Zaloguj się, aby obserwować  
stajniaomega

Rura wysypowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stajniaomega    11

Witam, powiedzcie mi proszę jak wysoko sięga rura wysypowa z BS-a. chodzi mi o to czy sięgnie nad naczepę wywrotkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ML1224    11

z tego co mi wiadomo ta Rekord da radę wysypać zboże na tira więc BS powinien sobie bez problemu z tym poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Dane znalezione w necie:

ZBIORNIK ZIARNA

Pojemność zbiornika 5 m3

Otwieranie rury wyładowczej Hydrauliczne

Wysokość rozładunku 3,8 m.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Jak rekord wysypie na naczepe typowo zbożowa to cos mi urośnie... Jak na styk przechodzi nad kabina traktora 130km a gdzie tam naczepa....

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stajniaomega    11

Dane znalezione w necie:

ZBIORNIK ZIARNA

Pojemność zbiornika 5 m3

Otwieranie rury wyładowczej Hydrauliczne

Wysokość rozładunku 3,8 m.

I to jest konkretna odpowiedz. Dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Jak rekord wysypie na naczepe typowo zbożowa to cos mi urośnie... Jak na styk przechodzi nad kabina traktora 130km a gdzie tam naczepa....

 

 

Tu masz losowe dane techniczne naczepy : http://www.emtech.org.pl/Allegro/10/10.jpg gdzie wysokość naczepy 3,43 m, więc 0,4 m pozostaje luzu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Gabriel
      Witam mam prośbę do użytkowników kombajnu Bizon bs o spisanie ustawień parametrów Komputera chodzi mi dokładnie jakie wartości macie wpisane w Obwód koła, Szerokość robocza, Straty alarm itd. Pytam gdyż poprzedni właściciel namieszał w ustawieniach i teraz nie wiem co mam tam wklepać.
    • Przez Mateusz2415
      Witam poszukuje bizona bs do kupienia
    • Przez masa24
      Witam,
      posiadacie może wiedzę  ile tuleja ma wystawać ponad blok w tym silniku ??
    • Przez Daniel215
      Witam wszystkich. 
      Po kapitalnym remoncie silnika, po odpaleniu BS kopci na bialo plus może lekko niebiesko (dodam że dymu jest od groma) . Po rozgrzaniu stopniowo dym z rury wydechowej maleje, po rozgrzaniu (woda 55 olej 70) dymienie ustaje do zera. 
      Jedynie pompa wtryskowa nie była dotykana oraz wtryskiwacze (gdyż przed remontem było ok). Wtryskiwacze wsadzone na nowych miedzianych podkładkach-niektórzy zalecają montaż wtrysków bez podkładek. 
      Połączenie pompy wtryskowej nie odkręcane do remontu/nie przestawiane, a rozrząd jest na starych znakach. 
      Podejrzewam że problem leży w ustawieniu zaplonu/kata wtrysku, ale jak to sprawdzić?
      Czy jest jakiś mechanik który mógłby pomoc w tej sytuacji? 
    • Przez ZetorPower
      Witam przymiezam sie do kupna Bizona BS i mam problem bo mam do wyboru kilka sztuk i 2 z nich maja wytrzasacze i nie wiem co jest lepsze w tym kombajnie rotor czy wytrzasacz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj