Skocz do zawartości

Zdjęcie

vector kombajn pronaru

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 16:34

vector kombajn pronaru witam mam pytanie
co sadzicie o tym kombajnie pronaru vector
jakie jest jego eksplolatacje
cena
i tak dalej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
vector kombajn pronaru Dzisiaj, 11:29
  •  

#2 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 17:05

vector kombajn pronaru Napisz do tego użytkownika mickas092 on może poda ci jakieś dokładniejsze info. W Polsce jeszcze takiego nie widziałem za to do Ruskich idzie dużo

#3 Share kamil040193

kamil040193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, dziewczyny i motocykle;)

Napisany 08 listopad 2012 - 17:33

vector kombajn pronaru Bo to ruska maszyna
Jeśli pomogłem naciśnij zieloną strzalkę :)

#4 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 18:02

vector kombajn pronaru Ruska i co z tego.W wyposażeniu podstawowym bardzo bogata i do tego tańsza maszyna od konkurencji.Heder i podwozie wzorowane na claas'ie.Można wybrać ruski silnik bądź cuminsa.Ciekawy artykuł był w farmerze.Właściciel tego kombajnu go chwalił ,wskazywał na mocny bęben młócący-ponoć roztrzaskuje kamienie na pył.Użył nawet stwierdzenia o kombajnie"można do niego przemówić młotkiem". Coś w tym musi być.Jako wady podał słabą powlokę lakierniczą szczególnie w miejscach łączenia dwóch elementów metalowych np. osłon(konieczne garażowanie) i brak części.
W Agro-machinie jest przedstawiony kombajn vector acros 560.http://www.raitech.p...tml#odcinek4_02

#5 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 18:33

vector kombajn pronaru Obecnie dystrybutorem kombajnów z Rostowa nad Donem jest firma Lupus
http://www.lupus-wilk.com.pl/
W poradniku rolniczym nr 33 z 12 sierpnia był dość szeroki opis Vectora 420 i uwagi użytkowników. Posiada dwa bębny młócące, ten drugi jest domłacającym do którego kierowane są niewymłócone kłosy. Dzięki temu nie obciążają one młocarni, co pozwala zwiększyć wydajność(piszą o hektarze w 35 minut).

Edytowany przez zorzyk2, 08 listopad 2012 - 18:36.

#6 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 09 listopad 2012 - 20:49

vector kombajn pronaru no wiecie ruskie nie znaczy złe a cena jego nadrabia niektóre wady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 10 listopad 2012 - 08:36

vector kombajn pronaru No wiesz jeśli wady nadrabia cena to zato później w polu będziesz go naprawiać. Kombajnem się nie kosi rok tylko góra tydzień, ile skosisz tyle zarobisz więc jak zaoszczędzisz to później nie zarobisz takie moje zdanie

No wiesz jeśli wady nadrabia cena to zato później w polu będziesz go naprawiać. Kombajnem się nie kosi rok tylko góra tydzień, ile skosisz tyle zarobisz więc jak zaoszczędzisz to później nie zarobisz takie moje zdanie

#8 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 10:41

vector kombajn pronaru kamin60 masz racje nie przemyslalem tego

a czy ten kombajn nie ma niemieckiego silnika

#9 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 21:40

vector kombajn pronaru Posiadacze tych kombajnów w Polsce chwalili jego niskie zużycie paliwa i narzekali na napęd kosy, jego niską trwałość. Teraz jest już schumacher, no i jeszcze nie chwalili jakości lakieru. To stara fabryka kombajnów, mam na myśli tradycję(do 1940 wyprodukowali 50tys kombajnów) , sprzedają je w wielu krajach, a ten model, jest ich największym kombajnem
http://www.lupus-wil....id=148&lang=pl
ich produkty
http://www.rostselmash.com/

Edytowany przez zorzyk2, 11 listopad 2012 - 21:56.

#10 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 22:46

vector kombajn pronaru Vector przynajmniej 420 ma 2 różne silniki jeden to cummins a drugi ruski, rok temu oglądałem vectora 420 u rolnika w mojej okolicy, ma go 2-3lata z silnikiem cummins, bardzo chwalił spalanie, mówił że zostaje mu ok 500l ON po żniwach w porównaniu do rekorda milenijnego którego miał wcześniej. Oglądałem ten kombajn dość dokładnie jest dosyć mocarnie zbudowany, nawet śmiesznie jak ładowarka nie kombajn :D ma sporo przekładni pasów itd, niektóre rozwiązania w tym kombajnie wzbudzały nasz śmiech, ale toż to ruskie :D . A najważniejsze mówil właściciel że usterek nie było oprócz jakiś tam nożyków bagnetów itp. czyli norma, po za tym on kupił go gdy pojawił się na rynku w polsce, był wtedy heder 5m lub 5.5m nie pamiętam bez shumacera, i heder nie mieścił się w polnych drogach i właśnie były problemy z cięciem, w chwili gdy go ogldaliśmy oddał heder do przebudowy do zakładu, tzn. zwężenie do 4.20m i cięcie z claasa. Sam mówił że orientował się w dostępie częsci do tego i jest nie za wesoło...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#11 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 15:42

vector kombajn pronaru no tak kombajn jeszcze nie jest znany ludzie zaczna kupowac to i czesci beda ale gdzies przeczytalem nie pamietam gdzie ze podobno on ma duzo czesci od bizonow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 15:49

vector kombajn pronaru W farmerze było.Rolnik zamienił palce w podajniku slimakowo-palcowym na palce od Rekorda.Chyba pękały , a te bizon-oskie były bardziej plastyczne.Jak coś to się wygiął,ale nie pękł.

Dodaj odpowiedź