Skocz do zawartości

Zdjęcie

OLEJ PRZEKŁADNIOWO HYDRAULICZNY JAKI???

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share milosz1713

milosz1713

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 17:14

OLEJ PRZEKŁADNIOWO HYDRAULICZNY JAKI??? Zamierzam zmienic olej w skrzyni i nie wiem na jaki co myslicie o oleju Agrol u???? wchodzi do landiniego az 81 litrow tak mam w instrukcji bynajmniej czy agrol bedzie dobrym olejem??

Edytowany przez milosz1713, 15 listopad 2012 - 17:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
OLEJ PRZEKŁADNIOWO HYDRAULICZNY JAKI??? Dzisiaj, 19:11
  •  

#2 Share mcFarmer

mcFarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 23:15

OLEJ PRZEKŁADNIOWO HYDRAULICZNY JAKI??? Nie wiem jaki masz model, ale do swojego Powerfarma leje tedex agra utto 10w30, generalnie marka zależy od ciebie - grunt, żeby to był utto 10w30

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 09:31

OLEJ PRZEKŁADNIOWO HYDRAULICZNY JAKI???

Zamierzam zmienic olej w skrzyni i nie wiem na jaki co myslicie o oleju Agrol u???? wchodzi do landiniego az 81 litrow tak mam w instrukcji bynajmniej czy agrol bedzie dobrym olejem??

jak już chcesz po tanioci to niech to bedzie agro utto 10w30, co do lotosu i agrol U zrobiłem kiedys dolewkę z tego oleju niby nic się nie stało, ale nie podoba mi się ten olej nie ma oznaczonej klasy lepkoci nawet nie wiadomo czy to 10w30 czy co innego w dodatku jest tam co na etykiecie wspomniane o utto ale jednoznacznie nie jest napisane że utto, 80l to nie mało ale jak masz wydać 800zł na olej który bedziesz musiał zmienić po 200mtg to lepiej zastanów się nad lepszym olejem, tutaj nie oszczędzisz do tego pewnie masz za***iscie drogie filtry jak często zmieniasz ten olej raz na 5 lat? to wydatek kilka stófek więcej taki majątek? tedex utto 10w30 fino poleca do sdf-ów może to lepszy olej, osobiscie zalwałem total dynatrans mpv po 320zł/20l najlepsze oleje ma chyba fuchs ale tutaj cena sięga 20zł/l tedex kosztuje 10zł/l i chyba podobnie orlen utto