Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę

45 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Amarant

Amarant

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 10:18

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę Witam. Otworzyłem własną działalność. Chciałbym się zająć inseminacją i drobnymi zabiegami zootechnicznymi. Doradźcie mi proszę z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę i nasienie jakich ras najlepiej mieć w kontenerze. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę Dzisiaj, 22:00
  •  

#2 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 11:37

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę napewno nie z jedna firma bo wtedy bedziesz mial ograniczona oferte.Ja ci proponuje zebys mial HF z USA,Holandii i Francji takze musisz brac nasienie z ABS,Hg plus i Top Gen to wtedy bedziesz mial super wybor nawet dla najbardziej wybrednych a z pozostalych ras przydaly by sie Montbeliardy i Nrf lub Srb bo krzyzowki tez sie ciesza duzym zainteresowaniem a te rasy i najlepsze byki mialbys z Konrada a miesne to juz wedlug uznania najlepiej po pare porcji z kazdej rasy

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 12:01

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę Ja doradzę Ci nieco inaczej.Porozmawiaj z gospodarzami i zapytaj jakich Oni ras oczekują bo w końcu hodowcy będą za to płacić.
Nie inwestuj niepotrzebnie w rasy, które nie cieszą cię uznaniem w Twojej okolicy

#4 Share mirek767

mirek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 12:12

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę po prostu spotkaj się z przedstawicielami wyżej wymienionych firm albo po prostu zadzwoń i poproś o jakąś ilość katalogów z nasieniem; na początek weź po pare słomek różnych ras
dla każdego klienta przy okazji zabiegu daj katalog z każdej firmy i niech określą co ich interesuje
ze swojej strony polecam Konrada, mnie akurat HFy nie interesują więc kryję Montbelierdem, NRF, Czerwona duńska, Limousine i teraz będę próbował Normandzką

#5 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 13:39

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę ja mam 4 hfy, 1 czerwonego hfa, brown swissa, 2 simentale, montbeliarda, nrfa. A z mięsnych lm, ch, bd, bbb, angusa, hereforda i galicjan blonda. Kupuje z konrada ppgi i wws.

#6 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 15:23

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 17:43.

#7 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 15:32

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę tak ale doplacisz za to slono kolego powiedz gdzie ta dzialnosc otwierasz jaki teren Polski ... w shiuz zaraz cie beda straszyc ze musisz tylko od nich i przez nich brac a to nie najlepiej wychodzi owszem mozesz od nich wziasc bo sa ludzie ktorzy chca ze shiuzu nasienie ale lepiej z kilku firm ww

#8 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 16:10

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę to nie tylko shiuz chce na wylacznosc bo wchirz i mchirz tak samo inseminatorzy nie bardzo chca brac do kontenera z innych a z prywatnych firm nie ma problemu moj inseminator ma w kontenerze z Ki Samen,Hg plus ,WWS i Konrad a bedzie mial jeszcze ABS bo ja zamowie :) Takze ja bym radził omijac spolki krajowe ale oczywiscie mozesz brac nie wiem z jakiego terenu jestes ale mozesz brac z Wchirz czy mchirz lub shiuzu pojedyncze bo niektorzy napewno beda chcieli polskie

#9 Share kazikrol

kazikrol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo,

Napisany 13 listopad 2012 - 17:03

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę A brał ktoś z was nasienie z Intergen ? http://www.intergen.com.pl/

#10 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 17:23

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę no maja kilka interesujacych bykow jak kazda firma ładnie wyceniły sie byki po Boltonie zwlaszcza Bjork

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 17:29

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 17:43.

#12 Share button89

button89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 19:39

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę Witam,
Chciałbym sie podłączyć do tematu i zapytać o sam kurs inseminacji. Chciałbym sobie taki zrobić i mam pytanie z usług z której z firm oferujacych nasienie najlepiej skorzystać żeby również móc w dobrej cenie kupić kontener na azot ale też nie być "uwiązanym" i zamawiać sobie nasienie skąd tylko mi się podoba? Pytam bo słyszałem że te spółki mają różne promocje na sprzęt do inseminacji i dlatego pytam

#13 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 20:05

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 17:44.

#14 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 20:27

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę no Guarini zdecydowanie najlepszy szkop juz kiedys gdzies tam pisalem o nim po ostatniej wycenie bo znacznie sie poprawił

#15 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 20:39

#16 Share button89

button89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 21:16

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę

to jak tak to tylko shiuz, bo u nich mozesz z każdej firmy brać. Shiuz bydgoszcz tylko pobiera 9 zł od porcji jak z innej firmy bierzesz za przetrzymanie, ale pozostałe nie. Do jakiej stacji należysz?

Szczerze mówiąc nie wiem. Najblizej mam do Kraśnika potem Bielsk Podlaski. Mój inseminator jest związany z shiuz ale nigdy go o to nie pytałem. Jako że nie jestem zadowolony z jego usług pomyślałem żeby samemu się wziąć za rozród. Tylko się właśnie zastanawiam jak najkorzystniej to rozegrać żeby zdobyć kontener na dobrych warunkach. Planuje iść w simentala mlecznego i montbeliarda a powoli odchodzić od bydła czarnobiałego. Mam już kilka cieliczek 100% i je już mam ambicje zainseminować we własnym zakresie.:)

#17 Share Amarant

Amarant

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 22:30

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę Ja jestem z okolic Siedlec. Jutro będę dzwonił do tych firm i negocjował. Jak u was rozliczacie się za inseminację?? Cena taka jak w katalogu z zabiegiem czy dokładacie za usługę i jeśli tak to ilę?? Jakie usługi jeszcze wykonują wasi inseminatorzy??

#18 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 22:34

#19 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 22:36

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę u mnie tylko inseminuje i bierze za to 35zl ze wzgledu na to ze ma spory kawalek a w katalogach to masz ceny netto za porcje ale jak wiecej zamowisz to cos urwiesz

@Rmiecz no montbeliardy teraz to Konrad ma chyba najlepsze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share kazikrol

kazikrol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo,

Napisany 13 listopad 2012 - 23:07

Z jaką firmą dostarczającą nasienie nawiązać współpracę No ja brałem z intergenu kilka słomek guariniego i janoscha , firma ta też sprowadzała mi pierwiastki z niemiec