Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brak podświetlenia wyświetlacza JOHN DEERE 6320.

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konradpawelski

konradpawelski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 16:51

Brak podświetlenia wyświetlacza JOHN DEERE 6320. Witam
Mam problem w podświetleniem wyświetlacza i deski rozdzielczej w kabinie w moim JD 6320. Po włączeniu świateł nie podświetla zupełnie nic. Do tego nie działa również pomiar prędkości jazdy i nie działa ani wyświetlanie cyfrowe ani analogowe. Sprawdziłem odpowiednie bezpieczniki oraz przekaźniki i nie działa dalej. Czy w tym modelu oprócz standardowego miejsca montażu bloku bezpiecznikowego mogę być jeszcze w jakimś miejscu inne bezpieczniki?

Będę wdzięczny za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brak podświetlenia wyświetlacza JOHN DEERE 6320. Dzisiaj, 19:55
  •  

#2 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 17:49

Brak podświetlenia wyświetlacza JOHN DEERE 6320. czasem bezpiecznik wydaje się dobry podobnie przekaźnik - należy sprawdzić go miernikiem czy jest przejście. w drugiej kolejności należy sprawdzić przejście w obwodzie na poszczególnych przewodach. Ja miałem takie zdarzenie że się kabel upalił w kostce od zasilania radia koguta i wycieraczki

Edytowany przez atomik, 12 listopad 2012 - 17:51.

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#3 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 19:32

Brak podświetlenia wyświetlacza JOHN DEERE 6320. Musisz coś rozebrać, np. zegary może tam masz przerwany przewód przepaloną ścieżkę.
Wychodzi na to że masz uszkodzone podświetlanie jak i zasilanie układów pomiarowych.
Dokładnie sprawdź bezpieczniki, podmieniając na chwile innym, bądź probówką z żaróweczką.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share konradpawelski

konradpawelski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 21:56

Brak podświetlenia wyświetlacza JOHN DEERE 6320. A może ktoś na AF posiada instrukcję obsługi albo instrukcję serwisową w języku polskim? Posiadam tylko w języku francuskim ale nie mam za bardzo czasu żeby ją tłumaczyć. Potrzebuję opisu bloku bezpiecznikowego. Wystarczy skan tej strony jeśli ktoś taką instrukcję posiada.

Będę wdzięczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 08 styczeń 2013 - 19:12

Brak podświetlenia wyświetlacza JOHN DEERE 6320. Witam mam podobny problem w JD 6920, otóż znikło podświetlenie deski rozdzielczej oraz przestała świecić lampka podświetlenia bocznej konsoli (znajduje się na górze w kabinie), wyświetlacz na narożniku kabiny normalnie jest podświetlony, tylko te dwa elementy szwankują. Proszę o pomoc.