Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza]

21 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mateusz560

Mateusz560

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 17:22

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Witam, parę dni temu kupiłem nową forterre 135 w której jest tablica cyfrowa. Miałem 2 Mtg ale kolega zaczoł się bawić i wykasował mi Mtg tzn że znowu odlicza od zera. Nie umiem spowrotem tego włączyć. Wydaje mi się że nie ma możliwości usunięcia Mtg. W książce nic nie pisze na ten teamt więc zwracam się z prośbą do Was o pomoc. Z góry dzięki za odpowiedź

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Dzisiaj, 10:51
  •  

#2 Share therider

therider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 17:32

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] musisz zadzwonić do serwisu :D

Edytowany przez therider, 15 listopad 2012 - 17:33.

#3 Share Mateusz560

Mateusz560

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 17:47

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] A może wie ktoś z was jak to przełączyć, może jest jakiś tric. Wiem, że bawił się z przytrzymywaniem 2 przycisków na raz ale reszta jest w porządku, tylko Mtg się wyzerowały i znowu dodaje tylko że od początku, zastanawiam się czy to nie jest przełączone na jakieś inne

#4 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 15 listopad 2012 - 19:06

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Widocznie zresetował system
Tak samo jest w samochodach przytrzymasz te 2 przyciski i ci się wszystko resetuje i znów masz 0 KM
Tak samo tu ten twój kolega zresetował system i tyle i nic tu nie zrobisz, i dziwię się że kogoś wpuszczasz kto się na niczym nie zna a tylko psuje ;/

Po drugie co ci z tych 2 MTG ? czy w tą czy we wtą co to za różnica ?

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#5 Share Mateusz560

Mateusz560

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 19:22

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] On już ma zakaz wstępu do ciągnika, bo traktuje to jako zabawkę. O te 2 Mtg mi nie chodzi, poprostu myślałem, że może na coś przełączył np. Mtg jednego dnia itd. Jestem może troche przewrażliwiony ale ciągnik mam dopiero od wtorku i chce żeby wszystko grało jak należy

#6 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 20:07

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Powinieneś postawić mu piwo :) . Jak będziesz sprzedawał ciągnik nie zapomnij o koledze :)

#7 Share Mateusz560

Mateusz560

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 20:18

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Taak :P Tylko że TheMariko12 powiedział że chyba zresetował system ale przejechane KM były normalne tylko się Mtg wykasowały.
Jak rzeczywiście je tylko wykasował ale wszystko będzie wporządku to te 2 Mtg nic nie robią, tylko dziwi mnie że można Mtg wykasować

Edytowany przez Mateusz560, 15 listopad 2012 - 20:20.

#8 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 15 listopad 2012 - 21:01

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Oby chodził a te dwie mth szybko odrobisz he he ;) i co zadowolony z zetorka???? :)

#9 Share Mateusz560

Mateusz560

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 21:09

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Na razie mi się bardzo podoba. Na razie nim jeżdżę tylko rekreacyjnie bo porobiłem w polu starym. A tego docieram :P
Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez danielhaker, 16 listopad 2012 - 23:20.

#10 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 23:20

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] A czy Frotka nie ma dwóch liczników mtg? tzn całkowitego i "codziennego"?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Mateusz560

Mateusz560

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 23:43

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] No właśnie nie wiem. Nie chce mi się wierzyć że można od tak wykasować licznik i podejrzewam że został zmienony tylko. Dlatego moje pytanie czy ktoś z was wie jak się to zmienia ?

Edytowany przez danielhaker, 16 listopad 2012 - 23:20.

#12 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 07:45

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Aby dostosować emisję spalin zetor wkłada filtr cząstek stałych i mniejsze moce będą miały już silniki 16v, będzie (w sumie już jest) nowe oznaczenie modeli np. 110=108KM, 120=117KM. Jaka jest różnica w charakterystyce pracy pomiędzy silnikiem 8v jaki był w mniejszych modelach do tej pory a 16v który będzie teraz zakładany a był w najmocniejszym 135. Czy jego praca będzie bardziej płynna - troszkę mniej "klekotania" ? Ze zmianami w ciągnikach idzie oczywiście zmiana cenowa.

Edytowany przez zorak, 16 listopad 2012 - 07:46.

#13 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 11:03

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Na pewno zmiana cenowa i oczywiście im nowsza norma tym wyższe spalanie. Swoją drogą jak oni to robią że im większa ekologia ty droższe spalanie. Tak jak w nowym samochodzie czytam forum no wspaniale piszą że średnie spalanie na poziomie 5,5 l/100 a w miejskim nie wiele większe po zakupie okazało się że tak 5,5 ale dopiero od 30 na godzinę zaczyna to mierzyć i wszystko się zgadza zgodnie z reklamą spalanie jest teoretycznie mniejsze o 20 % od poprzedniej generacji.

#14 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 12:56

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Zmiana ceny jest i to nie mała. Mam ofertę na forterrę 110 właśnie na nowym silniku, przedni TUZ oryginalny, obciążniki na tylne koła, opony 520 tył 420 przód, dolna listwa zaczepowa, regulowana kierownica, siedzenie gramer mechaniczne, podgrzewane lusterka i szyba, radio, kogut, cyfrowa deska, dodatkowe oświetlenie robocze - 205 tyś brutto z czego to dopiero pierwsza oferta i dopiero zaczynam targowanie.

#15 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 18:10

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] kwestia ile z tego odejdzie
ciągnik z takim wyposazeniem jak twoj tylko ze bez radia i koguta zamówilem w maju z 187tys

Edytowany przez przemol87, 16 listopad 2012 - 18:11.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#16 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 18:56

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] z takim wyposażeniem ale jaki model ? 105 - 115 ? na pewno z silnikiem 8V, nowe wychodzą już 16V i w standardzie będzie już miał wałek ECO. Do 200 będę chciał zejść. Ceny idą w górę :(

Edytowany przez zorak, 16 listopad 2012 - 18:58.

#17 Share Mateusz560

Mateusz560

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 19:29

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] dlatego ja kupiłem już teraz. Po nowym roku będzię tylko drożej

#18 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 20:06

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] 115, jak zamiawalem to straszyli tym ze nowym silnikiem bedzie nowa wyzsza cena
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#19 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 21:35

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Co do tego licznika, to ja też przypadkiem usunąłem 1.5MTH,bo wcisnąłem przycisk środkowy po lewej. Swoją drogą do czego on jest? Na początku pokazywał 100 (bez niczego). Po wciśnięciu zeszło do 0, zrestartował sie komputer i od nowa wszystko liczył,a tu dalej 0. W instrukcji pisze "rezerwa",ale nie wiele mi to mówi :)
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Mateusz560

Mateusz560

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 21:43

Nowa Forterra [funkcje wyświetlacza] Powiem Ci że właśnie mam indentycznie kolega też wciskał te 2 razem bo mu powiedziałem że "ten to nie wiem do czego służy a w książce pisze rezerwa" to on chciał sprawdzić i łączył go z innymi i wykasował. I też teraz tam jest 0 a było 100. Może jak przyjedzie serwis to ich zapytam ale to dopiero za 6 miesięcy. Jak bedziesz coś wiedział na ten temat to proszę o kontakt.
A rezerwa kojaży mi się że chodzi tylko o wolne miejsce jakby chciał coś podlączyć czy coś podobnego

Edytowany przez danielhaker, 16 listopad 2012 - 23:16.