Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcel

Marcel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 16 październik 2006 - 18:52

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 Witam
Mam pytanie czy któś z was używa siewnika Nordstem Combi-matic CBK310. Interesuje mnie czy warto kupić taką maszynę jak z dawakami zboża i nawozu i czy Zetor 8011 da radę takiej maszynie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 Dzisiaj, 01:18
  •  

#2 Share Marcel

Marcel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 listopad 2006 - 12:34

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 Forumowicze czy naprawdę nikt nie ma/miał doczynienia z taką maszyną?

#3 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 02 listopad 2006 - 19:19

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 ten z allegro?
popatrz ze z nim jest chyba cos nie tak bo stoi tam juz ponad rok

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Marcel

Marcel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 listopad 2006 - 19:34

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 Dlatego chciałbym się coś na temat tej maszyny dowiedzieć podoba mi się koncepcja siewu nawozu i zboża za jednym przejazdem a że mam Zetora 8011 to się zastanawiam czy by coś takiego pociągnął?
Pozdrawiam

#5 Share Marcel

Marcel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 listopad 2006 - 19:49

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 http://www.allegro.pl/item131066980 o ten ci chodzi 9nie wiem czy dobrze wkleiłem link)
Pozdrawiam

#6 Share Marcel

Marcel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 listopad 2006 - 19:49

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 A jednak udało się

#7 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 02 listopad 2006 - 20:52

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 a nie umiesz edytowac postów?
zle wkleiles link - nie dziala
http://www.allegro.p...?item=131066980

tak o ten mi chodzilo, on jest na allegro chyba od stycznia, wiec cos musi z nim byc? jak myslisz? przypadek

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Marcel

Marcel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 listopad 2006 - 20:58

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 Spodobała mi się koncepcja dlatego pytam. Dopiero kompletuję sprzęt. Mam Zetora 8011 rozsiewacz amazona 800l otwierany hydraulicznie, agregat rozkładany hydraulicznie 4m i rozglądam się za siewnikiem i pługiem.
Wczoraj kupiłem Petkusa do czyszczenia ziarna.

#9 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 02 listopad 2006 - 22:42

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 pamietam jeszcze czasy jak koles wolal 9tys za ten siewnik,a bylo to chyba w styczniu :)
masz juz widac nie najgorszy sprzet - moja rada kup sobie sprzet ktory jest popularny, moze nie jest idealny ale popularny, kupisz stary wynalazek i pozniej bedziesz go przeklinal, do amazonow i do poznaniakow jest od cholery czesci a ten nordsten jest jedyny i co powiesz jak pierdyknie jakies male plastikowe gowne warte 20zl i nie bedzie gdzie kupic? albo jakas zebatka czy inna pier**la i bedziesz stal z 2 tygodnie az ci sprowadza, a za koszt sprowadzenia pewnie kupisz cala skrzynke czesci do poznaniaka czy innego amazona z tych popularnych?
nie wiem moze ten nordsten jest swietny, ale ja wole nawet ciut gorszy sprzet ale popularny, wiadomo to ma nascie lat i moze pierdyknac w kazdej sytuacji - wez to pod uwage :)

pozdrawiam i zycze owocnych zakupów
YacentY

#10 Share Marcel

Marcel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 listopad 2006 - 09:11

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 Dlatego mimo wszystkich minusów chcę jak najwięcej się dowiedzieć nie tylko o tej maszynie ale wogóle o takich kombinacjach. Do tej pory najmowałem usługi, ale od czasu jak mam ciągnik widzę że to jednak dużo taniej wychodzi i rozglądam się. Ziemie mam bardzo ciężkie mady rzeczne tzw. ziemie minutowe. Jak jest suchy rok to pług na 5cm wchodzi a jak mokry to od razu maź się robi i wszystko oblepia.

#11 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 16:57

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 Odnośnie części do Nordstena to polecam kontakt z firmą Kongskilde z Kutna.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#12 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 19:27

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 Witam. Odkopuję temat bo zakupiłem taki siewnik tylko 2,5m i muszę wymienić 2 zęby więc mam pytanie czy jest już na forum jakiś użytkownik takiego siewnika który grzebał w tym temacie i poleci jakiś zamiennik bo cena orginału poraża.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3424 postów

Napisany 13 maj 2013 - 11:18

Siewnik Nordsten Combi-matic CBK 310 sam zastanawiam sie nad kupnem takkiego siewnika, tylko czy mozna by spiac go z areggatem, czy nie bedzie sie rwal pod takim ciezarem, bo pewnie takie siewnik troche wazy?

Polska B

Dodaj odpowiedź