nie obiektywnie????

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

na co wogóle nam 11 listopada skoro i tak jestesmy niewolnikami ?

ja aby słysze ciagle o nowych obowiazkach i podatkach w kazdej dziedzinie zycia, gdzie ta wolnosc i niepodległosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Gdyby posłuchać Bosaka czy Zawiszę to oni mówią prawie tak jak pisze rollo29. Nic nie wiedzą to wszystko robił nie wiadomo kto. Nie wieadomo jakie osoby ochrona wpószczała i wypuszczała z pochodu. Nie wiadomo co się działo. Udają teraz, że nie wiedzą o co chodzi. Zastanawiające jest, że nie chcieli zmienić trasy. Tak aby nie przebiegała przy ambasadzie, skłocie czy placu na którym jest tęcza. Czy nie chodziło o to, aby z pochodu wyskakiwały grupy. Szukające zaczepki i dewastujące te miejsca. Po czym, gdy pojawiła się policja szybko do marszu wracały udając grzecznych.

Jak dla mnie to jak pisałem wyżej najbardziej nie popisała się policja i służby miasta.

Co do przemocy. Pogadają jeszcze dzień czy dwa w tv. Dla mnie to bez różnicy, tylko dziwi mnie kaceptacja chuliganerii przez co niektórych. Zaproście ich do siebie na wieś na pole do obejścia. Niech zaszaleją. Zobaczymy czy zadowoleni będzieice.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Była to poprostu burda. Za rok powinni surowiej karać za takie rzeczy i wszystko. Posiedział by jeden z drugim w pudle z rok to by się odechciało.

Co posiedział? ;[ powinien to tam odrobić, więzienie to nie kurort wypoczynkowy. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Myślisz, że oni nadają się do jakiej kolwiek pracy. Wiekszość pracą nie jest zainteresowana zwłaszcza fizyczną. Niestety w polsce nie ma przymusowej pracy w więzieniu a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jak co roku młodzi polscy patrioci w dniu swojego święta zostali zaatakowani przez siepaczy Tuska i agentów Putina . Przecież w Marszu Niepodległości uczestniczyły całe rodziny ochraniane przez dzielnych i wysportowanych kibiców . Ta pedalska tęcza zapaliła się sama poprzez zapalnik umieszczony w niej przez jej lewackiego autora . A ruską ambasadę próbowali podpalić sami ruscy ,aby sprowokować konflikt z Polską.i to uczestnicy marszu przegnali prowokatorów i zgasili pożary wokół ambasady :D :D :D :D :D :D :D

A ja myślę że sprawą tęczy powinien zając sie Antoni M. ewidentnie było słychać wybuchy :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

PATRYJOTYZM ? a co to takiego? Zdaje się chciałeś niedawno kogoś douczać , nazywałeś gimbusem itd . Nie nakłamałem na profilu i mam 40 lat . Dlatego wiem że te zadymy z Patriotyzmem nie maja nic wspólnego .

@ Matey mówisz że to głupoty ? prowokacje? ciekawe że zawsze w marszu narodowców są największe zadymy .......

 

Moze dlatego że jest tam najwięcej osób? udział w zadymach brał mały procent osób, moze z 5-7% Wez pod uwage to że w tym procencie są osoby które są tam tylko dla zadymy z jednej jak i z drugiej strony. Nie wiem czemu tak uogólniacie, idąc takim tokiem rozumowania można powiedzieć że na wsi mieszkają pijaki i wandale, bo przecież sklep jest okupowany od otwarcia do zamknięcia, a i imprezy wiejskiej bez bijatyki nie ma, chyba troche kiepsko tak uogólniać nie?

 

[/size]

 

Co posiedział? ;[ powinien to tam odrobić, więzienie to nie kurort wypoczynkowy. ;[

 

jak to nie, widziałeś w jakim "więzieniu" siedzi mama madzi?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj