Zaloguj się, aby obserwować  
kajmanek15

Polska moc czy zagraniczna...

Polecane posty

kajmanek15    6

Witam was koledzy nie wiem czy dobry dzial wybralem ale to sie okarze mam do was takie pytanie a mianowicie mam U c-330 i c-360 na "ciapku" mam tura lecz ciapek nie ma juz takie sily jak mial kiedys i mysle nad sprzedarza lecz taeraz problem..nie wiem czy kupic drugiego 360 i do niego tura czy kupic cos wiekszego (głowny ciagnik) a do c-60 zalozyc tura albo na ten glowny ciagnik..doradzcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

kwestia czy masz sprzęt do większego ciągnika bo on tez kosztuje po 2 przedni napęd by się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

To zależy ile i co tym turem będziesz robił. Ja mam tura w c3603p i chwilami to mi się odechciewa. Przy dłuższym ładowaniu np obornika z pryzmy odczuwasz brak przedniego napędu i wspomagania kierownicy. nie wspomnę już o tym że na te widły nabiera się niewiele więcej niż widłami ręcznymi :)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

Tak jak w temacie polski czy zagraniczny- po zakupie zachodniej marki krajowych już nie będziesz chciał...


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jak bedzie zachodnie mocne zwinne bajer kabina klima ehr revers polbiegi to po prostu tam zamieszkasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Zalezy też gdzie ma pracować z tym turem jak obora jakaś niska to inny nie wejdzie ja bym proponował cos 4x4 i jeśli dużo robisz turem to na ten ciagnik większy a jak malo to na mniejszy u mnie ja mam dwa ciagniki z ładowaczami 4x4 a mam 3 ciągniki widział bym jeszcze na c-360 u mnie poniewarz tylko ona by weszła do przerobionej obory zgarniac obornik i zawsze można podgarnać troche ale u mnie przy załadunku obornika zwózce bel czy ładowaniu żwiru ciagnika bez 4x4 nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

zależy ile masz ha bo jak mało to kup drugie c360 i do niej tura ale jakiegoś 3 sekcyjnego i krokodyl do tego to podstawa,a jeżeli dużo to kup jak masz mało kasy to jakiegoś ursusa z ciężkiej serii i do niego tura chyba że zależy ci na wysokości ciągnika np. do obory czy coś to na c360 ale tur plus jakieś 4x4 to potęga jeszcze jak mówią koledzy przy ładowaniu obornika i jak już masz bajoro pod kołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Kolego prosta rada sprzedaj T25A jak już dobity i chcesz go sprzedać a kup Zetorka 7245 lub 7745 i załóż do niego ładowacz czołowy a będziesz jak chłop robił a nie do tyłu się cofał w rozwoju. Teraz przyszłość to 4x4 a tym bardziej do ładowacza czołowego, który potrzebuje mocnego przodu i napędu 4x4. Możesz kupić coś zachodniego ale po traktorach jakie masz wyjdziesz na tym jak Zabłodzki na mydle. Gdy Ci coś padnie to będziesz robił na cześć rok czasu żyjąc o chlebie i wodzie tylko. No chyba, że Twój dochód to od 6tyś. w górę

Edytowano przez Risto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Zależy ile chcesz dołożyć kasy do nowego ciągnik ale w pełni popieram kolegów wyżej - jak chcesz zmieniać to coś 4x4 weź. Wtedy będzie idealny do tura, a i w polu zobaczysz ile daje przedni napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Koledzy dobrze mówią poznasz co da sie robić ciagnikiem 4x4 chyba że nie planujesz tak szybko sie rozwijać i powiększać tak swojego parku maszynowego tylko C-360 plus tur to naprawy przedniej osi a 4x4 też są naprawy ale nie tak czesto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajmanek15    6

To zależy ile i co tym turem będziesz robił. Ja mam tura w c3603p i chwilami to mi się odechciewa. Przy dłuższym ładowaniu np obornika z pryzmy odczuwasz brak przedniego napędu i wspomagania kierownicy. nie wspomnę już o tym że na te widły nabiera się niewiele więcej niż widłami ręcznymi :)

no wszystko czasem ładuje obornik zawsze laduje niem slome siano i podobne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj