Skocz do zawartości

Zdjęcie

amazone d8 specjal czy d8 super

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share artur2524

artur2524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 21:20

amazone d8 specjal czy d8 super jaka jest róznica w wadze miedzy D8 specjal a superi. Który lepiej kupic d8 czy d7. Wspomne ze chciałbym to ciagac fergusonem 255 napewno w tym roku choc mam i wiekszy ale bez agregatu uprawowego to szkoda paliwa. D8 super moge kupic za 7 tys w ful wypasie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
amazone d8 specjal czy d8 super Dzisiaj, 09:20
  •  

#2 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 listopad 2012 - 22:12

amazone d8 specjal czy d8 super Amazone serii D7 były w trzech wersjach Standart, Specjal i Super. Super ma większą skrzynię (3m ma ok 500L poj.) ale wszystkie mają 25 aparatów wysiewających z tym że lejków zależnie 21, 23 lub 25. Oczywiście 3m. Nowsze miały np. kółeczka do drobnych nasion z dwoma rzędami ząbków i ścieżki trybikowe, nie na zasuwy.
Modele D8 są podobne ale np. lejków jest 29 i mają inny, lepszy zgarniacz.

Edytowany przez TheBociek1996, 05 listopad 2012 - 22:14.

Wiem, że nic nie wiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share patryk255

patryk255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:K/M hektary

Napisany 05 listopad 2012 - 23:10

amazone d8 specjal czy d8 super ja aktualnie posiadam amazone d7 typ30 super s i c-330M go ciągam jak sialem w tym roku pszenice to wsypałem do niego 5 worków po 50 kg to go jeszcze jako tako radziła podnieść ale musiałem usypać worek bo nie szło jechać jak bym się nie starał ruszać to ciągnik stał w miejscu a przód szedł do góry jeśli chodzi o siewnik mam go od zeszłego roku w tym roku go dopiero przetestowałem po ustawieniu przekładni wysiewa dokładnie tyle ile ustawi się na ha. przy siewie rzepaku tak samo wystarczy tylko w rolkach wysiewających przesunąć taki bolczyk i te duże nie chodżą tylko male jeśli chcesz coś więcej o nim wiedzieć to jeśli będę w stanie to odpisze. tak wo gule to polecam jak dla mnie najlepsza firma produkująca siewniki no i jeszcze kuchn.pozdro

Dodaj odpowiedź