Zaloguj się, aby obserwować  
tomi382

Pilarka NAC

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomi382    99

Koledzy gdzie się reguluję smarowanie łańcucha i na przyszłość jak wymienić prowadnicę- łańcuch. Dwie śrubki gł wykręcone ale nadal coś trzyma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Przeważnie regulacja dawki oleju do smarowania łańcucha znajduje się od spodu piły , zobacz , może tam coś znajdziesz .

  • Like 1

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Kolego wszystko jest zapisane w instrukcji obsługi. Jeżeli jej nie masz to są tam: http://instrukcje.nac.com.pl/

Do pokrywki jest jeszcze jedna śrubka (przynajmniej w mojej), hamulec łańcucha musi być zwolniony do zdjęcia, a olej regulujesz pod spodem.

  • Like 1

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Najlepiej jak byś przeczyścił te prowadnice i te obudowę sprężonym powietrzem, bywa tak że w prowadnicy ta mała dziurka jest zalepiona ziemią syfę i olej nie idzie na łańcuch i w tedy łańcuch szybko się rozciąga.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Link okazał się bardzo pomocny. W papierowej instrukcji nie miałem takich szczegółowych rysunków. Kupiłem piłę SPS 02-45 2.45KM na gaźniku WALBRO

Piła bardzo fajna i daje radę. Nie zarabiam na drzewie więc NAC spełnia moje oczekiwania.

Edytowano przez tomi382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?
    • Przez martinn94
      Witam.Mam pytanie w jaki sposób smarowana jest sprężarka w MTZ 80 86r. ? I ile oleju tam się wlewa?.Z góry dziękuje za odpowiedź : )
    • Przez awox
      Czy smaruje sie przekładnie główna w przetrząsarce? tzn. ta co wychodzi z niej wałek do traktora. Nie ma tam ani kalamitni ani wlewu oleju, mam przetrzasacz kuhn gf 452 T . Nie wiem czy dac tam jakis smar czy nie dawać??
      Prosze o poradę szanownego grona.
    • Przez Przemek15_03
      Witam,
       
      Mam takie pytanie czy ktos może mi napisac dokaładnie jak smarowac pompe od hardiego? nie mielam wczesniej takiej pompy. Wiem tylko że smaruje ja się smarem ale gdzie ? i jaki smar najlepszy ? Prosze o podpowiedz, pozdrawiam ( mam taką samą jak na zdjeciu ponizej tylko moja jest stara )

    • Przez komand19
      Witam,
       
      Chciałbym się dowiedzieć jakie macie ciśnienie smarowania silnika w waszych case'ach. Zamontowaem ostatnio manometr w kabinie który wskazuje aktualne ciśnienie smarowania oleju w silniku. Wskazuje mi na zimnym 4 bary przy obrotach 700obr/min zaś na rozgrzanym około 2 bary przy 700 obr/min. Wydaje mi sie że to trochę mało i czeka mnie wymiana panewek i szlif wału Czy ktoś wymieniał już łożyska korbowe w case 4230?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj