Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki kredyt pomostowy na modernizacje

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 06 listopad 2012 - 21:15

jaki kredyt pomostowy na modernizacje witam, jaki w jakim banku najlepszy kredyt na zakup maszyn na modernizację? jak jest z tą zdolnością kedywową jak to się liczy? ja mam 15ha pola swojego i dzierżaw 30 ha, spłacam kredyt klęskowy zostało 30 tys a wniosek mam złożony na 300tys zwrotu, czy jest jakaś szansa żeby dostać taki duży kredyt? poszę o rady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki kredyt pomostowy na modernizacje Dzisiaj, 07:17
  •  

#2 Share JAKUBB1988

JAKUBB1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 11:35

jaki kredyt pomostowy na modernizacje też jestem ciekaw bo w niedługim czasie będę szukał takiego kredytu pod modernizacje tylko mniejsze sumy

#3 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 11:43

jaki kredyt pomostowy na modernizacje Pieczątka banku w dowodzie rej. ciągnika, zastaw na pole/część pola, zabudowania, poręczyciel z dużym obrotem na koncie, jest wiele możliwości. Zróbcie sobie wycieczkę po bankach i będzie wiadomo w którym dadzą wam najlepsze warunki przy zakupie maszyn.

#4 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 12:11

jaki kredyt pomostowy na modernizacje Powinni Ci dać bez większego problemu na pewno będzie hipoteka pod pole masz 15ha nie wiem jaka jest cena u Ciebie ziemi ale po 20tyś/ha to już masz 300tyś i jeszcze zastaw tych maszyn co kupisz i powinni dać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 17:26

jaki kredyt pomostowy na modernizacje Negocjuj jak najmniej już posiadanych wartości pod zastaw. Najlepiej hipoteka pod nowe maszyny i jakiś kawałeczek pola, albo np. garaż, czy stodołę. Bo jak się noga podwinie to zostaniesz bez pola, a ono jest chyba najważniejsze w tym wszystkim.

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7788 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 19:12

jaki kredyt pomostowy na modernizacje Jak masz umowę z agencją podpisaną to tylko zastaw na maszyny, Raczej żadna hipoteka.Połowa wartości maszyny netto starczy na zastaw.Kredyt zależy, na 7, przy przyczepach, lub max na 10 lat.

#7 Share SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:Finansowanie maszyn rolniczych.

Napisany 12 listopad 2012 - 21:19

jaki kredyt pomostowy na modernizacje Witam, tak jak pisał kolega powyżej zabezpieczeniem jest tylko sprzęt żadna hipoteka nie wchodzi w grę (chyba że idziecie do BS to tam hipoteka + sprzęt bo 15ha to byłoby za mało)

Zastaw rejestrowy na sprzęt (czyli żadnych wpisów w dowód rejestracyjny bo właściciel musi być tylko 1)

Jeżeli ciągnik stanowi 60% finansowanie wtedy możemy zrobić wszystko na 10 lat :)

W razie info proszę na PW
Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)
Finansowanie Fabryczne URSUS, FARMTRAC
Finansowanie Fabryczne Schaffer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 17:35

jaki kredyt pomostowy na modernizacje w bgz zaoferowali mi pożyczkę leasingową dlatego, że jestem na vacie i chce sfinansować 100 % inwestycji...... pożyczka jest na 3 kwartalne raty, pierwsza rata vat, druga pieniądze z arimr i trzecia to co zostanie...... korzystał ktoś z tego ponoć to nowy produkt ? z 80 tys kwoty pożyczki odsetki jakieś 4 tys więc wychodzi dość korzystnie + ubezpieczenie maszyn 250 zł