Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 04 grudzień 2012 - 16:58

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę na każdej słomce jest nazwa byka. Jak wyjmuje z wody to sprawdzam czy nie ma zmyłki. I jak ktoś chce to daje mu przeczytać tylko musi mieć wzrok dobry:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę Dzisiaj, 23:24
  •  

#42 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2012 - 17:17

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 17:40.

#43 Share chata1989

chata1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 21:25

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę jakie np bierzecie byki ze shiuzu i z tulc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2012 - 12:06

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 17:39.

#45 Share kalar

kalar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:1.Gry online :P, 2.Wszelkie nauki związane z biologią i chemią,
    3.Cycki

Napisany 25 luty 2013 - 15:04

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę

shiuz też je ściąga bo się pytałem i mówili że jakiego zechcę z coopexu. Konrad nie wypożycza kontenerów a o to w tym chodzi, bo tak masz za free tylko tyle że musisz od nich lub przez nich brać nasienie.

nie wiem skąd kolega ma info że Konrad nie wypożycza kontenerów - ja właśnie mam już od 2 lat kontener Semexu od Konrada - co prawda miałem niby płacić zeta miesięcznie za to ale do tej pory faktury nie dostałem :P, a przed zakupem Coopexowych byków przez shiuz polecam się dokładnie o ceny wypytać i porównać - z doświadczenia wiem że shiuzy potrafią kosmiczną marżę narzucać.

Nawiązałem współpracę z Firmą INTERGEN. Czy moglibyście mi powiedzieć których buhajów potomstwo chcielibyście widzieć w swoich oborach??

Intergen - dobry wybór też od nich biorę - choć mają gorsze terminy płatności niż Konrad (ja bym nie dał rady wystartować z moją działalnością bez 2-miesięcznego terminu od Konrada teraz zresztą mam już 3 miechy) a Intergen niestety 30 dni, ale nie są nachalni i lekko da się naciągnąć - choć dla zdrowia psychicznego nie polecam :P ja lubię mieć popłacone f*cktury
Pozdrawiam i życzę powodzenia w terenie.
"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je" - Józef Piłsudski

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share Maria88

Maria88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 27 luty 2013 - 12:01

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę U mnie i u sąsiadów sprawdza się dobrze nasienie buhajów z USA, przede wszystkim z WWSu.
Można na początek zadzwonić do ich biura, porozmawiać i popytać o formy współpracy. Wysyłają też darmowe katalogi, więc na spokojnie można się zapoznać z ofertą, lub na stornie www.wws.pl

A co sądzicie o wws? Na stronie mają info o o tym że nie wymagają wyłączności a przy zakupie nasienia kontener rękawice itp. "za symboliczną złotówkę". Brzmi dobrz jeśli rzeczywiście tak to wygląda.

Ja dzwoniłam do biura i pytałam taką Panią o ofertę,bo mąż chce sam zacząć inseminować u nas w stadzie. Dają rękawice i osłonki przy zamówieniu konkretnej ilości nasienia i dostajesz też KONTENER za tą symboliczną złotówkę, na własność, więc nie musisz się potem wiązać umowami itp. My właśnie chcemy bez zobowiązań wobec jednej firmy,więc raczej to zamówimy, ale byki mają dobre więc pewnie dalej będziemy od nich zamawiać.