Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyszłość

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtas1616

wojtas1616

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 01 grudzień 2007 - 18:53

Przyszłość piszcie jakie jest wasze zdanie na ten temat. Jeżeli istnieje już podobny temat to przepraszam, ale ja nie znalazłem takiego tematu
Robert jest the best

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyszłość Dzisiaj, 18:49
  •  

#2 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 01 grudzień 2007 - 22:15

Przyszłość Mysle, ze jesli gospodarka w polsce bedzie oplacalna i bedzie dalej wykonywana, to bedziemy moze mogli za te paredziesiat lat zobaczyc zamiast ursusow jakies zagraniczne marki. U mnie w miejscowosci w ostatnim miesiacu przybyly dwa nowiutkie ciagniki, ale czy dalej to sie bedzie rozwijac...? mysle tu o tym ze moja miejscowosc staje sie miastem, i na dwa pola najwiekszego rolnika jest juz zaplanowane co i jak bedzie(i tak zanim cos zrobia to minie w kij czasu), wiedz zostaloby mu tylko jedno? To jest z punktu widzenie mojej miejscowosci, nie wiem jak gdzie indziej jest.
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#3 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4467 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 09:53

Przyszłość

Mysle, ze jesli gospodarka w polsce bedzie oplacalna i bedzie dalej wykonywana, to bedziemy moze mogli za te paredziesiat lat zobaczyc zamiast ursusow jakies zagraniczne marki. U mnie w miejscowosci w ostatnim miesiacu przybyly dwa nowiutkie ciagniki, ale czy dalej to sie bedzie rozwijac...? mysle tu o tym ze moja miejscowosc staje sie miastem, i na dwa pola najwiekszego rolnika jest juz zaplanowane co i jak bedzie(i tak zanim cos zrobia to minie w kij czasu), wiedz zostaloby mu tylko jedno? To jest z punktu widzenie mojej miejscowosci, nie wiem jak gdzie indziej jest.

Narazie jest nie opłacalna...Ale czy to sie zmieni?? :angry: ;)

Jak sie zmieni na lepsze to na pewno więcej osób będzie chciało gospodarzyć... :) Teraz każdemu młodemu ojciec mówi"ucz sie syny i idź do miasta bo na tej gospodarce sie nic nie opłaca" :angry:

Jeżeli by wszystko poszło w dobrą stronę to za parę lat będzie więcej większych gospodarstw....I na pewno znikną stare Ursusy i Zetory....Jak będzie kasa to wiadomo że każdy kupi sobie nowe ciągniki(oby tak było),nikt nie będzie sie tłuk starymi...Pojawią sie Nowe Zetory, JD, Fendt, DF.... :) Dobrze by było ale czy to możliwe??

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:02

Przyszłość

I na pewno znikną stare Ursusy i Zetory....

Więc trzeba wspierać polsko (??) markę. Nie kupować JD a ursusa ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4467 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:03

Przyszłość

Więc trzeba wspierać polsko (??) markę. Nie kupować JD a ursusa :)

Można by było wspierać...Ale jakby jeszcze było co ;) :)

#6 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:05

Przyszłość Ja bym się cieszył ze jak bym miał około 40lat żeby jeszcze produkowały Ursusy 3512 i inne z tych wersji 45/5312/14

#7 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:06

Przyszłość

Można by było wspierać...Ale jakby jeszcze było co ;) :)

Jak wszyscy będą tak myśleć to nie wróże długiej przyszłości ursusa.

Kamyk514 ale żeby były unowocześniane bo inaczej to będzie ciężko :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#8 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:36

Przyszłość Unowocześnione to koniecznie bo jak już teraz mało ludzi kupuje Ursusy słaby komfort małe zmiany a mocno drogi jeśli Ursus nic nie ulepszy w ciągnikach to nie wiem czy przetrwa długo

#9 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 14:32

Przyszłość

O to mi chodzilo :) Faktycznie troche zle to ujolem.

#10 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5239 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 14:56

Przyszłość @oki39
U mnie chyba to nie grozi, tylko mam w pobliżu krajową dwójkę i autostradę mają budować. I jeszcze jakieś elektrownie wiatrowe. Dla mnie jest dobrze tak jak jest teraz, na tych drogach jeźdźą jak wariaty to jest strach żeby przejechać..

@tommy66692
Skąd ja to znam ?;). Ale mój tata wie, że chcem zostać, chociaż mu jeszcze tego nie mówiłem.

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 02 grudzień 2007 - 15:19

Przyszłość ogólnie rzecz biorąc maszyny będą większe i wydajniejsze a jakiej marki to zależy od tego jakie utrzymają się na rynku - tam konkurencja jest zażarta.
all rights reserved

#12 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 16:41

Przyszłość

@oki39
U mnie chyba to nie grozi, tylko mam w pobliżu krajową dwójkę i autostradę mają budować. I jeszcze jakieś elektrownie wiatrowe. Dla mnie jest dobrze tak jak jest teraz, na tych drogach jeźdźą jak wariaty to jest strach żeby przejechać..

U mnie tez maj budowac s19, i zabiora po kawalku paru rolnikom, najgorsze jak podziela pole na 2 czesci(tak jak nam) ;) ale zanim zaczna cos budowac to minie troche czasu, poki co slupki wywalamy na brzeg pola :) :)

#13 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 17:25

Przyszłość Koło mnie ma iść A 1 i nie jestem z tego powodu zadowolony bo będzie hałas i smród ;/
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#14 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 24 luty 2008 - 11:58

Przyszłość według mie teraz najwiekszy popyt idzie na NH i unie grudziąć i te zakłady sprzedają najwiecej maszyn i beda inwestowac w zakłady pracy i maszyny.

#15 Share NewHollandowiec

NewHollandowiec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 24 luty 2008 - 13:19

Przyszłość Moim zdaniem to w przyszłości pozostaną większe gospodarstwa. Małe niestety ( żal tak mówić ) ale nie dadzą rady sie utrzymać.

jeśli chodzi o sprzęt to ja widzę raczej większe zachodnie maszyny ma polach.
Ale to tylko moje zdanie ;
NEW HOLLAND !! :)

#16 Share bartek45

bartek45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 23:48

Przyszłość Jak dla mnie to za jakieś 20-a nawet może 30 lat ciapki, sześćdziesiątki i bizony dalej będą istnieć. Może niektórzy dołożą im jakieś giepeesy czy co tam... Póki będą do nich części, to nie umrą... Na takie proste traktory era długo nie przeminie :D Takie jest moje zdanie B) Chociaż jeśli z unii europejskiej będą liczne programy pomocowe, to ich liczba na pewno się mocno zmniejszy <_<

#17 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 360 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 06:30

Przyszłość za te 30 lat to w polsce wogóle nie bedzie rolnictwa :lol: wszystko zlikwydują. Przecież do tej pory tyle zakładów zniszczyli a żadna fabryka czy zakład nie powstało więć o czym mowa :)

#18 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 24 lipiec 2011 - 08:11

Przyszłość

Jak sie zmieni na lepsze to na pewno więcej osób będzie chciało gospodarzyć... :) Teraz każdemu młodemu ojciec mówi"ucz sie syny i idź do miasta bo na tej gospodarce sie nic nie opłaca" :angry:

Jeżeli by wszystko poszło w dobrą stronę to za parę lat będzie więcej większych gospodarstw....I na pewno znikną stare Ursusy i Zetory....Jak będzie kasa to wiadomo że każdy kupi sobie nowe ciągniki(oby tak było),nikt nie będzie sie tłuk starymi...Pojawią sie Nowe Zetory, JD, Fendt, DF.... :) Dobrze by było ale czy to możliwe??

2007r, dziś już 2011 połowa druga, i co ? Dalej to samo, czyli nieopłacalność małych gospodarstw.
EDIT : Pozdrawiam Tomka .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 24 lipiec 2011 - 08:16

Przyszłość Nikomu sie nie oplaca a dalej niektorzy maja zyski :blink: Coś tutaj jest nie halo :D
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!