Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrotron m610

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Sikor90

Sikor90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 15:26

Agrotron m610 Witam mam wielki problem kupilem agrotrona m610 mam teraz 130mtg wszystko bylo dobrze dopuki nie zaczal wyskakiwac blad A7 i A5 po pojawieniu sie bledu A7 podczas pracy WOM natychmiast sie rozlacza , ostatni czas praktycznie co 10 minut sie rozlacza nie da sie tak pracowac . ciagnik jest na gwarancji ale sam dealer nie moze dojsc co moze byc przyczyna moze ktos mial taki przypadek z gory dziekuje za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrotron m610 Dzisiaj, 19:45
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2012 - 16:09

Agrotron m610 Kolego jeśli masz go na gwarancji to go oddaj do serwisu i cie g obchodzi powiedz, że ciagnik potrzebny na wczoraj i ma być zrobiony. Co to za marka, serwis, który nie potrafi naprawiać maszyn własnych. Żeby kosztował 5 zl ale taką kase bulić i takie jaja odwalaja ??? postrasz ich. Powodzenia

#3 Share KAPRAL1

KAPRAL1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 16:56

Agrotron m610 dokladnie jak powiedzial kolega wczesniej niech go zabieraja i naprawiaja mozesz im dodac ze na ten czas naprawy niech dadza ciagnik zastepczy a jesli beda mieli wonty to ich postrasz ze wynajmiesz kogos do prac a serwis niech zaplaci fakturke

#4 Share Sikor90

Sikor90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 18:25

Agrotron m610 rozumiem wszystko :) i sie nie boje o ciagnik, tyle ze mnie to bardzo ciekawi . od czego to moze byc , i sie pytalem czy mial ktos moze podobna sytuacje albo naprawia takie ciagniki i moze wiedziec co tam sie moglo stac :)

#5 Share zizuza

zizuza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 09 listopad 2012 - 18:08

Agrotron m610 @Sikor90 zobaczysz ze jak będziesz pobłażał to Cię wykołują jak mnie chcą wykołować.Serwisanci obiecują że będzie ok,że się naprawi że DEUTZ-FAHR nie zapomina o klientach-NIEWIERZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podstawiajcie papier przy każdej naprawie,żeby wpisywali wszystko co robili.Spytacie dlaczego takie rzeczy piszę?-bo sam doświadczyłem.U mnie pojawia się błąd T64-to jest od potencjometru od sprzęgła elektrohydraulicznego.Nie dali rady naprawić w czasie trwania gwarancji.Z 15 razy u niego byli także główniejszy serwisant z Lublina był kilka razy i nic nie naprawili.Właśnie kilka dni temu wysłałem na piśmie żądanie wymiany w ramach rękojmi i czekam na decyzję.Później ewentualnie sprawę w sądzie rejonowym założę bo nie odpuszczę.SZROT i tyle.Błąd zaświecił się już ok 280-300 w ciągu roku od zakupu.Więc piszę dużymi literami AGROFARM 410GS SZROT-NIGDY JUŻ NIE KUPIĘ DEUTZA bo i żal jest ogromny a sprzęt za duże pieniądze.Z resztą pisałem już o tym na AF tylko w innym dziale.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2012 - 22:01

Agrotron m610 Nie nie... rolnika mają za nic jeszcze trochę to polska gospodarka padnie na zbity !@#

#7 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 10 listopad 2012 - 22:26

Agrotron m610 kolego zizuza nie trzymaj nogi na pedale sprzęgła podczas jazdy to ten alarm nie będzie ci się pojawiał to nie jest wina sprzętu a raczej jego kalibracji serwis moim zdaniem powinien ci zmienić tzw. statyzm pedału sprzęgła czyli jego położenie podczas załączania.Jest taka możliwość.Pozdrawiam i powtarzam to nie jest wina ciągnika a raczej naprawiających ten ciągnik.A co do M610 nie będe sie rozpisywał bo serwis pewnie ci i tak go naprawi.

Edytowany przez Grzesiek82, 10 listopad 2012 - 22:28.

#8 Share zizuza

zizuza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 10 listopad 2012 - 22:53

Agrotron m610 kol.@Grzesiek82 zdziwisz się pewnie bo myślisz ze cały czas nogę na sprzęgle trzymam ale Ci powiem ze NIE. Choć ciągnik z ładowaczem czołowym pracuje to staram się jak najkrócej trzymać pedał wciśnięty.Ale błąd pojawia się najczęściej nie podczas wciśnię tego na dłuższy moment tylko podczas wciskania lub podczas wysprzęglania -nie ma reguły.Potrafi się 5 razy w ciągu dnia pracy zaświecić a później ze 3 dni spokój.Serwis wymieniał 4 razy potencjometr pedału sprzęgła,łopatkę sprzęgła-rewesu,kawałek instalacji,skracali króciec miedzy pedałem a potencjometrem.Kalibracja przy każdej wizycie.Chyba jak 4 mądrych naprawiało to chyba prawidłowo i to jeden serwisant z same-deutz z Lublina to wniosek tylko jeden wadliwa sztuka.Statyzm też zmieniali, a ten błąd pokazuje się od nowości jak tylko pierwszy raz do niego wsiadłem.Nawet kierowca jak zjeżdżał z lawety to mu się zaświecił.Kolejną wadą jest to że rozłącza napęd podczas jazdy czy pracy np.podczas orki.Pisałem wcześniej już o tym na AF w innym dziale.

Edytowany przez zizuza, 10 listopad 2012 - 22:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 23:26

Agrotron m610 witam przeczytałem to co wcześniej napisałeś i nie dziwi mnie twoje zirytowanie myśle też że cuda to tylko w Częstochowie w tym konkretnym przypadku to zostaje sprawdzenie kołków trzymających zakres położenia pedału sprzęgła czy się nie wyginają podzczas jego wciskania i tego komputer może nie pokazać ewentualnie wina wiązki i tu też obejścia mogą nie pomóc i to się tyczy rozłączania napędu oraz włacznik krańcowy bo centralka musi widzieć w jakim stanie się znajduje a jeśli chodzi o podnośnik to warto byłoby sprawdzić ciśnienie rozdzielacza tura (jeśli masz go podpiętego pod pompę) może być za niskie i ciśnienie będzie spuszczał jako pierwszy w obwodzie a jeśli nie to też jest metoda żeby podnosił.Myśle jednak że serwis tak cię nie zostawi i jakiś sposób sprawę załatwią.Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź