kony111

Nowe serie ciągników McCormick

Polecane posty

kony111    2

Następca serii C-Max i T-Max - seria x50m i x50. Dziedzicem serii T-Max są ciągniki McCormick X50, które jak podaje producent będą dostępne w 4 modelach 20-30-40 i 50 o mocy od 85 do 113 KM oraz dwie wersje "RPS". x50m seria to ewolucja wcześniejszego C-Maxa. Główną cechą nowej serii ciągników są silnik Perkins Tier 4 Interim, które łączą w sobie najwyższą wydajność i oszczędność paliwa do ważnego zmniejszenia emisji. x50m seria jest oferowana w trzech wersjach 20-30 i 40, które obejmują zakres mocy od 85 do 102 KM. Skrzynia biegów jest mechaniczna z rewersem.post-33702-0-44382900-1352400607_thumb.jpgpost-33702-0-36516300-1352400617_thumb.jpgpost-33702-0-15639600-1352400628_thumb.jpg

 

Oraz zupełnie nowa seria x70: http://www.argotract...r4_interim.aspxpost-33702-0-03448900-1352400841_thumb.jpgpost-33702-0-39057100-1352400855_thumb.jpg

Edytowano przez kony111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Nie od dzisiaj wiadomo, że w seriach G-MAX, MTX, XTX, TTX i X70 są silniki IVECO.

Należało by jeszcze dodać, że ten 3,4 litrowy silnik jest taki sam jak NH T5,

 

Tak jak i w wielu innych markach są używane te same podzespoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Zetor, JD i inni wymianę co ile zalecają. Swoja drogą dobrze jesteś zorientowany jeżeli chodzi o MC.Masz coś z nim wspólnego czy pracujesz w konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Po prostu takie mam hobby :P i lubię poczytać czasem nie tylko oficjalną propagandę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Jak zobaczyłem tę nowa kabinę to muszę przyznać, że miło mnie zaskoczyli! McCormick dużo ma teraz nowości, zobaczymy kiedy będą dostępne w PL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Zapewne przejście na układy napędowe ZF jest wynikiem sprzedaży fabryki przekładni we Francji wraz z patentami chińskiemu YTO

Edytowano przez adikpl1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verbatim    1

Należało by jeszcze dodać, że ten 3,4 litrowy silnik jest taki sam jak NH T5, a z Perkinsa to on ma tylko nazwę bo nie jest produkowany w Anglii tylko we Włoszech przez FPT/Iveco http://www.italiaspe...rkins/1707.html

 

A co ma wspólnego PERKINS z IVECO? NH T5 ma Iveco a McC X50 ma Perkins? więc o co się tutaj rozchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Się rozchodzi o ten link, który podałem wcześniej. Przeczytaj, pomyśl dwa razy i wysnuj konstruktywne wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie związane z typem silnika d206 a d239 jakie są różnice w tych typach? Czy mają tą samą głowicę
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 połówki na 4 i 2 połówki na 1 ale w górę od 1 do 3 jest ok a na 4 już delikatnie przydusi .Nic się nie ślizga na żadnym półbiegu. Czy ktoś już to przerabiał taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiegoś czasu męczę się z problemem zmiany zakresów w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz włączę ciągnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi półbiegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi półbiegami, lub 3  z wszystkimi półbiegami. Po dłuższej pracy w polu nagle wracają wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ciągnika peonownie zostaje z jedenym z zakresów od jeden do trzy wraz z półbiegami beż możliwości zmiany zakresów. Proszę o pomoc co to może być.  
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj